Maminky a nastávající maminky, pozor na podvodnici

lenulka20
4. říj 2011

MAMINKY a nevinni lide nic nekupovat od uzivatele adela.srnadov@seznam.cz cislo 731072095.je to prolhana lharka necha si zaplatit tvrdi ze postovne zaplati a balik uz nikdy neposle!!!!

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucianka88
28. zář 2017

@jirinka1989 povedlo se mi na ni získat telefonní číslo. .slíbila, že zítra peníze budu mít na úctě, tak uvidíme. ..vymýšlí si,to je pravda, to je neustále něco. ..
Bohužel se mi něco takového stalo poprvé a musím říct, že doufám, že naposledy☹
Moc děkuji za Vaši odpověď a pokud bych byla nucena postoupit dál,určíte budu ráda když poradíte 🙂

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkaho
5. říj 2017

Dobrý den.Chci se podělit o zkušenost s paní Petrou Macounovou.
Poslala jsem jí boty za 1000kč chtěla je poslat co nejdříve,že jede pryč a poslala mi falešný výpis z banky a já blbá jí boty poslala.Dodnes ovšem nic nepřišlo a paní komunikuje a vymlouvá se na úmrtí tatínka,teď za ní píše přítel, že je paní v nemocnici atd.Že jí není trapně.Tak ať jí nenaletí někdo jiný!!!Máte někdo s ní taky čerstvou zkušenost?že by jsme podali hromadné trestní oznámení?
Děkuji a přeji pěkný den🙂

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
sedlanda
6. říj 2017

Dobrý den dámy,to je opravdu možné,ze to ta ženská dělá pořád?Jak je možné,ze ji to prochází?Měla by být už fakt zavřená baba jedna!!!!Ja ji poslala 2500 za kočár a samozřejmě nic ,ale sla jsem na policii a snad za tyden nebo 14 dni jsem mela peníze zpět na účtě.Takže ja dopadla asi ještě dobře.Ale fakt nechápu,že ji to pořád prochází.Ona to prostě vrátí a hned zase obere jinýho.Takže hned na policii a řešit to tak a třeba to z ni dostanete.

martinkaho
6. říj 2017

Pohrozila jsem policií a prý do pondělka peníze pošle,tak jsem zvědavá!?Jinak na policii určitě půjdu!!!!!Je to hnus, čeho jsou lidi schopni!Pak má člověk někomu věřit!?

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
magdalenax
7. říj 2017

Nemám naštěstí smůlu s nekalým obchodem, člověka si proklepnu, nějak na to prostě umím. Nicméně, když by se jednalo o částku, která už je vyšší, požaduji na účet polovinu peněz za zboží + polovinu poštovného, jako záruku prodeje. Slušný pochopí, zmetek se začne cukat

kusov
13. pro 2017

Pridavam se k okradenym..ja kupovala včera 12.12. 2017 kuchynsky robot za 1500,- platba předem na ucet 😢 264958909/0300 v. s. 8000788060 ted před Vanoci jsem z toho opravdu totalne bez nalady. Prosím, kolik nas tedy uz je..co jsme byli okradeni stejnou osobou ??

kusov
13. pro 2017

Prosím, můžete se mi ozvat všichni , co jste byli okradeni z toho samého cisla uctu?? 264958909/0300 At muzeme hromadne podat trestne oznameni. Ta osoba okrada podle komentaru tady,jiz několik let a to ji preci nemůže neustale prochazet. Dekuji vsem,co se mi ozvete. Martina

kusov
13. pro 2017

@boxervil Dobry den. Taky jsem byla okradena..kupovla jsem udajne kuchynsky robot za 1500,- platba předem na tentýž ucet..264958909/0300 . Je to rok od Vaseho komentare a dotycny porad okrada..zajímalo by mne,kolik uz nas okradenych je

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
malissa
26. dub 2018

@kusov dobry den, podavali jste to TO pridala bych se, take jsem naletela.

jirinka1989
27. dub 2018

@malissa to si snad ta ženská už dělá prdel!!!!! Macounová Petra, z Prahy, telefon 605 393 218 - trestí oznámení podáváno o obvodu Plzeň 1, já jsem to podala a měli by to podat všichni - jenže tahle ženská opravdu okrádá léta, takže s ní žádné smilování !!! opravdu ne. pořád vyvíjí účinnou lítost, že nechtěla apod, ale vzápětí okrade dalších pět maminek

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
natysnovec
27. dub 2018

Mohu se zeptat a ta pani je tady na Konickovi?

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
natysnovec
28. dub 2018

@jirinka1989 Pekny....taky obednavam a ted budu ve velkym...cekame mimi tak doufam,ze na ni nenarazim...sikovna maminka ktera zalozila tohle tema....Ja za sebe dekuju

kasenkaaa
28. dub 2018

Zdravim vsechny podvedene 264958909/0300, pojdte se spojit, pripadne uz jste to nektera resila?

zuzanatuharska
28. dub 2018

Taky se chci připojit.Posilala jsem ji minulý týden 2330 Kč a nemám ani kočárek ani peníze.Pry BarovaJanina z Benešova.Takze jdu na policii.

zuzanatuharska
28. dub 2018

@lucianka88
Dobrý den.A nemáte ještě prosím ten kontakt na paní?Nebo kde bych ji mohla najít? Děkuji

lucianka88
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
kasenkaaa
29. dub 2018

Tady dalsi podvedene ☹ spojte se https://www.emimino.cz/diskuse/podvodnice-cislo...

magdalenax
29. dub 2018

Jednoduchá slovní transakce... internetové bankovnictví nemám, nevyužívám. Zajdu do banky pro potvrzení, že částka došla na účet..., až poté odeslílám

zuzanatuharska
30. dub 2018

Taky jsem v pátek paní kontaktovala a zadala vrácení peněz,od té doby mě vypisuje SMS že to není ona,ať si obviňují někoho jineho atd...Podala jsem na ni TO.Tak jdu zvědavá.

macounka
Autor odpověď smazal
Zobraz
macounka
Autor odpověď smazal
Zobraz