Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
28. dub 2009

Holky, nestrašte předem. Co se stane stane se, my to asi moc neovlivníme. Je fakt, že naposledy takhle moc řádila španělská chřipka po 1. světové a to už je nějaký ten pátek. A předtím u nás cholera a mor a léky se vždycky najdou až potom, zpočátku a v průběhu nic jiného než preventivní opatření nejde dělat. My taky s tím nic neuděláme.
Luci: Užili jste si to, koukám a měli jste krásné počasí. Moc se mi líbí ty makrofotky a ty z táboráku. Kde jste to byli, co je to za zřícenina?

lucitee
28. dub 2009

andel: no jo makro to je moje, makro a krajiny..no a ohen miluju, takze proto i ty fotky. Byli jsme na sazave a zricenina se jmenuje Zboreny Kostelec, krasne se tam spalo. Nebe plny hvezd za obrysem zriceniny

madlisek
28. dub 2009

Moc pekny fotky Luci!!
Ad praseci chripka - myslim, ze to noviny strasne nafukuji, jako ostatne cokoliv. Je to samozrejme tragedie, ale novinam jde hlavne o prodejnost a televizi o sledovanost. Je to medialne atraktivni tema.

deenakee
28. dub 2009

No právě moje mamka je laborantka a docela se toho bojí. Navíc ji v laboratoři určitě nedají dovolenou, když bude dělat vela těch testů. No já se obávám, že když ČR jen udělala ambulanci na letišti moc tím nevyřešila. Podle mě by měli úplně zastavit lety mezi Mexikem a ČR.
A taky hlídat preventivně všechny lidi co se z tama vrátili. Já bych je nechala klidně ať jsou doma aspoň 4 dny než se to projeví. (V nějaké volnější karanténě). Hodně se to totiž přenáší v letadle. A lidi, kteří jsou podezřelí by měli být na infekčním v nemocnici....a ne v domácím léčení...
Ale ČR je samozdřejmě hrozně laxní....

No já taky doufám, že je to planý poplach a u nás se to šířit nezačne. prý na to umírají jen mladí silní lidi s dobrou imunitou. Což je třebas můj manžel (já jsem proti němu troska)

estrellita
28. dub 2009

dee: jj, ze zahranici prisla kritika, ze CR se k tomu postavila hodne laxne.a to domaci leceni mi taky prijde divny 🙄

estrellita
29. dub 2009

jezis, tady je ticho 😕

madlisek
29. dub 2009

Ahoj holky!

Dnes jsem zas nestihala. Ale ted vecer jsem sedla na rucni prace a zde vam predstavuji hotovy polstarek pod prstynky http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=... Jsem na sebe strasne pysna 😅 😀 Jen teda stuzka bude bila, doma jsem ted mela jen zlutou 🙂 A prstynky na obrazku jsou babicky a dedecka 🙂

eirin
29. dub 2009

Jéé, Madli, ty jsi šikulka.. Máš být proč na sebe pyšná, moc se ti to povedlo.

estrellita
30. dub 2009

madli: to jsi fakt hackovala ty? 🙂 jsi sikula 😉

aerin
30. dub 2009

ahoj🙂 fakt krasny 😵

madlisek
30. dub 2009

Děkuju holky! 😵 Estrel, jen jsem vyšívala a šila, háčkování a pletení mi nikdy nešlo (naivně si maluju, že se to naučím v těhotenství, Aeri mi třeba dá nějaké hodiny 😀 )

des
30. dub 2009

madli, paráda!! Já už nevyšívala aspoň 4 roky, ale bavilo mě to (obrázky na zeď podle časopisů), háčkování nic moc - kabelka dopadla tak, že jsem začala na určité šířce a na konci už byla na polovině šířky, což nebylo úplně optimální 😀

eirin
30. dub 2009

Mě háčkování, pletení z vlny nebo šití taky moc nebere, ale propadla jsem naprosto pletení košíků z proutí a pedigu, čili já mám jasno, co budu v těhotenství dělat 🙂

lucitee
30. dub 2009

cau holky
taky mam odbobi kdy vysivam..pak treba rok nic a pak porad 🙂

madlisek
30. dub 2009

Luci, mam to uplne stejne, tvurci aktivita u me prichazi ve vlnach 🙂

Jinak ted mam MS a vesele tamponuju a teprve vcera jsem si vzpomnela, ze jsem si za drahe penize vlastne koupila zazracny kalisek 😅 😀

miska84
1. kvě 2009

Ahojky holky nevim jestli si na me jeste vzpomenete, ale parkrat jsem tu byla, ale pak dlouho nic...byla jsem spis na beremku svatba za dvermi 19.6. uz mame skoro vse pripravene jen ted musime rozvest oznameni a doladit organizacni veci a hlavne doplatit vsechno mozne.. 😀 jinak ted ve stredu jsem dobrala posledni prasek HA tak uvidime, ale zatim se asi nejak cilene snazit nebudeme uvidime, mam strach abych se vesla do satu a navic mam korzet tak se bojim, ze kdybych v nem byla cely den sevrena takze by to nemuselo delat dobrotu...co myslite? Jinak normalne mam z toho strach z toho, ze uz neberu prasky a trebas to kazdou chvilku muze prijit jsem horznej posera, jako tesim se ale zaroven se bojim, ale prej to je celkem normalni co jsem se tak bavila s holkama 😀

andelka
1. kvě 2009

Ahoj holky, přeju všem krásný první máj 🙂 🙂
Já jsem te´d dodělávala tu diplomku, včera jsem ji tiskla, kompletovala, vázala a jela odevzdat. Sice vím, že nic moc, ale snažila jsem se, co mi řekl že mi chybí nebo je blbě, jsem se snažila předělat, s konceptem už jsem nehla, to mi měl říct dřív. A už jsem sbalila všeczhny nafocené studie, výpisky a tak a dala to do jedné složky a šoupla to do skříně. A knihy dala na jednu hromadu a půjdu je příští týden vracet. Hned jak jsem přijela ze školy, měla jsem rande s mužem, byli jsme v knihkupectvích, v obchodech s CD a nakonec v naší oblíbené restauraci. A večer jsem nedělala vůbec nic, jen koukala na telku, byla jsem úplně grogy. Dneska jsem spala jak dudek. A asi poprvé jsme dneska nejeli na výlet (jinak 1.5. vždycky jezdíme), ale lenošíme doma, potřebuju to a jsme doma sami, mamka je až do neděle pryč. Tak si sebe užíváme, protože příští neděli mi choť na 14 dní odjede do Norska. Ale nevadí, stejně se musím učit, 15.6. mám státnice.
Madli: Ten je překrásný, jsi fakt hrozně moc šikovná. 🙂 Já jsem teda kdysi taky vyšívala a rok jsem chodila na oděvní průmku, ale moc šikovná teda na to nejsem. Já spíš malování na sklo nebo tak něco. 😅
Miska: Jo jo, já myslím, že hodně holek i chlapů to tak pociťuje, ono je něco jiného o tom mluvit a myslet na to a něco jiného se do toho fakt pustit. To si pak člověk musí připustit, že to může brzy vyjít a že je to (v ideálním případě) napořád. Jinak s těma šatama, i kdyby to vyšlo brzy, tak do června nebude nic vidět a jestli máš korzet vázací, tak to je úplně v poho. 😉

eirin
1. kvě 2009

Andělko, tak to je úleva, co? Diplomka svázaná a odevzdaná... Jinak já to pociťuju úplně stejně jako miska, takže je to asi fakt běžné.

deenakee
2. kvě 2009

Ahoj. tak se tu konečně oficiálně hlásím... 🙂

deenakee
2. kvě 2009

Ale mezitím jsem zažila podobnou akci jako eirin 😀 U doktorky, kde jsem se byli podívat na srdíčko, a ta nás děsně vystrašila že nic nevidí a ještě k tomu mám velkou cystu, tak nás poslala na obilňák s tím, že budu na rizikovém 😝
Na obilňáku nás paní doktorka ukázala krásné mimčo se srdíčkem hned, cystu sice mám ale prý to má hodně maminek a dokonce smím i chodit do školy. 😀 Ale moje doktorka mi to nedoporučila... Tak jsem riziková. Ale mimíš je v pořádku. Za což jsem šťastná. Rodiče to ví a tchánovcům na Slovensko se to hned tak nedonese : ) Takže už jsem mez vámi oficiálně. Jen mi držte palce ať přežijem první trimestr. 😀

andelka
2. kvě 2009

Deny: Tak to je skvělé, že to dobře dopadlo. A gratuluju k "odtajnění" 🙂 No a samozřejmě palce budu držet všechny co mám. 😉

estrellita
2. kvě 2009

dee: super, tak posilam oficialni gratulaci!!! jeste, ze je vse vporadku, palecky drzime i nadale 🙂 a co ta cysta? vstreba se?

deenakee
2. kvě 2009

JJ. Mala by se vstřebat po třetím měsíci sama. Zatím vyrábí miminku hormony. Jediné nebezpečí je, že může prasknout , to by mohlo ublížt mě aj mimču. Tak musím být na sebe opatrná... 🙂
Hlavně když bude všecno o.k.

deenakee
2. kvě 2009

Víc mi vadí, že bych měla být doma... to asi nepřežiju, sem společenský tvor.... a navíc toho mám ve škole hrozně moc zařizovat, takže budu tu nemocenskou asi trochu porušovat. Ale paní doktorka na obilňáku mi to schválila...

madlisek
3. kvě 2009

Ahoj Deny, ani jsem nevedela, ze uz se vam zadarilo! A koukam, ze bude darecek pod stromecek 🙂 Tak drzim palce, at se mimis pevne drzi a cysta vas nezlobi!

Andelko, jsi hvezda! Gratuluju k dopsani!! urcite to dopadne skvele!! Ted drzim palce at se v pohode a bez stresu pripravis na statnice!!!

majatob
3. kvě 2009

ahojte devcata 🙂
dee, verejne gratuluju k mimouskovi a drzim palce at jste oba v poradku 🙂
andelko, super, ze jsi to dopsala 😵 😵
ach jo, na me zase leze tehotenska krize...brrrrr....nesmim, nesmim, nesmim 😀

estrellita
3. kvě 2009

hoky, taky se vam musim pochlubit. dostala jsem finalni odpripominkovani moji DP, a mooc se skolitelce libi 🙂 mam radooooooooost 🙂 tak dodelam malickosti a pristi tyd uz ji pujdu nechat svazat 🙂

madlisek
3. kvě 2009

Estrel to je skvely!!! To mam radost!! je videt, ze tady na ty diskusi proste nejsou zadny becka 🙂

estrellita
4. kvě 2009

😀 😀 😀 to se uvidi az po statnicich. ale snad ne 🙂
krasne dobre rano i do toho zamraceneho pocasi. teda predpokladam, ze Olomouc, Ostrava mate krasne, ale Praha hlasi osklive pocasi 😠