VAROVÁNÍ. Pozor na podvodnici.

miki19
7. únor 2020

Ahoj holky, chci varovat...nekupujte nic prosím od uživatelky Viki2017 (Plzeň-Bory)!!!tady má 0hodnocení, ale na jiném bazárku je negativní hodnocení, že paní pošlete peníze a žádné zboží vám nepřijde. Navíc jsem paní asi cca před 2měsíci psala, že mám zájem o nějaké věci a dotyčná vůbec nekomunikuje (měla jsem štěstí, že se neozvala a nepřišla tak o peníze)...Dejte si radši pozor...

jjasmina
7. únor 2020

@miki19 Ono tady to je prostě risk. Já když kupuju dopředu peníze neposílám nikdy no. Za ten risk to nestojí no. Ono i spousta lidí říká poslat na dobírku, ale taky se nejednou stalo, že paní otevřela balíček a tam zničené zboží nebo nic :(

llluckaaa
7. únor 2020

@miki19 Napař jí negativní hodnocení a zkus sehnat další, které okradla. Když vás bude víc, nahlašte ji na policii.
@jjasmina já zase odmítám posílat na dobírku, protože pak si někdo balík nepřevezme a přijdu o poštovné, navíc třeba přijdu o dalšího vážného zájemce.

jjasmina
7. únor 2020

@llluckaaa jj to je jasný , já se tady tomu upřímně vyhýbám obloukem.

miki19
autor
7. únor 2020

@jjasmina já tedy na dobírku neposílám (špatná zkušenost). Jsem radši, když kupující dopředu platí a já samozřejmě jim pošlu to, o co mají zájem..Ano je to risk něco kupovat na bazárcích, ale na druhou stranu já osobně bych si nedovolila nikoho okrást...je to hanba a propadla bych se studem a štve mě, že se najdou takoví podvodníci😠

miki19
autor
7. únor 2020

@llluckaaa Hned jdu na to 🙂

miki19
autor
7. únor 2020

@llluckaaa Hm až na to, že mi to hodnocení nejde napsat jen zpráva prodejci :(....ty inzeráty, o které jsem měla zájem MK po určité době v mých nákupech smazal

llluckaaa
7. únor 2020

@miki19 Aha, tak smůla ☹

jjasmina
7. únor 2020

@miki19 Samozřejmě to nebyla rada ode mě, aby někdo posílal na dobírku, jen že jednou to tu někdo zminoval. Já osobně peníze dopředu opravdu neposílám, ale na druhou stranu, když jsem přes Vinted něco prodávala, peníze dopředu jsem si brala + pošta, což jsem kolikrát uvažovala jestli se to poštou těm lidem vubec vyplatí no..

marcicek84
8. únor 2020

Kdyz prodavam davam na vyber bud teda zaplati cele zbozi nebo zaplari pouze postu a zbytek plati po prevzeti zbozi na dobirku,to je takovy kompromis,ze o to postovne neprijdu....