Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
31. kvě 2009

Díky holky.. myslím, že jsem vstala a šla na wc, ale už si to až tak nepamatuju.. v téhle fázi cyklu je to stejně jedno, tak tam nastrkám hodnoty z obvyklé doby měření, aspoň mi z FF zmizí bílé puntíky 🙂

aerin
31. kvě 2009

pridala jsem dve fotecky do alba😀

eirin
31. kvě 2009

Jéé Aer, moc pěkné. Už je ti líp? U mě ani náznak MS, špinění, nic... jen bolest břicha a jsem podrážděná, neudělala jsem nic a musím mít zítra hotové dvě prezentace (přednášet to budu v úterý), z nichž na tu první ještě nemám ani nic nastudováno. To bude noc. Ráno to ukážu šéfové a pak to nějak budu muset přetrpět do dvou, to jdu k zubaři.. a pak se konečně pojedu domů vyspat.

aerin
31. kvě 2009

eirin, teda vubec ti nezavidim 😖
u me se ms rozjela, bricho porad boli, ale min🙂 neudelala jsem taky vubec nic, protoze nejdriv jsme si pousteli film a pak, kdyz jsem se hodlala zacit ucit, nafasovali jsme malyho a prisla tchyne, ze bude koukat s Vaskem a s malym na nejakej film 😅 takze si pustili Karlika a tovarnu na cokoladu a ja jsem sice byla nahore na posteli, ale jel film, malej vriskal, nez se ho V podarilo uspat...a ja jsem se nenaucila nic 😔

eirin
31. kvě 2009

Já dělala jahodový knedlíky, abych měla výmluvu sama pro sebe, proč jsem nedělala nic do práce. Karlík se mi líbí, to bych koukala s nima 😀

madlisek
31. kvě 2009

Holky jsem zpruzena. Muzova segra chce, abychom na hostinu pozvali segru jejiho pritele, kterou jsme videli jednou v zivote 😠 Nic proti ni, ale vadi mi, ze me nekdo rika, koho mam pozvat na svou svatbu 😠

eirin
31. kvě 2009

Madli, to teda nechápu, že to ségře muže není blbý si diktovat, koho máte pozvat...

aerin
31. kvě 2009

madli, to se ti nedivim, ze jsi zpruzena 😠 vzdyt to neni ani zadna prizen, ja bych ji teda nezvala... 😖

madlisek
31. kvě 2009

Eirin taky to nechapu 😠 Asi vymneknu a pozvu ji, v tomhle nedokazu byt asertivni. Ale asi se pred tim pohadam s muzem a budu si vycitat jak jsem mekka a tak. Aspon, ze vam si muzu poztezovat 🙂

eirin
31. kvě 2009

Madli, já bych o tom promluvila s mužem. Kdyby on ji tam chtěl resp. nechtěl, konec konců je to z jeho strany, tak ať si to se ségrou vyříká sám.. on bude znát tvůj názor a bude na něm, jak s tím naloží.

estrellita
31. kvě 2009

madli: to je divny, ne? proc bys mela zvat na svatbu segru pritele muze segry? muze byt rada, ze tam bude pizvany jeji pritel ne? nekteri neznaji hranici 😠 ja bych ji teda taky nepozvala!!!!

madlisek
31. kvě 2009

No on tam ten pritel od muze segry nebude, protoze ma v te dobe nakou praci, takze ona ma byt jako misto nej. Ale stejne, dyt ji skoro nezname, to bych radsi pozvala nejakeho dalsiho sveho nebo muzovyho kamarada.

estrellita
31. kvě 2009

madli: no jasne, ja te naprosto chapu. kdyz nam nekdo z rodiny rekne, ze neude moct prijet, tak necekam, ze my tam jako nekoho dohodi do poctu. je teda pekne drza! ja bych pak taky pozvala na hostinu nekoho z kamaradu!!!

eirin
31. kvě 2009

Hmn, taky bych jí nezvala. Svatba není žádná show, kam by člověk měl za sebe shánět náhradu, aby nepropadla vstupenka.

madlisek
31. kvě 2009

Tak jo holky, zkusim byt neustupna 🙂 Uz jsme se dohodli s muzem, ze ji poslem oznamku bez pozvanky na hostinu. Uf.

eirin
31. kvě 2009

Tak tak, Madli, nedejte se 😉

elitera
autor
31. kvě 2009

Madli, hlasuju taky za nepozvání. Je to pro tebe prakticky cizí člověk, proč si zvát někoho takovýho na tak důležitej den?

estrellita
31. kvě 2009

super madli, presne, nedej se 🙂

madlisek
31. kvě 2009

Diky za podporu holky moje! 😵

sijen
1. čer 2009

Dobré ráno

Madli bojuj! 😉 ..to je docela častý u svateb - že hosté začnou iniciativně organizavat průběh a přípravy svatby 😅 ale drž se vašich plánů 😀

Aer krásné fotky! Moc jim to sluší🙂
Eiri, ať to u zubaře proběhne v klidu a míru.. 😔

Dneska máme s K. zajímavý lékařský den - on k zubaři, já na gastroenterologii..

aerin
1. čer 2009

Ahoj holky🙂

Eiri, tak jak to vypada? Dorazila ms? Me zas boli bricho jak svina a nemam v praci ani prasek☹
Holky tak si ty doktory vsechny uzijte 😅
Ja jdu zitra v 7:30 na krev na ten hormonalni profil...hura 😅

madlisek
1. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Aeri, pekny fotky, vypada to, ze Vasek bude dobry uspavac 🙂

Drzim palce vsem, co dnes litaji po doktorech!

aerin
1. čer 2009

jo, madli, vypada to tak🙂 akorat jsme meli zase sto chuti vytahnout ten satek, skoda ze na nej M. neni zvyklej, bylo by to urcite pro oba pohodlnejsi, takhle mu pri uspavani porad klimbala hlava, budil se tim, a tak🙂

eirin
1. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem šla spát v půl čtvrté, ale stihla jsem udělat, co jsem potřebovala a už mi to dneska i šéfová schválila, tak to zítra můžu v klidu odprezentovat.. a za chvíli odcházím k tomu zubaři, tak si jdu dát preventivně prášek.
Aer, ms ještě nedorazila, břicho bolí, teplota nízko (měřeno po dvou hodinách spánku) http://www.fertilityfriend.com/home/241f02, tak dorazí asi zítra (to mám fakt radost, to se mi bude kráásně mluvit 😖)
Sijen, myslím na vás, ať to u doktorů v poho zvládnete...

estrellita
1. čer 2009

holky, tak hodne stesti u vsech tech doktoru!!!

eirin a v prumeru je teplota nizsi po min hodinach spanku? nebo spis vyssi?

andelka
1. čer 2009

estrel: Spíš vyšší, nestihne se hodit do klidu 😅
No holky, koukám, že všechny jsme měly náročný víkend. Na mě přišla v sobotu večer krize, normálně depka ze státnic, ale už je to lepší. Sice pořád to bude sranda a spíš to půjdu jen zkusit, ale obrňuju se a snažím se naučit a projít co stihnu. Taky jsem zjistila, že nikdo z ročníku se mnou nemá stejnou komisi a taky že pořadí je podle příjmení (sem se blbě vdala 😀 ), tak tam budu trčet asi až do večera, od rána (jsou obhajoby) a nebudu moct celou dobu ani jíst, to budu fakt ve výborné formě. Teď mi bývá zle večer, to to na mě vždycky padne, nemůžu usnout, jíst a tak. Od května jsem zhubla 2 kila. 😒
Ale - až bude po všem (s jakýmkoliv výsledkem), chystá pro mě manžel zase kouzelnou noc na zámku a dovolenou. 🙂 Akorát pak se budu muset zas učit, posunula jsem si zkoušku z didaktiky, kterou jsem ještě vůbec neviděla. Program na léto nic moc teda. 😖

Madli: Udělali jste dobře, stůjte si za tím. 😉

eirin
1. čer 2009

Estrel, Andělko, vlastně nevím, proč ještě měřím... teploty jsou po Ibalginu určitě jiné než by byly bez něj a navíc ten můj divoký spánek do toho..

estrellita
1. čer 2009

andelko: ☹( tyhle stavy zacinam mit taky!! v noci se probouzim a nemuzu si vzpomenout na to, na co si chci vzpomenout. jednu chvili mi to pres den jde, ale pak najednou utlum a ja mam depku, ze si nic nepamatuju ☹
jdes 15., ze jo?

madlisek
1. čer 2009

Diky Andel 🙂

Holky, jste hvezdy, urcite to dobre dopadne! Stresik ma pred statnici kazdy, ale vy jste proste nase chytre holky, tak se namame ceho bat! 🙂

Holky, kuk na fler do top vyberu 😵

andelka
1. čer 2009

eirin: Jestli jsi už v druhé fázi, tak to neřeš. Ono je to důležité v té první, aby to "nezkomolilo" určení předovulačních teplot.

estrel: Tak jsme na tom stejně. 😔 jo jo, přesně za 14 dní. 😝