• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
autor
Heh, to je úlet s tou vzpěračkou...
16. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, člověk tu chvíli není a Deny porodí :slight_smile:) Jsem taky moc ráda, že už budou na Vánoce doma, jak si přáli.

Včera v bance to byl očistec a stejně mi poplatek, který mi strhli za službu na příští rok, kterou nebudu používat, nevrátí. Což mě dorazilo, při nejbližší příležitosti zakládám účet u mbank a pápá komerční banko (pokud tedy půjde zrušit normální účet, když u nich mám hypotéku). Škoda sedmi stovek.
16. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, tak to je fakt naprd :unamused: já když jsem rušila účet v ČS, tak mě taky pěkně naštvali, protože mi převedli studentský účet na běžný asi 5 dní před koncem měsíce, kdy jsem měla donést potvrzení o studiu - samozřejmě tak, aby mohli rovnou strhnout všechny poplatky :unamused:
16. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsou to fakt hajzlíci. Už na to nesmím myslet, protože mě to pořád rozčiluje :grinning:
A dneska jsem si řekla, že nepůjdu vůbec nikam, budu doma ležet, koukat na filmy a čekat, až přivezou digestoř (hezky se nám to sjíždí).
16. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlatá mbanka...
16. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar,
úplně to stejné se stalo mému milému, ale na chlup. Jsou to dobytci.

Jinak gratulace Deen... hned jsem tušila, že to bude kluk jako buk. :sunglasses: Jsou šikovní.
16. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, přesně :wink:

eirin, jojo, udělej si pohodičku :slight_smile:

jinak manžel má antibiotika :unamused: šel k doktorce, že se mu ta nemoc nějak vrátila, tak mu (s ohledem na můj stav a s ohledem na to, že neteř má hemofila) rovnou napsala Klacid :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, a včera se mi zdálo, že mě někdo znásilnil, dneska, že mam ||. Jsem zvědavá, co za překvapení na mě čeká zítra ráno :grinning:
16. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: jezis, no to jsou teda sny!! mne se uz dlouho nic nezdalo.

air: kasli na ne, ja chci od KB taky brzy odejit.
16. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, člověk tu chvilku není a takové novinky :slight_smile:
A já včera že prej - první miminko tu bude za chvilku :grinning: A ono už bylo zatím na světě.
Samozřejmě až pak jsem si vzpomněla na Marianku od Cir, jsem ostuda :sweat_smile:

Každopádně moc moc gratuluju Deny a přeju, ať jsou oba zdraví a čilí :dizzy_face: a je super, že na Vánoce už budou doma :slight_smile: Jurášek je šikulka a poslouchá maminku :wink:
16. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem nepsala tak to jdu napravit. Prubezne vas ale ctu :slight_smile:

minuly tyden jsem byla v praci sama, tak to byl hukot. Od ctvrtka mi bylo dost zvlasntne (na dusi) naka depka ci co. Trvalo to az do pondeli a diky tomu jsem si moc neuzila ani Drazdany ani peceni cukrovi. Spis me to stvalo. No a jinak jsem 4 DC takze test pod stromeckem nebude, dneska mam nejsilnejsi den a sotva lezu. V unoru jsem se rozhodla ze zacnem resit, pokud se do ty doby nezadari, nebot jsem zjsitila urcity skutecnosti a nema cenu pak uz cekat. Davam tomu proste pul roku a pak zajdem na vysetreni. No a Vanoce - mam skoro pecino, mame doma stromek, jmeli, komplet vyzdobu, jeste dokoupim par darku a je to.

a sny - koukame o vikendu na satelitu na Miami Ink - takova reality show z tetovaciho salonu. Je tam jeden borec...proste se mi libi a dve noci po sobe se mi zdal erotickej sen o nem :grinning:

Samozrejme taky vitam novy miminko na svete.
16. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsme si domů donesli stromeček :slight_smile: začínám chytat vánoční náladu :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo stromek, jeden se nam desne libil, kdyz nam rekli cenu (890) prestal se nam libit :slight_smile: nakonec jsme sehnali u OBI krasnej, sice mensi ale soumernej, jedlicku za 500

jo a konzole uz visi, vychytala jsem akci i na zaves, takze v patek usiju a hned po prijedu domu povesim :slight_smile: tesim se jak mala, zkousela jsem ten zaves jen tak na zkousku a uplne to tu loznici zmeni.
16. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: my jsme koupili nadhernou vetvicku pred Ikeou za 499 kc, a kdyz ji vratime do 15.1. zase zpet, tak nam daji karticku s 300 Kc na nakup v Ikee :slight_smile:

luc: to teda zmeni, ja jsem dala zavesy a hned to tam vypada zas o kus lip :slight_smile:

ted jsem si uevodmila, ze jsem slibila fotky a jeste jsem je nedala :frowning2: ale do konce tydne to napravim :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

estrel, co to je za vetvicku, ze stala petikilo?:sweat_smile:

My mame jakz takz napeceno, jeste jeden druh a slepit linecky, ale to se stihne, stromecek mame - stribrnej smrcek za 400,- :wink: a vyzdobu budu delat az po vikendu po uklidu, neni cas, snazim se ucit na zitrejsi zkousky, i kdyz celkem marne:frowning2:

no a jinak jsem byla dnes v poradne, mimi ma 1,48cm a srdicko tuka:slight_smile:
16. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: to mela byt jedlicka :grinning: :grinning: ne vetvicka

zitra drzim palce, z ceho delas zk?

gratuluju k poradne :dizzy_face:
16. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, tak to jooooo:grinning:

delam etrusko-italickou kullturu a drobne helenisticke umeni...na to druhy se ani neucim, nevim ani z ceho, proste omrknu jak to vypada a zkusim to priste:frowning2: snad to psychicky zvladnu, nedat poprve neco na poprve...asi bych si na to totiz mela zvykat :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zní dobře, Aer... na gymplu mě vždycky děsně bavila estetika, když jsme rozebírali kultury a umění. :sunglasses:
Držím palec.

Nevíte, holky, co na točení hlavy? Už od rána se mi děsně motá šiška, vypila jsem dvě kafe a nezabralo. Jsem jak z Marsu dneska... :confounded:
16. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer gratuluju k poradně :wink:
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám cenu naší jedličky radši psát ani nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: co neco sladkeho??
16. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer, člověk si na to musí zvyknout :sweat_smile: já jsem poprvé nedala zkoušku napoprvé až u státnic z vedlejšky a zamávalo to se mnou slušně :pensive: hlavně když jsem měla pocit, že to nebylo úplně spravedlivé :sweat_smile: vzhledem k tomu, že jsem v té době už jeden titul měla, tak mě opustila motivace a musela jsem se mooooooooc nutit jít na tu zkoušku znova :unamused:

a gratuluju k poradně :slight_smile:

mně dneska přišel těhotenský pás :dizzy_face:
16. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estel, myslíš že cukr zvedne tlak?
Já fakt nevím, co... mě vždycky pomohlo kafe.
16. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny gratulujeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: drzkajte sa :wink:

baby ja dnes nevladzem... Denisko bol od pol 7. hore, odvtedy uplackany, nervozny, ja s nim, varit popri tom... no dnes je den... uz maly hajka, tak si trochu vydychnem :unamused: inak, dala som foto dnesneho bruska :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil mě na nízký tlak zabere jen cukr :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni krásný kalendář :wink: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: kde jste sehnali stribrnej smrcek??? ja po nem touzim uz roky...nikdy ho nemaj, vzdy mame jedlicu
16. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, kraaasne brisko :dizzy_face: uz se tesim :dizzy_face:

luci, no normalne, my ho mame kazdej rok :grinning: jedlicky nemam rada, borovice jeste min a ani smrcky ztepily se mi nelibi :grinning: takze mame smrk stribrny pichlavy:wink:
16. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tib dakujem :dizzy_face:

este k tomu tlaku - ja mam nizky tlak stale a v tehu obzvlast.... aj dnes som "lietala", musela som si dat taku slabsiu kavu - ta 3v1 nescafe co byva, mild..... ta nie je taka brutus, ale pomoze..... :unamused:

a aer :dizzy_face: gratulka k poradni :wink:
16. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já už jsem právě dvě kávy měla a furt nic. :slight_smile:
Tak uvidíme...
Ted vařím k obědu lososa a potom mě čeká sušenka, tak třebas se to spraví.
Jsem dneska vůbec taková pomačkaná....
16. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek