Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
27. led 2010

moni, exkurze na porodce byla super, měly jsme dokonce štěstí, že se zrovna nerodilo, takže jsme viděly všechny porodní pokoje 🙂 je jich tam 5, z toho 2 skoro stejné - široká postel, madlo na zdi, vlastní sprcha a wc... pak v jednom pokoji je místo postele "jen" porodnické křeslo, další pokoj (ten se mi líbil nejvíc) má vanu, žebřiny a velké dvoulůžko, které má dole takovou vykrojenou část, takže se na něm dá hezky tlačit vsedě a pak ještě jeden pokoj, kde je normální postel i porodnické křeslo a taky madlo na zdi 🙂 no a v každém pokoji jsou 2 křesla a stoleček (a na stolečku hrnečky - takový milý detail 😵 ), relaxační míče různých velikostí, malé míčky, polštáře a polštářky, aromalampa a olejíčky, od stropu visí takový "hadr" s navázanými uzly - na zavěšení třeba do předklonu, pak tam jsou klínové polštáře,... barevně vymalované, obrázky na stěnách - dalo by se říct, že to je skoro jako 5 obýváků vedle sebe 😅 hned vedle je vyhřívané "hnízdečko" pro miminko, kde ho otřou, ošetří a zabalí a přes chodbu je sál na císařské řezy... mají to udělané fakt hezky 😵

estrellita
27. led 2010

chaar: to zni moc prijemne 🙂

moni1412
27. led 2010

char v ktorom meste je to? to znie uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ked to porovnam s nasou porodnicou

moni1412
27. led 2010

dobru noc, kočky. rano mam poradnu, nech som ako-tak fit. nechcem si predstavit kolko stravim ometanim auta. ach jaj 😅 papa

chaarleene
27. led 2010

jo, estrel, vypadá to tam moc příjemně 😵 😵 😵

chaarleene
27. led 2010
moni1412
28. led 2010

char tak vam je naozaj co zavidiet 😉

eirin kedy dnes idete? ako auto? ja som dopadla rano ako vy vcera.... idem na poradnu, ze nastartujem aby sa trochu zohrialo kym odhrabem sneh... nenastartovalo, baterka to vzdala 😒 esteze bol Milos doma, tak mi hadzal kluce od sluzobneho. inak neviem 😒
na poradni vsetko ok, zatial drzime pekne pokope, len KO som nemala najlepsi, tak zelezo 1x denne. co uz. ale hlavne ze je vsetko ostatne ok.

dnes je to nejak mrtvo 😖

eirin
28. led 2010

Holky moc děkuju vám všem za přání.. 😵

My ráno auto nenastartovali, tak jezdíme služebním. Dopoledne máme velký utz, tak se na dětičky moc těším. Snad bude vše ok.

eirin
28. led 2010

Moni, to míváš poradnu takhle brzo? To je dobře, že všechno zatím ok. Já se bojím svého zvyšujícího se tlaku (tedy doma ho mívám úplně normální, ale u dr. to vždycky vylítne).

moni1412
28. led 2010

eirin tak nech vam to vsetko vyborne dopadne 😉 v sobotu na vas myslime a tesime sa na foto 😉 🙂 stastnu cestu 😉

moni1412
28. led 2010

eirin podarilo sa mi objednat este na dnes, aby Milos stihol do prace. nabuduce idem o 2 tyzdne uz, tak objednanie bolo nerealne 😅 takze budem vstavat skoro 😒
k tomu tlaku - hovoria tomu aj syndrom bieleho plasta, ale vazne 😉 zatial ale neberies nic na tlak, ci?

eirin
28. led 2010

Moni, já vím, že se tomu tak říká, ale na sobě nervozitu v ordinaci nepociťuju (vždyť taky pracuju v nemocnici). Nebo jsem třeba vždycky tak natěšená na to, co uvidím na utz 🙂 Na tlak nic neberu, jen se to hlídá a mám nakázáno doma denně měřit.

chaarleene
28. led 2010

holky, potřebovala bych expresní radu - myslíte, že můžu na dětské oblečky dát trochu bělidla od Ecoveru?

chaarleene
28. led 2010

eirin, ať vám ten ultrazvuk hezky vyjde a prcci jsou v pohodě 😵 😵 😵 a ty taky, ať ti nevylítne tlak 😀

estrellita
28. led 2010

eirin: uzijte si poradnu a prcky na UTZ 🙂

elitera
autor
28. led 2010

Chaar, podle složení. Jsou ty věci hodně zašlý?

des
28. led 2010

Ještě jednou díky všem za krásná přání Štěpánkovi. Je to zatím zlatíčko, jí, spí a kadí jak má a brečí jen když má důvod (no je fakt, že někdy brečí, protože nechce být v postýlce sám). Už úspěšně látkujeme a asi třikrát jsem ho šoupla do šátku, jednou se krásně prospal, podruhé jsme spolu uvařili špagety (akorát jsem se teda trochu bála, že ho připálím, jak jsem ho měla na břiše u sporáku 😀 ) a potřetí se zmítal tak, že jsem ho raději nemučila a rychle vyndala 😉

chaarleene
28. led 2010

elit, právě že jsou většinou úplně nový a já bych nerada, aby zašly 😅 většinou je to bavlna 🙂

des
28. led 2010

chaar: ta porodnice v Havl Brodě vypadá parádně...tam se bude rodit jedna báseň 😉

eli: krááásný svatební šaty!! Já tuhle ááchala na stránkách Andělskýho studia v Praze, mají akce na šaty z kolekce 2007, co jsem se vdávala já a vůbec parádní modely...závidím kamarádce, co se vdává v březnu ☹ Musím se spokojit s čestnou úlohou svědkyně

elitera
autor
28. led 2010

Chaar, řekla bych, že to neuškodí, ale osobně bych se na to vyprdla 😉

chaarleene
28. led 2010

des, fakt vypadá krásně a většina PA je prý fakt milých a příjemných 🙂 já teda doufám, že tam budu mít tetu, takže to by mělo být ještě lepší 😀 nic to ale nemění na tom, že to mimčo budu muset vytlačit sama a že to bude bolet 😀 😀 😀

milmic
28. led 2010

Ahojte holky,
tak jsem dneska úspěšně ukončila semestr zkouškou z klavíru a volno. teda spíš diplomka.
Des, gratuluju moc moc, jste strašně šiikovní. 😉

Jináč mám otázku. Docela mě bolí zadeček po té injekci, to je jako normální? 😀

estrellita
28. led 2010

pomoooc, jak si nevsugerovavat tehu priznaky???? 🙄

des: ty jsi mela taky z andelskeho? ja taky 😵

mil: gratuluju 🙂 a jinak k pichanci, ani je to obecne normalni, protoze se pichaji do svalu 🙂

chaarleene
28. led 2010

mil, gratuluju 🙂

estrel, to máš jednoduchý - ber to tak, že téměř všechny těhotenské příznaky se dají lehko zaměnit s příznaky přicházející MS 😀 takže to, co cítíš, je příznak MS a tudíž ne těhotenský 😀

aerin
28. led 2010

mil, gratuluju🙂 Ja dnes taky ukoncila uspesne zkouskove 😵

estrellita
28. led 2010

chaar 😀 😀 tak ja to zkusim 😀

milmic
28. led 2010

Aer, gratulace 🙂
tak ted už jen bakalářka a statnice?

eirin
28. led 2010

Tak jsem zpátky, oba jsou v pořádku, mají všechno co mají mít, průtoky jsou ok, holčička a chlapeček jsou to 100%, tak se můžeme vrhnout konečně na jména. Ale dr se se mnou nemazlil a tlačil sondou na břicho, fakt to bolelo .

Aer, mil, gratuluju 🙂 Ten pocit, že pro tuto chvíli mám něco definitivně hotovo, mi dost chybí 😀

chaarleene
28. led 2010

aer, taky moc gratuluju 🙂

eirin, tak to je úžasný 😵 😵 😵 mně taky doktor docela tou sondou tlačil, mám placentu vepředu, takže blbě viděl 😅 ale nebylo to nic proti tomu, když mi bylo 16 a jeden doktor se rozhodl, že mi udělá ultrazvuk srdce spodem - přes žaludek - to byla teprve bolest, jak rval tu sondu do žaludku 😅

aerin
28. led 2010

diky holky🙂 mil, jo, "jen" 😀

eirin, super 😵