Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
5. čer 2009

no pak je to jeste samozrejme hirsutismus....ale nemam pocit, ze bych byla nejak nadmerne chlupata, vousata a tak 😅

aerin
5. čer 2009

eiri asi se to bude muset nejak hormonalne lecit, no☹ na tohle mi asi drmek nepomuze.....
no jsem docela zvedava, na cem se s mudrou domluvime

aerin
5. čer 2009

kder jste? potrebuju uklidneni ze urcite nemam nikde zadnej nador 😅

koukala jsem jeste na net, i na MK je o tom diskuze...akorat nevim, jak moc zvysenou tu hladinu mam, tak je to na prd 😒 ale ovu u me prokazatelne probiha, i kdyz jednou za cas, tak to asi nebude takova hruza, ne? 😒

aerin
5. čer 2009

tak ja si tu budu hrat na spamera😀

tohle je z te diskuze:
"Holky a taky máte příznaky vysokého TST jako akné a nadměrné ochlupení? Já mám 6 let jsem brala dianu 35, tak jsem si hodně zvykla držet beďary na uzdě, ale teď se pěkně rozjely a to mám v září svatbu....
no a chlupy, o tom ani nemluvím. Zatím mám naštěstí slabé chloupky pod nosem a snad se to víc nerozjede, protože kdybych se i tam měla holit, tak to by mě trefilo..."

no mozna jsem nejakej mini knirek taky zaregistrovala 😅 ty vo*e, blba Diana 😔

eirin
5. čer 2009

Aer, tak já tě jdu uklidňovat...
Když byly všechny ostatní hodnoty v pořádku a vylítnul ti jenom testosteron, tak nádor prosímtě vůbec neřeš!

aerin
5. čer 2009

hm, no snad to bude v pohode.....brzy...... 😅

madlisek
5. čer 2009

Aeri, hlavní je, že jsi na ten profil šla a že v pondělí s MUDrou vymyslíte, co dál. Nádor je jedna z příčin zvýšeného testosteronu, ale ten testosteron není jedinej příznak. Ty už máš za sebou vyyšetření krve a nevím, čeho všeho a nic nenašli. Nemusíš taky mít všecko, ne? Tak se neboj nic, v pondělí to s MUDrou vymyslíte!

aerin
5. čer 2009

no ja mam prave pocit, ze asi vsechno mit musim.....to je fakt k vzteku uz 😔

eirin
5. čer 2009

Co se hirsutismu týče, tak se to hodnotí pro různé lokality na těle stupnicí 0-4... Pro hirsutismus svědčí hodnoty vyšší než dvě, takže jestli si doktorka ničeho nevšimla, když jsi byla na kontrole, tak to bude v pořádku, protože už by si tě "ocenila" předtím.

aerin
5. čer 2009

to zni povzbudive eiri, diky 😅

eirin
5. čer 2009

Ale tvé obavy naprosto chápu, protože já na profilu ještě nebyla (půjdu až dorazí ms) a už teď mám načtené, co všechno mi můžou zjistit 😀

aerin
5. čer 2009

ach jo.....to je fakt na prd, proc to nemohlo byt neco s cim muzu neco sama udelat? proc zrovna posahanej testo? 😅

eirin
5. čer 2009

Aer, dívej se na to tak: Kdyby ti nepřišli vůbec na nic, měla bys třeba nadále dlouhatánské cykly a nikdo by moc nevěděl, co s nimi dělat. Teď máš šanci, aby tě dali do pořádku...

aerin
5. čer 2009

no snad jo😉 ja jsem hroznej plasan....

estrellita
5. čer 2009

aer: neboj, hlavni je, ze se to zjistilo. takze ted se bude resit, co dal. pokud jsi v pohode, a nemas zadne jine priznaky, tak je nador opravdu jen a jen minimalne pravdepodobny.
ale chapu te, ja si taky vzdy hned predstavuju to nejhorsi. ber to poztivne, tak jak pise eirin!! v pondeli budes vedet vic, daji ti leky a budou te sledovat. neboj.

aerin
5. čer 2009

dik estrel😉

holky, haha, tak jsem zadala do googlu "drmek" a "testosteron" a vylezlo tohle:
http://www.fitness-24.cz/pred-treninkem/testost...
tak premyslim, jestli t tinkturu vubec zacit uzivat....abych nemetamorfovala v plnohodnotnyho chlapa 😀

aerin
5. čer 2009

juchuuu, mam za C z te rectiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
aspon nejaka pozitivni zprava dneska 😅

sijen
5. čer 2009

ahoj,

Aerin myslím na Tebe, zkus tomu hledáníní NEvěnovat víkend. 😉 zkoušela jsi to bylinnou cestou..hyn sa ukáže lékařskou cestou. Vím že je těžké nedohledávat inforamce /asi bych šmejdila po info taky/..ale uvidíš, jak to dopadne- co se ještě dozvíš- v pondělí 😉

eirin
5. čer 2009

Aer, gratuluju 🙂)) To bylo pořád řečí, že prý aspoň na Ečko... 😀

sijen
5. čer 2009

jéé, Aer ty jsi šikulka!!!! moooc gratuluju 😵 😵 😵 úplně mě to hřeje u srdce bo když jsem viděla ty hutú huté.. 🤐 /fuj/

aerin
5. čer 2009

dekuju holky 😵

sijen, no jeste uvazuju nad Sarapisem, ten by taky mohl pomoct....🙂 hledam hledam, abych se pak na vsechno zeptala te mudry, vis?🙂

sijen
5. čer 2009

Aer co je Sarapis? ..je mi to jasný, že hledáš abys byla v obraze. Jen se moc netrap 😉 jo 🙂 ?

aerin
5. čer 2009

sijen: http://www.lekarna.cz/sarapis-cps-60/

tady jsem k tomu nasla diskuzi:
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...
a dalsi, navic mam reference i od jedne kamaradky z MK

deenakee
5. čer 2009

Aer...JJ ona ten sarapis aj doporučuje pokud to uzná zavhodné.. Tak bych se s ní poradila
Půjdeš ještě na nějaký odběr? Někdy dělají odběry v průběhu celého cyklu...

Eirin. Tvůj cyklus je naozaj zajímavý. Skor vypadá jako ten můj, když jsme měla cystu ale já jsem dost špinila.
Přemýšlela jsem a možná opravdu došlo k ovulaci až 19 DC. Tomu by odpovídl i hlen....
Tak možná je ještě brzo na test 🙂

aerin
5. čer 2009

deny, s dalsima odberama vubec nevim...vse se uvidi v pondeli, kazdopadne se ji zeptam na ten Sarapis a taky na drmek.

eirin
5. čer 2009

Deny, ten hlen mi zůstal v grafu omylem, rozhodla jsem se vymazat všechny údaje tohoto typu, protože to prostě rozlišovat neumím 😅
Kdy by tak ta cysta byla vidět? 15DC jsem totiž byla u dr. na preventivce. Podle ultrazvuku pravila, že ovu buď už byla nebo už tento cyklus nebude.. čili buď tedy byla 13-14DC nebo vůbec nebyla. A o cystě nic neříkala...
Podle domluvy bych měla po víkendu, pokud ms nepřijde, dr. zavolat, abych dostala vyvolávačku a mohla mi nasadit Clostil. Tak nevím, spíš si u ní nechám udělat test z krve...

aerin
5. čer 2009

eiri, vubec nevim, co ti poradit 😒 protoze ja sama se na jednu stranu branim vyvolavackam a clostilu atd., ale na druhou stranu bych vsechno chtela nejlepe hned☹ takze fakt nevim......

sijen
5. čer 2009

Aer dík za odkaz na ten Sarapis. Vypadá velice lákavě /až na cenu/ 😉
Eiri přeju ať dorazí ms a nemusíš dostat vyvolávačku

Podle dnešní kontroly u Dr. mám ještě zbytek zánětu ve střevech..ale není to už tak hrozný...->opět ne pečivo anebo ja nevim.. ☹
v úterý už jdu do práce, tak budu o víkendu opravovat písemky - vyzvedla jsem si materiál od suplujících kolegů + máme máme mít hotové nějaké výsledky k jednomu úkolu..to bylo leháro do teď 🤐 😅

madlisek
5. čer 2009

Ahoj holky!

Sijen, to me mrzi, snad se to jeste do uterka zlepsi!

estrellita
5. čer 2009

sijen: at je to co nejdriv lip!!

ahoj madli 🙂 holky, ja se jdu zas ucit, ufff, se mi nechce.

aer: super,gratuluju ke zkousce 🙂