Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
29. led 2010

tib 😀 kazdorocnu kontrolu? 😀 a preco na neurologii? 🤐

madlisek
29. led 2010

Ahoj holky!

Co to vidi oci me??? 😵 😵 😵 😵 Estrelko, gratulu uplne nejvic (ale tise samozrejme) a doufam, ze to spolu pekne vydrzite az do rijna 😵 😵 😵 Pravidelne me informuj, jak to je s tou stitkou, prosim 🙂

Sijen, vcera ta soda pomohla 🙂 Ja verim, ze vse bude v poradku, pokud boli jen stehno, tak se drobecek urcite pevne drzi drapkem 😵 😵 😵

Luci, Mil, holky uz to tu vsechno rekly, tak jen za sebe dodam, ze vas strasne obdivuju, jste obe velke sympatacky a kdybyste tu o svych problemech nemluvily, ani by mne nenapadlo, ze nejake mate - a to ukazuje obrovsky posun.

Jeste mam zpravu o kamaradce, co ji pry selhal lidsky faktor a pak zase neselhal. Zda se, ze ted uz definitivne selhal 😀 Az asi 3 tydny po ovu mela dnes taky // a treti mimco na ceste 😵 😵 😵

estrellita
29. led 2010

Madli: dekuju moc 😵
uz mam dnesni vysledky testu a malinko jsem si odfrkla, protoze mam TSH 5,58, takze to neni tak strasne a v pondeli dostanu urcite vyssi davku leku,a le jsem rada, ze to o tolik nevyletelo 🙂
no dneska je nejaky plodny den 🙂

tiburcia
29. led 2010

no protože mi hrabe 😀 😀 😀 😀 😀 myslela jsem urologii 😀 😀 😀 😀

herminka
29. led 2010

Madli, to je dobré, selhal, neselhal, selhal 😀

Estrelko, takže se to nějak vychýlilo, ale jen málo, jestli to dobře, chápu? A manžel byl u testování, že?

Tibu, jsem si říkala, že na neurologii jsem byla naposled asi přes 15 lety, ale špatné vzpomínky na ni nemám 😀

tiburcia
29. led 2010

pátek co byste po mě chtěly 😀 😀 😀

madlisek
29. led 2010

To jo Hermi 🙂 Ale musím říct, že to nějak přestávám dávat, tento týden 4 informace o pozitivních testech a jedno narozené mimčo, to je na mě prostě moc 😖

herminka
29. led 2010

Madli, však už to dlouho nebude trvat, uteče to rychle a budete se chystat domů a snažení bude mít zelenou 😉

tiburcia
29. led 2010

Madli máš můj obdiv 😵 já už bych to dávno obrečela 😅 😔

madlisek
29. led 2010

Já vím Hermi....ale prostě mám pocit, že to nějak trvá... Tibu, však já jsem si právě teď taky pobrečela manželovi na rameni a už jsem zas v pohodě 🙂

elitera
autor
29. led 2010

Týjo, člověk přijde z práce a tady takový zprávy! Gratuluju, Estrel, a přeju, ať je všechno v pořádku 😵

Sij, já tu budu za cynika asi, ale nemá smysl někam chodit. Těhotenství je v takovým stádiu, že pokud bys začala potrácet (což ti samozřejmě nepřeju, zejména po svojí zkušenosti), tak s tím stejně nic neudělají, maximálně ti rychlejc provedou revizi. Takže ti přeju, ať se rychle zahojí rychle modřina, kterou sis udělala na zadku nebo na co jsi spadla, protože NIC JINÝHO SE NESTALO A BASTA!!!! 😉 (ehm, být v tvojí situaci, pravděpodobně bych byla vyklepaná taky 😉)

estrellita
29. led 2010

herminko: jj, limit je do 5, takze to nepresahlo o tolik, coz jsem fakt rada 🙂 i bez toho se citim dost unavene 🙂
no manzel se zrovna probouzel, kdyz jsem mu strkala pred oci test 😀 😀

elit: dekuju 🙂

madli ☹ ale i mne to vzdy pomohlo, vybercet se

madlisek
29. led 2010

Estrel, ja jen doufam, ze to neberes tak, jako ze bych ti to neprala. Ja vam to vsem strasne preju 😵 jenom bych se k vam nejradsi hned pripojila 😅

tiburcia
29. led 2010

madli myslím že tě všichni chápou...a já asi nejvíc 😀 😀

tiburcia
29. led 2010

a kdy se vracíte?

madlisek
30. led 2010

Tibu, nekdy v lete, bud v cervnu nebo v cervenci.

Jestli si pamatujete, jak jsem psala, ze jsem poslala ustrizene vlasy do te nadace co dela paruky nemocnym detem, tak mi od nich dnes prislo podekovani 🙂 Moc me to potesilo, mame ho na lednici 🙂

estrellita
30. led 2010

madli.ja to naprosto chapu.vzdycky jsem to prala vsem holkam,ale taky jsem to obcas obrecela a nekdy jsem ani nepotrebovala slyset,ze nekdo otehotnel,alen jen pomysleni na miminko me rozbrecelo.🙂a ja verim,ze se k nam pak pridas rychle 🙂

estrellita
30. led 2010

holky, tak tu mam dukazny material 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

a tady je samotný včerejší test 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

herminka
30. led 2010

Estrel, aspoň dle fotky čárka zesílila celkem dost! Aby to ještě nebyla dvojčata 😀 Budeš ještě testovat? A už ses objednala k doktorovi?

estrellita
30. led 2010

herminko: a teplota taky splha a splha. jsem manzelovi taky rikala, aby to jeste nebyly dvojcata 😀 😀 ale ja nevim, kam bych je dala, mam dost uzkou panev 😅 😀

estrellita
30. led 2010

hermi: jsem ted koukla na testy a jak uschne, tak uz tak nesviti, jakona fotce, ale je teda o malinko silnejsi 🙂

tiburcia
30. led 2010

madli léto je tu cobydup 😉

herminka
30. led 2010

Estrel, to je fakt, že po zaschnutí se test změní.

Tibu, a vy to v tuto chvíli vidíte s dítětem jak?

aerin
30. led 2010

ahoj holky🙂

mil, luci, asi uz fakt neni, co pridat, holky se vyjadrily naprosto presne, jste obe moc silny! 😵

estrel, no zesilila pekne, jsem zvedava, co z toho bude😀 Vasek mi nedavno rikal, ze jediny, ceho se fakt bal bylo, aby tam nebyly dve 😀

sijen
30. led 2010

ahojda,
jj Eli souhlas. díky 🙂

Madlísku, lééto je tu za chvilinku, řekni si to je moje poslední "dovolená"... potom kdoví kdy se takhle daleko podíváme společně jen s mužem. (?)
Užívej si to tam, dělej si zápisky ať máš co vyprávět dětem, kde maminka všude byla. Vždyť to je nádhera, cestujete!!! Vím, že se mi to lehko řekne, ale teď byla smršť pár těhotných.. no a to nebude každý den ..neboj 😀 ... bude zase líp. Pěkně tam foť, uč se a nasávej tu Améériku ať nám můžeš vyprávět a porovnávat🙂..
např. já měla plány ještě s mužem vycestovat za hranice, než otěhotním... 😒

..týjo ten můj muž tak pěkně hraje (klávesy).. úplně se mi ten rockec hodí tady k tý Améérice..:D

tiburcia
30. led 2010

hermi těžko říct....věkem jsme už k němu došli, psychicky už dávno...teď jediné co řešíme je moje zdraví...takže jak jsem říkala už vedle, možná v létě, možná na podzim,možná příští jaro 😉 těžko říct...dokud nebudu OK, tak to nechci pokoušet...

tiburcia
30. led 2010

a vy už máte nějaký plán nebo představu? 🙂

estrellita
30. led 2010

aer: mne se libi tvych 15 tt v pase 😀 ja uz chci takyyyy.

a jinak my ted prislotricko z fleru - se sovama, jestli si pamatujete 🙂no je nadherne, ma dole ten uzky pas, ale jinak je sirsi, ackoliv je to S, ale je nadherne 🙂

herminka
30. led 2010

Tibu, to je pochopitelné, že pokud nebudeš zdravotně OK, nemá cenu těhotnět. My jsme na tom psychickou zralostí i věkem podobně jako vy (vlastně věkově "hůř") a ideální by bylo snažení, až budeme mít hotové bydlení, tj. zhruba za rok. Ale záleží taky na práci a vůbec, člověk nikdy neví 😉

Estrel, všimla jsem si toho trika v prodaných a říkala si, jestlis ho koupila Ty nebo někdo jiný. Jsem zvědavá, jak dlouho ho užiješ 🙂

estrellita
30. led 2010

hermi: ukoristila jsem ho hned ten den 😀 no ono je prave hodne siroke, takze myslim, ze bude pouzitelne porad 😀 😀