Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
5. únor 2010

Aer, co myslíš Tvoje? Nálady? 🙂 To, jestli se do sukýnek vlezeš, záleží z velké části na Tobě 😉 (ale taky na tom, jestli se Ti vrátí zpátky pánev).

aerin
5. únor 2010

ne, moje album😀 mam tam utz z 6+1 🙂

herminka
5. únor 2010

Jo ták 🙂 No, třeba.

elitera
autor
5. únor 2010

Juhůůůů, v rně už je taky automat na mlíko! 😵 Jen co budem mít spravený auto, tak si tam budu muset litránek taky nadojit 😵 (pro brněnské zájemkyně - v Olympii u vstupu do Alberta)

aerin
5. únor 2010

teri, fakt???? tak to musim taky omrknout🙂 (akorat to auto teda nemame)

andelka
5. únor 2010

mil: klidně se inspiruj 🙂

aer: No já mám teda jen jednu sukni, kterou nosím, když mi mají dělat UTZ přes břicho. Koupila jsem ji před promocema, má elastický pas. Jinak teda sukně mi nebyly ještě dřív než rifle. Samozřejmě taky doufám, že se do všeho po porodu vlezu. Ale kdo ví. 😅 Jinak jsem si před těhu taky pořídila víc věcí, které mi záhy nebyly a ještě dlouho asi nebudou. Třeba podprsenky, to jsem zainvestovala v červnu, koupila jsem 4 a je mi jedna 🙄

estrellita
5. únor 2010

aer: fak v 6plus1? ono asi i hodne zalezi na tom, jak dobry ma lekar UTZ. no tak uvidime 🙂

elit: cetla jsem o tom, taky ych chtela vyzkouset domaci mliko 🙂

milmic
5. únor 2010

Eli, kde kde kde???
Snad fakt ne v Olympiii??????? 🙄

madlisek
5. únor 2010

Uf, tak jsem vas docetla 😀

Dobre ranko vsem!

Sijen, gratulace velika k uspesne kontrole 😵

Aer, kozesinka je nadherna, miminko bude spokojene 😵 Skoro bych chtela stejnou pro sebe, ale to by musel byt hodne velky beranek 😀

Hermi, 1000 dnu, gratuluju! 😵

Vcera se manzel bavil na msn s kamaradem, co ma pulrocni mimco a to se jmenuje po nem....sice plus bylo, ze se muz s tim kamaradem bavil o detech, to jsem byla mile prekvapena 🙂 Ovsem minus bylo, ze vecer v posteli zacal o tom, ze nas kluk by se taky mohl jmenovat po nem 🙄 Tak jsem rekla, ze jmeno ma mit moznost rozlisovaci a v zadnem pripade...nacez manzel prisel s tim, ze bychom mohli dat dve jmena, jedno po nem a druhe jake budu chtit ja. Taky jsem to zamitla, ale uz ne tak nekompromisne 😀 A pak jsme se az do usnuti bavili o moznych jmenech pro kluka, manzel vymyslel i silene ptakoviny, rezali jsme se smichy 😀 Ale diky Bohu, Daniela jsem ubranila 😀

aerin
5. únor 2010

holky mam na vas dotaz....

riskly byste objednat kocar s platbou predem pres prodejce na MMB? hodnoceni ma kladny

sijen
5. únor 2010

Aer,
já nedávno řešila prodej sedačky z Modré Střechy. Stála 4 tis. Domluvily jsme se s paní, že jí vyfotím ústřižek že jsem zaplatila polovinu a zbytek doplatím až sedačku uvidím. 😅
Je to o dohodě, zkus to. 😉

elitera
autor
5. únor 2010

Mil, když píšu, že v Olympii, tak v Olympii 😀

aerin
5. únor 2010

sij, on jako neni jetej, jsou to novy kocary, ten prodejce je primo dovazi z Polska

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=84085

taky me napadlo, zkusit se zeptat, jestli by prece jen neposlali na dobirku, ale nevim 😝 jako pracku a fotak a spoustu dalsich veci jsem taky platila predem...

sijen
5. únor 2010

No, Madli...
řešíme jméno ... no, hádej, jestli chci mít tohle jméno co má můj muž, jeho otec, jeho děd, děd děda... atd.
😅 🤐

A můj muž říká, že to nevadí, že se vždycky rozlišili. Já si to teda neumím představit - pro mě jsou dvě stejná jména v rodině (mé rodině) už moc. Nakonec v celé rodině by to byl 6.chlapec stejného jména.

uááááá 😢 😒

elitera
autor
5. únor 2010

Sij, já jsem kategoricky proti a Miloše si prostě Lišák neprosadí. 😉

estrellita
5. únor 2010

ja jsem teda taky proti stejnym jmennum po tatech/mamach, takze vam naprosto rozumim 🙂

aer: koukam, ze maji tve oblene V-crossy 🙂

aerin
5. únor 2010

jojo....😅
ten co jsem chtela uz ve Zline nemaji, a treba na Depemu ho maji za 10500,-, coz uz je dost 😝

ted me nadchl tenhle: http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2...
je tam ukazanej i jako sportak i s autosedackou

a prave na tom mimaci je komplet za 7500,-

sijen
5. únor 2010

Madli, Daniel je krásné jméno. (taky se tak jmenuje můj brudr) 😉 ..

Jj, Eli, Estrel.. ještě zabojuju.. 😉

estrellita
5. únor 2010

aer: ten je moc pekny 🙂 a koukam, ze v letosnim roce vladnou puntiky. mne se strasne libi Implast Bolder se 4 kolama (predni otocna) a v letosni kolekci jsou vsude puntiky 🙂

ale zkus se s nima domluvit na te dobirce, za zeptani nic nedas 🙂

a ten rozdil uz je docela velky.

sijen
5. únor 2010

Aer,
já moc v kočárkách ještě přehled nemám...
Někdy mívají firmy uvedeno, že na dobírku je to např. o 500 dražší... nedívala jsi se, jestli zasílají na dobírku?

aerin
5. únor 2010

nezasilaji, jenom platba predem
takze bych ho musela fakt leda zkusit ukecat

takze byste to neriskovaly...?

estrellita
5. únor 2010

no ja z fleru nakupuju prevodem, takze ja s tim mam zatim dore zkusenosti

aerin
5. únor 2010

estrel, ja taky, jedina spatna zkusenost byla s tim podelanym teplomerem😀

jinak rikam, i pracku za skoro 11tis jsem platila predem, fotak za 7 taky...a pres fler uz taky spoustu veci. Ale proste trochu me prece jen odrazuje ten mimac, 7500,- neni malo...
ale asi to risknem, ted jsem telefonovala s V., a rikal ze jo....ze pri nejhorsim budem fakt jen nosit😀

estrellita
5. únor 2010

aer: ted si uvedomuju, ze i fotak jsem taky platila predem, ja osobne bych do toho asi sla 🙂

andelka
5. únor 2010

To bych řekla, že je to krásné jméno 😵
U nás pojmenování po manželovi neprošlo, jednak jeden 10 letý už v rodině je i bez toho, druhak nechci mít doma malýho a velkýho, Sr. a Jr. a pod.

sijen
5. únor 2010

Já bych se zeptala na dobírku. 🙂

aerin
5. únor 2010

uz jsem poslala mail, tak uvidime co odpovi

holky, prisla mi dost dobra prezentace o chro chro chripce, chtela bych vam ji poslat, tak mi pls napiste maily 😀

madlisek
5. únor 2010

Aer, taky bych do toho šla, pokud jsi měla možnost někde ten samý kočárek vyzkoušet, víš, že přesně ten chceš a jde ti jen o to, sehnat ho co nejelvněji. Pokud má prodejce dobré reference, nevidím problém. A pokud by se šlo domluvit, jak říká Sijen, zaplatit půlku a doplatit druhou až to pošlou a nebo na dobírku, tak bych byla asi ještě klidnější.

My máme v rodině dvě holky téhož jména, jedné se říká Stará xx a druhé Mladá xx - přijde mi to strašný 😝 Sijen, já jsem včera navrhovala, že bychom mohli mít Káju, jak mám teď maříkománii 🙂

sijen
5. únor 2010

😅 😀 Madli!!!

madlisek
5. únor 2010

Jej, ted je na prvni strance album holciny, co zije v USA a ta mela prvni kontrolu v 7tt! Tak to vypada, ze to neni vsude tak strasny, 7tt je super 🙂