• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
estrel, tak to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, drzim moc palce!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sijen, tak snad bude po tom padu vsechno v pohode:wink:

tibu, pred tim jsem chodila k jinymu gyndarovi a nikdy mi o zadnym nalezu nic nerekl, takze predpokladam, ze dobry....ona mluvila o nejakym L - silu nebo co, ze to jeste nic neznamena a ze to u 80% zenskych do dvou let vymizi, akorat ze se to musi sledovat....coz u me muzou zas az po sestinedeli, ze jo....ach jo, jdem z toho zdrbla:frowning2:
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc dekuju :slight_smile: ja tomu fakt porad nemuzu verit, obcas vytahnu mob a na ten obrazek se musim podivat :sweat_smile: jen doufam, ze je mamatest verohodnej :slight_smile:
29. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen, snad bude vsechno v poradku!!! drzim palce!

aer: no kdyz se najde nalez na cipku v tehotenstvi, tak se s tim pry nic nedela a dokonce tomu muze tehotentsvi pozitivne pomoct. a co ti na to rekla doktorka?
29. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mad: na zahu zkus Gaviscon nebo tu sodu co radi sijen
29. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer tak to nic není :wink: vím že to člověka rozhodí, ale je to jen ,,nějaké" přemnožení bakterií...žádná rakovina nebo tak něco :wink: a tohle často mívají těhotné,takže to bude ok :slight_smile:
29. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo - to jsou zprávy! Estrelko budu na Tebe myslet, ať to všechno jde jak má. Mám z Tebe radost! :dizzy_face: ... do počítače by to z mobilu šlo nahrát přes "modrý zub"... pokud je v počítači nainstalován progam (já mám - Nokia PC Suite)

No, Tibu - já s tou návštěvou u dr. - než bych tam došla, hrozí cestou několik pádů... je to z kopce, málo udržovaný a ikdyž mám nemocnici za rohem, tak můj dr. je až pod kopcem což je cca 2km. A do toho zatím nejdu, nechci stresovat cestou..
Snad ho nebudu potřebovat, objed. k lék. jsem v pondělí, tak snad ten víkend bude v klidu a bez komplikací.

díky za podporu i ostatním.
29. led 2010 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave ani v pocitaci nemam nic nainstalovano, ale jestli manzel nevyhodil test, ktery jsem v tom celem rozpolozeni nakonec nechala v koupelne, tak vam ho vecer vyfotim :grinning:

sijen: kdybys cokoliv pocitovala, koukej se tam enchat treba i odvezt taxi.

holky, nemate nejaky chytry link, ktery by mi rekl ve kterem tydnu budu v urcity cas - jako i kdy konci prvni, kdy druhy a treti trimestr?
29. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, konce trimestrů jsou na merenibt.xf.cz - sekce Výpočty. A jinak nevím.
29. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
herminko, dekuju
29. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel na babyweb cézet ti zasílají každý týden info o miminku, jak se vyvíjí atd. :wink:
29. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: tak pozdeji se tam zaregistruju. :slight_smile:
29. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlava se mi toci obcas, ale jako zadny velky potize nemam. spis je mi neprijemny, kdyz se tlak srovna a mam normalni.

estrel?????? chapu ja to dobre?????
29. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: Já si tt kontroluju na www.tehotenskakalkulacka.cz, je tam i kolik tt zbývá do porodu, kdy je normální období porodu i kdy začíná který trimestr.
Info o těhu a miminku si nechávám každý den posílat z rodina.cz.
A ještě jednou gratuluju i tady :dizzy_face: Mamatest spolehlivý je, já jsem si ho též dělala ten první den (tuším 13DPO) a čárky tam byly viditelné pěkně. :slight_smile:
29. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to by bylo hezky:

Pokud je datum poslední menstruace 10.1.2010 :

# Nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění byla kolem 23.1.10
# Pokud jsi těhotná, jsi přibližně v 2 týdnu a 5 dni
# To znamená, že jsi v prvním trimestru
# Ideální datum porodu je 17.10.2010
# Normální datum porodu bude mezi 3.10.10 az 31.10.10
# Do porodu zůstáva přibližne 37 tt.
# Konec 1. trimestru a začátek 2. trimestru: 11.4.10
# Konec 2. trimestru a začátek 3. trimestru: 18.7.10
# Normální těhotenství trvá 40 týdnů +- 2 týdny
29. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel :dizzy_face: prekrasna sprava :dizzy_face: drzim palceky :slight_smile:

luci aj tebe, nech to vyjde :wink:

aer dufam ze bude vsetko ok. a co ti na to povedala dr.?

sijen naozaj nechces ist radsej k dr.? taky pad na lade nie je sranda :unamused: drz sa.

s tymi chodnikmi je to tak asi vsade. my sme dokonca vcera rano mali take aj cesty - lad ako zrkadlo a na tom sneh, ma aj zviezlo ked som cez kruhac sla :confounded: poznate ten vtip o slovenskych cestaroch? ze preco sa hovori ze su najmensi na svete? lebo napadne 2cm snehu a uz ich nevidno :grinning: a je to tak :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
char jakto ze ti nemeraju tlak? vobec????? to je dost dolezite, nie? :fearful: :zipper_mouth:

kamaratka co je tehu v Spanielsku, zhodou okolnosti Ceska, tam prebiehaju poradne asi tak ze sestricka zmeria tlak, myslim, obcas krv vezme, moc a doktor ze ju videl ani neviem v ktorom mesiaci, tam proste ziadne vaginalne vysetrenia pomaly cele tehu :unamused:
29. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidite...este som sa vas chcela spytat... v ČR balite babätka nasiroko? postolkami? lebo viem ze sme boli jedna z mala alebo dokonca jedina krajine kde sa to robilo, pred 2 tyzdnami to uz stopli aj u nas konecne...
29. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, lu, andelko, dekuju :dizzy_face:
lucc: drzim palce :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v poho, nejsem zoufala :slight_smile: jen jsem jukla na tu kalkulacku a libilo se mi videt ta konkretni cisla.
Jsme meli vcera rozhovor a prej ho mam objednat na spg....takze uspech. Rekla jsem ze mi staci vedet, ze by do toho sel kdyz by bylo potreba a nebudem to hrotit. Az pujdu na gyndu, reknu si o zadanku. Ale solo tam kvuli tomu nepojedu.
Proste az to dozraje
29. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, to je super zpráva. :wink:
29. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je úspěch to rozhodnotí Tvého muže :dizzy_face: , to je paráda. Moc na vás myslím, když tě tu vidím, aby vám to prostě jednou dopadlo.

Já si zavolala k lékaři, trochu mě sestra uklidnila a taky mi řekla že na gyn. jsou dnes až do 7 večer = paráda a dostala jsem radu kam se případně obrátit o víkendu.
29. led 2010 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to je uspech teda :slight_smile: super ze zmenil nazor :wink:

sij tak aspon cosi, aj to ukludnenie pomoze niekedy :wink:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik, no moc dobrej pocit z toho nemam. Rekl mi ze minulej tejden jsem mu rekla ze to nema resit a ted po nem chci vedet nakej jeho plan. Me ale vazne staci vedet, ze kdyz to bude potreba, tak tam pujde. Takze z toho vylezlo, ze by tam sel kvuli me. Protoze ja to resim a ja o tom mluvim. Spis asi aby mel klid.
29. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka, muzi niekedy neradi riesia taketo veci. cest vynimkam. ale uz len to ze kvoli tebe by to urobil, je pekne. snad to nebolo o tom klude.
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak kvuli mne? snad kvuli nam a nasemu diteti ne?
29. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, souhlasím s Moni. Měl by to udělat hlavně kvůli tobě. Abyste věděli na čem jste a tobě ušetřil nervy a čas. :wink: Má srdce na správným místě. Šikovnej.
Držím vám palečky, moc. Abyste brzy přišli na to, v čem je háček. Ale spíš, abyste otěhotněli. :wink:
29. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nezaoberaj sa takymito slovnymi hrackami. urcite to tak citi a vie ze to urobi, keby na to prislo, pre vas a vase dietatko. ale snad to ani nebude potrebne :wink:
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, možná by nebyl marný ten kine.... jak se to řekne. Pokud máš v dušičce takový trápení, tak by to mohlo pomoct. :wink: Nebo ti aspoň ulevit na psychice.
29. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek