Maminky opravdu zlobivých dětí sem

monad
18. zář 2013

**ženy jsem NASRA.Á JAK NIKDY!!! mam vztek a do toho se mi chce brečet... už fakt nevím co mam dělat!!! byly jsme na první lekci kurzu s malou.. Karolína tam hrozně zlobila a paní nám řekla, ať už nechodíme, že holka rozptyluje ostatní děti. ..(mimo jiné, ona fakt hrozně zlobí) UŽ FAKT NEVÍM CO SNÍ!!!!! JÁ UŽ NEMŮŽU..
**říkala jsem paní, že už to máme ale zaplacené (1900,-kč na pololetí) a ona na to hned, že se tedy ještě uvidí příští hodinu, jinak peníze nám vrátí, že ona se s ní zlobit nebude
**taky ty maminky, místo aby měli trochu pochopení, čumí jak jelita a do očí mi nic neřeknou, ale jdou za lektorkou a šeptaj jí do ucha.. 😕 no konec.. co mam dělat?? ona je fakt hyperaktivní spratek... ale není zlá!!! je tvrdohlavá, drzá a kdybych jí měla ubít, tak prostě musí mít poslení slovo... ale zlá není, prostě potřebuje kontakt jiných dětí...
*** chtěla jsem s ní jít k psychologovi, kontakt mám, ale říkám si, že počkám až pujde do školky ( jde od října) že se třeba Zklidní,,ALE TEĎ MAM STRACH, ŽE JÍ VYHODÍ I Z TÉ ŠKOLKY.. 😒 😒 UŽ NEVÍM. fakt, kde jsem udělala chybu, není to tím blbým porodem?? bojovala o život 72h při porodu.. já už fakt nevím..

leedak
21. zář 2013

Ahojky.koukala jsem ze bydlis v Praze.jstli chces videt opravdu neposlusne vzdorovite dite.tak se rada potkam.my chodime na cviceni.taky jsem si zaplatila celej rok a uz po prve hodine jsem sla domu a brecela.byla to hruza.elinecka neposlechna.rve,jeci..Kdyz chceme jit ven tak ji musim mit na voditku(takovdj ten batuzek s voditkem)jinak nemam sanci.
Snazim se k ni byt toleratna nechat ji at si rekne svuj nazor ale nekdy ji opravdu nasekam a je to k nicemu.
Tak moc rada poznam maminky co to maji stejne!!
My bydlime v modranech.

monad
autor
21. zář 2013

@j.kriv jj ano je, to bylo proboha myšleno obecně.. ano dostala přes zadek a nezabralo to.. to je pravda ☹ víte co, já už jsem vyzkoušela věcí ? ☹ ☹ ☹ teď v současné době platí jen, "když nebudeš hodná, nepůjdeš na koníky.." když budeš ošklivá, nepůjdem tam a tam...." zatím to jakž takž funguje.. to trestání už bylo poslední fáze, taková je posledního půl roku.. jinak díky moc 😉

monad
autor
1. říj 2013

tak holky na tanny jsme se vykašlali, nebudem se nikoho doprošovat. od té doby je Karolínka zase hodná 🙂 🙂 ZÍTRA JDE PRVNĚ DO ŠKOLKY, tak nám držte pěstí, ať nás nevyhodí.. 😀 😀 jako z tancování🙂)))))))))))))))))) jinak přeji pěkný den

monad
autor
2. říj 2013

První den ve školce DĚS-BĚS!!!! řvala jak tur, že nechce jít domu a paní vychovatelka říkala, že, když se jí něco nelíbí, nebo jí někdo něco zakáže, tak se vzteká a vztyčí na ně prst ☹ a že má odpvěď na všechno.. tak nevim.

monad
autor
2. říj 2013

@leedak ahoj, vůbec jsem si nevšimla.. no my jsme uz Proseka.. a dnešní den ve školce mi vylíčila ta vychovatelka, tak jsem si to hned představila a je mi z toho teda na NIC!!!!

radapokec
10. říj 2015

@monad mohu se zeptat, zda se něco u vás zlepšilo? Přesně teď řeším u syna 3,5 let tento problém, je tak extrémně umanutý, že jsem z toho už totálně vyštavená, nic nejde dělat s klidem a uposlechnutím, u všeho jakoby čekal až se rozzuříme a vyhrožujeme trestem, pak někdy zabere, jindy opravdu slyší jen po plácnutí vařechou, ach jo

radapokec
10. říj 2015

@leedak nyní řeším podobný problém, prosím změnilo se u vás něco?

drakenn
10. říj 2015

To chce fakt radu psychologa. Psychologa jak pro dítě, tak i pro matku.. Držím palce