• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
hermi, dík za reakci na ty nohy, mně je ho fakt strašně líto :pensive: :pensive: Ještě mi napadlo koupit nějakej ten přípravek proti zapařování nohou, protože já si zrátka myslim, že to má z toho :sweat_smile: Snad to pomůže a nebo zvážim to, co píšeš ty, díky ještě jednou.
13. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dopoledne s mamkou nakupovaly :sweat_smile: :dizzy_face: mimino má nové rukavičky, 2 čepičky, povlečení do postýlky a polštář a deku do kočárku :dizzy_face:
13. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: hezky, tak to uz muzes temer prijit na svet, co? :slight_smile:

hermi: no ja mam k tomu takovy pristup, ze vseho s mirou, takze jednou rocne mi UTZ evadi, v tehu je to samozrejme jine,ale ze bych chtela chodit co tyden, to urcite ne.
13. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, ještě nemáme autosedačků a postýlku :grinning: resp. postýlku máme, ale rozloženou u tety na půdě :sweat_smile:

jinak dneska mi mrňous pěkně vynadal, v krámě jsem se naklonila do mrazáku pro kukuřici a trochu jsem ho zmáčkla (i když jsem se nakláněla bokem), tak mi pěkně nakopal :sweat_smile:
13. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: se mu divis? :slight_smile: a jeste mu byla zima :grinning:

se mi strasne libi toto: :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/Hnizdecko-Kacenka
13. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ukázala jsem se tu před prázdninami jako čerstvá snažilka....a pak jsem sice moc nepřispívala, ale zato sledovala diskusi a Vaše příběhy .))) Můžu se dodatečně přidat?
13. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Taky jsme koukali na zahajeni a nastvali me, nevim, jak to prenaseli u vas, ale tady tesne pred nastupem ceske vypravy dali reklamu, takze potom jen letem svetem ukazali Jagra s vlajkou a pak uz honem skocili na Dany nebo co to bylo :rolling_eyes: Ale jinak to bylo moc pekne, mne podobne akce vzdycky dojmou :slight_smile:

Skaf, Herminka ma pravdu, pudrik funguje, do hor pouzivam na nohy pudr "Pedik" a vlhkost to odvadelo dobre.
13. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: ty jsi rikala,ze hacka nema byt nad sedackou, ale ted jsem nasla tohle, tak jsm z toho zmatena :slight_smile:

"Z bezpečnostních důvodů se doporučuje zavěsit hacku co nejníž nad měkkou podložku."
13. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysko: jasne, jen se pridej :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to totiž dle dnešního testu vypadá, že budu taky maminkou :slight_smile:)) (jupííííííííííííí :wink:
13. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, vůbec se mu nedivím :grinning: jsem si to zasloužila :grinning:

janyska - vítej :slight_smile:
13. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel lehátko je krásné...ale pro mě děsně drahé :grinning: :unamused:

janysko vítej zpátky....tak popovídej :wink:
13. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dííííííík :slight_smile: Tak uvidíme, zatím jsem spočítala, že by to mohl být 3tt, ale nechci nic předjímat...na test s // se ale nejde nedívat :wink:
13. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc pekne lehatko, Estrel, skoda, ze podobna nedelaji i pro dospele, hned bych se tam stocila :grinning:

Janysko vitej!
13. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava 4tt..teď tady na netu čtu, že by ten test tak brzy mohl být falešně pozitivní? Máte s tím zkušenosti?
13. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: taky bych si do nej hned lehla :grinning: zvlast ted, kdyz jsem se nacpala rizkem s domaci kasi a okurkovym salatem, nebyla jsem leniva ani ho nastrouhat, mnam :dizzy_face:
13. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janyska, gratuluju :slight_smile: no pokud sis test delala jeste pred ms, tak muze byt falesne poz., ale ani nemusi. tak drzim palce, at carka sili :slight_smile:
13. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to pro melo byt pro madli, ne pro tibi :slight_smile:
tib, jj, drahe je, ale jako darek by to bylo fajn :grinning:
13. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam, domaci kase :slight_smile: My dneska budeme mit cibulackuuu, mam na ni poslednich par dni hroznou chut, tak jsem ji vcera v noci udelala a dneska si pochutname :slight_smile:
13. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: mnam, tu mam rada, ale nidky jsem ji nedelala :slight_smile: neposles mi prosim recept? :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme se krasne uveleila v sedacce, a koukam na skoky :slight_smile: no skoda, ze neni krasobrusleni, to miluju, ale je vzdy ve 2 rano, to by me zabilo :grinning:
13. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, IP :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, napíšeš mi taky recepis prosím prosím?
13. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany, vítej a gratuluju :slight_smile:
Estrel, no jako pokud tvé dítko nebude potřebovat pořádný houpání, tak to pověs klidně nad ten gauč, ale opravdu jsem to viděla v akci a to dítko se rozhodně hlásilo o intenzivní houpání, který by mu překážející gauč nedovolil :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, uz je na ceste :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlisku, díky moc.

Zítra vařím silnej kuřecí vývar s kolečkama mrkve a písmenkama a hovězí guláš, mnam, ale určitě někdy zkusím.
13. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: no to je prave otazka, ja nevim, kolik bude potrebovat houpat :slight_smile: nicmene dva metry nahoru adva dolu urcit emit nebude, protoze panelakovy byty maji asi 2,5 metru. tak nevim, jestli to ma cenu vubec porizovat :confused:
13. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, vyska panelakoveho bytu to urcite neni problem. A prodavaji se i ruzne stojany :slight_smile: http://www.becomingdomestic.co.uk/wp-content/uploads/2007/09/moffi1.jpg
13. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: to se mi moc libi :slight_smile: ackoliv, kdyz se v tom to dite bude osivat, tak bych tomu uplne neverila, ale krasny to teda opravdu je :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek