Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
4. únor 2010

Mil, a teď jsou už pajdáky na 5 let nebo pořád na 4?

milmic
4. únor 2010

Hermi, na 5.
myslím si, že všechno.

herminka
4. únor 2010

Za nás byly pajdáky (asi ne úplně všechny obory) na 4. Tehdy jsem celkem záviděla holkám, které měly školu za sebou o rok dřv 🙂

milmic
4. únor 2010

Tak jako ano, má to něco do sebe. U nás to natáhli na 5 let, aby tam mohli dát víc didaktiky.
Ale trošku jim to nevyšlo, akorát to zaflákali kravinama, který jsou naprosto k ničemu a z didaktik je velký kulový. 😀

moni1412
4. únor 2010

andelka za tu sumu co si pisala ,ste toho nakupili dost 😕 a krasne veci 😵 ten kolotoc je na spapanie 😉
aha, som myslela ze kocik mate vybraty nejaky tu a o Polsku uvazujete kvoli cene.....

char co si skusala na kasel? mna nahovaraju na ten cibulovy sirup, ale neodvazim sa nan, aj ked vraj nie je taky hnusny ako to znie. moj zaludok by to asi nezvladol 😖 inak stodal je vraj dobry, sirup, homeo, mne sice nepomohol, ale ja uz som asi v stadiu ked mi nepomoze nic len tak, bojim sa ze to budem musiet riesit naozaj az tymi antibiotikami 😒 ale tehulky ten stodal mozu a vraj pomaha, dosty rychlo. tak ak by nezabral domaci, skus ked tak ten....

moni1412
4. únor 2010

a eirin - teta na urade asi najskor hovorila, az potom rozmyslala 😀 😅

eirin
4. únor 2010

Moni, určo to tak bylo, ale pobavila mě hodně.

andelka
4. únor 2010

moni: No on se dá sehnat i tu, ale v Ostravě moc ne, leda by ho náhodou někde měli jakože na objednání. Ale dostala jsem tip, že přímo u nás by mohli mít takové typy kočárků co bych chtěla v obchodě, nebo by mi ho objednali z katalogu. A ten obchod je 10 minut od baráku, tak tam zajdu. Akorát cena bude trochu jinde, holt není to Polsko. Ale docela mě děsí, že bych kupovala nebo objednávala kočárek až v dubnu, navíc bych musela říct tchánovi, ať mě tam vezme a co kdyby byl nějaký problém, tak to by bylo taky na dlouhé lokte.

mil: Neboj, to zvládneš. Jdeš na to dobře - to nejlepší si nechat nakonec a nejhorší udělat teď. Já jsem sice státnicovala 2 roky po svatbě, ale před svatbou jsem psala ročníkovou práci, na konci července mi vedoucí řekla, že jsme se nějak špatně pochopili a že mám toho na zpracování jednou tolik (katalogizovala jsem staré tisky) 😒 25.8. jsem se vdávala a 4.9. jsem měla obhajobu ročníkovky.

Juj, já mám takovou radost z toho GTT, už čmuchám co dobrého bych si dala 🙂 Oběd jsem měla velmi zdravý.

estrellita
4. únor 2010

andelko: co jsi mela dobreho k obedu? ja nejak nevim, oc bych si dala 🙂 dej mi tip 🙂

herminka
4. únor 2010

Estrel, co třeba něco se špenátem? Je v něm kyselina listová, vápník, železo 🙂

eirin
4. únor 2010

Ten budeme mít dneska k večeři 🙂

milmic
4. únor 2010

Špenátový listy jsem dneska dala do rizota.
Chtěla jsem dělat špenát bonduelle s pečeným masem, ale omylem táta koupil listy. Miluju špenát a ten bonduelle je úplně dokonalost sama. 😵

moni1412
4. únor 2010

andelka ta super, keby nahodou ozaj cosi, tak mas blizko vybavit reklamaciu... ceny u nas nikdy nebudu ako v Polsku, no....
ti verim s tym testom - to asi kazda takto "oslavuje" 😀 co tak nejaky dobru zakusok? kremesik 😉 co si mala dobreho zdraveho na obed? ja uz neviem co mam varit, mame este na zajtra, ale zas pride dalsi den..... uz som fakt v koncoch 😒

lucitee
4. únor 2010

je to mozny, jak vy jste ukecany? 🙂 nedocitam, to se neda 😀

ja byla dneska necekane u zubare, vecer se mi ulomil kus zubu, kterej cekal na dodelani...Takze cep a dostavba se uspisila. Ale aspon uz to mam hotovy.

moni1412
4. únor 2010

budem mat zachvilu dalsiu rodinu v Cechach 🙂 brat tam od leta chodi za priatelkou, sa rozhodol ze sa stahuje, holt to ma do Kadane daleko od nas..... 😀

herminka
4. únor 2010

Dřív jsem sem tam koupila sekaný špenát Bonduelle, ale šetřila jsem s ním, protože byl drahý, a pak mi kamarádka dala tip na špenát z Alberta, který je skoro stejný a levný. A na jaře je výborné udělat špenát z kopřiv (chutná mi víc než klasický), jen je trochu problém najít je na čistém místě a kde se nepohybují psi.
Hmm, musím si brzo něco špenátového udělat, dostala jsem na něj nehoráznou chuť 😀

Luci, co testování? 😉

moni1412
4. únor 2010

luci aspon to uz mas za sebou 😉

milmic
4. únor 2010

Hermi, přesně ten kupuju, je luxusní. Jenže v Albertu už ho z nějakýho důvodu nemají. Vyřazujou samý dobrý věci.
Ale na špenát s bramborama mám taky neovladatelnou chut. 😵

I když ted jsem svačila Acido a banán, tak je to lepší, žaludek dostal a mozek je syt. 😀

dub
4. únor 2010

moni jů Kadan je tady kousek odeš mě. , je to pěkný město. vybral si dobře. 😀
luc ty jo zuby tak hlavně že už to máš v pořádku, a máš klid. 🙂
já chci dělat k večeři těstoviny se špenátem a losose. je to výborný. 😉
Úplně mi děláte chutě na sladký, asi si zajdu koupit nějakou mňamku. asi sachr se šlehajdou. 😀

andelka
4. únor 2010

estrel, moni: dneska za mě vařil Interspar, neb jsem tam byla nakupovat zrovna v době oběda 😅 a měla jsem pangasiuse zapečeného s rajčaty a sýrem, vařené brambory, zeleninový salát a pomerančovou šťávu. 🙂

luci: Gratuluju k novému zoubku, ať dlouho slouží 🙂

Hm, co budem vařit o víkendu teda ještě taky nevím. Ten špenát je dobrý nápad, to my rádi 🙂

moni1412
4. únor 2010

ten spenat asi budem musiet zvazit, aj malemu snad zachuti a mne by mohol to zelezo doplnit 😉

dub ako robis cestoviny so spenatom a lososa? znie to bozsky spolu 😵 odkial si presne ty? hehe, no, vraj je tam pekne, len daleko 😒

moni1412
4. únor 2010

andelka tak az tak silno zdrave som ted necakala 😀 to si mala asi to najzdravsie co moze byt 😀 😉

lucitee
4. únor 2010

testovala jsem rano a nic

estrellita
4. únor 2010

luc: treba je jeste prilis brzy 😉

herminka
4. únor 2010

Mil, měla jsem na mysli přímo albertovský špenát - Albert Quality, či jak.

Luci, co se dá dělat. Nemá cenu Ti dělat plané naděje, že třeba v sobotu by byl pozitivní (mám dojem, že jsi psala, že už jsi celkem dost DPO), ale kdoví. Takže se zubama už úplně finito?

andelka
4. únor 2010

moni: No však já se snažím aspoň trochu zdravě, a když to nemusím vařit 😀 Děláte mi tu chutě na zákusek a já tu nic takového nemám. Ven už se mi nechce, cesta do obchodu mi stačila, mám to 15-20 minut pěšky, zpátky s batohem jsem musela pomalu, občas mě píchá jakoby na pravé straně břicha, když se víc hýbu, jdu rychleji a pod. Tak snad doma něco objevím dobrého 🙂

moni1412
4. únor 2010

andelka tak "oslavis" zajtra... nabehni do cukrarne a ides na to 😉 inak, aj ja som si narobila chut 😀

milmic
4. únor 2010

Jo vidíte holky, vytáhla jsem živý abecedy a slabikáře, takže jak to vyfotím, hodím echo....
myslím na to. 😉

Hermi, tak určitě ještě mají, páč klasické výrobky vyměnují za albert quality.

lucitee
4. únor 2010

holky me to nijak netrapi....bud je brzo nebo nic. Bricho me boli jak pred MS.

Zuby jeste nejsou zdaleka hotovy. Jen ta jednicka, kterou uz resime nekolik mesicu.

andelka
4. únor 2010

moni: No to si piš, že jak půjdu "náhodou" kolem cukrárny, tak neodolám 😵
A teď jdu na to kafčo a dobrotku, něco mi tam manžel snad nechal 😅 On je hrozně mlsný.