• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ahoj holky. Jsem nejšťastnější člověk na tomhle světě.. :grinning: (dougám, že moc neprodím snž)

My jsme dnes byli na kontrole a přestože dle ovu bych měla být 9+1 jsme už 9+6. Mimíš má 2,7 cm.
A je kráásně vidět. Hodila jsem do alba fotečky. Všechno je o.k. cysta se úplně zmenšila, takže už žádné rizikové
Jestli má pravdu jedna holčina s prosincovek, že vkluci jsou větší - tak máme stopro kluka...
Už minulý ultrazvuk byl větší o den a teraz o 5. (A to beru jen calibrum obden) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže jsem šťastná jak blecha, hlavně aj s tou cystou. Bála jsme se že budu muset na punkci, nebo laparoskopii :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak koukněte do alba konečně mám pořádné foto. Málem se u toho brečela..
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju deny, mimi je krasny :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tak happy.... pořád koukám na tu fotku a nedokážu tomu uvěřit... :dizzy_face: No asi dneska proletím u zápočtu a zítra u dalšího.... Já bych se na tu školu.................................................vybodla.
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny: to je nádhera, takový malý plaváček :wink: :slight_smile:
Ehm, myslím, že být na tvém místě, měla bych podobné pocity, proto se ještě držím, abych tu školu fakt dodělala. Všechny kdo zvládají oboje obdivuju. Neboj, zápočty dáš, zvlášť když jseš te´d takhle v pohodě :wink:
19. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deny :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, mám umět asi 30 skladatelů a jejich sklatby a ještě je poznat až je pustí na cd... Doufám v kolektivní práci :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Deny, to je tak krásné, jak jsi nadšená a jak to popisuješ...
19. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam se na to hrabe Horst:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin tak s touhle knihou bych se asi brzy zcvokla :grinning: :grinning: :grinning: Mě pomohlo na těhotenství myslet co nejméně.. :slight_smile:
Ale někomu to třeba pomůže : )
19. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny a jak se ti to vlastně podařilo na to nemyslet? Co si pamatuju, tak jsi řešila každý možný těhu příznak a stále a znova je rozebírala. Mimišek je krásnej!!

Jinak účes dopadl lépe než posledně, úplně nadšená nejsem, ale všechny kolegyně ho strašně pochválily na fotkách, tak u něj asi zůstanu. Až budu doma, hodím ho do alba, na chvilku.
19. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani jsem neřešila příznaky jako to, že v době snažení cysta rozhodila cyklus. Takže BT hlásila těhu a ono nic... Pak se to poléčilo a bylo to o.k.
Ale ten měsíc co jsem otěhotněla jsem začla chodit tančit, na spolčo a tak, a míň chodila na koníka... :slight_smile:
Ale každý to má jinak, když je nějaký bio problém, tak psychika asi moc nepomůže...
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prvni prototyp oznamka je hotovej, jupi! Zitra si vyzvednu ostatni z tiskarny a zacnu kompletovat, at to posleme co nejdriv!
19. kvě 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, ukaz :slight_smile: my jsme dnes konecne vymysleli text, oznamka mame hotovy, jen to vytisknout (jeste nevim na jakej papir) a vlepit, ufff :grinning:
19. kvě 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, taji je, ale moc se tam toho asi nevykouka :grinning: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2783988&vReferer=

Nechali jsme se jednou profi vyfotit od kamaradky, tak jsme pouzili ty fotky, neco na zpusob tajtoho http://lilduckduck.com/Catalog/avactis-images/turquoise-white-wedding-invitation-photo_0.jpg

A text jsme dali "XY a YZ vas srdecne zvou na svou svatbu tehdy a tehdy tam a tam", jeste si dotiskneme pozvanku na oslavu, to bude mapa nakreslena kudy se dostat od kostela na hostinu a u toho bude napsano "pojdte to s nami po obradu oslavit" nebo neco na ten zpusob.
20. kvě 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, to je hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my jsme meli nejvetsi problem vymyslet ten text, ale uz to mame, budeme mit

XX a YY
toho a toho
tam a tam se spoji nase srdce v jedno.
Sdilejte s nami novy zacatek spolecneho zivota.

nechteli jsme prave srdecne zvat, a s radosti oznamovat a takovou tu klasiku :slight_smile:
20. kvě 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se musim ohradit, jaka klasika :grinning: Vsude jsou same "oznamuji vsemu svetu jednu vetu" a "sluvko ano vyslovime" a "sve zivoty v jeden spojime" a to nam prislo moc pateticke, chteli jsme neco obycejneho. A hlavne jsme teda chteli, aby to nebylo oznameni, ale pozvani, tak jsme udelali srdecne pozvani :slight_smile: Ja ti dam klasiku :grinning:
20. kvě 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Madli oznamko vypadá báječně i pod mašlí.

Holky holky, text oznamka vždycky vydpovídá o těch dvou - jestli jsou konzervativní, nebo jestli jsou to vtipálci ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...anebo šílenci /to mluvím o našem oznámení :grinning: :sweat_smile:/

Majo, kdy máte v plánu vaši svatbu?

Deeno moc krásná fotečka, úplně na mě přenášíš svoji radost.
20. kvě 2009 v 06:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, me se libi aj ta klasika, to jsm nechtela rict ze ne, ale chteli jsme neco fakt neklasickyho, ale pritom jednoduchyho (a nesilenyho :grinning: )
sijen, 25.cervence, uz se to hrozne blizi a my jeste skoro nic nemame zarizeny a fakt nejak neni cas ani chut... :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dik :slight_smile:

Maji to mi povídej, my to máme už 4. července a taky není nic zařízený :grinning: Na beremku mám plný album nápadů, který ale asi zrealizuju až někdy v příštím životě :grinning:
20. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Madli, taky jsme měli ne zrvona klasickej text :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=600864&vReferer=%2Fphotos%2Felitera
A teplota dneska stoupla na 36,80, ale bohužel nám opět doma nejede net, takže to nemam v grafu :unamused:
20. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Tak ja sice svatbu neplanuju, ale koupila jsem si na fleru to razitko s holubickama jak tam nedavno bylo v topu (odkaz hazela myslim sijen, takze diky) a objevila jsem tohle: http://www.handmadepaper.cz/

takze my mame asi jasno:slight_smile: mam tam vybranej dezen papiru (papiry - kvetinove - kvetinovy jarni), akorat nevime, jestli si u nich nechame udelat cely oznamka na ktery by pak sly ty holubicky nejak natisknout, nebo objedname jen hotovy obalky a archy papiru a oznamka udelame doma:slight_smile:
plus mame taky vybrany prstynky a rytbu do nich, pokud se to do nich teda vejde :grinning:
no a taaaak :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teplotku mam dnes stejnou jako eli:wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
20. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a andelko, dneska se mi o tobe zdalo:grinning: jeli jsme nekam autem, tvuj muz ridil, ty jsi sedela vedle nej a mela jsi uces jako na svoji svatbe a ja jsem sedela vzadu s kymsi, uz bohuzel nevim kdo to byl :sweat_smile: a pak jsme nekam dojeli a byli jsme v nejakem pokoji se zelenyma a fialovyma zavesama, sedeli na gauci a koukali na tv, asi to byl vas pokoj, protoze tvuj muz porad neco delal s tema zavesama:grinning: no a celou dobu jsme o necem mluvili, ale nevim o cem:grinning:

dost suchej sen, co?:grinning:
20. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja zas jdu, protoze mam ve 12 zkousku z angliny....buuu, drzte mi pesti prosim :frowning2:
20. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, buď ráda :wink: To náš generální ředitel měl dneska v noci kancelář typu školní třída (několik lidí sedělo stejným směrem, celkem asi 6 nebo 8) a já byla jeho nová asistentka. Pak jsem s ním šla přikrývat firemní rybník a když jsme se vrátili do firmy, tak zamknul zevnitř a svlíknul se do naha :grinning: Jsem ráda, že jsem se pak probudila :grinning:
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ja mam dnes taky 36.8 :grinning:
20. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aeri, já zrovna z toho květinového, ale letního, vyráběla tenhle týden přáníčko pro kamarádku na svatbu, co má v sobotu :slight_smile: Chtějí peníze, tak jsem to udělala takovýmhle stylem, http://www.novelexpressions.com/images/3f.jpg že se tam ještě zasune obálka s nějakým tím obnosem :slight_smile: Tu malou obálku na peníze jsem koupila už hotovou, ale tu velkou na celé hotové přání jsem udělala doma.
20. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, dobrej sen:grinning:
20. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je dobrýýý - svatební kytice z knoflíků :slight_smile: Kukněte na http://thebridescafe.com/ a sjeďte trochu dolů :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek