Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
21. led 2010

eirin, já myslím, že se prcci mají určitě dobře 😉
na hematologii jdu v pondělí, tak se doktorky pro jistotu zeptám 🙂

estrellita
21. led 2010

moni 😀 😀

eirin
21. led 2010

Moni, jména ještě nejsou 😀 Teď jsme je nějak neřešili, ale už bychom asi zase měli 🙂
Snad nechybělo, jsem na samé dolní hranici normálu, takže snad se to odchytlo včas a snad si děti vzaly co potřebovaly a až zbytek mi nechaly.

estrellita
21. led 2010

madli: ja mam jednoho sourozence. jinak my bychom chteli 2 deti ( holka,kluk, nebo dve holky 😀 )

eirin: urcite jim nic nechybelo, krasne rostou, vse bude v pohode 😉

estrellita
21. led 2010

eirin: tak jestli je to na hranici, tak je to super, dobre je, ze na to ted prisli a dali ti leky, budou te ted asi kontorlovat casteji, takze v pripade sž tím líp 🙂

moni1412
21. led 2010

eirin urcite. fakt neboj. vidis ze sona dopadaju vyborne, drobcekovia sa maju ukazkovo. 😉 tak sa nestresuj, to im nerobi velmi dobre 😉

eirin
21. led 2010

Moni, já vím, ale ono by se to projevilo později, v možném poškození psychomotorického vývoje (někdy ten internet nesnáším a už nic dál hledat nebudu).

chaarleene
21. led 2010

eirin, nehledej 😀

madlisek
21. led 2010

Eiri, pokud si byla na zacatku na kontrole a bylo to dobre, tak prckum urcite nic nechybelo. A takze dvojcata mate v rodine, zda se? 🙂

Eiri, snad te to brzy prejde! Me posledni dobou taky trapi paleni zahy, nevim, cim to je, snad nas to obe brzy prejde!

Jinak kamaradka, co jim pry selhal lidsky faktor, hlasi, ze nakonec neselhal, byl jen plany poplach 🙂

estrellita
21. led 2010

eirin: jasne, mas pravdu, ale to je v pripadech, kdy je hormon sž opravdu nedostatecny, jestli jsi byla na zacatku tehotenstvi v pohode ( a to je obdobi, kdy to nejvic skace, protoze je to velky napor na organismus), a ted jsi byla hranicni, tak to opravdu neni nic strasneho a prckove jsou v pohode!!

estrellita
21. led 2010

madli: tak mozna si ted reknou, ze by ten lidky faktor mohl selhat planovane 😀
tak doufam, ze i tebe prestane co nejdrive zlobit!!

eirin
21. led 2010

Madli, jj máme, i když o jiných než jsem já a brácha nevím 🙂

Já sice o pálení žáhy nepsala, ale připojuju se do klubu, někdy je to fakt síla.

moni1412
21. led 2010

eirin hmm, veru nehladaj 😉 ja odkedy som s tym prestala, som ovela menej v strese.... 😉 je ako je a citat nazory a pribehy niekoho kto to mozno poriadne nadsadil.... nerobilo mi to dobre 😒

eirin
21. led 2010

Děkuju holky 🙂

moni1412
21. led 2010

eirin aj si cimsi pomahas? s tou zahou... mne napriklad velmi dobre zaberaju mandle, uz pri Deniskovi mi pomahali v tomto

estrellita
21. led 2010

mne dneska zabral eidam 😅

madlisek
21. led 2010

Estrel, doufam, ze ne, slibila mi, ze se tretim mimcem pocka na me 😀

eirin
21. led 2010

Já na to ještě nepřišla, co mi zabírá - příště zkusím eidam s mandlema 🙂

moni1412
21. led 2010

estrel fiha, eidam? to som neskusala 😀

eirin ze kompromis? 😀 jaaaaj, ty musis vlastne riesit taketo veci dvojnasobne, preto, ze? 😅

madlisek
21. led 2010

Holky to je super maska 😀 Ne zadna trapna princezna, ale snehulak 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

moni1412
21. led 2010

mad 😀 fakt pekna a origos

moni1412
21. led 2010

eirin sorry, asi som hnusna, ze? som to tak nemyslela 😅
ak som spravne pochopila - ty si z dvojiciek? 🙂

estrellita
21. led 2010

madli,pekny,snehulaci prevlek se mi libi 🙂jinak moje milovana kamaradka se snazi o 2mes.dyl,nez my,ale uz jedno ditko maji,a zjistily jsme ted,ze mne konci cyklus jen o2dny pozdeji,nez ji,tak jsme rikaly,ze by to byla sranda,kdyby nam to vyslo stejne

moni1412
21. led 2010

estrel tehu kamoska nie je na zahodenie 😉 ale tak priblizne rovnako. ja mam teraz par ale na zaciatku, jedna bola zas dost predo mnou 😒 to by bolo super 😵

moni1412
21. led 2010

dobru noc, dievcata a babätka. idem, unavena som 😒 papa

eirin
21. led 2010

Moni, vůbec nejsi hnusná, jj, všechno musím mít 2x 🙂 Ano, jsem z dvojčat.

eirin
21. led 2010

Taky vám přeju dobrou noc, konečně jsem dodělala něco na zítřek do práce a můžu si jít přilehnout ke Komárovi. Jů, už jen týden a kousek a bereme se 😵

moni1412
21. led 2010

eirin ja som aj zabudla 😵 no teda, sa vam to krasne blizi 😵 😵 😵

madlisek
21. led 2010

Eiri, nadhera 😵 A budete mit na svatbe i minidruzicku a minidruzicaka v brisku 😵

Dobrou holky, pekne se vyspete 🙂

elitera
autor
22. led 2010

Ahoooooj! Se omlouvám, ale začaly mi hoňky v práci, prvního odevzdáváme projekty.
Eiri, super, že jsi ok, já mám po nedělním pádu na koleni epesní modřinu, akorát jsem nadávala, že na to, jak to bolí, nebyla furt vidět - tak skoro po týdnu už se vybarvila a už se můžu nechat litovat 😀 A svatba - 😵 😵 😵
Aer, jsem moc ráda, že je to ok 🙂 Akorát malá technická - odmaž si z toho ultrazvukovýho obrázku jméno a rok narození. Pro jistotu 😉

Někdo se mě ptal na kineziologii. Popis, co to vlastně je 🙂 je na www.kineziologie.eu, k tomuhle pánovi přímo chodim. A jak to probíhá - nejdřív si řeknem, proč tam jsem, co se poslední dobou událo a co bysme asi tak měli řešit. Pak si stoupnu, on mi udělá menší cvičení s rukama a skrze ně se zeptá podvědomí, jeslti je připraveno a ochotno se bavit o odblokování problému, kterej jsme stanovili na začátku. Pak se stanoví věk, ve kterým mám hledat příčinu problému a probíráme, co se tou dobou stalo. Zkusíme třeba i nějaký meditační uvolňovací cvičení. Když usoudíme, že z toho už víc nevyždímeme, zeptáme se znovu podvědomí, jestli je spokojený s řešením a jestli je ochotno si zapamatovat novej model řešení situací 🙂 (ono to zní blbě, ale v tu chvíli to zní fakt jinak 🙂). No, a je to 🙂
Někomu to možná přijde jako šarlatánství, neberu to nikomu. Mně to hodně pomohlo a popravdě, Luci, myslím si, že právě tohle by Ti pomohlo taky hodně. I ke zbavení se těch bloků z otěhotnění...
Pozor, za kineziology se někdy vydávají i lidi, co si jen tak povídají a za každou hodinu toho povídání si naúčtujou pětikilo. Vyhodila jsem takhle kdysi asi 2000 úúúúúúúplně zbytečně. Někteří kin. třeba "mluví" s vaším podvědomím jen prostřednictvím vlastních prstů, ale ten můj říká, že do toho je možný dát tolik vlastní invence, že tomu sám nevěří a nedělá to. Ptá se jen těla klienta.
Hm, asi bych se k němu měla objednat, dlouho jsem tam nebyla a ten pán je fakt super. Nějakej zbytkovej blok si určitě najdu 😀