Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
8. led 2010

zkus si najít ještě něco - ty dovolené, hory, to jsou výlety....chtělo by to nějaké příležitosti, přání atd. 🙂

andelka
8. led 2010

estrel: Též si myslím, že je bezva, že bude spolupracovat s tvojí doktorkou i že si chce celý cyklus pohlídat. Určitě to přinese "výsledek" 🙂

herminka
8. led 2010

Tibu, taky doufám, že budeme mít doma odházeno (vzhledem k tomu, že jsou v baráku krom muže, který je na služebce, ještě 2 chlapi, snad to neenchají mně), zítra potřebuji vyjet autem 😅

Estrelko, držím palce, aby se doktorům povedlo najít zakopaného psa a Tys byla těhotná co nejdřív!

estrellita
8. led 2010

holky, diky moc 🙂 jste zlate!!

tibi: popremyslim o tom 😉

tiburcia
8. led 2010

estrel nic za to nedáš a pozitivní myšlení dělá svoje 😉

už jsem ti to psala...kolikrát má člověk v sobě nějaké červíky, a skoro nepodstatné....a pokud se jich nezbaví, tak to nejde 😉

elitera
autor
8. led 2010

No, já tu budu možná za černou ovci, ale Estrel, možná by bylo lepší dát se nejdřív do pořádku. Považuju za lepší toužit chvíli planě po dítěti, než potratit.

herminka
8. led 2010

Elit, to samozřejmě, přinejmenším já jsem to tak myslela 😉 Doktoři najdou zakopanou sabáku, pokud je léčitelná, vyléčí, a Estrel těhotní jedna báseň.

tiburcia
8. led 2010

eli to určitě 😉 ale někdy za to může i psychika ...

estrellita
8. led 2010

elit: ale ja jsem v poradku. leky budu brat do konce zivota, takze jde o to, aby oni spolu konzultovali, co mi on muze dat. ta autoimunita proste nezmizi, a bohuzel mame tuto nemoc v rodine. HP mam dle nej v poradku, po navyseni leku se dostanu hned do limitu, to neni vubec zadny problem, jen chodim pravidelne na krev, aby se to hlidalo a prasky se navysovaly.. On chce zjistit, jestli rostou folikuly dobre a jestli dobre roste sliznice. jestli tohle neni dobre, tak mi na to neco musi dat, ale diky te autoimunite se musi poradit s endokrinolozkou.

estrellita
8. led 2010

po navyseni leku na SZ jsem myslela, se dostanu do limitu 😉 endokrino mi rekla, ze neni duvod, abychom se o mimco nesnazili. ale vsechny zensky s autoimunitni SZ proste tehotni hur a musi se hodne hlidat. prikladem je, ze kdyt otehotnim, musim okamzite na krev a na sono krku a musi mi navysovat leky. proste budu pod neustalou kontrolou, coz je na palici, ale prave lepsi, nez abych potratila.
Nemame na co cekat, jen se to proste vsechno musi resit soucasne, a nekdo ma problem, aby spolu endokrino a gyn komunikovali, ja mam to stesti, ze je gyn natolik soudny a rozumny clovek, ze s ni bude konzultovat, aby nedoslo ke zhorseni SZ.

eirin
8. led 2010

Estrelko, já mám taky autoimunní onemocnění šž, ono to půjde 😉

aerin
8. led 2010

Ahoj holky🙂

Tak maly odpovida 11+4 a meri 4,4cm, straaaasne sebou mlelo, takze skoro ani neslo vyfotit😀 Vsechny krevni testy co mi delali minule taky v poradku🙂

estrellita
8. led 2010

eirin: ona mi taky rikala, ze to pujde 🙂 a takovou pozitivni naladu jsem mela, kdyz jsem od ni odchazela, protoze v cekarne sedela tehule 🙂 ani se mi SZ nezvetsila, je v klidu a jsem v limitu pro "normalni lidi", coz je do 5, ja mela 4,89 a ona rekla, ze kdyz chci otehotnet, mela bych mit pod 3, takze navysila leky a kontorla krve zase za mesic, nic jineho se mnou stejne delat nemuze 🙂

aer: super, gratuluju 🙂

eirin
8. led 2010

Aer, tak to jsou skvělé zprávy 🙂 Dostalas fotku?

chaarleene
8. led 2010

jinak jsem už začala přemýšlet, jestli budeme mít normální dítě - včera na tom Avatarovi se kino otřásalo zvukovými efekty a ten prcek normálně spal 😅

elitera
autor
8. led 2010

aer 😵

estrel, ok, nemyslela jsem to zle 🙂

herminka
8. led 2010

Estrel, aha, takže hladina hormonů ŠŽ ovlivňuje ten LH?

Aer, perfektní zprávy 😵

Chaar, to je pozitivní, že bude imunní vůči zvukům, ne? 😀 Já vždycky nechápu, že sedíme u kamarádů v obýváku a jejich malá zvládne vedle spát.

aerin
8. led 2010

estrel, v tom aby se cert vyznal 😅 verim, ze to nebude dlouho trvat a bude z tebe taky tehule 😵

eirin, dostala🙂 Vasek pri pohledu na ni konstatoval, jeee, ty uz nejsi fazole😀

jo a pro radost jsem si dnes koupila jednu plinecku Bamboo extra a dve vkladacky od Babyidea😉

andelka
8. led 2010

aer: No tak paráda 😵 😵 😵 Krásné zprávy 🙂

estrellita
8. led 2010

elit: ja vim, ze jsi to nemyslela spatne 🙂 nechtela jsem, aby to tak vyznelo 🙂 jen telo potrebuje nakopnout asi od doktoru, ale jsou veci, ktere uz se nevyleci, takze s nimi musim pocitat a bojovat dal, ale cekat na vyleceniSZ je bohuzel zbytecne.

herminko: jj SZ ovlivnuje i cyklus, sama endokrino mi rekla, ze to moje spineni muze byt i z te stitky v kombinaci s vysazenim HA. on mi rekl neco podobneho, delal v te dobe testy a neni tam nic vyznamneho, ten pokles je tesne pod limitem, kde by melo byt, takze on rikal, ze prave spis k tomu potrebuje sledovat ten folikul a slilznici, ze treba tam muze byt problem, coz s LH souvisi. No mam z toho hlavu jako patraci balon 😅

aerin
8. led 2010

holky a tohle novy ergo jsem dnes videla na Brane....a je fakt uuuuuuchvatny 😵 asi poprve jsem trosku zalitovala, ze uz nositko mame🙂
http://www.branakdetem.cz/ergo-organic-siennasu...

chaarleene
8. led 2010

tak je pravda, že prcek už absolvoval 2 muzikoterapie, každý týden 3 hodiny zkoušku se sborem + 3 koncerty, Harryho Pottera v kině,.... takže ten Avatar ho prostě nevyvedl z míry, no 😀

i když se musím přiznat, že jsem ho před začátkem přemlouvala, aby byl hodnej a moc se nemlel, protože jsem se bála, že nevydržím skoro 3 hodiny bez záchodu 😅

estrellita
8. led 2010

chaar? to bude poslusnej kluk 🙂

herminka
8. led 2010

Holky, všechna nosítka jsou moc pěkná 😵 Ale až budu vybírat, asi zvolím nějaké neutrálně vypadající, protožy kytičky by se mi na manželovi moc nelíbily 😀 Myslíte, že v černém nosítku nebude v létě moc horko?

chaarleene
8. led 2010

estrel, to jo - a nebo taky neposlušná holka 😀

estrellita
8. led 2010

chaar: jsem ti prirkla rovnou chlapecka, pardon 😀
herminko: to je pravda, na chlapech by to uplne dobre nevypadalo, ja jsem vybirala jen ty, ktere lahodi memu oku, takze pak si na to musim dat bacha 😅 🙂

chaarleene
8. led 2010

estrel, to je v pohodě, všichni nám tipují kluka 😀 já o něm mluvím v mužském rodě jako o prckovi nebo o mrňousovi, protože mi přijde divný o něm mluvit ve středním rodě, jako by to byla nějaká věc 😅

estrellita
8. led 2010

chaar: to je jasne.a obdivuju, ze to vydrzite, ja jsem tak zvedava, ze bych se zblaznila 🙂 ale uz jen 10 tydnu a vite to a mate mrnouse doma 🙂

chaarleene
8. led 2010

estrel, i kdybychom to náááhodou vědět chtěli, tak bychom to stejně ještě nevěděli 😀 protože to tvrdohlavé stvoření na ultrazvuku nic neukázalo 😀