• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ahojky, vzkaz pro Eliteru, koukni do albíčka. :grinning:
14. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel no ja mam surodencov dvoch - aj sestru aj brata, ale nemam pocit ze by mi to v tomto nejak pomohlo :grinning: tak nech sa rychlo robia kokosky... ja ich tiez milujem :dizzy_face:

char tak to cakate podobne ako sme my.... my tiez tak a teraz toto... :unamused: ale hovorim ze aspon uz vieme na com sme a mozme konat na vlastnu päst. to cakanie bolo ovela horsie
14. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky 27 DC a kde nic tu nic....tož nevím no mám HA na 28 dní a pak se jede znova...tak jsem zvědavá co se bude dít, nevím jestli mám pozítří začít baštit další baleno? no sranda.... :angry: :sunglasses:
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wooow, Tib.
No jsem zvědavá...
Já jsem měla HA na 21 dní, pak 7 dní pauza, 3 dny po skončení platíčka jako hodinky v 15:30.... Tohle se mi nikdy nestalo. :confused:
A máš tušení co to?
14. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaru :grinning: Já jsem ti říkala, že jestli jsi těhotná, že budeš těhotná i v pondělí :grinning: Tak moc gratuluju a přeju, ať je všechno ok :wink:
14. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: krasn ytlustice :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil já to měla taky na 21 dní...dobrala jsem v neděli a ve středu jak hodinky v osm :grinning: :grinning: ale teď mám na 28 dní a nic.....ale těhu asi nebudu.... :wink:
14. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru gratuluju.... :slight_smile:
14. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru, gratulace :wink:

jinak přeju všem dobré ráno a vykopávám téma zpátky na první stránku :slight_smile: a jdu na nákup, pak mám ještě docela dost lítání, takže se sem asi dostanu až někdy později :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...já valím do tesca...mají tam super slevy na oblečení...mám zálusk na saténové pyžama za 150 :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám dneska poslední přednášku a pak až do konce roku padláá, tak už se těším :grinning: Akorát se musím ještě dneska jít hádat do banky, na to se tedy netěším. Ale večer budu v centru, tak si konečně dám ten předvánoční svařák (aspoň si cucnu)..
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, eirin, svařák závidím :dizzy_face: já jsem vždycky od manželových rodičů dostala k svátku griotku a dělala jsem si ji horkou s citronem a letos jsem dostala čokoládu :pensive: teda ne že by nebyla dobrá, ale ta horká griotka mi v tom předvánočním čase chybí :frowning2: :grinning:
15. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :slight_smile: Taky u vás máte snížek?
moni: Komplikace s pozemkem mě mrzí, ale určitě do dobře dopadne a najdete něco super :slight_smile:
My, pokud to časově vyjde, budeme mít do konce roku (nebo hned počátkem ledna) podepsanou kupní smlouvu :slight_smile: Ani věřit se mi nechce, že jsme to všechno papírování a dokládání a vyřizování zvládli. Včera v Olomouci bylo fajně,na fondu bydlení byli moc milí, vechno vyřízeno za chvilku, všechno nám vysvětlili a pak jsme se prošli po trzích, dali jsme si něco k snědku, koupili pár dárečků a jeli domů. Odpoledne jsem obligátně spala. Takže se hlásím až dneska. :sweat_smile:
Kurňa, akorát teď nevím, na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
Každopádně - Estrel, toho gyndr máš dneska, že? Tak to jsem opravdu zvědavá na co přijde, protože je to záhada záhadovitá.
Jo a to hádání při budování - u nás to bude asi podobné. Muž tyhle věci nemá rád, já ho budu nutit, aby to šlo rychle, ať všechno stihnem a on bude protivný. Nějvětší při čekám u vybírání gauče.
15. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tak se zase hlásím (v Kladně sníh:slight_smile:)...už snad konečně na mateřské i v reálu. Minulý týden byl teda děs běs, pracovala jsem i doma :confounded: Ale teď už do práce jedu jenom na večírek (a uklidit si stůl, což mi patrně zabere celé dopoledne :slight_smile: )

eirin: musíš v bance pořádně valit břicho :grinning: Já tudle šla žádat o zapomenutý PIN a nakonec se to vyvrbilo tak, že po mně nechtěli ani tu stovku, co bych musela zaplatit...mám tušení, že za to trochu mohl i můj "požehnaný" stav :wink:
15. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelka: já myslím, že by si měl gauč vybrat sám, protože když bude protivný moc a ty ho tam pošleš spát, tak aby to měl pohodlné :wink: :grinning:
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: No já mám právě na mysli dvě možnosti - buď klasický gauč + postel, nebo pohovku, která je určená pro časté spaní. Já s ním totiž už hodně dlouho nespím (jakože v jedné posteli :sweat_smile: , většinou se v noci stěhuju do obýváku, bo chrápe), takže jinde bude spát tak jako tak, jen musíme promyslet nejlepší variantu.

Holky, dala jsem do alba dnešní oblečené bříško :slight_smile:
A chtěla bych vidět fotky charleene. Jsou na pikase?
15. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: dekuju, rano jsem tam byla. vysledky mi rpy rekne az 8. doktor, ze pry po telefonu mi to nerekne, ze stejne nevi, jak to mam mit atd. :frowning2: tak me to mrzi, myslela jsem, ze s tim pujde hned neco delat a takhle to je zas uz dalsi cyklus. i dkyz toho 8. bych mela byt cca 5 DC, tak kdyz tam budu, tak se treba rozhodne pro novy profil,uvidime. protoze ted jsem prisla az den po spineni, vcera tam nebyl, tak doufam,ze z toho dokaze neco vyvodit. ale je to divne :frowning2:

ja taky hlasim snih :dizzy_face:

eir: hlavne se moc nerozcil, za to zadn abanka nestoji :slight_smile:

andelko: brisko uz jsem chvalila, je krasne.

jo a jinak jsem se dozvedela o dlasi tehuli z siroke rodiny (jako z tetiny strany)........byla jsem statecna, a delala, ze jsem OK :pensive:
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: No jo, zase se musí čekat, ach jo. to jsem ale opravdu napnutá, co se z toho vykoumá. :confused:
A děkuji :slight_smile:

To musí být těžké, být statečná. Ale ty jsi silná holka. A hlavně - věřím, že brzy budeš podobnou novinu oznamovat ty :wink:
15. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka sneh? aj ja uz chcem :unamused: ale od zajtra uz hlasia ja u nas... :slight_smile: sa tesim :dizzy_face: zima je poriadna, ale po snehu u nas este ani stopy. no vcera super ze ste to tak rychlo vybavili.... zachvilu budet vo svojom :dizzy_face:
brusko krasne :dizzy_face: ja sa chystam uz par dni fotit a vzdy zabudnem :confused:

jaru asi ta nepoznam, ale gratulujem :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: gratuluju, uz vcera jsem si myslela, ze tve brisko je tehotenske :slight_smile:
ja bych si prala, abych na sve tehotenstvi prisla az za naky cas, az uz bych neco za sebou a nevedela o tom. Protoze pak si vsugeruju vsechny priznaky :slight_smile:

andel: ty mas teda pidi brisko :slight_smile: a vubec nechapu jak ti priskakujou ty tydny
15. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky :slight_smile:

U nas prosim snih neni! Ale je tu osklivo, zatazeno a zima.

Jaru, gratuluju!

Estrel, taky jsem cekala, ze vysledky budou driv :unamused: To je smula. Ale treba zrovna tenhle cyklus se zadari a bude vymalovano :slight_smile:

Vcera jsem cele odpoledne pekla a zdobila, byla jsem z toho uplne grogy, ze uz mi ani spat neslo, jak jsem byla utahana. A cokoladu nechci videt hodne hodne dlouho :grinning:
15. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel na něco přijde a vyřeší se to :wink:

jinak jsi tu novinu zvládla skvěle!!! :wink: a zanedlouho to bude naopak :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dekuju za podporu :slight_smile: no on uz ma do konce roku plno, takze me nemela kam soupnout. :frowning2:

jj, madli, kdyby bylo vymalovano, bylo by to super :slight_smile: ale myslim, ze s timhle to moc nepujde, si rikam, ze preci pak nemuze ta sliznice tak narust, ale treba se mylim, kdyz minule na kontrole rikal, ze vyska sliznice je normalni....tak jsem z toho jelen.
15. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já nemám napečeno nic...ale celý víkend se budu snažit tvořit :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem dokoupila ještě pár maličkostí na vánoce a už mi chybí jen dva minidárečky, které koupím zítra a hotovo jen zabalit :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: ja budu celly vikend lezet ve vyrivce :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel závidím a moc vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: my si snad uděláme výlet na valentýna..asi do Paříže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: jeee, to je super, do Parize bych taky jela :dizzy_face: tam jsem jeste nebyla :sweat_smile:
15. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tak jsem konečně tady :slight_smile: a jsem groggy :sweat_smile:

fotky ještě nemám v počítači, manžel je teprve upravuje...
15. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz na holky bylinkarky - nemuze to spineni zpusobovat treba kontryhel??
15. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek