• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
chaar: eirin: vy se podkladate pod zadama a pak pod brichem? a jen poslatrkama, nebop mate i ten kojici polstar?

a jinak dneska jsem mela premieru ve zvraceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad se zitra ukaze v olne krase a velikosti, at mam z toho zvraceni aspon radost :grinning:
14. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: ale dala sis krasnou fotku :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, já mám jeden polštářek pod polštářem, jeden polštářek mezi koleny a jeden polštářek-plyšáka v náručí - abych se nenakulovala na břicho :grinning: no a jak jsem teď byla nemocná, tak jsem měla o zeď opřený velký polštář ze sedačky, pak normální polštář a pak kojící polštář - takové hnízdečko :grinning: takže s těma polštářema pořád laboruju tam a zpátky :grinning: bez nich bych asi s těma zádama chcípla :sweat_smile: stačí, jak mě bolí pánev :slight_smile:

jo a v úterý jdu do porodky na monitor :dizzy_face:

eirin, mazání fotek neřeš, holt to tady tak je, no :angry: a to sem ještě nepřišla pravidla ze střechy, to tady pak žádnou fotku mít nebudu a budu zelená paní :unamused:
14. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu taky žádnou fotku mít nebudu, pokud tu budou pravidla jako na střeše.

Estrelko, díky, tak tuhle už snad nesmažou. JInak já si podkládám jenom to břicho a na zbytek používám Komára :slight_smile: Budeš proti nevolnostem zkoušet zázvorová lízátka?
14. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaký pravidla jsou na střeše?

Estrel, ale to jsou radostný nevolnosti což? :wink:
14. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, no musíš tam mít pomalu fotku jako v občance.
14. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: fakt jo? no tak to tu pak taky zadnou fotku mit nebudu. podle me je to blbost!!

mil: no jo, radostny :grinning:

chaar, eirin: to pak taky nejak budu muset s polstarkama vyresit, i kdyz uz tak jich mame v posteli plno, nejak jsem rada oblozena :grinning: takze je pak vyuziju. ale problemy se zadama uz mam delsi dobu, tak lepsi to rozhodne nebude.
14. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nedocitam sorry :slight_smile:

estrel: ja si dneska vzpomnela ze jdes zejtra k doktorovi, hm nevolnost...sakra to procento je nejaky vysoky. Skoro vsem vam tehulim je ci bylo blbe....:frowning2: tak se drz a zejtra at mas krasnej zazitek

ja se na zejtrek netesim, budou mi trhat tu osmu

vitam novou maminu :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: zitra ti budu drzet palce, at to de co nejrychleji a co nejlepe :slight_smile: hlavne pak hodne leduj!!

no do ted mi bylo obcas blbe, jako ze pocit na zvraceni, obcas mi bylo jen divne. ale treba jen dvakrat za den. a jen dneska se misto jednoho pocitu stala skutecnost :grinning: jinak mi cely den bylo v pohode :slight_smile: zas tak hrozen to neni, neboj :slight_smile: ale muze byt jeste hur :grinning:

eirin: lizatka zkusim. ty jsi je zkousela? pomahaly?
14. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně zase bylo blbě pořád, ale nezvracela jsem. Jíst jsem mohla jen občas a to suchý rohlíky, které jsem do té doby nejedla vůbec (a od té doby taky ne). Lízátka pomáhala, dala jsem si vzdycky lízátko a potom ty výše zmíněné rohlíky.
Koukám, že se dnes konal nějaký zátah, Luci taky přišla o fotku. Luci, tak ať to zítra zvládneš..
14. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje mamka rikala, ze ji ty velky nevolnosti prisly az v 8 tt, takze mam jeste tyden a kousek cas, takze fakt to jeste muze byt horsi. ale ja zas teda bojuju s unavou. na dnesek jsem spala 12 hodin a stejne jsem se probudila unavena a vypadam, jako bych spala tak 3 hodiny :sweat_smile: a spis je mi po jidle tezko a snim tak pulku toho, co pred tim.

eirin: jj, koukam, asi velky zatah :grinning: tak to predpokladam, ze prisla o fotku i dub, nekoukala jsem o par stran zpet, jestli jo, nebo ne.

luc: hod si tam nejakou svoji peknou :slight_smile: jak dlouhou ti napisi PN po tech zubech?
14. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, mně bylo špatně ještě dřív, než jsem zjistila, že jsem těhotná, a trvalo to skoro do konce 4. měsíce :confounded: ale nezvracela jsem a lízátka fakt pomáhala :slight_smile:

mně bolela záda fakt fest, ale pak mi sestřička na cvičení poradila polštářek mezi kolena - nevytváří se pak takový tah na pánev, když ležíš na boku, a může to pomoct od bolestí v bedrech :wink: mně to pomohlo perfektně :slight_smile: jo a ještě nám kladla na srdce, abychom pořád myslely na podsazování pánve - nestát s vystrčeným zadkem - člověk si tak na chvíli uleví, ale pak ho záda bolí o to víc :unamused:
14. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, zítra budu držet palce! Na nevolnosti je dobrý i kandovaný zázvor (ale nepřehánět to s ním) - třeba v práci to bude méně nápadné než lízátka :slight_smile:

Doufám, že tu nezavedou pravidla fotek jako na střeše, na koni člověk přece jen často řeší dost intimní věci. Pokud budou chtít "občankovou" fotku i tady, taky budu zelená.

Luci, hodně štěstí.
14. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem vám moc a moc děkuju za podporu :slight_smile: Máte pravdu, musím to zvládnout, jinak to nejde a pak budu ráda.
Dneska jsme byli na bytě s tchánovcema a švagrovou a vypadá to dobře, taťka nám dost pomůže, tak mám radost. Konečně to začíná mít nějaké obrysy a pohne se to kupředu :slight_smile:
Jinak záda mě bolí taky, hlavně vlevo dole, pomáhá mi cvičení na balonu (i jen sezení). Spím zatím s jedním polštářkem mezi koleny, jinak nikde nic podkládat zatím nepotřebuju.
estrel: Takže zíítra odpo - tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: ja lizu lizatka porad :grinning: takze v praci jsou zvykli a ani jim to nebude divny :grinning:

diky holky za typy :slight_smile:

andelko: no super, uvidis, ze to pujde :slight_smile:

dekuju, dam vam zitra vedet :slight_smile:

dobrou noc holky :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri a jak to poznají, že nemáš fotku jako v občance? Podle čeho to posuzujou?
To je ale kravina fakt...
14. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Koukam, ze jste si uzily peknou nedeli, i kdyz nektere i se zvracenim :slight_smile: A Mil je udernice, vcera jsem precetla jen 1 clanek, takze Mil, jsi muj vzor :slight_smile:

Tady se dnes bezel maraton, tak jsme nemohli do naseho obvykleho kostela, protoze cela ta oblast je uzavrena pro bezce. Sli jsme tedy do jineho a bylo to super, kostel byl sice naprosto preplneny, ale protoze bylo krasne, svitilo slunicko, tak jsme, jako spousta ostatnich, zustali pred kostelem v trave a poslouchali z repracku, co maji nad vchodem. Bylo to moc fajn, takove uvolnene :slight_smile: A protoze je Valentyna, tak pan farar mel specialni pozehnani pro manzele a kdyz to rikal, tak me muz hladil po ruce, to bylo takove romanticke :slight_smile: Pak jsme sli na chvili povzbuzovat bezce, to bylo taky fajn, hodne me to nabudilo, abych se dala do formy a dala alespon nejaky 5-10km beh, nez odjedem. No a pak jsme sli do lekarny koupit obinadlo :unamused: Asi pred 14dny jsem si zvrkla kotnik, ale hned to bylo dobre, jen mi v nem trochu krupalo no a tento vikend to prestava byt dobre a hodne me v nem picha, kdyz chodim, docela kulham. Takze ted mam nohu zpevnenou a v klidu, snad to bude stacit.
14. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, já tě ještě víc naštvu... :grinning: A sama sebe vychválím.... zbývá mi už nějakých 60 stránek, takže tu knížku zítra dorazím a do konce týdne prostě napíšu.
:dizzy_face: :dizzy_face:
To je můj soukromej rozkaz.

Leč v přístím týdnu mám v plánu přečíst takovou hubenou povídkovou knihu pro dospělé, ale ještě před tím musím jít do MZK zaplatit roční knihovnictví a vyhrabat recenze ze zlatého máje aspol. To musím udělat tento týden. V tomto místě může můj plán ztroskotat, ale vzhledem k tomu, že tento dívčí román, co čtu recenze nemá..... :dizzy_face: :dizzy_face:

A ještě pořád čtu, Madli..... (sice u toho píšu s bráškou na icq, ale čtu ....) :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, ty jedes! :grinning: Jen tak dal! Ja uz mam vsechny knizky prectene, ted uz mi zbyvaji jen hromady clanku z odbornych periodik a vsechno to sepsat. Uz se tak tesim, az to bude hotove!
14. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ranko,
trapná otázka, http://www.fertilityfriend.com/home/225b51 tohle je ještě bezpečný, žejo... :sweat_smile:
15. únor 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dore ranko,

ja jsem vcera bylauplne dojata, jak Sablikova vyhrala, vehnalo mi to slzy do oci :dizzy_face:

elit: nevidim tam smajliky, kolikaty den jsou, ze se ptas na bezpecnost? :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, na FF nejsou smajlíci, ale AM/PM. A "smajlík" by byl 2 dny po ovu, jak mi ji vyznačil. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, koukam, že to mam celý schovaný... "smajlík" je teda 17 DC. Mimochodem, sledujte potenciální ovulaci už 15 DC! U mě!!!! :grinning:
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: no dva dny po nejaka malinkata sance je, ale asi netak velka, jako dva dny pred - to jsme meli ten posledni cyklus my :grinning: ale jinak 15 DC super zlepseni :wink:
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, 2.DPO PM mi připadá rizikový trošku, AM víc :slight_smile: Myslíš, že jsi opravdu ovulovala? To by byl pořádný rozdíl oproti předchozímu cyklu! Uvědomuji si dobře, že Ti to tak rozházela revize a dřív jsi mívala celkem "normální" cykly?
15. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, fotku si dam nejakou novou

k zubari jdu az odpoledne a zejtra mam volno. Snad to bude stacit a ve stredu pujdu do prace.
Budu na netu, tak dam vedet

diky ze na me myslite :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak ať to ve zdraví přežiješ a bolí to co nejmíň :wink:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hermi, ne, bordel v tom byl vždycky, ale bez HAK jsem 28denní cyklus nikdy neměla. A tomu pátku by dost odpovídal tlak v břiše v oblasti vaječníků, ale to se mi děje každej cyklus, někdy to trvá den (teď), někdy 14 dní... :sweat_smile: Jako jestli mi zítra potvrdí tu ovulaci i WK, tak vám prozradim, čím jsem toho dosáhla :grinning:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, drž se... Můj zubař usoudil, že další osmičky mi už neporostou a ta jedna, co mam, by neplechu dělat neměla, roste cca rovně, tak ji necháme být. Díkybuddha za to...
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, aha, nějak jsem to popletla. Dřívější ovulace je to poslední, co bych chtěla, ale jsem zvědavá, čím jsi toho dosáhla :slight_smile:

Luci, ať to má u zubaře rychlý a bezproblémový průběh!
15. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek