Oblečení Anglie balíky a žoky - špatná zkušenost s T. Minaříkovou ze Štětí.

janullina
8. led 2020

Maminky,dejte si prosim pozor na nakup seconhandoveho zbozi od pani
Terezy Minarikove ze Štěti
Prodava obleceni z Anglie zoky a baliky. Veci,ktere prisly bych malemu nedala ani na zahradu a to mela byt kvalita cream a 1.jakost. Po vraceni zbozi se jiz pani nema k vraceni penez. Jen at ji nenaletite jako ja 😉

chumlee71
8. led 2020

@janullina jj ve Štětí je tím známá, že buď si vezme jen peníze a věci žádný nepošle a nebo pošle ,ale v katastrofálním stavu. Jestli se nepletu tak už na ní i podaný trestný oznámení

prchalova
28. dub 2020

Dobrý den,taky jsem se chytla,je třeba ji zastavit,stále prodává na FC a denně bombarduje lidí inzercí na balíky posílá videa a nic z toho není pravda,už to takhle dělá pěkně dlouho,tahle ženská musí přestat prodávat,poradi někdo,jak na ni

zelenaesmolda
28. dub 2020

@prchalova napsat spravcum skupin at ji zablokuji?

vlastinanovac
2. čer 2020

Holky, já kráva jí poslala 1000kc.Nemohu to zní dostat,jsem na sebe naštvaná a taky nevím co sní.Navic je sprostá a arogantní.

martina2312
28. čer 2020

Ahoj holky, taky jsem se nachytala, sice jen balik za 355Kc, ale pani takhle okrâdá už roky. Byla založena skupina Podvedenì zâkazníci Moda Anglie/Žoky, balíky, Mini Balíčky/, tam si počtete. Můžete se přidat k hromadnému trestnímu oznámení nebo podat každý zvlášť, ve skupině vám poradí

martina8888
Autor odpověď smazal
Zobraz