Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂
skafandrik
13. únor 2010
hermi, dík za reakci na ty nohy, mně je ho fakt strašně líto |-| |-| Ještě mi napadlo koupit nějakej ten přípravek proti zapařování nohou, protože já si zrátka myslim, že to má z toho :-N Snad to pomůže a nebo zvážim to, co píšeš ty, díky ještě jednou.
chaarleene
13. únor 2010
tak jsme dopoledne s mamkou nakupovaly :-N x-) mimino má nové rukavičky, 2 čepičky, povlečení do postýlky a polštář a deku do kočárku x-)
estrellita
13. únor 2010
chaar: hezky, tak to uz muzes temer prijit na svet, co? 🙂

hermi: no ja mam k tomu takovy pristup, ze vseho s mirou, takze jednou rocne mi UTZ evadi, v tehu je to samozrejme jine,ale ze bych chtela chodit co tyden, to urcite ne.
chaarleene
13. únor 2010
estrel, ještě nemáme autosedačků a postýlku 😃 resp. postýlku máme, ale rozloženou u tety na půdě :-N

jinak dneska mi mrňous pěkně vynadal, v krámě jsem se naklonila do mrazáku pro kukuřici a trochu jsem ho zmáčkla (i když jsem se nakláněla bokem), tak mi pěkně nakopal :-N
estrellita
13. únor 2010
chaar: se mu divis? 🙂 a jeste mu byla zima 😃

se mi strasne libi toto: 🙂
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...
janyska
13. únor 2010
Ahoj holky, ukázala jsem se tu před prázdninami jako čerstvá snažilka....a pak jsem sice moc nepřispívala, ale zato sledovala diskusi a Vaše příběhy .))) Můžu se dodatečně přidat?
madlisek
13. únor 2010
Ahoj holky 🙂

Taky jsme koukali na zahajeni a nastvali me, nevim, jak to prenaseli u vas, ale tady tesne pred nastupem ceske vypravy dali reklamu, takze potom jen letem svetem ukazali Jagra s vlajkou a pak uz honem skocili na Dany nebo co to bylo 8-( Ale jinak to bylo moc pekne, mne podobne akce vzdycky dojmou 🙂

Skaf, Herminka ma pravdu, pudrik funguje, do hor pouzivam na nohy pudr "Pedik" a vlhkost to odvadelo dobre.
estrellita
13. únor 2010
elit: ty jsi rikala,ze hacka nema byt nad sedackou, ale ted jsem nasla tohle, tak jsm z toho zmatena 🙂

"Z bezpečnostních důvodů se doporučuje zavěsit hacku co nejníž nad měkkou podložku."
estrellita
13. únor 2010
janysko: jasne, jen se pridej 🙂
janyska
13. únor 2010
Ono to totiž dle dnešního testu vypadá, že budu taky maminkou 🙂)) (jupííííííííííííí 😉
chaarleene
13. únor 2010
estrel, vůbec se mu nedivím 😃 jsem si to zasloužila 😃

janyska - vítej 🙂
tiburcia
13. únor 2010
estrel lehátko je krásné...ale pro mě děsně drahé 😃 :-|

janysko vítej zpátky....tak popovídej 😉
janyska
13. únor 2010
Dííííííík 🙂 Tak uvidíme, zatím jsem spočítala, že by to mohl být 3tt, ale nechci nic předjímat...na test s // se ale nejde nedívat 😉
madlisek
13. únor 2010
Moc pekne lehatko, Estrel, skoda, ze podobna nedelaji i pro dospele, hned bych se tam stocila 😃

Janysko vitej!
janyska
13. únor 2010
oprava 4tt..teď tady na netu čtu, že by ten test tak brzy mohl být falešně pozitivní? Máte s tím zkušenosti?
estrellita
13. únor 2010
tibi: taky bych si do nej hned lehla 😃 zvlast ted, kdyz jsem se nacpala rizkem s domaci kasi a okurkovym salatem, nebyla jsem leniva ani ho nastrouhat, mnam x-)
estrellita
13. únor 2010
janyska, gratuluju 🙂 no pokud sis test delala jeste pred ms, tak muze byt falesne poz., ale ani nemusi. tak drzim palce, at carka sili 🙂
estrellita
13. únor 2010
teda to pro melo byt pro madli, ne pro tibi 🙂
tib, jj, drahe je, ale jako darek by to bylo fajn 😃
madlisek
13. únor 2010
Mnam, domaci kase 🙂 My dneska budeme mit cibulackuuu, mam na ni poslednich par dni hroznou chut, tak jsem ji vcera v noci udelala a dneska si pochutname 🙂
estrellita
13. únor 2010
madli: mnam, tu mam rada, ale nidky jsem ji nedelala 🙂 neposles mi prosim recept? 🙂
estrellita
13. únor 2010
jinak jsme se krasne uveleila v sedacce, a koukam na skoky 🙂 no skoda, ze neni krasobrusleni, to miluju, ale je vzdy ve 2 rano, to by me zabilo 😃
madlisek
13. únor 2010
Estrel, IP 🙂
milmic
13. únor 2010
Madli, napíšeš mi taky recepis prosím prosím?
eliteraautor
13. únor 2010
Jany, vítej a gratuluju 🙂
Estrel, no jako pokud tvé dítko nebude potřebovat pořádný houpání, tak to pověs klidně nad ten gauč, ale opravdu jsem to viděla v akci a to dítko se rozhodně hlásilo o intenzivní houpání, který by mu překážející gauč nedovolil 🙂
madlisek
13. únor 2010
Mil, uz je na ceste 🙂
milmic
13. únor 2010
Madlisku, díky moc.

Zítra vařím silnej kuřecí vývar s kolečkama mrkve a písmenkama a hovězí guláš, mnam, ale určitě někdy zkusím.
estrellita
13. únor 2010
elit: no to je prave otazka, ja nevim, kolik bude potrebovat houpat 🙂 nicmene dva metry nahoru adva dolu urcit emit nebude, protoze panelakovy byty maji asi 2,5 metru. tak nevim, jestli to ma cenu vubec porizovat =-)
madlisek
13. únor 2010
Estrel, vyska panelakoveho bytu to urcite neni problem. A prodavaji se i ruzne stojany 🙂 http://www.becomingdomestic.co.uk/wp-content/up...
estrellita
13. únor 2010
madli: to se mi moc libi 🙂 ackoliv, kdyz se v tom to dite bude osivat, tak bych tomu uplne neverila, ale krasny to teda opravdu je 🙂