Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

sisstin
28. pro 2009

ahoj holky 🙂 ráda bych založila pokec mamin, které mají jakýmkoliv způsobem "nestandartní" děti 😉 at už jde o opožděný vývoj, fyzické postižení či psychické 😉 ty denní starosti a radosti jsou přece jenom trošku jiné, než mají ostatní maminky "klasických" dětí a je dobré vědět, že v tom člověk není sám 🙂

syn má pravděpodobně vývojovou dysfázii s poruchou receptivní složky řeči, tudíž se u něj řeč nevyvíjí přirozeně jako u běžných dětí, zatím velmi málo rozumí, co mu kdo říká..jen odhaduje, nemluví vůbec... 😉 více zde https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... jinak je v podstatě jako běžné dvouleté dítě, co se týče projevů, sebeobsluhy atd. Ale stejně je to dost náročné...

takže maminky dětí s jakýmkoliv problémem šup sem 🙂

simalex
24. lis 2010

@gtver
tak to taky moc gratuluju!!!!!

haninadvorakova
24. lis 2010

Vážení rodiče, chtěla bych Vás poprosit o anonymní vyplnění dotazníku k diplomové práci na téma: ,,Logopedická intervence u dětí s autismem v předškolním věku“. Výsledky budou použity jen v rámci této práce. Děkuji velice za spolupráci a Váš čas.
https://spreadsheets.google.com/viewform?formke...

sisstin
autor
24. lis 2010

@haninadvorakova ráda bych to vyplnila, ale syn autistický není... 😉 zkus to hodit na www.postizenedeti.cz 😉

sisstin
autor
24. lis 2010

holky, tak my zejtra ráno frčíme do toho Loga 😉 jestli bude takové suprové počasí jako dneska, tak nevim 😝 Tygr je sice nadšenej, já už teda méně 😅 😅 😅

hlavně nevím, co tam budeme v mezičase dělat. Foniatrický vyšetření máme na 11:00...nevím, jak dlouho to může trvat, ale předpokládám, že víc jak 30 minut ne. A logopedii tam máme až ve 13:00 😝 jinak prej ta jejich logopedie nic moc...to jsem teda četla na webu u Žlababy, a ono asi záleží... dost často tam zkoušeli chodit s dětma autistickýma nebo s MR a tak, a tam na to oni nejsou zařízení 😕 respektive to s takovýma dětma neumí. Tam je to vyloženě pro dysfatiky, dysartrie a tyhle problémy. Tak jsem teda zvědavá, jak bude Tygr spolupracovat a jestli to bude podobné jako u naší logo 😕

no, jinak že by se mi nějak strááášně chtělo, to jako fakt ne...ale nedá se svítit 😝 a dneska mi přišla ta Zvuková encyklopedie...a máma koupí Tygrovi Pana Bramboru s tím kufříkem doplňků, tak jsem happy..už to mám z USA, tady se to už delší dobu nedá sehnat..jen ten samotnej Brambora 😕

romana
24. lis 2010

@sisstin ahojky, jak se ti toho pana bramboru podařilo sehnat, jestli se můžu zeptat? zrovna tohle by onďas potřeboval, nebo něco na cvičení té orientace v obličeji (jako kam patří oči, nos a tak) a vlastní výroba prosím nééééé 😉 díky za inspiraci.
btw. skládání těch zvířátek furt nic moc, furt cpe zadek před hlavu a podobný kusy, ale jinak to docela jde. teď je teda nemocnej, takže nějaký učení je záhul pro mý nervy.

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana hele, on byl bohužel poslední 😒 je to na objednání z USA, je za skvělou cenu 650 Kč..tady už není k sehnání, zkus ebay nebo tak...ale to vyjde tak na litra 😒 jinak obyč bramboru na MMB maj, ale je k tomu jen těch pár základních doplńků 😒

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana zatím super cena http://cgi.ebay.com/Playskool-Mr-Potato-Lot-2-L... a zasílá do CR 😉

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana hele, a to je dokonce pan a paní Bramborovi 😀 😀

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana jé, no tak super 😵

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana akorát teda, co to je za aukci..co trvá měsíc 😕 😕

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana a mrkni na to poštovný 😝 😖

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana tak já jsem z toho debil..ted koukám, že už je po aukci..to bylo kup hned nebo jak? 😅 Já se na aukru vůbec, ale vůbec nevyznám 😝 a poštovný je teda těch 450 kč??? 😕

romana
24. lis 2010

@sisstin akorát jsem teď na vážkách, má tam dvojí poštovné a to dražší (a prý spolehlivější) stojí skoro jak ta hračka. tak to budu muset konzultovat s mm 😒 ježiš, a takovou jsem měla radost.

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana hele, já bych si to nechala poslat za těch 150 Kč 😉 mně teda z Amošky vždycky všechno došlo 😉 jako za 450, díky nechci 🤐

romana
24. lis 2010

@sisstin už jsem právě mrkla 😖
jinak to je typ aukce, že to můžeš koupit hned, ona si ji za chvíli dá znovu, prostě jako na objednávku. a už jsem ji já blbec koupila 😒

romana
24. lis 2010

@sisstin jak vidno, taky jsem tam nováček 😉 tak ten mě přetrhne.

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana navíc, když to nedojde, tak ti to pošlou znova... 😉 tam to funguje jinak, než u nás 😉 já bych teda riskla těch 150 Kč..ale jinak kámoška říkala, že to normoš vyjde na toho litra no 😝 ten Brambora 😉

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana ale ta first class fakt stačí, mám vyzkoušeno..a to jsem měla balíky třeba za 100 USD 😉

romana
24. lis 2010

@sisstin no, právě tam má napsáno, že to za těch 150 není pojištěné, takže bez reklamace. no, zábava 😠 holt je to tam, paní jsem napsala, tak uvidím, jak se ozve.

sisstin
autor
24. lis 2010

@romana no podle mě baba kecá, páč za 150Kč to určitě pojištěné je...to má to poštovný jako náký divný 😕

romana
24. lis 2010

@sisstin možná schválně děsí. vtipný je (teda spíš není), že ty prachy teď úplně nemám, takže buď mi počká nebo zruší ten příhoz. jsem debil, řeším to v práci, tak to mám.

vojtisek2007
24. lis 2010

ahoj holky
asi fakt nějaká dobrá konstalace hvězd 😀 umíme první básničky- Pec nám spadla, Skákal pes přes oves a Běží liška k
Táboru 🙂 sice nějaký slova občas přehodí a zkomolí nebo vynechá ,ale je to paráda

@sisstin @gtver gratuluju k mega pokrokům 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kacici
24. lis 2010

Holky moc gratuluju k pokrokum u deti - je to nadherny pocit 😵 😵 😵 Jen tak dal 😉 🙂
Ta figurka brambory je super tip na darek 🙂

sisstin
autor
24. lis 2010

no my už máme dárky pro Tygra všechny..a má jich až až 😝 asi náhrada za loňsko...to neměl skoro nic a taky ho absolutně nic nezajímalo 😝

proto se hrozně těšim na letošní Vánoce, půjdeme na trhy, podívat se na stromeček, na zvířátka 😵 😵 loni jen seděl v kočáře a řval, a nechtěla tam vůbec bejt 😝

@vojtisek2007 tak básnička je mazec, toho se asi nikdy nedočkám 😅 😅 😅

sisstin
autor
24. lis 2010

jo,samozřejmě na ergoterapii se nikdo neozval ....logo se mi ptala, ale prý nic nic....tak já nevim, asi zas budeme na ni muset jezdit do toho Loga 😕

kacici
24. lis 2010

@sisstin no my darky uz taky nesmime kupovat. Terezka si snad uz tyhle vanoce taky uzije,loni taky nic moc 😕 .
Ale vcera byla nadsena ze stromecku a svetylek u nas v Tescu,pry mami koukej,stromecek,kulicky,balonky 😀 Loni ji to jeste nejak nebralo
Urcite se vseho dockas a naopak Peta ti jeste vytre zrak 😉 😀
My chodime na zpivanky a teprve ted po roce a pul se Terezka obcas k detem prida a max. slovicka,ne cely text. Ale uz nas zacina doplnovat a mam z toho taky moc fajn pocit

sisstin
autor
24. lis 2010

a ještě mě celej Štědrej den prudil ex 😝 to byly extra prudivé Vánoce 😅 😅 😅 což mi připomíná, že už se zase měsíc neozval 😝 😅 😅 😅 😅 prachy poslal, ale jinak ticho po pěšině 😝 😅 😅 😅

kacici
24. lis 2010

@sisstin - to me prijde hrozny ☹ ,me by to nevadilo kvuli me,ale kvuli holkam,kdyby se tak Ales choval ☹ rekla jsi mu ze by se mel snazit kvuli Petovi? Asi ano,ale nekdy jsou muzsky jak ....... 😔

sisstin
autor
24. lis 2010

@kacici mně je to jako nák i jedno 😕 on ho Tygr stejně vůbec nezná a nikdy neznal, on to jako vůbec nepociťuje, že by bylo něco jinak 😉 já to neřešim, aspoň nás tu neprudí 😝 on si stejně odsedí tady 4h na gauči a tím to hasne 😅