• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
No teda Andělko, to teda zírám.. jak ty sbíráš a hlavně uchováš ty data :grinning: všechna čest.
U mě souhlasí.. :wink:
2. únor 2010 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sij: No tak já jsem ráda v obraze, jak na tom kdo je, co ho čeká a kdy držet palce :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja kafe temer nepiju, tak max jednou za dva mesice :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi a jsi na tom vlastne s tim zdravim??
2. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: u me to mas dobre, jdu 15.2. na trhani moudraku
2. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel když to řeknu slušně tak zdraví mám v háji :grinning: :grinning: :grinning: ještě pořád mám v těle ten zánět, do toho nic moc výsledky z urologie a ŠŽ :grinning: :grinning: takže o ničem....
2. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, ty musis mit opravdu vsechno, vid :frowning2: A cim ti to vsechno leci?

Zacinam si tu pripadat trochu nemistne, ze na zadnou kontrolu nejdu a nic me neceka :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem mooc ráda, že Tě tu Andělko máme, neboť takový odborník "archivář" není nikdy k zahození :wink: - doufám, že archiváře bereš jako sportovně :dizzy_face: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem kvetouci caje k narozkam, obcas ho udelam a libuju si jak jsou dobry. Jeden byl ale "extra strong" coz jsem nevedela...a kroutilo nam to vsim moznym i nemoznym :slight_smile: jinak to mam i se sklenenou konvickou, tak je to pekny
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: pockej, takze ta sz se zase zhorsila???? :confused: to me fakt mrzi. a co ta uro, klidne pis do IP

madli: ty nam pak reknes presny datum navratu a andelka udela krasny soupis udalosti :slight_smile:
souhlas, andelka je expert archivar :wink:
2. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sij: Jasněže, já jsem sběratel (momentálně informací a dat :grinning: )
2. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu pozítří na gyndu :grinning:

teď jsme byli trochu vyvětrat pupík, ale jen na chvíli, protože mě po tom včerejšku škrábe v krku a trochu kašlu :unamused:
2. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel IP :wink:
2. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib.... akoto? Co ti našli? :pensive:
2. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil snad všechno :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, achjo :frowning2:

Andělko, líbí se mi, že máte s manželem nástěnku, nikdy by mi něco takového nenapadlo udělat :slight_smile: Co všechno si tam (krom lékařských kontrol) dáváte? Bylo by to pro nás celkem inspirativní.
2. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib... :frowning2:
Držím palečky, abys byla brzy fit... to mě mrzí... :frowning2:
2. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi: No my máme nástěnku nad psacím stolem a připichuju tam kde co - od otvíracích dob, přes kalendář, po právě různé tyhle aktualitky. Já si to jinak píšu do diáře, ale manžel pak není v obraze. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: to je dobry, to bych mohla jednou lipnout na lednicku, aby mel manzel prehled :grinning:
2. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme doma v kuchyni nastenku meli a bylo to moc sikovne :slight_smile: Tady nam k tomu samemu slouzi lednicka, ale trpime neustalym nedostatkem magnetu :grinning:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko, díky. Asi kdybych tu nástěnku měla, hned by se našlo leccos, co tam připíchnout. Až budeme mít lednici v kuchyni, asi to budeme dávat na ni jak u Madlísků.
2. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám na lednici rozpisy cvičení a tak, po straně si dávám recepty ze svého sešitu - vždycky si vyndám stránku a přilípnu to tam a vařím podle toho :grinning:

a pak mám v kuchyni stolní kalendář a tam si píšu úplně všechno, takže když manžel chce/potřebuje, tak mrkne a vidí :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli :grinning:

My zatím na lednici nemáme nic, jelikož je nová, ale to se brzo změní :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

andelko, u me taky sedi:slight_smile: a dneska jsem teda absolvovala toho zubare, ani me nesjel za ty osmicky, jen ta vlevo dole se mu nelibila, coz jsem cekala, mne se taky nelibi:grinning: jinak kaz opet zadnej, zoubky zdravy:slight_smile: No a typicky tehotensky zdurely dasne, mam peclive cistit, at se vyhnu zanetu.
2. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my sice máme nerez lednici, ale nic na ni nemáme, protože já to nemám ráda :grinning: takže se to zapisuje do nástěnného kalendáře :wink:
2. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer to je supr, že ti to tak dopadlo...já mám bohužel se zuby problémy od malička...tak se děsím, co mi připraví těhotenství :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na lednici pěknej bugr.
Je tam klíč ke třídění odpadů, recept na nějakou buchtu, možná dva, obsah mrazáku a časy, kdy frčí noční proud a kdy mám tedy prát. :grinning:
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak kdyby bylo na lednici místo, tak to dávám tam, jenže už nejni :sweat_smile: Kalendář v kuchyni taky máme. Ale tam se píšou spíš narozeniny, společenské akce a věci ohledně domácnosti. U nás je potřeba na info hodně místa - já jsem grafoman :grinning:

aer: Tak to je fajn, že u zubního to dopadlo tak dobře :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka teba caka uz 23. dalsi velky UTZ? aj tebe to poriadne leti :wink:
2. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek