Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
31. pro 2009

eli ten obrazok tupperware je suprovy 😀

aer so zdravym jedenim si zatial nerob starosti... jedz co ti chuti a nerobi zle 🙂 zdravo budes mat este moznost jest ked sa upravia chute a nebude ta napinat uz len pri pohlade ako pises 😅 ja ked mam teraz zjest nieco nezdrave, radsej si dvakrat rozmyslim aky dopad to bude mat - palenie zahy a podobne 😅 takze sa neobmedzuj kym mozes 😵

co sa milovania tyka - ja som na tom bola ako ty... pri Deniskovi sme od zaciatku nemohli, tak s tym nemozem porovnavat..... ale pri tomto druhom tehu som mala zo zaciatku chut ako este nikdy 😀 chut sa nezmenila, ale brusko uz celkom dost zavadzia a ine polohy nie su az take pohodlne.... ale vzdy cosi vymyslime 😵 pokial ti nezakazal dr., ani v tomto sa nie je preco obmedzovat 😉

andelka krasne tricko si dostala 😵

jaru fakt super, gratulujem.... prejst cez prvy trimester ani nevies ako - to sa malokomu postasti 😵

moni1412
31. pro 2009

zienky, vsetko dobre do noveho rociku, hlavne vela pozitivneho a krasneho 😵 prajeme cela rodinka 😵

madlisek
31. pro 2009

Holky, taky preju vsechno nej nej do noveho roku! Ty, co chteji otehotnet, at otehotni brzy, ty co nechteji otehotnet, at otehotni az budou chtit, ty co uz tehotne jsou, at zdarne donosi a porodi a ty, co uz porodily, at radosti i strasti materstvi zvladaji s bravurou a nadhledem! 🙂

My jsme u kamaradu a na vecer se tu chysta velka party, prijdou dalsi kamaradi, co jsme uz roky nevideli, tak se oba hrozne tesime 🙂 Ted si pujdeme jeste prohlednou mesto a oblibena zakouti a pak musime uklizet a chystat na vecer 🙂

Takovyhle je muj aktualni graf: http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18 Nejdriv jsem byla nemocna, pak jsem zase merila moc brzo nebo moc pozde, takze to vypada dost katastrofalne... Ale ovu byla nejake toho 14, 15DC, aspon doufam 😉

tiburcia
31. pro 2009

Holky vše nej nej nej do nového roku....ať každému přinese to,co si přeje 😉 😵 😵 😵

aerin
31. pro 2009

holky taky vsem preju vse nej do noveho roku, at je pro vas po vsech smerech uspesny🙂

a tak me napadlo...epino po deny prevzal kdo, des...? myslite ze se pak nejak vejdu do poradniku? 😅

chaarleene
31. pro 2009

epi-no po deen má jáááááááááááááá 😀 teda ještě nemám, zatím ho mám jen zamluvené, ale jen aby bylo jasno 🙂

aerin
31. pro 2009

v pohode, tak pak mozna bude mit zajem andelka a mozna eirin a pak by mohlo prejit ke mne, ze? 😀
ja jen abych vedela, protoze jinak se zacnu na pipkach shanet po jinym putovnim, novy se mi kupovat nechce

deenakee
31. pro 2009

ahoj holky koukněte co mi udělal brácha

http://picasaweb.google.cz/dadanovi/ZPorodnice?...

děsně se mi líbí ta písnička... jdu kojit atd... pa a vše nej do nového roku....

lucitee
31. pro 2009

tak me dneska pekne blbe a mi to neda abych nemyslela na to, z ceho to muze byt ... je to mozny 7DPO?

elitera
autor
1. led 2010

Dee, změň si pas, tady jsi ještě těhotná 🙂

Holky, do nového roku hlavně zdraví a splnění tajných (i veřejných) přání 😵

tiburcia
1. led 2010

deen moc krásné 😉

tiburcia
1. led 2010

Luci počkej na znalce 😀 😀 😀 já jsem jen vzdala moje touhy o ukočení špinění od 14 DC....takže nepomohlo nic, změna HA, čaje, ascorutin, norethisteron....už to kašlu....moje tělo se asi rozhodlo, že už toho všeho má dost 😀 😀

lucitee
1. led 2010

tib: ja spinim pravidelne od ovulace az do menses. Vlastne uz vic jak rok. Ale prej vsechno funguje jak ma. Dostala jsem hormony, ktery jsem ale jeste nevzala.
No tezko rict co s tebou kdyz ani doktori nevedej...je to na prd kdyz telo nefunguje kdyz to clovek nejvic potrebuje ☹ Drz se

lucitee
1. led 2010

jsem nastavana, zitrejsi oslava nebude, jak jsem si naivne mohla myslet ze by v nasi rodine neco fugnovalo a jednou bylo neco jen kvuli mne. Chjo.

tiburcia
1. led 2010

Luci já už to neřeším, bych se z toho zbláznila 😉

jaktože nebude?? 😕

estrellita
1. led 2010

ahoj holky 🙂
tak vcerejsi silvestrovska noc byla super, poklidna, s dymkou, cajem... proste jsme si to udelali uplne po svem 😵

luc: jakto? co se deje? a jak ti je?

u me bohuzel teplota stale klesa :_( i me dneska trochu po ranu bolelo bricho jako na MS, takze ve zvednuti teploty nejak moc neverim a rano mi to bylo strasna lito. ale manzel me uklidnil, ze to ma svuj duvod, abych si jeste v lednu mohla poradne zajezdit na horach 😅 😉 takze se musim naprat trochou optimismu 🙂

moni1412
1. led 2010

deny krasne 😵 brat sa s tym pekne pohral 😉

tiburcia
1. led 2010

estrel nevěš hlavu 😉

znáš to??? sni a věř a bude ti splněno 🙂

estrellita
1. led 2010

tibi: ja snim a verim, ale jeste mi neni splneno..... tak snad brzy 😉

tiburcia
1. led 2010

všechno to přijde 😉

teď čtu hooodně zajímavou knížku a tam se píše, že i když člověk něco strašně chce, tak se mu to kolikrát nechce a nechce splnit a je to kvůli tomu, že má nějaký vnitřní blok....tak doporučují pátrat a najít ho a odstranit 😉

estrellita
1. led 2010

tibi: no ja nevim, jaky vnitrni blok bych mela mit. pristi tyd jdu po mesici a pul na kontrolu(krev a sono SZ), tak mozna, jak mi reknou, ze je vse OK, ude blok pryc 🙂 ale jinak o zadnem jinem nevim 🙂

andelka
1. led 2010

Tak já bych o epino zájem určitě měla, jsem tak pěkně mezi charleene a eirin 😅 Nikoho jiného, kdo by ho měl neznám a nový též kupovat nechci. Takže si mě kdyžtak piště do pořadníku. 😉

Všecky zdravím při tom prvním dnu nového roku - ať je pro nás šťastný 🙂

lucitee
1. led 2010

estrel: je mi lip nez vcera, diky

oslava nebude protoze rodice jsou nemocny, to je porad u nas. A uz ani nemam naladu s nima neco slavit pristi vikend. To uz budou narozeniny pryc. Udelame si privatni oslavu s muzem a bude to.

Prave jsem s vypetim vsech sil dodelala svou prvni svickovou v zivote, povedla se 🙂

lucitee
1. led 2010

holky nema nektera z vas knizku od Ingeborg Stadelmann Zdrave tehotenstsvi a prirozeny porod?

estrellita
1. led 2010

luc: tuhle knizku bych si taky rada precetla, tak se kdyztak hlasim pozdeji do poradniku 🙂

jasne, lepsi si to udelat po svem a s manzelem. urcite budete mit moc hezkou nedeli 🙂

lucitee
1. led 2010

estrel: no jo o knizce ctu samou chvalu a nez ji za petikilo objednam, radsi se ptam tady

no jo oslava asi nebude, tak to pojmeme po svym. Darek co jsem si vymyslela mi daji pozdeji, Fat Boy Original. No a v nedeli jsem pozvana na veceri a doufam ze dostanu kytici ruzi 🙂

stejne si tu naladu clovek musi najit v sobe, tu svatecni. A je jedno jestli tu bude oslava nebo ne. Jen jsem to chtela proste tak nak s rodinou no. Ale stejne je moje nejblizsi rodina muj muz.

Prsa jak balony trvaj 😀

elitera
autor
1. led 2010

Já ji mám, zrovna ji půjčuju kamarádce (jestli si vybavujete, než jsem potratila já, tak asi měsíc přede mnou kamarádka - tak včera oznámili, že jsou asi v 15tt 😀) 🙂

lucitee
1. led 2010

eli: tak ta ji uricte potrebuje vic nez my dve 🙂 skvela zprava

madlisek
1. led 2010

Ahoj holky 🙂

Stastny novy rok! 🙂

Spat jsme sli v 6 rano, to se mi uz leta nestalo 😅 Party byla super, spousta kamaradu, tancila se latina (i muj muz, ktery netancuje, se odhodlal a pak jsme tancili az do rana, bylo tu paradni 😵 a zpivalo se, spousta cizokrajneho jidla a piti, takze ted jsem jak prejeta parnim valcem, doufam, ze "jak na Novy rok, tak po cely rok" v tomto pripade neplati 🙂

estrellita
2. led 2010

luc: tak to jsem zvedava na tvuj konec cyklu 🙂 jen nebud zklamana, kdyz to v nedeli nebude videt, sama vis, ze je to brzy a muze se to ukazat pozdeji. ale mne se to rika 😀 😀

jinak u me pretrvava pokles teploty..

madli: to je super, ze jste si to takhle uzili 🙂 ja doufam, ze u nas bude jak na novy rok, tak po cely rok 😵

jinak vccera jsme sli vypustit letajici prani a byl tak silny vitr, ze se nam to nepodarilo a museli jsme ohen uhasit 😅 ale pak jsme si dali asi 2,5 hod prochazku lesem 🙂