• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
já si teda po tom dnešním monitoru říkám, že bych měla dobalit těch posledních pár drobností a hlavně že bychom si měli konečně sednout k tomu papíru a vyplnit tam jména :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pro sichr mozna i jo :grinning:
22. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar :grinning: asi je nevyssi cas :slight_smile:
mne dneska v hlave nejak brouzda jmeno Kryštof, ale zas se blbě zkoňuje :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zdrobnuje
22. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystufek Robin :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli :grinning: A jak bys jinak jeste rekla Krystufkovi? :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se Kryštof líbí :dizzy_face: ale manželovi ne... jsme ve stádiu, kdy vybíráme ze 2 jmen, z toho já se kloním k jednomu a manžel k druhému a ani jeden nějak nechce ustoupit :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: tak to je pak prekerni situace a nemuzete to vyplnit az po porodu, jak se vam bude jmeno na mrnousovi zamlouvat?
22. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzelovi se libi Samuel, ale mame prijmeni na S, tak mi to neprijde uplne vhodny, kdyz treba bude sislat, tak bude chudak :sweat_smile: :sweat_smile: proste chlapska jmena jsou pro me tragedie :zipper_mouth: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar.... a vy vlastně nevíte pohlaví, že?
Takže potřebujete dvě jména.... :sunglasses:
No už se těším, co se narodí a jak mu budete říkat...
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim, znami maji Krystofa a rikaji mu proste Krystofe, zadne zdrobnovani :slight_smile: Samuel se mi libi, ale mam pocit, ze je ted takova modni vlna, v okoli uz mame 2. Manzelovi se nelibi, pry kdyz se rekne Samuel, predstavi si stareho proroka s plnovousem :grinning:
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jméno pro holčičku máme už od 12. týdne, ale ten chlapeček nám pořád dělá starosti :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A předpokládám, že to je tajný..... :confused:
22. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: ty chlapecky jmena jsou proste fakt tezka. na holcicku se mi libi takovych jmen :dizzy_face:

madli: taky dobra asociace :grinning:
22. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to ma snad na vsechno, co navrhnu, a obcas fakt hledim, co mu to asociuje - Libi se mi Antonie a on mi rekne "to je jmeno jak pro trhovkyni z prvni republiky" :grinning:
22. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlisku.... u nás to funguje taky tak.

A nejhroší je, že můj milá zná z orientáku půlku světa. :rolling_eyes: A at řeknu cokoliv, řekne - NE, to je jako tamto onen henten. :rolling_eyes:
Jen ta Ema nikoho neporazila, ale zase je ve Slabikáři no. Si člověk nevybere.
22. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli :grinning: :grinning: to je vtipny :slight_smile: ja mam asociace spis s lidma, co znam, takze o to je to horsi :grinning:
22. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase vase Ema bude prvni dite ve tride, co se bude umet podepsat :wink:
22. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, dneska už to děti většinou umí ze školky. :wink:
22. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak prvni dite, co bude umet o sobe napsat celou vetu :grinning:
22. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, to je úžasná story s tvou kamarádkou, pozitivní a povzbuzující. A nějak mám pocit, že je kolem tebe hrozně moc kamarádek s miminkama :dizzy_face:
Chaar, a kromě jmen už máte všechno? :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v podstatě asi jo :slight_smile: akorát kočárek je ještě u švagra na půdě a postýlka u strejdy a tety na půdě :grinning: jinak je vypráno, vyžehleno, zabaleno, nakoupeno :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to děsný, když hypochondrovi řeknou, že má kontrakce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: tak to josu dvev veci, ktere zvladne manzel do te doby, nez prijdes z porodnice domu :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, jakto, jakože do dneška nic a po dnešním monitoru už je cítíš? :grinning:
22. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, necítím nic, ale mám z toho takový divný pocit :sweat_smile: jako že abychom ještě dnes nejeli nebo tak :grinning: když ten výraz té PA, když říkala "a kdy že se má vlastně ta J...... vrátit? v sobotu? no, snad to vydrží" byl takovej... jak to říct... trochu alarmující :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, taky mam z toho takovy pocit, tak se pak nedivte, ze z toho obcas chytam depky, ze nekde uz maji treti, ctvrte a my se jeste porad rozkoukavame :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, souhlasím s Estrelkou, jít to zaspat a potom už si na ten pocit zvykneš a tolik ti to nepřijde :grinning:
Hurá, byla jsem se informovat na družstvu a bez problémů budeme moct mít kočárek v nule v kočárkárně, takže problém s výtahem vyřešen. Jsem moc ráda. Teď se můžu naplno vrhnout na ty postýlky.
22. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek