• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
eirin: ja jsem nejak nevedea, nebozapomnela, ze to je podruhe :slight_smile: ale tak at je to jeste lepsi, nez to prvni :slight_smile:
25. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě by se trefili v každém případě, pokud se tedy trefila paní doktorka :grinning:
teda nemyslim jen tu svatbu, ale hlavne to potom :slight_smile:
andelko, to si asi stejne nevyberu...tenhle se bude blbe krajet kvuli tem trubickam a zas kdybych mela potazenej marcipanem s zivyma kvetama....takovej meli svagri a byla to taky prca, jak z toho dolovali ty ampulky s vodou, ve kterych tam byly napichany ty kvitka:grinning:

a klasickej s kremovejma puclikama a postavickama fakt nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, švagrová měla krásně vypadající "zákysovej" s ovocem nahoře. Ovoce bylo pomatlaný želatinou, jíst se skoro nedalo (byť srpen, tak jahody hnusný atd.). A zákys měli nějakej moc máslovej - popravdě to bylo těžký úplně neskutečně :sweat_smile: Zlatej náš jednoduchej piškotovej jen s jahodama :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, děkuju. Teď to bude víc v klidu, protože mě to předsvatební šílenství naštěstí míjí a jsem nad věcí :slight_smile: Jó, to nevím, kdo bude porcovat dort u nás, já ho tam nechtěla, tak ho krájet nehodlám.
25. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aerko, my taky takovej nechceme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi budeme mít dort od ženichové maminky, ale úplně obyčejnej, dvoupatrovej čokoládovej. Max. nějakou ozdobu, že je tada svatební, ale nic extra tam myslím nebude.
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dort beztak vypadá nejlíp, dokud se do něj nikdo nepustí... :slight_smile:
25. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, jojo, tak ten se nám nepodařilo si prosadit (piškot s ovocem) :grinning: Nesnášíme krémové dorty a hádejte, jaký budeme mít?
Aer, to se mi naštěstí podařilo prosadit, že tam postavičky nebudou.
25. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to nemyslíte vážně, furt se tu nic neděje a když tu půl dne nejsem, tak toho nakecáte tolik :grinning:

jdu vás dočíst a budu postupně reagovat, jen sem rovnou napíšu, že kontrola na hematologii dopadla dobře :slight_smile: a paní doktorka dobře perlila :grinning:
25. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Aer, super, ze jste se do toho pustili s takovou vervou! S Lisni me to neprekvapuje, muzuv kamarad to tam musel zamlouvat asi tri ctvrte roku predem :unamused: Ale jak rikaji holky, krasne fotky si muzete udelat kdekoliv s jakoukoliv zeleni. A treba nase fotografka dela krasne fotky i treba u zdi (Sijen potvrdi :slight_smile:)

Ad urceni poceti - zkusila jsem, co by vyslo me mamce a vysel chlapec :grinning:

Ad dort - je taky treba myslet na to, aby bylo kam ho umistit do chladu - jestli bude teplo a slavit se bude venku, tak se rozkydne :grinning:
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli :grinning: nov vidis, ja jsem nezkusila mamku :slight_smile: ono je to stejne 50:50, jako ty cinske a jine kalendare :slight_smile:
my jsme mysleli, ze mame krajece dortu, ale cisnik se na nas pak vykaslal a delali jsem to my dva a bylo to sileny (predstavte si krajet 60 kousku dortu :sweat_smile: )
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: gratuluju :slight_smile:
ja dneska taky koukam, jak to tady jede :slight_smile:
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dort akorat nakrojili a snedli si prvni porci a pak to dal krajela muzova maminka, nastesti :slight_smile: Ja jsem u porcovani cehokoliv nervozni, vadi mi, kdyz se na me lidi divaji :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, to mi taky vadí.
25. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme měli veliký piškotový dort s ovocem, byl výborný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co se týče příbuzných - všechno jsme si zařídili a oznámili všem 5 týdnů předem a stejně to bylo psycho :sweat_smile: :pensive: ono se hrozně lehko řekne, že se nad to má člověk povznést a že to je jeho svatba, ale někdy to holt nejde, no...

jo a mně podle Aztéků vychází kluk :grinning:
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ze na svagrove svatbe si nakonec pri krajeni dali dort asi ctyri lidi, a bylo to hrozne trapny...celkove cela ta faze mezi obedem a tim vecerem byla priiiiserne trapna a nudna, tak doufam, ze se tomu tim odpolednem aspon trochu vyhnem :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Určitě najdete a budete mít ten nejdokonalejší dort - krásný, dobrý a ještě se bude dobře krájet. :slight_smile:
My jsme měli klasický (myslím že ho znáte: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2763875&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F) , ladil s barvou svatby, já jsem romantik, takže jsem růžičky a figurku nahoře chtěla. Ale hlavní bylo, že nám ho pekla známá, jejíž dorty jsou úplně vynikající, takže se všichni olizovali až za ušima :dizzy_face:
Jinak jsme dorty měli v lednici v restauraci, na tabuli byl jen při příchodu hostů (ať ví na co se mají těšit :grinning: ) a pakl když jsem ho krájela.

estrel: Já jsem se furt ohlížela, kdo jako to bude krájet, když ho před nás postavili a nikde nikdo a všichni, že prej je to na mně - no nevěděla jsem jak do toho, sranda to byla. Kousků jsem krájela asi 25 a stačilo :grinning:
25. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, my i kdybychom jim to oznámili týden předem, tak by stejně bylo to sladký po jejich :grinning:
25. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to znám :grinning: my jsme nechali výslužky na rodičích, mamka původně říkala, že chce do výslužek asi 20 oznámení a nakonec jich potřebovala asi 40 nebo 50, protože to bylo přesně to - když dám tomuhle, tak musím dát tomuhle, ti nám dali, tak jim musíme dát taky atd atd atd, takže jsme pak dostávali dary od lidí, které vůbec neznáme :sweat_smile: (většinou hrnečky :grinning:)
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli budeme mit svatbu tak kde chceme, tak muzeme mit dort klidne v nasi lednici:grinning: bydlime primo vedle te restaurace, takze kdykoli pro cokoli muzeme zajit domu, i se prevlict atd., to je na tom super:slight_smile:
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme to oznamili pul roku predem a nikdo nam do niceho nekecal :slight_smile: Vymysleli jsme si svatbu odpoledne, zrusili jsme obed pouze pro rodinu a rozhodli, ze z kostela se pujde hromadne rovnou na veselici - grilovani, salatky a tak - a vsichni byli radi :slight_smile: Kdyz o tom tak premyslim, tak neni nic, kde bych zpetne litovala, ze jsme se do toho nechali nastrkat, vsechno bylo nase, prijemne a nenucene :slight_smile: Mamce pak jeji kamaradka rikala, ze to byla prvni svatba, na ktere byla, kde nikdo nebyl nervozni a kde vsechno probehlo v klidu a pohode :slight_smile:
25. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, o naší svatbě se to říkalo taky - jak to bylo všechno příjemné, pohodové a nenucené :slight_smile: u věcí, které pro nás byly důležité, jsme se nikam natlačit nenechali, ale stálo nás to hodně nervů a v mém případě i hodně slz a několik kilo :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, to my s nasima legackama na dortu moc velci romantici nejsme :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to nestalo nastesti zadne slzy a bohuzel zadna kila :grinning:
25. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, legáčci? To čo je, ako to vypadlo?
25. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nase svatebni album a v nem i dort

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=42514
25. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nestojí ani slzy, ani kila, spíš si připadám jako nezávislý pozorovatel, kterého se to vůbec netýká :grinning: Ale to hlavní je po našem a to je dobře.
25. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek