Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
2. čer 2009

Jako není to taková katastrofa, jsem hned druhá prej a možná budou stejnou pozici otevírat v létě a pro ten případ si nechávají moje kontakty, jenže to už nebude ve hře to odstupný 😒 A taky kdoví jak se snažením...

elitera
autor
2. čer 2009

Ale moc vám, holky, děkuju za držení palců. Fakt. 😵

aerin
2. čer 2009

elit to me mrzi ☹

estrellita
2. čer 2009

eli: to je skoda, taky me to mrzi ☹ aspon vis, ze se na tuhle pozici muzes hlasit i nekde jinde.

elitera
autor
2. čer 2009

Nj, jak jsem říkala už po pohovoru - to, že mě nevybrali, není moje selhání. Já jsem ze sebe vydala maximum.
Ale mrzí mě to, to teda jo...

sijen
2. čer 2009

Ahoj

Eli to je mi líto, že to nevyšlo jak jsi chtělA, 😒 ALE tak vyjde druhá cesta -V práci to vydrž..máš ideální období /dle mého soudu/ na to dát se fyzicky i psychicky do pohody. Kdesi zpětně v naší diskuzi sis to přála.
A návštěvy do práce můžeš brát jako kondiční cvičení: 😀 http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/cviceni... ....třeba ani nebudeš nápadná 😅 😕 - u některých cviků.

sijen
2. čer 2009

jo a souhlas s Estrel.. !

estrellita
2. čer 2009

aer: tvoje hutuovani me pobavilo 😀 tak at ti to leze do hlavy!! 🙂 kde vlastne pracujes?

elitera
autor
2. čer 2009

sijen, mám obavu, že nelze se dát do pohody psychický i fyzický, když minimálně třetinu dne trávíš něčím, co tě k neuvěření sere. Další třetina je spánek a pak už toho moc nezbývá.
Dneska jsem zas dělala věci, kdy jsem si říkala "panebože ať už můžu vypadnout!!!!" - to prostě fakt nejde tohle ☹

sijen
2. čer 2009

Hm.. 😒 a Eli když je to tak, nechceš jim s tou prací seknout a přihlásit se třeba na pracák? Já nevím..ale když Tě ta práce trápí, vpodstatě mi říkáš, že tě vyčerpává.. tak doma bys mohla čistit tělo duši.
Co myslíš ty? Jak by to vzal Tvůj muž? Myslím, že v něm máš dobrou oporu ne?

elitera
autor
2. čer 2009

Oporu v něm mam, a ano, tohle zaměstnání mě vyčerpává dost. Jenže oba jsme vychovaní tak, že pokud nějakou práci máme, je nám trapný jít na pracák. Jasně, můžu to risknout, nepodepsat a ještě další 2-3 měsíce mam jistý zaměstnání a pak aspoň tu podporu a mezitím se může něco najít, ale co když ne? Tohle byl první pohovor od listopadu. A z čeho se mi pak bude počítat mateřská? 😒

elitera
autor
2. čer 2009

Hm, výborný, tak ve výpisu prace.cz jsem z první stránky vybrala 10 pozic, z toho na 9 nesplňuju požadavky a 10. je na hovno. Asi jdu radši spát, mam nějakou extra blbou náladu 😒

nathali
2. čer 2009

ahoj holky konecne som tu 🙂 dovarila som veceru a mozem sa vam venovat 🙂

sijen
2. čer 2009

já vím Eli.. mateřská. Ale zvaž co vlastně chceš - co si opravdu přeješ.
šup s tím na papír - Pozitiva setrvání v práci, která mě vyčerpává, odstupné, příprava na dítě, hledání nové práce, ... je horší být na pracáku nebo si půl roku stěžovat jak mi moje práce nic neříká a vyčerpává mě předstírání že něco dělám.

máš dnes výjimečnou pozici, zítra máš podepsat/nepodepsat.

Přeju hodně štěstí u rozhodování. Je to jen jedna z cest.

elitera
autor
2. čer 2009

Co si opravdu přeju? Hlavně nechodit už do tý práce, kterou mám teď. Jenže bohužel jíst musim... Jdu fakt do postele...

elitera
autor
2. čer 2009

ale díky 🙂

sijen
2. čer 2009

No ahoj Nat,
zjevuješ se mi tu jako duch 😵 😉

písni něco o sobě, ale jestli jsi psala dříve -omlouvám se, nezaregistrovala jsem . O mně info jedna dvě strany zpět, jak přišla Vive1

sijen
2. čer 2009

Jo, eli. Dn. 🙂

nathali
2. čer 2009

a co vsechno chces vediet??????, 😵 kludne sa opytaj hocico 😉

sijen
2. čer 2009

prozradˇ co chceš sama prozradit - Jak dlouho se už snažíte? Pod 25let? studuješ, pracuješ? Co tě baví, krom zadělávání na miminko? 😅

nathali
2. čer 2009

je mi 22 🙂 a snazit sme sa zacali pred mesiacom takze sa este stazovat na nic nemozem som zvedava ako nam to dopadne neskor lebo lekari neboli moc mili na mna co sa tehotenstva tyka ☹ pracujem mam salon 😵 zijem v cr ale som slovenka 😉
a inak ako sa mas???????teba som tu este nevidela asi sme sa stale obchadzali

estrellita
2. čer 2009

nathali: jak ze na tebe nebyli moc mili? jako ze mas nejake problemy? 😔

eli: vis, ja byt tebou, tak jestli z 6 podminek nesplnujes jednu, tak bych to tam klidne i poslala 😉 amyslim, ze je opravdu lepsi jit dnes spat, nebo delat cokoliv jineho a praci nehleda. ne nadarmo se rika rano moudrejsi vecera!!!

sijen
2. čer 2009

no, možná jsme se neviděli..ale jsem tu už docela inventární přispěvatel. Jen jsem koncem května změnila ikonku.

Nath k tvé sugestivní otázce - jak se mám. Mám se relativně dobře - relativně proto, že jsem v PN /neschopenka/, dobře proto, že odpočívám. 🙂

Pracuješ v salonu - kadeřnickém? Kde teď v Čechách žiješ, v Praze, Brně?

nathali
2. čer 2009

ano mam vlastne vzdy mi nieco bolo ci to boli vajecniky alebo maternica ☹ a ked som bola na vysetreni vraveli ze sa budeme asi dlho snazit kym otehotniem a ze sa to ani nemusi stat noo tak preto sme s tym zacali tak skoro

nathali
2. čer 2009

zijem v beroune kusok od prahy a tam mam salon kozmeticky jeden zo splnenych snov 😵 😵 🙂

sijen
2. čer 2009

Jejda, já jsem trubka..v pase máš napsáno odkuď jsi 😕 Nath tak to blahopřeju ke splnění "pracovního snu", ať se ti daří a firma dobře prosperuje!
Má kamarádka měla dlouhodobé problémy se záněty vaječníku.. vyzkoušela kde co, investovala praky peněz. Nakonec jí podle jejích slov pomá každodenní pití zeleného ječmene. http://www.zelenastrava.cz/otazky-a-odpovedi-je... 🙂

sijen
2. čer 2009
nathali
2. čer 2009

a to kupila v lekarne alebo v bio potravinach???? noo tak to vyskusam tiez mozno pomoze 🙂

sijen
2. čer 2009

Nathali - asi v obou by to šlo.
není to úplně levné myslím 1500,- ale vydrží to dlouho /půl roku?/ - a fakt jí to pomohlo, užívá to už přes rok..

aerin
2. čer 2009

bry vecir holciny🙂

ahoj nat, chod za nami casteji, vzdy se jen na moment zjevis😉 koukala jsem, jako jsi zalozila diskuzi🙂 odpovim ti tady, rozhodne si nemyslim, ze je ve 22 brzy, pokud se na to ty a muz citite🙂 mne je 21, priteli bude na konci cervna 23 a miminko si oba moc prejeme🙂

estrel, pracuju jako recepcni ve spolecnosti zprostredkovavajici financni poradenstvi - Partners For Life Planning, mozna znas🙂 v Praze mame pobocku na Vaclavaku, na Argentinske a jeste asi dalsi tri, ktery si nemuzu vzpomenout🙂

tak ja zas jdu, potrebovala bych se dnes naucit jeste asi 3 - 4 lekce slovicek, abych mela vubec sanci to na ctvrtek vsechno stihnout☹ vzhledem k tomu, ze usinam si moc nadeji nedavam☹ papa