Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

dub
8. únor 2010

moni, neboj ono je to všude stejný, akorát už né tak jako kdysi. o trochu se to zlepšilo, ale je furt co dohánět.
ale měly by brát na to ohled když jsi těhotná, že bys tam mohla něco chytit, tak by tě měly brát přednostně.
hermi nojo ty virozy teď řáděj, tak hlavně aby se z toho co nejdřív dostal. 😉

milmic
8. únor 2010

Aer, vydrž!!!
Mám pro tebe návrh.... budeme se podporovat navzájem, co říkáš? 😉
Já jsem zjistila toto: odevzdání DP: 20.4., první státnice - psych,ped, mat 17. - 21.5., druhé strátnice - čj, lit, nj, diplomka 31.5. - 4.6.
Termíny naprosto vražedné, taky mám chut se na to vyprdnout.
Aerko, myslím na tebe, jseš strašně šikovná, vydržaj, zvládneš to. MÁŠ NA TO!!!

kdysi dávno jsem si nalepila na ledničku: MÁŠ NA TO! A hned mi bylo veseleji. 😎

moni1412
8. únor 2010

Lucka ako blbo to dopadlo? 😕

no u nas maju v kazdej ambulancii prednost zdravotnicku pracovnici a samozrejme znami sestriciek a doktorov 🙄 tehotne malokde.... 😒

aerin
8. únor 2010

Holky dekuju☹

mil, ty uz mas puk hotovo!🙂 a taky vis terminy, to je taky dobry😀 ja nevim nic 😖

moni1412
8. únor 2010

aer inak ako? kocik objednany? 🙂

milmic
8. únor 2010

Aer, kdeže půl.
Já mám půl diplomky leda..... A že mám na naučení 1 měsíc, slovy JEDEN!!!! to jsem skutečně nečekala. 🙄

lucitee
8. únor 2010

moni: potratila...v prvnim trimestru. Toho bych se u tebe nebala, spis zbytecny namahani plic, svalu, zatinani bricha a tak.

moni1412
8. únor 2010

Luci to ma mrzi, s tou kamoskou 😒 hmm, ja sa dost bojim aby mi to nevyvolalo skor porod, to by tiez este nebolo dobre. Rok som nebola chora, akurat teraz ma musi cosi taketo chytit 😒

dub
8. únor 2010

mil tak to jsou šibeniční termíny, ale ty to zvládneš jsi holka šikovná. 😀
aer no a ty taky budeme ti držet všechny palce. 😉 to by bylo aby to nepomohlo 😉

moni1412
8. únor 2010

mil ty tiez koncis v skole? no tak, dievcata, drzim velmi silno palceky, obom 😉

lucitee
8. únor 2010

moni: no jenze ona je kuracka, rozjelo se ji astma a mela to z toho...ma doma psa ac je alergicka...takze to nebylo bezduvodny. At je ti brzo lip!

moni1412
8. únor 2010

Dakujem, Lucka 😒

aerin
8. únor 2010

moni, jeste ne, ale V. dnes prisla vyplata, tak uz ho mozna objedname🙂

moni1412
8. únor 2010

tak nakoniec ten co si mala na fb aj tu? a s tou svadbou ako? minule som nenasla ze by si reagovala ked som sa pytala, alebo som prehliadla 😉

aerin
8. únor 2010

jojo, ten tmave hnedy dole s puntikama🙂

svatba zatim nic novyho...🙂 musime zajit do te restaurace a domluvit se tam a pak se uvidi🙂

moni1412
8. únor 2010

tie balerinky ti uz prisli? som sa ta chcela spytat...ked ti pridu, napis ci su ti ok, ja som sa zatial bala objednavat z netu topanky, ale ked das referencie ze ti je to cislo dobre take iste ako inde, tak sa uz mozno bat nebudem 😅

madlisek
8. únor 2010

Dobre ranko 🙂

Tady pro zmenu opet leje jako z konve 😒

Aer, tmavohnedy kocarek s puntikama zni super! 🙂

Hermi, co manzel, volala jsi nakonec? Snad uz je mu lip!

Moni, to je silene, clovek by cekal, ze k tehotne se budou chovat lepe 😖 Aspon, ze ti to pak manzel vybavil!

Holky, kdysi tu nekdo psal (aspon mam ten pocit) o tom, ze pouziva ocet na utirani prachu. Jak na to a nenici to treba drevo?

herminka
8. únor 2010

Moni, je to nahouby. I u nás mají u doktorů přednost jejich známí 😒 a někdy maminky s malými dětmi.

Madličko, dobré jitro 🙂 Teď jsem s ním volala, prý nic nejedl, když leží, je to OK, ale když se zvedne, není mu dobře. Podobné projevy mívá u migrény, ale tu prý nemá. Tak snad se z toho vyspí nebo něco 😒

dub
8. únor 2010

madli teda já nevim, já používám ocet jen do vody na okna, líp se odmastí tojo. 🙂 No je fakt že i třeba futra s tím taky meju a jsou dobrý.
ale na nábytek jako takový tak to nevim. ale asi ju, proč ne. 😉
u mě teď nádherně , sluníčko. ale jak je jinak venku nevim, radši nevystrkuju nos. 😀 😀

skafandrik
8. únor 2010

uáááááááá, ježiš vy jste ukecaný, asi vás budu muset opustit, páč nestíham 😀

hermi, nezůstala 😔 kaju se 😔 😅

no a máte teda nějakou tabulečku 😀 😀 kdo je těhule a kdo ne? jasný, vim, že nemáte, protože jste normální, ale mohly bste mi to nějak sdělit? 😕

chaarleene
8. únor 2010

ahoj, tak jsme měli dneska veselo - v baráku hořelo 😅 tak jsme tak seděli u snídaně a manžel povídá - na chodbě asi něco opravujou, hrozně to tam smrdí... dál jsme snídali a v klidu jsme koukali, jak jede jedno hasičský auto, pak druhý hasičský auto, pak další, pak policajti... 😅 až když jsme zaslechli rány na chodbě, tak se šel manžel podívat a už tam byly kotouče dýmu 😅 bylo to teda naštěstí o 2 patra níž a ne přímo pod náma, takže jsme ani nikam nemuseli, ani nám to do bytu moc nanačoudilo (akorát do předsíně), ale docela haluz, fakt 😅

dub
8. únor 2010

skaf proč bys opouštěla, jen proto že nestíháš 😀
tabulku nemáme páč jsme normální, a nemusíme zapisovat.
já a miláček se snažíme od vánoc. tak uvidíme kdy se nám zdaří a přijde k nám prďolka. 😉
hermi tak to je dobře žes mu volala co kdyby to bylo vážný viď. no hlavně že leží a odpočívá. vyspí se z toho a bude líp 🙂

lucitee
8. únor 2010

skaf: presne, jsme normalni 🙂

no tehule: sijen, andelka, estrell, char, eirin dvojnasobne, aerin

jezis vas je 🙂

lucitee
8. únor 2010

este moni

ja, hermi a tibu snz...teda aspon myslim holky 🙂

des uz porodila

lucitee
8. únor 2010

sakra a este snz milmic

na statistiku je tu Andelka, ja ne eeee 🙂

dub
8. únor 2010

chaar ty jo tak to jste fakt měly veselo, no hlavně že je to teď už v poho. a nemusely vás evakuovat. 😀
to teda bylo ráno adrenalín 🙂

chaarleene
8. únor 2010

jé, skaf, ahoj, ráda tě vidím 🙂 🙂 😀

no, hlavně jsme si pak říkali, jak jsme tak v klidu koukali na ty hasiče a ještě jsme probírali sirénu, pohodička, čajíček, a 2 patra pod náma hořelo 😅

jinak už je mi KONEČNĚ líp, tak doufám, že už jsem z nejhoršího venku 🙂

moni, to je pěkně naprd s těma doktorama 😒 já tohle naštěstí neznám - holt zdravotnické dítě, no 😅

dub
8. únor 2010

lusi ještšě na mě jsi zapomšla 😀 😀
ty jo když se to takhle napíše tak už je tu fakt hóódně těhulek. 😉
ale mi seš mezi ně jednou tak y podíváme. a nebudeme už snažilky 🙂

herminka
8. únor 2010

Madli, s octem utírám prach já. Máme dýhovaný nábytek nebo lakovaný, octa dávám trošičku a nic se neděje.

Chaar, to je drsné 😨

Luci, ne, Tibu ani já snž nejsme, my jsme takové plonkovní 😀

eirin
8. únor 2010

Chaar, no tak to je dobrá představa, jak si popíjíte čaj a pod váma hoří.. no hlavně že se vás to nijak nedotklo..