Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
2. bře 2010

Jinak naprosto nechapu ty fotky. Zrovna tady jsou temata, ve kterych si lidi radi chrani sve soukromi, takze mit pasovou fotku je proste nesmysl. Navic, kdyz se nekdo bude chtit vydavat za nekoho jineho, stahne si jakoukoli fotku obliceje z netu. Je to proste krok zpet 😒

estrellita
2. bře 2010

madli: presne, to jsem si taky rikala. vzdyt mi nikdo neprokaze, ze tam mam uplne cizi fotku, ze jo.

na druhou stranu se mi libi, ze si budu moct utvorit seznam oblibenych diskuzi a nebudu to muset proad hledat. 🙂

chaarleene
2. bře 2010

mně se zase líbí systém soukromých diskuzí, to je fajn 🙂 ale pasová fotka mě štve, budu tu mít holt zelenou paní 😠

estrellita
2. bře 2010

jj, soukroem diskuze jsou taky dobre 🙂 myslim, ze tams e vlezou vsechny takove ty osobnejsi, pak spolecny termin atd. a snad nejake zajimave zustanou neuzavrene 🙂 i kdyz je fakt, ze ja lezu na tak malo diskuzi, ze je to jedno, ale nekdy jsem natrefila treba na zajimave veci. Ale na satkovani se treba radeji podivam a zeptam na slepicarne, kde satkujou vsechny (jestli teda budu satkovat) atd.

milmic
2. bře 2010

Já taky budu mít tu panenku.
Ale je docela hezká. 😉

chaarleene
2. bře 2010

já vlastně chodím jen sem a pak šmírovat cyničky 😀 jiné diskuze mě fakt neberou, max. když se chci něco dozvědět - třeba včera jsem si četla diskuzi o maliníku 🙂 ale většina diskuzí se tu stejně zvrhne do "kecacích", takže se člověk málokdy dočte něco zajímavého...

madlisek
2. bře 2010

Jo, soukrome diskuse budou dobre 🙂

estrellita
2. bře 2010

chaar: jako kdyz jsem si precetla co jist a nejist v tehotenstvi, tak mi stacily prvni dve stranky, pak se to zvrhlo ve valku o to, zda jist gumove medvidky, nebo ne. a vis, co? ja si je s radosti davam 😀 😀

mne hrozne "odpuzuje" ta terminova diskuze. byla jsem v ni celkove asi 4 krat, jednou jsem se chtela zeptat na neco se screeningem a porodnicema, preci jen par jich je tam uz o cca 3 tydny dal a dostala jsem odpoved snad jen od jedne holky, protoze tam kazdy pise to svoje a nejake dotazy jsou zabarikadovany okamzite. Hlavni jsou prispevky o tom, kde koho co boli/jak zvraci a co se komu stalo a to proste cist nechci. jasne, ze si tu taky kazda postezujeme, ja jsem rada, kdyz me muzete uklidnit, ale aby kazdy prispevek byl o tomhle, to ne 🙂

chaarleene
2. bře 2010

na gumový medvídky mi nikdo nesmí sáhnout 😀

estrellita
2. bře 2010

chaar: presne 😀 😀 a jeste jak se krasne rozpousteji, kdyz do toho piju caj 😀 😀

chaarleene
2. bře 2010

jé, taky je zapíjíš čajem? 😅 a nejlepší jsou se zeleným čajem 😀

estrellita
2. bře 2010

chaar: se zelenym a cernym 🙂 v tom cernym je pak super vyrazna chut kazde te prichute jednotlivych medvidku 😀 jsme trochu cunata, uvedomujes si to? 😀

madlisek
2. bře 2010

No me to trochu pripomina, jak mi kamaradka popisovala nemeckou pochoutku Haribo bier, kdy do sklenice hodi medvidky a zalijou to pivem 😀

estrellita
2. bře 2010

madli: ale to se pak blbe rozpousti, ne? 😀

chaarleene
2. bře 2010

madli, to můj bratr s kamarádama zase nastříhá medvídky do půllitru zelený a vyhraje ten, kdo jich nejvíc nachytá do pusy na ex 😀 pak se vyplivnou, spočítají, opláchnou a použijou znova 😀 😀 😀

estrel, a proč jako? 😀 a který máš nejradši? u mě vedou haribo 😵

madlisek
2. bře 2010

Nevim, jestli jste zaregistrovaly, kdyz asi pred mesicem Apple prisel s novinkou iPad, neco mezi iPodem a notebookem. Docela se tu lidi smali, protoze "pad" v angline m.j. znamena i damskou hygienickou potrebu 🙂 No a ted nekdo na Etsy prisle s takovymto obalem na iPad 😀 http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id...

madlisek
2. bře 2010

No pry nejdriv nabobtnaji a jak se pomalu rozpousti, tak to na bile pene dela pekne barevne skvrny 😀

estrellita
2. bře 2010

chaar: u me teda taky vedou haribo, jsou takovy tvrdsi, mnam 😀 jeste mam od nich rada z DM v takovem malem pytlicku koly 😀

madli: tak to je vyborny 😀

janyska
2. bře 2010

Ahoj holky, tak něco k UTZ a medvídkům. Včera se mi povedlo obojí 🙂

Absolvovala jsem svůj první ultrazvuk, mimi bylo sice hodně malé, ale bylo vidět, jak bije srdíčko 🙂 Doktor mi ho zprvu ani nechtěl změřit...nakonec ale vše přiblížil a na obrázku je i datum porodu, které se shoduje s výpočty tady na netu..asi se mu nechtěly počítat ty moje dlouhé cykly.. Přítele se mnou nepustili, prý to není etické 😅, tak příště. Jinak ale samé dobré zprávy - potomek je tam, kde má být, zatím to vypadá, že je jeden, a srdce tluče 🙂 Na poradnu jdu za 3 týdny.

No a na závěr mého narozeninového dne jsem dostala asi 5 kg medvídků, zabalených v obrovské míse a převázaných mašlí. Nejhezčí dárek jsem už ale mám 🙂))

Estrel - vlastně můžeme chodit na stejnou diskusi k termínu. Po páru návštěvách mám ale stejný názor jako Ty...nic moc zajímavého.

18.-21.3. je v Letňanech veletrh For Kids, chystáte se tam?

madlisek
2. bře 2010

Od Haribo mam nejradsi Colorado, to je mix vseho moznyho 🙂

janyska
2. bře 2010

Lustr je výborný, materiálu mám dost, tak uvidíme 🙂

estrellita
2. bře 2010

janys: jsem rada, ze na to mame stejny pohled 😀

chaar: tak to je super. ja videl ajeste nekde snad v Rexlefu, ze je nejaky kluk, ktery nafotil "makro" fotky s medvidkama - a jsou tam treba zelenej a cervenej a opiraj se o sebe zady jakoby o ramena. No jsem se musela smat, ale napad dobry, fakt vtipny 🙂

madli: to jsem asi jeste nemela, kouknu po nich v obchode 🙂

janys: to by byla takova skoda, lepsi jsou v puse, nez na lustru 🙂

estrellita
2. bře 2010

tady je neco podobneho, ale tak morbidni tam teda fotky nebyly 🙂

http://zelvamanda.blog.cz/0803/gumovi-medvidci

estrellita
2. bře 2010

tak posledni, at to mame i s historii 😀
http://constricted.pise.cz/95606-historie-gumov...

milmic
2. bře 2010

Joo, gumoví medvídci. 😵

Holky, fakt se vám nedivím, že nechodíte na termínovky. Já občas nakouknu do snažilek od ledna, ale už nepřispívám, protože jsem mezi nima úplně vedle. Některý holky jsou na tom "tak daleko", že po ovu začnou mít okamžitě těhu příznaky, začnou zvracet atd, dokud nepřijde MS. Nedávno jedna holka trefně psala, že se nesnažili a po ovulaci jí vůbec nic nebylo. 😀
Ale já se vůbec nedivím, když rozebírají jenom DC, DPO, BT, atd atd. Jakože jsem slaměnka už hoooodně dlouho, tak bych z nich aasi byla těhotná taky. 😀

madlisek
2. bře 2010

No me hlavne dostavaji ty tabulky, co se na podobnych diskusich vedou - kazdy den zverejnit sahodlouhy seznam kdo je v jake fazi cyklu/tehotenstvi, kdo ma jaky graf, jaky termin u lekare, co uziva a neuziva.... to je proste totalni pakarna 😀

milmic
2. bře 2010

Joo, Madli, to se tam taky píše. A když jsem se z té tabulky smázla, tak to všichni hned věděli. 😀 A holky co jsou evidentně po ovulaci, tak bombardujou dotazama, jak se cítí a jestli testovaly. 🙄
Oooo, hrůza!

madlisek
2. bře 2010

ja jsem kdysi nahledla do jedne diskuse, protoze jsem si rekla, ze bych tam zhruba mohla terminove patrit (kdyz uz bylo jasne, ze nam to jaro 2010 nejspis nevyjde 😀 ) ale tam tohle tabulkovani jelo, tak jsem ji honem zavrela 😀

estrellita
2. bře 2010

ja se jeste vratim k medvidkum 😀 sla jsem kolem DMka a koupila jsem si tam Haribo - Jelly Farm 😵 mam je poprve a bavila jsem se nad tim, jak je to krasne udelany - kravy, slepice, kocky .... 😀