• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Des, no chlapeček je storpocentní, holčička dle slov dr. 95%, tak uvidíme, zda se nesekla.
11. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: to je dobrý, vy budete mít Šeříka a my Veverku :grinning:
Ale máte pravdu, že těch pěkných klučičích jmen není zas tolik. Kdybych měla mít druhé mimčo zase kluka, tak jsem v háji asi. :confounded:
eirin: 100% a 95%, to je super pravděpodobnost :slight_smile: Páreček je bezvadnej :slight_smile: V březnu nám v rodině přibude taky jeden :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jména....my jako des nemůžeme mít žádné co končí na Š nebo začíná.....navíc v rodině jsou zatím miminka samí kluci, takže se to snižuje a snižuje :rolling_eyes: :grinning: ale nakonec jsme vybrali...
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nedocitam :slight_smile:

ja dala dalsi sanci kalisku a opet stejny vysledek :frowning2: asi musim posilovat panevni dno
11. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a máš dobrou techniku?
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tib: no snad jo, delam to podle navodu, i mi jedna distributorka poslala tipy a duvody protykani....asi musim zacit cvicit. Me to stve, jinak je super. Zadny tampony snurky, pojme toho vic. Je mozny ze mam krivou pochvu
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chce to asi cvik....mě to jednou udělalo a zjistila jsem že byl moc vysoko...ale teďka už v pohodě...
11. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho niz dat nemuzu, koukal by ven. Pritom pricuclej je dost... ja ho slozim a vlozim a rozvinu, nekdy citim ze je zdeformovanej, kdyz to predelam a myslim ze je ok, za chvili to tece...:frowning2:

stve me to, mam dva a jsou mi na prd a tohle si ode mne nikdo nekoupi, ikdyz jsou oba skoro novy
11. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaké máš druhy?
11. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOONCUP A a B
11. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já mám ladycup ...ale měly by být asi skoro ty samé..
11. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Elit, taky si myslím, že Hančin rozestup je poněkud sebevražedný. Chci brzo navštívit kámošku, která má děti 16 měsíců od sebe, jsem zvědavá na její zkušenost :slight_smile:

Tibu, to je drsné s tou krádeží podle fotek :astonished: Já vím, proč fotky nikam veřejně nedávám (o bezpečnosti rajčete a picasy si taky nedělám kdovíjaké iluze, ale není to aspoň tak na ráně), byť u nás na ukradení nic není. Chvíli jsem měla svatební fotky na BRMS, a když jsem od pár lidí slyšela, že je tam viděli, asi po měsíci jsem je smazala.

Mil, 30denní cyklus není nic nenormálního (říká ta, která neví, ani co je 28.DC :grinning:). Spíš je asi nepříjemné, že přicházející MS cítíš, a kde nic, tu nic, že?

Všem děkuji za odpovědi ohledně cestování (a především Des, která jako jediná napsala, že to jde :grinning:).

Des, synek jednoho známého taky už v prenatálu dostal přezdívku (která je variací přezdívky otce) a už mu to zůstalo. Babičky mu prý říkají jménem a neslyší na něj :zipper_mouth:

Luci, mám menší Mooncup a OK. Možná máš čípek trošku jinde než je obvyklé.
11. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: treba za uchem? :slight_smile: no jo ja jsem holt atyp...nemam nic jako ostatni, v tomhle by se mi ale siklo bejt ucebnicova. Az pujdu na gyndu, zeptam se ji.
11. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jojo, třeba , kalich by se tam vyjímal pěkně :grinning:
11. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin inak to je teda stastie... niektorym sa nepodari mat dievcatko a chlapceka aj ked sa snazia akokolvek dlho a vy takto pri jednom raze :dizzy_face:

s malym som bola rano u dr. - uz skoro tyzden kasle a sirupcek nepomahal, tak som radsej sla, aj ked teplotku nema..... tak sa ideme liecit, chuda malinke :unamused:

nema tu mat niekto dnes poradnu alebo sono? sa mi zda ze som zas s niekym mala mat naraz......
11. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, tak tak. Je to nepříjemný. A trvá to už několik dní, bříško a nohy a klouby. :pensive:
Nikdy jsem se na MS netěšila tolik co tento měsíc. :grinning:

Dneska jsem si nechala ve flétničce od dětí nakreslit obrázky rodin a postavy, tak se strašně těším, až zabořím nos do knížky a budu to zkoumat, obzvlášt u některých prcků. :sunglasses:
11. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak mu snad bude brzo líp :wink:

mil tak ať už dorazí co? :grinning:
11. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda Tib. :grinning:
11. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se děje, že se tu nic neděje? :confused:
11. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím :grinning: :grinning: :confused:
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Znami zacli miminku v brisku rikat Krtek a ted je Krtek ve treti tride a nikdo ani nevi, jake jmeno ma v rodnem liste, protoze mu vsichni rikaji Krtek dal :grinning:

Hermi, krasna Manduca!
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel ty prenatální jména asi zůstávají :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, a proč myslíte, že Komárovi všichni říkají Komár :slight_smile: Plno jeho kamarádů vlastně ani neví, jak se jmenuje :grinning:
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Komar byl Komarem uz v prenatalu? :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak bacha na to,jak jim říkáte nebo budete říkat :grinning:
11. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Komár byl pokřtěn na Komára sice až po prenatálu (sousedkou), ale zůstalo mu to dodnes :grinning:
11. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tehule jak presne se projevuje tehotenska nevolnost?
11. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no mně se třeba zvedal ze všeho kufr a nemohla jsem nic sníst, ač jsem třeba měla hlad. Ale nezvracela jsem. Zvedal se ti někdy žaludek třeba z jízdy autem? Takový stav to byl u mě.
11. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, u mě to bylo podobné jako u eirin - jako z auta... žaludek v krku, neustálý pocit na zvracení, ale nezvracela jsem...

jinak cvičení jsem dneska vzdala, protože jsme šli na návštěvu k manželovým rodičům, což je normálně cesta tak 10-15 minut, v tom sněhu jsme to šli skoro půl hodiny a za tu dobu mi stihlo 3x ztvrdnout břicho :confounded: a cestou zpátky taky, takže si nedokážu představit, že bych šla na to cvičení půl hodiny do kopce, pak hodinu cvičila a pak zase z toho kopce dolů v tom sněhu :pensive:
11. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek