Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
5. led 2010

Jůva, Eiri, super! 😵

Já jsem dostala znamení, že mam přestat měřit a máme se pustit do mimina: v noci jsem (no, možná Lišák 😀) rozbila teploměr (dostal se nějak mezi nás a zlomil se, asi na něm fakt někdo z nás spal; a přežižlalo to tentokrát i drátky). A v lékárně, co je tady vedle nás, 2místnej nemají. No a samozřejmě jsem v nejzajímavější fázi cyklu 😀

milmic
5. led 2010

Estrell....
ani mě nic takového nezakázala. Navíc podle všech infomrací mám štítku už asi rok - co mě vypadává obočí a řasy, jen nezjištěnou v krvi. A i v mezidobě, kdy mi to zjistili, ale ještě jsem nebyla u dr. tak mi to malý mnolžství nevadilo. Navíc já nejsem žádnej pijan, fakt max. 2 deci, protiví se mi se nějak opíjet nebo přiopíjet.

A v podstatě se mi hlava netočí po alkoholu, ale klidně i po jídle, nebo kdykoliv to uzná za vhodný. 😎 Jen mi ted víno najednou vadí, dvakrát si cucnu a už jsem na kolotoči.

Inu čert ví, necháme se překvapit, jak dlouho to bude trvat. 🙂

Jaj, Anděl, to jsi mi připomněla.... na horách se mi zdálo, že jsem našla //. 😀 Ale já nemám tak prorocké sny jako Eirin. 😎

tiburcia
5. led 2010

eli 😀 😀 😀 tak konečně znamení z hůry a hurá do toho 😀 😵 😵

tiburcia
5. led 2010

mě už se před časem zdálo,že jsem šla z porodnice (no jo no dvě čárky to jaksi přeskočilo) se synem 😀 😀 tak jsem zvědavá 😀 😀 😀 😀 ale moc mě to jako znamení nepřipadalo 😅

estrellita
5. led 2010

mil: aha, tak i pro jidla. ta jeji segra taky neni pijan 😉 ale pry ji delal spatne i jeden lok alkoholu a lekarka to spojila se stitkou, tak proto jsem to psala.
ale treba to mas fakt z tehotenstvi 😀

elit: krasne znameni, tak sup do toho? 🙂

estrellita
5. led 2010

mne uz se taky zdalo o // a nic 😅

elitera
autor
5. led 2010

Nene, ještě není vhodnej čas, dneska mě holt odpoledne čeká tour de lékárny ☹

des
5. led 2010

eli: 😀 Tak už nešel ani slepit jako posledně, jo? No tak ať rychle seženeš, než se přihlásí malý lišče 😉

eirin: paráda!! Těším se na fotky, určitě ti to bude ve svatebním s bříškem slušet...bude vás před tím "oltářem" víc než dost 🙂

estrel: měla jsem taky po vysazení HA nález nízká sliznice, pila jsem kontryhel vždycky do ovulace (ehm, no vlastně furt vzhledem k mým rekordně dlouhým cyklům) a k tomu Femigard...narazila jsem na něj tady na Koníkovi, je to sice trochu drahé pití, ale člověk má pocit, že tím snad něčemu pomůže. Problém je, že z principu věci nemůžu říct, jestli zabral, nevím, zda bych neotěhotněla i bez něj, ale každopádně to relativně brzo vyšlo, i když doktor strašil.

des
5. led 2010

Ještě vám musím říct, co nového u mě - u Apolináře jsou děsně pečliví a znova mi nabrali krev, průtok mozkovou cévou klesl, což je dobře, pohybuje se už v normě, ale dělají to velmi napínavé a definitivně mi "povolí" porod v Kladně, až budou znát výsledky - tj. někdy v druhé půlce příštího týdne.

Malej se trochu zarazil v růstu, má cca 2850 g a mimo tabulky už jenom hlavičku, všechno ostatní má velikostně jako průměrné skoromimino jeho stáří. To bude fakt sranda, jestli se narodí třebas 3,20 a 49 cm, když já i doktor podle posledního velkého UTZ čekáme minimálně 4kg macíka!! 😀 Uvidíme, jsou to všechno jenom odhady, výpočty a průměrování.

Další zajímavostí je, že by mě krz ty protilátky neměli nechat přenášet, takže si můžu být celkem jistá nejzašším termínem 28.1. Jenom doufám, že se Šeřík mezitím odhodlá sám, protože vyvolávanej porod asi není to pravý ořechový 😉 Tak na Koníkovi nastuduju postupy, co s tím a pokusíme se mu trochu pomoct 🙂

estrellita
5. led 2010

des: j anevim, jestli mam problem s nizkou sliznici, ale bude tam spis nejaky problem v prvni casti cyklu kvuli tomu spineni, vzdy ve stejnych dnech uz 5 cyklu, no uvidime v patek. a to jsem prave vsech 5 cyklu pila kontryhel, takze jsem ho vysadila. On mi v ten den, kdy jsem spinila, nechal udelat hormonalni profil, tak z toho se dozvime vic. a ja si myslim, ze na zaklde toho spineni, se muze snizit sliznice a na konci se pak neni kde udrzet, to je jen moje teorie 🙂

aerin
5. led 2010

Pomoooooc, mam ve ctvrtek ty dve podelany zkousky a skluz asi tak tejden a mam siiiilenej KOPR!!!!!!!!! 😀

herminka
5. led 2010

Ahoj holky 🙂
Mil, tlak mívám u doktora normální. A štítku prý mám taky úplně v pořádku (byla jsem na odběru začátkem prosince). Třeba to byl prorocký sen, kdoví? Mně se taky párkrát zdálo o porodu a o dítěti, ale nic 😀 A manželovi se o dítěti zdálo docela nedávno.

Elit, co vy s tím teploměrem vyvádíte? 😀 😀 Asi fakt znamení. A snažení máte ještě furt zakázané?

Des, to jsem tedy zvědavá, jak velký nakonec Šeřík bude. A taky na jméno 😉

Estrel, výsledek hormonálního profilu by ses měla dozvědět někdy teď, že? A které DC že špiníš? Říkám si, že snad tak velký problém by to být neměl - ono se oplodněné vajíčko zahnizďuje cca 5-8 DPO a sliznice určitě dorůstá furt, takže pokud máš špinění a potenciální termín zahnízdění vzdálen, snad by to vadit nemělo, navíc špinit můžeš jen z určité části dělohy a v jiné části se to může zahnízdit. Ale dr. Ti určitě řekne víc, toto jsou jen dohady.

des
5. led 2010

estrel: jj, vlastne, ty mas takovy ty ruzny podivny patalie...tak snad to doktor rozsekne a rekne, kde je chyba a co s ni....jeste me napadlo - to spineni se presne kryje s cykly, kdy jsi pila kontryhel? Nevim, jak je to caste, ale kamaradce se stalo, ze krvacela jeden den v netypicky den cyklu a dosla k tomu, ze to mohlo byt tim kontryhelem (ale opet zadny padny dukaz, jen domnenka)....takze urcite souhlas s tim, ze ho tedka vysadis.

des
5. led 2010

aerin: zkousky, skluz, vsechno je to blby, ale jsi TEHUUUUUU!! Tak vydrz, nejak to das😉

herminka
5. led 2010

Aer, dyť jsi šikovná, ne? To zvládneš 😉

milmic
5. led 2010

Estrellko,
asi bych měla problém uvěřit tomu, že jsem těhotná... 😀
Sice teda něco málo bylo ( no vlastně víc než obvykle), ale tak brzoooooo. 😀

Já ted spíš očekávám předloouuuuuhý cykly a že než se to srvoná.... I když moje sestra otěhotněla 3.měsíc od vysazení.

elitera
autor
5. led 2010

Ještě nemůžem, slíbila jsem šéfce při pohovoru, že půl roku neotěhotním, což je min. do března. A léčitelka by taky měla protesty... 🙂

moni1412
5. led 2010

eirin veru leti....30.tt - niekedy sama nechapem.
char, aj ja som si to minule uvedomila - ze 10tt do konca - normalne ma chytila panika ze uz by sa patrilo aj cosi pokupit 😅 je to tak ako sa pise - pri prvom zacinaju mamicky strasne skoro kupovat, pri druhom az ku koncu, pri tretom skoro nic - ved ma vsetko po surodencoch a tak podobne 😅 cakame este na pondelok na UTZ, ak nam potvrdi treti lekar dievcatko, tak hor sa na nakupy 😵

eli ved marec je uz zachvilu 😵

estrellita
5. led 2010

jeeej, tak to nas na jare bude jeste vic, panecku, to je super 🙂

des, hermi, ano, to piti kontryhleu se mi s tim krylo. Bylo ro vzdy 8 DC az nejpozdeji 11DC,a le nektery cyklus jen dva dny, nektery ty ctyri, ale vdzy prvni den opravdu hodne 😝 je to sice daleko do uhnizdeni, ale i tak je to neprijemne. a presto vsechno mi BT vzdy potvrdila ovu. Sama jsem zvedava, co mi rekne. 😔 pak vam pisnu.

aer: jsi sikula, takze verim,ze to das, a kdyby ne, mas na to rozhodne narok 🙂 takze se nestresuj, ono to proste nejak dopadne 😉

tiburcia
5. led 2010

holky kopíruju to sem odvedle:

byla jsem na kontrole na štítku..ta dopadla kupodivu dobře 😀 😀 ale poslední dobou mi nebylo nějak dobře 🙄 ...no a zjistili mi nějaký rozsáhlý zánět v těle, který se mi nejvíc usídlil na ledvinách...takže jsem podepsala reverz, nafasovala tunu prášků a šla domů....takže ležím jak placka ( a nějaký ten týden budu muset), hodně piju a baštím brusinky.....tak snad to dobře dopadne.... 😉

takže člověk míní, život mění... 🤐

estrellita
5. led 2010

tibi: tak ja to taky napisu.
ja mym avysledky TSH vylitlo z 0.25 na 4,89 🙄 takze je mi jasne, ze dostanu hezky vyssi davku 😝 🙄

tiburcia
5. led 2010

to naštve 😠 😠 mě už to taky nebaví....navíc když si čtu příbalový leták těm lékům...no potěš koště...ty sračky budu mít v krvi pěkně dlouho 🙄

estrellita
5. led 2010

a co jsi dostala za leky?jak dlouho je budes brat?

tiburcia
5. led 2010

Urovaxom, Duomox, Nolicin a Ofloxin.....něco je na týden, něco na 10 dní , Nolicin na měsíc a něco 🙄

tiburcia
5. led 2010

Ofloxin na 3 měsíce 🤐 🙄

estrellita
5. led 2010

hmmm, dobra naloz 😅 ale hlavni je, ze ti na to prisli, kdyz jsi jeste v pohode a nemas nejake velke problemy. tim spis se to rychle vyleci.

milmic
5. led 2010

Tib, prosímtě na co tolik léků????

ten zánět máš ty nebo jiná koníkovka?

tiburcia
5. led 2010

já 😖 na co? dle mě na nic 😀 😀 dle nich je to ale vážné tak proto tolik no 😠

milmic
5. led 2010

Božínku Tib a kdes to nabrala takovou hrůzu??? ☹
Jak ti na to přišli?

moni1412
5. led 2010

tib drz sa 😒