• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
tak jsem zjistila, ze uz je moznost zavrit si diskuzi :wink:
13. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

Des, same dobre zpravy, to je paradni :slight_smile:

Estrel, tak do toho pujdem, ne? :wink:

Tib, myslim, ze Eirin rikala, ze bude spojka :slight_smile:
13. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
char asi chce drobcek dodrzat termin :grinning:

aer no teda, brusko krasne, 21.tt - uzasne. a gratulujem k chlapcekovi :dizzy_face:

este raz vam vsetkym dakujeme.... nestiham vas este, ale snad sa zabehame do starych kolaji coskoro :sweat_smile:

pekny vikendik vsetkym :dizzy_face:
13. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, pořád nic :grinning: nebojte, dám vědět po eirin, případně herminka ví, kam chodím na beremku, a tam jsou pro jistotu 3 spojky :grinning:

nicméně se pořád nic neděje :slight_smile: dopoledne jsem došla do města na nákup (byla jsem venku celou půlhodinu :astonished: :grinning: ), po 3 dnech jsem konečně i uvařila oběd a upekla jsem buchtu, na kterou jsem se chystala už asi 14 dní... no a pak jsem 3 hodiny spala a teď jsem tu :grinning:

ta poslední deska do postýlky bude hotová v pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsem se dneska domluvila s mrňousem, že když teda prošvihl včerejší hezké datum, tak já 13. rodit nehodlám, zítra taky datum nic moc, pondělí a úterý nám zakázal nastávající strejda, protože se nemůže urvat ze školy a přijet, takže nejdřív má povoleno vylézt na sv. Patrika :grinning:
13. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. mela rodit ta moje kamaradka, co ma Kubicka :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: myslim, ze mrne ceka jeste na dodelani te postylky a pak samozrejme na strejdu :grinning:

madli: ja bych do toho klidne sla a zavrela to tu :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to taky zavřela :slight_smile:

estrel, taky si myslím :grinning:

jinak manžel sice pořád chodí, ať nic nedělám, ať odpočívám, ale vykecávání na beremku mu nepřipadá jako adekvátní nic :angry: tak jsme si zase hezky popovídali na téma "mohla bys dělat něco užitečnějšího" :unamused:
13. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, takze otevreme paralelni uzavrenou diskusi v te nove verzi? Nebo jak to funguje? :sweat_smile:
13. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro soukromé debaty :grinning: tak zjistěte co a jak a stěhujem seeeee :grinning:
13. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: ja moc nevim, jak to funguje, zkusim zjistit od len, protoze ony se zavrely v diskuzi cynicek :grinning: tak to asi nejak jde :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ušila potah na přebalovák :dizzy_face: a za chvíli se vrhnu na druhý :slight_smile: poprvé jsem vytáhla nový stroj a šije se s ním krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, akorát jsem koukala na tu beta verzi koníka a tam něco psali, že to je testovací a pak se to smaže, tak nevím, jestli nepočkat, až se ta nová verze spustí oficiálně :confused: ale nijak do hloubky jsem to nestudovala...
13. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: ty jsi sikovna :slight_smile: to je ta cinnost, co je podle manzela lepsi? ja mam s manzelem taky nekdy tyhle "spory". proste u kone odpocivam, odreaguju se, ale oni nejsou tak ukecani, tak to proste nechapou :sweat_smile:
13. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar a jinak jsem nam po tvem vzoru udelala halusky s bryndzou :dizzy_face:
13. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, to je právě ten problém - manžel nedokáže pochopit, že se u pokecu a u her můžu odreagovat... a vtip je v tom, že on na počítači žádné takové aktivity neprovozuje - žádné surfování nazdařbůh, žádné hry, žádné diskuze, pořád jen pracuje nebo v poslední době si hraje s barákem - stáhl si nějaký program na 3D vizualizace, tak zařizuje :grinning:

takže nedokáže pochopit, že to pro mě je relax...
13. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: tak o to to mas teda tezsi :unamused: ale zas kazdy jsme jiny, ne? :slight_smile: manzel obcas surfuje, obcas koukne na jednu diskuzi, kam chodi, ale on ma asi za 10 let, co tam chodi, 20 prispevku a kdyz se jednou podival na anse pocty, tak rekl, ze to fakt nechape, ze tu musime byt porad, coz jsem mu rekla, ze tak neni :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, manžel chodíval na jedno fórum, měl tam asi 300 příspěvků a status "god" nebo něco takovýho :grinning:
13. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: :grinning:
13. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že char je ještě tady a doufám, že se jí u netu pěkně odpočívá. Pro mě to teda je taky relax, doufám, že mi to projde i jako vhodná činnost před termínem :slight_smile:
Kterej mám mimochodem ode dneška přesně za 2 měsíce, tj. za 60 dní...a je mi blbě :confused: Utíká to světelnou rychlostí. Naštěstí byteček se dává postupně dopořádku a vypadá to nadějně. Ve škole to vypadá taky dobře, dneska jsem získala dva zápočty a zkoušku a chybí mi do velikonoc už jen jedna. Závěrečnou práci nemusím odevzdat do 6.4. ale až do října, což mi ubírá přece jen nějaký ten stres a odložené zkoušky na konec listopadu se nemusí platit a termín porodu v den závěrečných zkoušek je dostatečně vážný důvod pro povolené odkladu :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělko, tak to je fajn, že ti to ve škole tak hezky vychází :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
char: no, spadl mi šutr ze srdce. Tak už jsem klidnější. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hlavní, že jsi klidnější :wink: :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásný den :slight_smile: Jdu si protáhnout tělo :slight_smile:
14. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

andělko, tak to ti přeju :dizzy_face: taky bych to potřebovala, ale fyzické fondy už na to nejsou :sweat_smile: maximálně se rozvalím na míč a ležím :grinning:
14. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už fyzické fondy nějak nemám dávno, udělám to, co musím, jinak se povaluju, ani na ten míč už nelezu.
14. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, však na to máš nárok, máš dvojnásobnou zátěž :wink: :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: ty uz jsi jakoby ve 40 tt s tema dvou detma :slight_smile: a musim priznat, ze me prevapila tvoje tricitka na konte :slight_smile:

mymame dneska zase super den, po takovych vikendech se mi do te prace nechce a nejradeji bych si jeste vzdy vikend tak o dva dny protahla :grinning:
14. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, utíká to, utíká... myslím, že do termínu nevydržím, víc jak dva měsíce už si představit nedovedu.. už jen dva týdny v práci, hurá. Na picasu jsem hodila aktuálního pupka.

Kde jste byli Estrel?
14. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, tak to se nedivím, že si to nedovedeš představit :sweat_smile:
14. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: byli jsme s kamaradama :slight_smile: takova pohodicka, dobre jidlo :slight_smile: a vcera jsme spali do dost dlouho, manzel pak skocil pro cerstvou snidani, pak prochazka :slight_smile: no proste moc hezky a prijemny vikend :slight_smile: dalsi 3 vikendy budu slamenka :cry: ale pak treba dostanu snidani do postele :grinning:

eirin: dvojcata se vetsinou rodi driv, ne? a jak je to? porod se vyvolava, nebo je spontanni a nebo CS? asi jak ktera nemocnice, ne? neznam nikoho s dvojcatama, vlasten jen z byvale prace a tam sla na sve prani na CS.
14. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek