Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
10. bře 2010

aer: gratuluju 😵 tak jsem si tipovala dobre 🙂 no to jsem zvedava, co bude mit chaar 🙂 a pak uz snad nevim jen ja, co? no ale jak jsem rikala, vsichni chteji holku, tak si myslim,ze to bude na truc kluk 😀

ja doufam, ze budu moct koupit nejaky darek po NT. videla jsem krasny dudlik, ze bych ho pak koupila. stejne budu mit dva do zasoby, kdyby byly preci jen potreba 🙂

estrellita
10. bře 2010

aer: a co ta matrika? kdy to tedy bude a jak to bude finalne vypadat? 🙂

aerin
10. bře 2010

diky holky🙂

svatba bude 5.6. v prave poledne🙂 a bude to asi tak, ze po obradu bude jen obed s rodinou a svedakama...holt to matinka bude muset prekousnout...

chaarleene
10. bře 2010

aer, tak to budete mít hezké 😵

milmic
10. bře 2010

Aer gratuluju ke všemu, kčemu se dá gratulovat.

Ad moje kytička.... no mě se taky děsně líbí ty oranžové tulipány musím říct. Ale už šmejdím po netu, hledám převislé a stojací, všecko to zabalím, floristce pošlu a vyberu jednu stojací a jednu převislou nejlepší, co bych fakt chtěla a at mi poradí. 😉

estrellita
10. bře 2010

aer: no tak to musim dneska jeste jednou gratulovat 🙂 mama to prekousne 😉

mil: a nechces se poradit jeste s jinou floristkou?

madlisek
10. bře 2010

Ahoj holky!

Tolik zprav dneska!
Chaar, tak uz se blizi den D, to je paradni 🙂
Mil, super saty, super botky! A zavoj bude uzasny! Previsla kytka mi taky prijde moc obri, ale docela by se mi k tem satum a k tobe v nich hodila ta s temi kalami a freziemi, jen trochu kratsi 🙂
Aer! To je uzasny! 5.6.! Gratuluju! A chlapecek! Teda jako mrzi me ta Magdalenka, ale chlapecek je super, taky bych chtela mit prvniho kluka 🙂
fakt by Chaar a Estrel mely mit holcicky, aby ten pomer trochu dorovnaly 🙂

milmic
10. bře 2010

Estrell. no u nás jich zas tak není.
Ale kurnik je to moje svatba! A JÁ to platím, takže mi prostě udelá co chci.
a dupnu si, i když to vůbec neumím. 😀

Ale paní vypadá šikovně, fakt jo, jenom je trošku divoká. 😎

madlisek
10. bře 2010

Estrel, na tom smazanem obrazku byl kocarek s drzakem na iPhone 😀

Mil, zkusila jsem hledat kytku k tvym satum a nasla jsem je na obrazku i se zavojem 🙂 http://www.favorideas.com/com_images/224/lg_224...

milmic
10. bře 2010

Madli, přesně tento obrázek mám.....
(jen doufám, že mě nechodí nikdo sledovat, páč šaty strašně tajím). 😀 😀
Ale takový nějaký závoj bude, ano.

madlisek
10. bře 2010

smankoteeee! pardoooon, Mil 😅

milmic
10. bře 2010

Nic se neděje, Madli, já totiž nepředpokládám, že mě někdo sleduje. 😀

Ale jdu nahrát do alba fotky květin, které mě zaujaly a poradíte mi?

milmic
10. bře 2010

na tejto stránce se mi líbí ta druhá.
http://www.floristka.eu/previsle-svatebni-kytice

nejde ale stáhnout její obrázek.

deenakee
10. bře 2010

Ahojte těhule a budoucí těhule......

Jsem tu jen na skok, Páč píšu diplomku, chytáme stěhování, chodím na praxi a starám se o naše sluníčko milované.
Můžete juknout na fotky
http://picasaweb.google.cz/dadanovi/Reprezentac...

Malý strááášhě rychle roste.. už má 64 cm a většina oblečení 68 je mu malé i v jednorázovce (natož v látkové pleně...). Kolik váží se dozvíme za týden. je zlatý - vypráví, směje se , hraje si a nechíává maminku pracovat. Mám fakt velké štěstí....už se rád nosí v šátku i na vertikál a super tam spinká... Je to prostě zlato : )

madlisek
10. bře 2010

Jo, ta se mi taky libi - je jemna, nezastini te a k satum bude krasna 🙂

milmic
10. bře 2010

Tak je to tam.
Nejvíc se mi líbí asi ta z odkazu, potom ty oranžové tulipány a ještě jedna v albu - kaly s růžema.

chaarleene
10. bře 2010

mil, vzpomněla jsem si na jednu holku, co měla stejné šaty jako ty, má album na beremku a měla takovou trochu převislou kytku z kal a růží, tak se můžeš mrknout (ale nevím, jestli by taková kytka k tobě seděla)... nick radost 😉

milmic
10. bře 2010

Chaar, jo u ní už jsem šmejdila. 😀

chaarleene
10. bře 2010

tak to jo 😀

madlisek
10. bře 2010

Deen, nemas toho malo, ale urcite to vsechno zvladnete! Maly je krasny a pripada mi, ze je to cely tatinek. Blahopreju ke krtinam 😵

estrellita
10. bře 2010

mil: ta kytka na tom linku je nadherna 🙂 ale nejak mam porad pocit, ze ty jsi mala a krehka a k tem previsle kytky nepatri, ze se spis davaji prave vysokym holkam. ale treba to tak neni

aerin
10. bře 2010

holky diky🙂

deny, malej je nadhernej a fakt strasne vyrostl! 😵

madli, jen mi to prosim vsechny porad opakujte, ze je lepsi mit prvniho kluka 😅 priznam se, ze jsem prece jen porad malilinko doufala v holcicku, navic i na V. je videt, ze ho to trosku mrzi, i kdyz to neprizna🙂
holcicka bude priste a bude mit starsiho brachu ochranare 😵 😵 😵

estrellita
10. bře 2010

aer: tak ono to malinko urcite zamrzi, teda nektere by nam tady za to utrhly hlavy, ale kazda zena (a asi i chlap) ma v koutku duse takove to prani, co by prvni dite melo byt. ja mam taky holcicku, ale radeji se presvedcuju, ez to bude kluk a ze ja mam taky starsiho brachu ochranare a je to fajn 🙂 takze si to taky porad rikej a druha bude holcicka 😉

aerin
10. bře 2010

estrel, tak tak🙂

pridala jsem fotky🙂

chaarleene
10. bře 2010

aer, já tě plně chápu, já bych tak moc toužila po holčičce... 😅 a všichni mi tipují kluka 😀 takže počítám s tím, že to bude chlap (aspoň si s ním budu moct zatancovat v tanečních a na maturiťáku 😀), hrozně moc se na něj těším a kdyby náhodou vykoukla holčička, tak to bude jen taková třešnička navíc 😵

jak říká moje teta - holčičky jsou za odměnu a já jsem asi zlobila (ona má 2 kluky... tak se aspoň realizuje na 2 svých neteřích 😀)

estrellita
10. bře 2010

aer: pry ze nemas brisko, vzdy je krasneeee 😵 😵

chaarleene
10. bře 2010

aer, bříško máš krásný a doporučuju si ho užívat, dokud je takový 😉 to opravdu velký je sice taky krásný, ale přece jen už trošku náročnější... 😅

ale musím říct, že mám úžasný miminko, který dodržuje domluvu, že mě vždycky po ránu trochu pokope, abych byla klidná, že tam ještě pořád je a je v pořádku, a pak zase spinká 😵

estrellita
10. bře 2010

chaar: poslusny miminko 😵

chaarleene
10. bře 2010

estrel, to jo 😵 sice má takový zvyk, že vždycky, když jdu spát, tak začne nacvičovat na spartakiádu, ale to neva 😵 já si to břicho pořád hobluju a mluvím s ním, chudák nemá chvilku klidu 😀

moni1412
10. bře 2010

ahojte, vsetkym dakujeme za gratulacie, od vcera sme doma, dnes som bola este na vyber stehov, stale sa mi zle sedi, tak len tak narychlo som dobehla. K nasmu porodu - pred piatou rano ma chytili kontrakcie, budilo ma to dost casto, tak som sa rozhodla ze idem stopovat 😀 no slo to dost rychlo, jedna po 12min, dalsia po 10min a tak dalej a ked som skoncila pri 6min, sla som zobudit Milosa, o pol 7. sme dosli so porodnice, rychlo volali susedu k malemu, mamina potom prisla za nim.... este ma poslali pri kontrakciach 3min. na sono jazvy po CR chodie vyssie, esteze ma Milos cakal na chodbe 😅 no a potom too slo uz celkom rychlo, podpisala som si ze prirodzeny porod beriem na vlastnu zodppovesnost... Milos bol so mnou aj na vzdycharni, strasne mi pomohol, aj pri porode, neviem si predstavit ako by som to bez neho zvladla 🙂 😵 na 3kontrakcie bola mala vonku, vraj hned pekne dychala, ale potom aj kyslik dostala, vela si z toho nepamätam, ale ved je v poriadku, slecinka 😵 krasne sme sa rozkojili, len malo casto papa, zato potom sa napapka 😵 zasita som hroza, ale stalo to za to 😵 pridala som foto do albumu, ozvem sa neskor 🙂

cir vidim ze si zacala znova chodit, ako sa mate?

char tak uz si na rade, drzim palceky 🙂 este sa nchystate?