• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
hmm, vyzera zaujimavo :slight_smile:
20. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, super, tak ja to zkusim v knihkupectvi :slight_smile: a jak to zaonacis, az to prijde? :grinning:
20. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
narazil ajsem na tohle album, kdy si holka v ten samy den dela ovu i tehotensky test :confused: a jeste to vypada, ze ten ovulacni ma pozitivni porad.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=547627&vReferer=
20. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, já jsem se právě ptala a účetní mi řekla, že to nejde, tak mi ji manžel objednal na Vánoce z "normálního" Kosmasu :slight_smile:

Tomu se říká testovací mánie :grinning: Jsem asi divná, bylo by mi líto vyhazovat peníze za tolik testů.
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Andel, Hermi, oni treti ditko chteli, ale ne tak brzo po druhem :slight_smile: Ale pro me je to jenom dalsi upozorneni shury, ze si na lidsky faktor musim davat pozor :wink:

K Nemcum mam v oblasti zdrave vyzivy pomerne velkou duveru, realie jsou dosti podobne, jina kapitola jsou Amici, to ma Estrel pravdu. Kdyz jsem mela krizove obdobi, tak jsem tu v knihkupectvi procitala knizky o tehotenstvi a vyzive a dost jsem se nechytala :grinning:

Aer, gratuluju k uspesnemu zvladnuti I. trimu! Ad foceni - zkuste to, spoustu veci na fotce pak muzes upravit v pocitaci. A napr. ja bych si svoje nahy tehotny bricho za ramecek stejne nedala, jeste to tak, aby to kazda navsteva videla :grinning: Spis na pamatku pro me a pro muze nekam do alba a pak jednou ukazat diteti, kde bylo :slight_smile:
20. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrelko, ovulační měla pozitivní jen na začátku, potom už ne. Ono je to hrozně zavádějící, když se na ovu objevuje druhá slabší čárka.. a do ovu testů už bych taky neinvestovala. Sliny mi přišly lepší.
20. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: 11 testu za 20 dni, to musi byt docela narocny pro penezenku ... :sweat_smile:
20. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Madli :slight_smile:
No, ten lidský faktor budu po porodu muset taky rychle pořešit, protože pořídit si vzápětí k dvojčatům další, to by byl teprve mazec :grinning:
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: je ja zapomnela, ze ty jsi vlastne zkoumala sliny :slight_smile:
a jeste kdyby to treba byly dalsi dvojcata, ze jo? :grinning: a budete chtit jeste jednou treba jedno ditko?

madli: ja bych si fotku sveho bricha taky nedala za ramecek, ale do alba urcite jo :dizzy_face:
20. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sliny se zkoumají ako?
20. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, já jsem raději ty testy ani nepočítala :grinning:
20. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil:
Usušené sliny pozorované pod mikroskopem mají zřetelný krystalizační vzor. Když je žena plodná a může počít s největší pravděpodobností, uschnou její sliny do kapradinových vzorů. V průběhu neplodných dnů je vzor nepravidelný, objevují se v něm nespojené tečky.

Když se ukáže kombinace teček a „kapradin“, čemuž se říká „přechodový“ vzor, žena je méně plodná, ale početí je stále ještě velmi pravděpodobné. „Kapradinová“ struktura se objevuje přibližně tři až čtyři dny před začátkem ovulace a dva až tři dny po ní mizí.
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Len na svých stránkách psala, že má kapradinky pořád.
20. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, to zní děsně vědecky teda.
K tomu je hádám potřeba mikroskop. :grinning:
20. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je. Eirin asi měla klasický, prodává se i speciální "kapesní" http://2324.elektrocoleti.cz/ovulacni-tester-lady-q-scope+dp35460/
20. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Mil, dokonce se i prodava ovulacni mikroskop :grinning:
20. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer gratuluju k ukončení trimestru :wink:

hermi jo jo byla jsem to nakupovat pro pejska....v každém rohu si dělá záchod :grinning: :grinning: :grinning:

moni já tě obdivuju :grinning: já mám za zády psa, do toho jsem vařila oběd, uklízela, prala, teď jdu odzdobit stromeček...a jsem z něho totálně KO...ne tak mít nemocné mimi a být těhotná....smekám :wink: :slight_smile:

no já na to testování moc nejsem.... :unamused: ...ale ty sliny jsou super...to až někomu řeknu, poklepe si na čelo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak těm rodinám co vyměnili děti dali odškodné 3 mil..... podle mě je to bordel a tohle to co jim způsobili určitě tu bolest nezmenší...a myslím si, že měli teda dostat mnohem mnohem víc :angry:
20. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, holky, jsem tu z přednášky o porodu :slight_smile:

moni, včera jsme nakoupili zase kus výbavičky - zavinovačku, peřinku a polštářek, prostěradla a dečku, máme objednané povlaky a dečku s polštářkem do kočárku :slight_smile: teď mi ještě zbývá udělat megaobjednávku na bráně a už by to mělo být všechno :sweat_smile: včera jsem si to pokusně hodila do košíku, abych si udělala představu :zipper_mouth: radši ani nemluvit :sweat_smile: :grinning:

jo, vlastně ještě autosedačku, ale tu nám chtějí kupovat naši...

no a do porodnice ještě nachystáno nemám, ale už se na to chystám :slight_smile: teď v pondělí jdu na hematologii, tak rovnou v nemocnici skočím do zdravotnických potřeb a koupím vložky a kalhotky a tak :slight_smile:
20. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar no jo nákupy na bráně :grinning: :grinning: :grinning: tam člověk nechá peněz co :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrelko, Komár o třetím nechce ani slyšet, já si to tedy taky neumím představit, kor když ještě nemáme ani jedno. I když tu myšlenku rozhodně nezavrhuju, kdoví co bude, až půjdou třeba dvojčata do školy... :slight_smile: Ale to už opravdu hoodně předbíhám událostem :grinning:

Chaar, co na přednášce říkali?
20. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to jo :grinning: jsem to tam naklikala a bylo to asi za 3500 :grinning:
pak jsem se tak nějak hluboce zamyslela u každé položky, jestli to fakt potřebuju - a rázem to bylo jen za 2000 :sweat_smile: protože třeba takový kbelík na pleny za 419 není zrovna nezbytnost, že :sweat_smile: když normální kbelík s víkem seženu v domácích potřebách za pár šprdliků :sweat_smile: nebo třeba když mám 90 čtvercovek, tak zatím nemusím kupovat 2 super savé bambusové plenky na noc, když za á novorozenec toho na objem zase tolik nevyčůrá a za bé je jedna skoro za 500 :sweat_smile: a když na to dojde, tak ty plenky prostě koupím za měsíc, za dva a aspoň se to trochu rozloží :slight_smile:
20. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar určitě je dobré si to protřídit co je důležité a co se pořídí časem :wink: máš dobrý systém :wink: a jaký máte vybraný kočárek?
20. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, ten vas drobecek je super! :slight_smile:

Holky, vcera jsem prvne delala doma pesto a je straaaaasne dobre :slight_smile: Zamrazila jsem ho pak do tvoritka na led, potom prendala do pytliku a mame pripravene jednotlive davky, staci jen hodit na testoviny :slight_smile: Tak jsem na sebe pysna jaka jsem hospodynka :grinning:
20. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tib sama neviem akym zazrakom sa este drzim na nohach. fakt som totalne K.O. :confounded: ale nic s tym nenarobim, tak to jednoducho musim zvladnut :confounded:

char wow :slight_smile: a "brane" ? nejaky e-shop s mini vecickami? ja mam zatial len odsavacku zajednanu, zajtra (mozno) ideme aj nejake oblecko pokupit, uvidim ci nasi budu moct prist k malemu... sestra tu doobeda bude, lebo idem na pripravu, ale ta ma problem uz s tym ze do druhej ci mozem prist spät, lebo priatel ide z roboty zajtra skor.... zakon schvalnosti, alebo neviem ako by som to nazvala - ked je sestra u nas, takme VZDY ide skor z prace, ked ho caka doma, tak len neskor :unamused:
no a do porodnice uz mam snad vsetko, to uz som radsej pokupila :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, kočárek máme vybraný po neteři :grinning: ani nevím, co je to za výrobce nebo typ :sweat_smile: hlavní je, že je v dobrém stavu, má velkou korbičku, sporťák, slídu a tašku :slight_smile:

eirin, bylo to na dvě a půl hodiny, sestřička nám popsala jednotlivé porodní doby, jak se kdy dýchá, kdy jet do porodnice a kdy ne, co si vzít s sebou, masáž hráze... prostě všechno možné :slight_smile: ale dalo by se říct, že žádná informace pro mě nebyla extra překvapivá, spíš že jsem si to všechno hezky utřídila :slight_smile: příští týden bude příprava tatínků a pak jdeme na exkurzi do porodnice :slight_smile:

akorát teda na přípravu tatínků asi nepůjdeme...

madli, to jsi šikulka s tím pestem :wink:
20. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
char u nas toto hovorili na priprave pre oteckov :grinning: a preco nepojdete?
20. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, Brána k dětem (branakdetem.cz), tam by se dalo nakupovat donekonečna :grinning:
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek