• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Teda to předtím bylo pro Luci, ta jde na endokrinologii za týden. Luci, jak dlouho už se vlastně snažíte?
21. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vam tak moc preju, at jste brzy taky tehule, fakt :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vim jaky to je, kdyz to nejde:frowning2:
21. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: od zacatku srpna

aerin: co tvoje nevolnosti?
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, brána má prodejnu i v Brně? Nebo to jde jenom po internetu?
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a konecne vim kolik meri, je to v te zprave (teda aspon myslim ze to CRL je ono), ma 68mm :slight_smile:

mil, Brana ma prodejnu hlavne v Brne:wink: v Praze je pobocka
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nevolnosti uz temer vymizely, tak uvidime, jak to bude vypadat dal:slight_smile:
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: tak to je super, uzila sis :frowning2:
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, OK, Aer. To jsem fakt nevěděla. :grinning:
Jsem koukala na net a mají tam některý hodně dobrý věci. :wink:
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil, to maji :dizzy_face: ja uz tam utratila....no ani nebudu rikat kolik:grinning:
21. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne to zkousime od cervna, jen v cervenci byla pauza, od srpna je to cileny a pravidelne. Ma dost hruzu z vysetreni (spermio) kvuli tem nestovicim, tak dost doufam ze to klapne, ze tam nebude muset. PUvodne jsem myslela ze v unoru, ale asi to jeste posunu a necham to bejt. Jen si rikam co vsechno zensky musej zkusit (ja litam po gynde a na endo a to jsme to jeste s doktorama vubec nezacli resit) a on dela problem z jednoho vysetreni, ac vim ze je neprijemny. Ale proste maj to ti kluci jednodussi, oni si vlastne uzivaj a zadny jiny starosti s tim nemaj, pokud vsechno jde dobre. Pak maj bejt soucasti toho zdravotnickyho kolotoce a delaj chudaky...to me trochu stve
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nestovice, ale priusnice mel. Uz mi to keca :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem přemýšlela nad tím, kde je v Brně nějaký hezký obchůdek, kde mají hezké hračky napířklad. Pro nejmenší děti a žádné ty hrůzy ze Sparkysu a podobně, ale nějaké hezké látkové nebo tak.
a ono ejhle.

V létě jsem si na Šumavě třebas koupila tuhle potvůrku:
http://www.dumceskychremesel.cz/cz/eshop/product-cert-snurkar-34
a takovýdle věci se mi hrozně líbí.
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezky, mil:slight_smile:

luci, snad to klapne:slight_smile: My jsme za sebou meli vlastne hormonalni profil a spermio a vic jsme to chteli resit po Novym roce a ejhle :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc rada bych se vyhla tomu kolotoci...asi jsem naivni kdyz si myslim, ze ja s mejma potizema bych to mela snadny...a to se pak hrozim tehotenstvi...
21. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, zkus aspon trošku myslet pozitivně. Vím, že to jde strašně těžko, ale když to aspon zkušíš, hned to lepší půjde. :wink:
21. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: ale jo ja myslim pozitivne. si jako osobne myslim, ze jsem zablokovana. Ze me blokuje ten strach. Protoze se treba v noci vzbudim hruzou, co kdyz jsem fakt v tom...co kdyz mi bude spatne, co kdyz budu omdlivat, co kdyz budu mit cukrovku, vysokej tlak, velky potize...na druhou stranu se tesim jak mala. Proste se to ve me mele
21. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti rozumím no. :unamused:
Je to hrozně těžký s pocitama a trošku je ovládat nebo se od nich odprostit nebo jak mám říct.
Ale držím ti moc palec, aby to vyšlo brzy a společně jste se těšili tomu. :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo asi je prirozeny mit strach, ale si myslim, ze ten strach me blokuje. Ze to nechci kazdou bunkou svyho tela a proto to nejde.
21. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer, CRL je od hlavičky po prdelku :wink:
21. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar, diky za info!:slight_smile:
21. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer, není zač :slight_smile: :wink:
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer no roste roste :grinning: :grinning:

luci neboj ono to přijde :wink: já si teda myslím, že příušnice na to nemají vliv...hlavně ty neštovice v pozdějším věku...
21. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Gratuluju Aer k uspesnemu NT a Eiri, jsem moc rada, ze je vse v poradku a jeste jsi dostala par bonusovych fotek :slight_smile:

Mala anketka - kolik mate kdo sourozencu?
21. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, já si myslím, že až tvoje tělíčko a tvoje bude cítit, že je vhodná doba, tak se prostě povede a bude to.
Jestliže si sama ještě nejseš jistá, tak možná se tělíčko fakt brání, ale určitě se to jednou povede a budete se všichni těšit.
já si taky ještě nejsem jistá, i když asi nejsem tak zapříčená jako ty. Nechávám věcem volný průběh a moc to radši neřeším. Uvidíš, že jednou se to podaří. :wink:
21. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, já mám mladšího brášku :slight_smile: :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli plánuješ počet dětí? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jednoho :wink:
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu: Je to naopak, příušnice v dospělém věku můžou být problém :unamused:

aer: Krásně prcek roste :slight_smile:

madli: Já dva
21. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, jen jsem premyslela o sourozeneckych konstalacich :grinning:
21. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mad: ja mam dve starsi sestry

mil: no ja to taky moc neresim, taky to nechavam plynout, ale prijde mi ze to proste jeste neni 100% touha
21. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek