Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
7. pro 2009

madli: tak ja stel nic, ale bricho boli, mam blbou naladu a mam chut na silene nezdrava jidla 😝 takze do noci to prijde.dneska jsem 14 DPO. tak max LF vidim na 15, coz se minechce, kdyz prvni cast cyklu mela 13. tak at je to hezky vyrovnane 😉

ja si nepamatuju, jak jsem to mela pred branim HA 😅

madlisek
7. pro 2009

Estrel, ja zatim taky nic, bricho neboli, ani jsem se neosypala. Ale mam radost, uz me ta moje kratka LF stvala. Tech tvych 15 dni bych brala hned 😉

milmic
7. pro 2009

Fakt? 😕
No já jsem strašně zvědavá, co se ted vlastně stane.
A taky jsem zvědavá, jak dlouho potrvá, než......

Ale měřit zatím nebudu, abych se k tomu nějak neupínala. Navíc ted budou starosti s diplomkou, státnicema, sháněním práce, tak třebas se to nějak nenápadně upeče. 😅

estrellita
7. pro 2009

no ja mam oblicej jako pubertak, ale to uz od vysazeni HA (teda asi 2 mesice potom 😝 )
ja tech 14 😀 madli a snih zustal? 🙂

madlisek
7. pro 2009

Mil, taky jsem zvedava, jak to u tebe bude, vzdycky je to napinave 🙂

Estrel, ne, talo to, jeste nez to dopadlo na zem, ale vsichni tu z toho meli Vanoce 😀

milmic
7. pro 2009

No Madli já jsem tak napnutá, že bych nejradši okamžitě a střelbitě odms a čekala co bude... 😀
Zase to čekání....

estrellita
7. pro 2009

😀 😀 to je sparvym ze z toho maji Vanoce. treba my jsme jeste snih nevideli 🙂 jsme na suchu 😝

milmic
7. pro 2009

No já bych tipla, že taky na suchu budem. 😒
Kor tady u nás na Znojemsku, tady je jaro půl zimy. 🙄

madlisek
7. pro 2009

estrel, taky bych spis brala ten snih, nam tu od te doby, co snezilo, jen prsi a je nevlidno 😒

estrellita
7. pro 2009

mil: na MOrave urcite zasnezi, to my budeme mit prd, a vis, co zpiva Nohavica? 😀

milmic
7. pro 2009

2 cm sněhu. 😀 😀 U muzea 3.

Estrelko, tož Morava je velká, přijde na to, kteró myslíš.
Jako u nás - těžko..... tu byl sníh naposledyyyyyyyyyy..................
3 roky zpátky.

estrellita
7. pro 2009

jj 😀 kalamita nejvetsi 😀

toz to jo, ja to znam na Zlinsku a tam jsou vzdy zaveje 🙂

milmic
7. pro 2009

Tož Zlínsko....
ale Znojmo! Všude prší/sněží/fouká a tady sušíme hubu.

Ale občas je to dobře, náš dům je starej, z kotovice.... kdyby přišla voda, spadneme jak domeček z karet.

tiburcia
7. pro 2009

no mil já jsem napnutá jako struna.....můj scénář před HA - vysoké horečky, křeče v břiše, pomalu mi nestačily vložky, tak jsem seděla na záchodě, průjem, zvracení, dvakrát jsem skončila na kapačkách v nemocnici, měla jsem to minimálně týden....teďka?? pohoda klid, dva dny 😀 😀 😀 takže mám z toho dost noční můry....já to brala 10let 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

milmic
7. pro 2009

Tib, hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů.

estrellita
7. pro 2009

mil: tak to at radeji zustane sucho 🙂

tib: strasna to predstava 🤐

chaarleene
7. pro 2009

tak u nás bylo v říjnu sněhu dost 😀 a od té doby vlastně krásný podzim až doteď 🙂

tiburcia
7. pro 2009

takže se ani nedivím, že se mi nechtělo přestat 😀 ale už jsem se fakt rozhodnout musela...ale bojim bojim 🤐 🤐

tiburcia
7. pro 2009

holky dneska mi přišlo z toho bess.sk dětské oblečení se jmény...mám to pro synovce a je to boží 😀 😵 😵 😵

estrellita
7. pro 2009

mes a nejake bylinky jsi tehdy zkousela,nebo ne? nebo kapicky? ja uz nevim, jak se jmenujou,ale pouzival aje moje mamka a vzdy se ji hodne ulevilo

tiburcia
7. pro 2009

estrel já byla u nás ve zdraví v přírodě pečená vařená 😀 😀 😀 dokonce mi nějaký homeopat sestavoval nějaký čaj...ale moc to nepomohlol.....bohužel zabrala až chemie....takže už teď panicky procházím servery a hledám coby kdyby...jediné co mě napadlo je Femigard...

herminka
7. pro 2009

Mil, gratuluji k rozhodnutí vysadit HA! Neboj, čočky chtějí jen cvik! Nosila jsem je před lety, ale teď bych si je asi zase nasadit nezvládla 😀 To je blbé, že nemůžeš trénovat doma ☹ Před HA jsem měla krátké cykly (které se pak vrátily) a bolesti opravdu šílené, teď skoro bolesti nemám, a to díky tomu, že piju kontryhelový čaj, ten je fakt zázračný. Poradila jsem ho i kamarádce, která trpívala podobně. Kdybych ho tehdy znala, nezačala bych asi vůbec s HA.

Estrel, ten víkend určitě bude úžasný, týjo, užijte si to 😵 Hotel vypadá úchvatně!

Andělko, koupel rukou v odvaru z ovesných vloček jsi nezkoušela?

Madli, asi nejsme průměrná rodina - 30 000 za Vánoce rozhodně neutratíme. Ale manžel bude mít letos bohatého Ježíška - už asi 2 roky touží po nových běžkách a letos je konečně koupí (řekla jsem mu, že k tomu dostane už jen něco drobného, aby měl i překvapení). B6 na prodloužení LF? Píšu si! Ale teď s ní naštěstí už problém nemám - stoupla mi na 13 dní, ani nevím jak.

Estrel, my jsme sníh viděli v půli října - a byl to mazec 😲

estrellita
7. pro 2009

mil: ja mam taky cocky a na zacatku mi to neslo, ale dali mi je domu a ja trenovala 🙂 taky jsem si je nandavala tak, ze jsem si drzela spodni i horni vicko 🙂 trvalo mi to dlouho, chce to jen cvik., neboj se toho 🙂

hermi: to je pravda, i u nas snezilo vpulce rijna, jene to je docela blbe nacasovani 😀

milmic
7. pro 2009

Holky, já se bojím. ☹
Mluvila jsem s mým milým, z ničeho nic horečky 38,8, hlava, břicho, celkově je mimo. ☹ ☹

Hned ráno s ním jedu k doktorovi, nejsem na bytě... :( Se bojím. ☹

herminka
7. pro 2009

To tumáme všechny zkušenost s čočkama, nebo co?😀

Estrel, joj, blbé načasování, ale prý by snad mělo nasněžit koncem týdne 🙂

herminka
7. pro 2009

Mil, neboj, teď je holt chorob hodně ☹ Držte se a ať je příteli co nejdřív dobře!

milmic
7. pro 2009

Já vím, ale já se tak bojím. 😢
Jsem doma a nemůžu na něj dohlídnout. 😢

herminka
7. pro 2009

Rozumím ☹

estrellita
7. pro 2009

mil: neboj, to bude chrika, mazel to mel taky tak, jedte k doktorovi, bude dobre!!!

milmic
7. pro 2009

CHjo, fakt se bojím. ☹
Pardon za ty výlevy...
On už má dva týdny cosi v krku, prvý měl antibiotika, ted to má zas, dneska byl u dr. a má přijít zítra na krev, moč a výtěr z krku. No odpoledne prej z ničeho nic toto. 😢

Já se vůbec o svoje blízký strašně bojím. Jsem asi hysterka, ale fakt se bojím. Táta má v rodině problémy se srdcem, takže ho furt kontroluju.....