Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nákupy v H&M na netu

duhovakony
22. dub 2018

Holky nate zkusenosti s nakupy obleceni HM na netu?
Nejsou tam zadny recenze zda vybrana velikost odpovida a zda s vracenim zbozi jsou nejake potize...

loupgarou
22. dub 2018

Nakupovala jsem a dovezlo to DPD do týdne. Posílají to z Polska. Jinak vracení se dělá zase přes DPD do 30 dnů. Buď se vypíše formulář na netu nebo se jim cinkne a oni se pro to staví. Jde to i klasicky poslat poštou, ale to jim chce pak napsat, ať nestrhávají poštovné, které by se platilo DPD. Jinak mi velikosti odpovídaly co mám klasicky 🙂

nicol22
22. dub 2018

V poslední době mají dost problém s dodáním. Já už čekám balík 3 týdny.

fifina86
22. dub 2018

@nicol22 jj,ted dve posledni dodani byly problematicke,resila jsem to v HM a pry maji problemy ve skladu s expedici.

Jinak velikostne je HM vetsi nez CA a treba mensi nez Lindex.

Vracet zbozi nelze na prodejne,takze je treba pocitat s tim,ze zaplatis za dopravu (ale ja kdyz nahodou meco nettrefim,tak to udelam po kamaradkach)
A doporucuji pockat na nejakou slevu,jsou casto 4-6tydnu sleva + doprava zdarma.

dora13
22. dub 2018

Ja nakupovala jednou a strasne dlouho jsem cekala na balik a prijde mi, ze kvalita neodpovidala zbozi v obchode, vsechno to bylo jakesi tenke a dost forove. Takze ja poprve a naposledy, neudelalo to na me dojem😬

fifina86
22. dub 2018

@dora13 obchod je to same,co eshop,nakupy mam z obojiho. A dokonce mam vyzkouseno,ze cesky a belgicky je stejna kvalita.

dora13
22. dub 2018

@fifina86 mozna jsem jen mela smulu, je to mozne. Pripadne bych takove hadry v obchode obesla, zatimco na netu jsem si je proste nemohla osahat🤷‍♀️ Jinak ta kvalita (i kdyz posledni dobou mi prijde ze HM je spis nekvalita teda🙄) je stejna, to mas pravdu, veci z USA jsou stejny jako ty z Ceska.

hojda
22. dub 2018

Velikosti jsou spíše větší bych řekla. Nevracela jsem nic, tak nevím.

voleskap
23. dub 2018

Ahoj, já nedávno objednala spodní prádlo na sebe. Kalhotky přišly obří, ty jsem vracela klasicky přes jejich dpd. Problém trochu byl s vrácením peněz. Kdybych se nepripominala, tak peníze snad nevratej a nakonec přišly stejně asi až po 5 týdnech :-/

eva1987
23. dub 2018

Objednávám často pro malou a v pohodě, jak kvalita tak velikost, akorát se na zboží déle čeká. Reklamace nevím, ještě jsem nic nereklamovala.

duhovakony
autor
23. dub 2018

Diky holky za odpovedi....chtela jsem si objednat nejake tehu obleceni,ale kdyz to tak ctu tak to nema cenu,radeji sezenu pres věrohodnejsiho internetoveho prodejce😊

fifina86
23. dub 2018

@duhovakony nevim,co je na HM neverohodne.Treba tehotenske dziny od nich jsou TOP.Ty moje nosi uz 3.tehotna a stale ok ;)

fifina86
23. dub 2018

@dora13 ja u nich nakupuji casto, nerada jezdim do centra Brusselu,takze online je to pohoda. A co se kvality tyce,ted me zklamaly jedny saty dcerky,rychle se sezmolkovaly,ale jinak s vecma nemam problem. Jako treba s porovnanim s Lindexem,horsi,ale zase v Lindexu cena je vysoka i kdyz se mi podari chytit slevu.

babaali
23. dub 2018

Taky obcas nakoupim - tehotenske/kojici a panske objednavam o cislo mensi,detske bych rekla,ze odpovida.Vyplati se pockat na slevu a dopravu zdarma,maji to kazdou chvilku.Jinak ja problem s dodanim nikdy nemela cca do tydne vzdy balik dorazil.

editah222
23. dub 2018

Nakupuju na HM e-shopu často a jsem celkem spokojená. Kvalita HMka je už pár let trošku horší než byla dřív, ale to je bohužel stejné u většiny značek v této cenové kategorii.

@duhovakony tehotenské jsem měla jen z HM (rifle, svetry, bundu) a tady mi kvalita přišla TOP. Ale už to je 9 let zpátky :D :D

kajsav
23. dub 2018

Nakupuji v H&M prodejnách i na eshopu, stejné věci, stejná kvalita, vše OK. Na eshopu jsou často akce a slevy, to pak zboží mizí pod rukama, tak je třeba nakoupit rychle, dodání pak déle trvá, protože jsou zavalení. Prodejny a eshop jsou každý sám za sebe, takže nevýhoda je to vrácení zboží a nemožnost vyzvednout objednávku na prodejně.

baris
23. dub 2018

Já nakupuji na eshopu HM často. Vždy se jdu do prodejny podívat jak to vypadá ve skutečnosti a pak si to objednám přes net - jsou tam často akce, slevy ... tak to vyjde levněji než v kamenné prodejně.

Co se týče vrácení - vracela jsem několikrát - malé množství přes poštu (vyšlo to levněji), jinak přes DPD.

A teď jsou objednávky ve skluzu, protože v polském skladě pořád stávkují.

A kvalita - jak co, u šatů za 120kč nemůžeš čekat divy. Sezónu to vydrží a nemrzí mě tolik ty fleky 🙂

whiteswan
23. dub 2018

Nakupuji HM raději v kamenných prodejnách, kvalita se liší a spíš odpovídá ceně. Pro sebe jedině v kamenných prodejnách, těhu oblečení super! Kalhoty už mám druhé těhu, těhu kabát nosím už třetí sézonu (rodila jsem v zimě a pak ho využívala i jako nosící), svetr taky už druhé těhu, trička taky.. vše stále jako nové. Synovi občas nakoupím online. Nic jsem nevracela, vše ok. 🙂 Ale sedí spíš delším štíhlejším a dlouhonohým dětem. 🙂

duhovakony
autor
23. dub 2018

@fifina86 to je sice pekne ale obavam se jak tu holky psaly ze doba dodani je 3 a klidne i 5 tydnu tak uz mi budou k nicemu

duhovakony
autor
23. dub 2018

Asi takhle holky radsi si udelam vylet 60km do kamenyho obchudku ☺😊 jsem s hM take spokojena

fifina86
23. dub 2018

@duhovakony objednavala jsem na zacatku dubna 2balicky a oba do 14dni doma. Driv to bylo 7-10dni.

duhovakony
autor
23. dub 2018

@fifina86 coz to by jeste slo...ale stejne radeji pujdu do obchudku 😊

fifina86
23. dub 2018

@duhovakony tak kdyz mas moznost,tak je to lepsi ;) Jen ne vzdy to jde.

wimbledon78
23. dub 2018

Za me HM super! Vzdy do tydne jsem zbozi mela, ted tam maji nejake problemy a doslo za 10 dni. 5 tydnu tedy nikdy. A to objednavam casto. Vyber maji daleko vetsi nez v kamenne prodejne a kazdou chvili akci a dost casto postovne zdarma, takze vyjde i levneji. Detske i damske obleceni objednavam o cislo mensi. Tehotenske za me taky super. Samozrejme plati, ze cim nizsi cena, tim horsi kvalita - ostatne jako vsude. Pokud si objednam tricko za 100 Kc, kvalita bude jina nez u tricka za 500 Kc.

emilkamilka
15. říj 2018

je dobrej, ale lepší slevy má kamenný obchod. Mužeš si to tam hned vyzkoušet, různě kombinovat a hned to odneseš domu

Sem začni psát odpověď...

Odešli