• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
aer: skoda, ze nerekla, ze vam pulku na ty prstynky da :grinning:

hermi, eirin: no treba me to zacne lakat, uvidime. ja kolem sebe nikoho s latkovkama nemam, takze to nemam ani sanci videt na zivot, slyset jak je to jednoduchy i pro ty,co neradi zehli atd :grinning: uvidime, uvidime. zatim je to pro me spanelska vesnice, kdyz vidim ty nazvy, druhy atd., tak mi jde hlava kolem, ale je to jen o tom se do toho poradne dostat, ale kdyz clovek ani neni presvedceny, ze to chce .....

aer: a jaky jsi mela dojem z veletru? ja jsem byla lonsky unor v Praze v Diplomatu a byla jsem strasne zklamana.
16. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, bylo to desny! lidi mraky a jinak nic, fakt sileny, jeste ze tam nechteli vstupny :angry:
16. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi, ja vim, sama teda zadnej nemam, ale mamka jo...no nejak to dopadne, V. ten svuj stejne bude nosit jen vyjimecne a kdyz mu to pripomenu (nikdy zadnej prstynek nenosil a do prace ani nesmi) a ja prstynky taky nenosim kazdej den :sweat_smile: manzelstvi stejne nestoji na nejakym krouzku na prste, tak je pri nejhorsim budeme mit proste jenom v krabicce na pamatku :grinning:
16. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

aer, já bych určitě došla do nějakého zlatnictví, nemusíš mít ani ten prstýnek, oni mívají takové zkušební kroužky, které si vyzkoušíš :wink: akorát pozor na to, že různé tvary sedí různě - ideální je vyzkoušet si pak ještě nějaký prstýnek, který je tomu vybranému tvarově podobný, abys měla jistotu :wink:

já jsem třeba 7 let nosila prstýnek od manžela, nesundala jsem ho z ruky, seděl mi, ale snubák mám asi o 2 čísla větší :sweat_smile: a nemám s ním problém ani teď, normálně ho sundám i nandám i těsně před porodem :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, my je právě máme taky v krabičce. AKolikrát si říkám, že si je dáme třeba na neděli nebo nějakou oslavu apod. a věčně zapomínáme :grinning: A manželství máme skvělé.

Na svatebním veletrhu jsem kdysi byla s kamarádkou a nic moc tedy :unamused:
16. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to my prstýnky vůbec nesundáváme :sweat_smile: akorát třeba když dělám něco v kuchyni nebo nějakou špinavou práci, to jo... ale kvalita manželství na tom rozhodně nestojí :slight_smile:

jinak jsem tu z ouřadu, byla jsem si vyzvednout žádost na rodičák... tak jsem dostala lejstro a že to mám přinést potom s papírem na mateřskou - a teď jsem si to předvyplnila a pročetla a stojí tam, že k tomu je potřeba doložit průkaz totožnosti všech uvedených osob a rodný list dítěte :angry: takže bych tam pravděpodobně musela jít nadvakrát, protože by mě nenapadlo mít s sebou průkaz totožnosti manžela :sweat_smile:, který je tam taky uvedený, jelikož to musí podepsat, že jsem to vyplnila správně :sweat_smile: :grinning:

jo a taťka ráno donesl tu chybějící desku do postýlky, odpoledne přijde s vrtačkou a konečně se to všechno sešroubuje do finální podoby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá, Chaar může rodit.. :grinning:

Miminko jistě čeká na postýlku. Přece se nenarodí, když nemá v čem spinkat. :grinning:
16. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: takze jestli dneska bude dokoncena postylka, tak zitra porod? :grinning:

my nosime oba prstynky a sujndavame ho jen na trenink/cviceni a ja, kdyz varim neco, v cem se musim blemcat rukama :slight_smile: ale souhlas, na tom manzelstvi nestoji a i tak ho mame moc pekne :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě vrátila (z hradu :grinning: ) od doktora - stejně jako holky včera hlásím dobré pořízení :slight_smile:
Krevní obraz celkem OK, ale železa pořád málo, takže si mám obden dávat tabletky dvě.
Čípek taky v pořádku, ostatní výsledky taky.
Koukli jsme i na mrně, protože jsem říkala doktorovi, že si myslím, že je pořád hlavičkou nahoře, že ho cítím hodně z boku, že je asi šikmo nějak - a pendrek - mrně si krásně hovělo hlavičkou dole :sweat_smile: Akorát teda netuším, jestli je tak otočené delší dobu, nebo od nedělní předporodní přípravy nebo od dnešního cvičení. Ale to je jedno, ještě má na finální ustavení čas a aspoň vím, že tam má ještě dost místa na lotroviny. :slight_smile:

Jinak ad prstýnky - já svůj nosím (dřív víc, v zimě tolik ne, protože mi dost padá z prstu, tak se bojím, abych ho neztratila při sundávání rukavic), manželův si hoví v krabičce.
16. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, tak to netuším, jestli to teda bude zítra :grinning: mně by se líbila ta neděle, to je fakt hezký datum :dizzy_face: , ale zase teta má v sobotu i v neděli noční a to bych z toho měla asi dost blbej pocit, kdyby se kvůli mně ani nevyspala :sweat_smile: i když ona říká, že to vůbec nemám řešit, že prý by se to řešilo až v momentě, kdy by k té situaci došlo :grinning:

akorát jsem teď zjistila, že budu muset všechno z té postýlky zase sundat - mantinely, matračku, prostě všechno, aby se to dalo sešroubovat :sweat_smile: no nic, zase si to tam pak zpátky nandám :grinning:

andelko, to je super, že je miminko už hlavičkou dolů :dizzy_face:

jo a holky, výborná zpráva - zjistila jsem, že ten kněz, kterého bych chtěla, aby nám křtil miminko, je v ČR, dokonce nedaleko, takže myslím, že nebude až takový problém se s ním spojit :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem si vzpomněla, že jsem viděla ve výloze takové hezké retro botky :dizzy_face: musím si je tam dojít vyzkoušet, kdybych si k nim ušila nějakou skládanou sukni, tak bych byla za kočárem kóča :grinning:
16. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
char: Tak to máš dneska jednu dobrou zprávu za druhou :slight_smile: Super, že postýlka už bude úplně v richtiku :slight_smile:
No, bylo to překvápko, akorát nevím, jestli chtělo na doktora hrát hodné miminko nebo jestli je tak delší dobu a už tak zůstane. Uvidíme, na další kontrolu jdu za 3 týdny, hned po velikonocích :slight_smile:

Kóča budeš vždycky. :wink:
16. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Eiri, ja myslim, ze to uvidis az s detma, jestli to s latkovkama pujde ci nepujde :slight_smile: Kamaradka, co ma dvojky, rikala, ze asi prvni dva mesice proste jenom 3 hodiny krmila, odsavala, vyvarovala, pak hodinu spala a opet 3 hodiny krmila, odsavala, vyvarovala, takze veskere dalsi aktivity vypustila. No a naopak ty rodice trojcat, co jsou kamaradi kamaradu, latkujou od mala :slight_smile:

Estrel, mas pravdu, v Deniku je problematicky spis vztah s matkou, vztah s tatinkem je vetsinou taky az moc idylicky :slight_smile:

Jsem strasne strasne nastvana kvuli letence! Koupila jsem si takovou, co se da menit, protoze jsem nevedela, kdy presne se budeme vracet. Nekolikrat jsem to pani opakovala, jeste v listopadu se ujistovala a vse bylo v poradku. Ted jsem ji napsala, ze uz vime datum, a prisla mi automaticka odpoved, ze agentura uz tu leteckou spolecnost nezastupuje a at se obratim tam a tam. Napsala jsem tedy tam a tam a odepsali mi, ze moje letenka je nemenna :angry: Takze si pripadam jak u blbejch na dvorecku, dvacetkrat to opakuju pri rezervaci, dvacetkrat to opakuju pri koupi, v listopadu se pisemne ujistuju a nikde zadny problem. A ted mi reknou, ze datum odletu zmenit nejde a neda se s tim nic delat. Budeme to jeste dneska resit pres centralu tady, ale nevim, jestli to k necemu bude.
16. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: tak to je teda bordel. doufam, ze se to vyresi k vasimu prospechu.

andelko: no vidis, malej je poslusnej a hezky se otocil, ta uz jen aby tak zustal :slight_smile:

chaar: zavidim, ze umis sit :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad prstynky, ja nosim oba, zasnubak i snubak, ale jen kdyz nekam jdeme, doma ho sundavam. Kdyz jsme byli o Vanocich na vylete, byli jsme na obede u kamaradky a jejiho manzela (taky novomanzele, jako my :slight_smile: ), tak jsme se bavili o svatbach a prstynkach a kdyz jsem rekla, ze je normalne doma sundavam, tak ona na me uplne vytrestila oci a prohlasila, ze to prece nejde, ze je to prece symbol a ze ona od svatby prstynek nesundala a "never ever" ho nesunda. No a nekdy minuly tyden psala, ze ho musela sundat, protoze je cela otekla (ma termin v cervnu) a ze je z toho zoufala. Kdyby tomu kousku kovu neprikladala takovou dulezitost, byla by ted v pohode.
16. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: to je teda pěkně debilní, taky by mě to naštvalo. Držím palce, ať to nakonec dobře dopadne a změnit to půjde.

estrel: No, ještě se může točit skoro měsíc, některá miminka se do porodní polohy naštelují až 3-4 týdny před termínem. Ale očividně místa tam má dost, tak snad pochopí zákon gravitace :sweat_smile:
16. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím kočenky,
postupně vás nějak dočtu, snad. Byla jsem nemocná min. týden a tento týden zůstávám dál v PN. Což se mi moc nelíbí, ale cítím, že to je taky kuprospěchu věci, dost odpočívám.
Chaar, koukám že stále vybíráte to nejlepší datum :dizzy_face:
Andělko gratuluju ke skvělým výsledkům, to teda letí, ten čas! 32tt! :astonished: :slight_smile:

Za chvíli pocestuju do Na, tak snad na mě cestou někdo neprskne, v HK řádí nějaká viróza (střevní).
Ozvu se ještě večer nebo zítra, to mám 1. poradnu (min. týden se právě kvůli nemoci nekonala), tak opět doufám...
16. bře 2010 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mam vysledky vcerejsi krve na poradne a vse OK, jen mi chuderka sestricka volala, ze mam strasne velke hodnoty protilatek proti štítné žláze, ale jinak hodnoty v mezi (i když směrem k vyšší hranici, takže zítra budu volat dr a urcite me ceka dalsi navyseni leku). :slight_smile: a chudak sestricka byla tak vydesena, jsem ji musela uklidnit, ze to tak mam, protoze mam autoimunit. onemocneni a ze na to beru leky, takze je to v poradku tak rikala, ze si strasne oddychla, ze mi musela hned volat (mela jsem 5 zmeskanych hovoru, protoze jsem u sebe nemala mob) :grinning: no tak myslim, ze jsem si snad vybrala dobrou tu novou gyn. kliniku :wink:
16. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen: ahoj :slight_smile: jak ti je? a uz mas za sebou NT? :slight_smile: asi jo, vid?
hlavne se poradne uzdrav!
16. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sijen: To je bezva, že tě tu zas vidím :dizzy_face: Určitě odpočívej a kurýruj se, v našem stavu nemůžem být hrdinky.
Určitě se ozvi, večer nebo zítra s dobrými výsledky :slight_smile:
P.S. Prstýnky - nosíme stále a oba si s nima dost hrajem, tak snad se nikam brzy nazakutálí :sweat_smile:
jej Madli to je fakt nepříjemný :frowning2:
16. bře 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: musim mu ho obcas vecer vysvetlovat :grinning:
Estrel:slight_smile: to je fajn, že se tak starají..

já naopak bojuju s lékaři: můj (kdysi alternativní,..a je ještě? ) lékař - kodein jsem vám napsal schválně, v těhu a při kojení se rozhodně může. Horší pro miminko jsou otřesy způsobené kašlem.

Gynekolog /ne můj, ale z netu/: otřesy břicha absolutně nevadí, raději se vyhýbejte v prv. trimetru lékům.
na netu info: kodein v těhu ne!

..zítra se ozvu, to jsou pro mě teda vždycky stresy před každou kontrolou, achjo :pensive:
16. bře 2010 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen: ach jo a pak ver doktorum. drzim palce, at to vsechno dobre dopadne. a jak jsi na tom tedy s tema kontorlama? byla jsi na NT nebo ne? a co mrne? :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen: no to je teda dobrý - co si pak má člověk vybrat, co? Na kontrolu budu držet palce, pak nám přijď povykládat jak se ti vede a nějaké podrobnosti jak je ti v těhu a tak. Nám už se stýskalo :slight_smile:

estrel: Jestli je po mně, tak fyzikální zákony jdou mimo něj :grinning:
16. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: :grinning:
16. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar nazdar...nějaké novinky??? :wink:
16. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

andelko, gratulace ke kontrole:slight_smile: treba malej uz zustane hlavickou dolu:wink:
madli, to fakt nastve :confounded: :angry:
sijen, vitej! budu drzet palce!:slight_smile:
a uz nevim, na co jsem chtela reagovat:sweat_smile:

my jsme nakonec prstynky rovnou objednali a zaplatili zalohu :sweat_smile: furt jsem byla nejista s tim objednavanim z netu, navic jsem z vic stran slysela ze ty zirkony nedrzi v oceli stoprocentne...tak jsme se "placli pres kapsu"...
16. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Děkuji. Snad jo, budu doufat.
Tak ať je pak s prstýnkama spokojenost největší :slight_smile: Přece jen, je to hlavní věc, která vám po svatbě zůstane :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: a jake to teda budou? :slight_smile: hod link
16. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek