Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
23. pro 2008

Ahojky,

tak preji vsem krasne vanoce a zitrejsiho bohateho jeziska 😉

Simco, uz si to asi neprectes ale doufam ze se vam vylet vydari a ze te ty krece opustily.

Edito, cetla jsi na Lednovkach ze Bejana porodila chlapecka misto 'slibene' holcicky? 😀 Vsechny holky tam maji z toho sokec 😀 Je to legrace, no jestli tobe neni nejlip v nevedomosti 😉 Jinak co nohy, taky ti natikaji? Zitra to musim probrat s midwife ze je to opruz byt jak hroch.

Tak jsem dnes vyzdobila policku male v pokojiku, uz to opravdu vypada jako detsky pokojicek (teda krom dalsich kramu ktere tam nepatri ale jeste se jim nenaslo permanentni misto 😅 ).

slunicko2
autor
23. pro 2008

Vy uz jste asi vsechny pryc! Holky, moc si ty Vanoce doma uzijte! Tesim se na fotky z Vanoc! 🙂

Vite, ze tohle uz jsou treti Vanoce, co tu klabosime na konikovi? 😀

My uz mame salat hotovy, polevku take. Darky zabalene. Jeste pripravit fotak a videokameru a bude to...

lena13
24. pro 2008

Ahoj holky,
preji krasne vanoce a zdrave deti 😵

kaata
24. pro 2008

Ahoj holky, tak ja se hlasim jeste z prace 😠 , prejeme vam vsem take krasne svatky, klidek, pohodu, zdravicko! Tehulkam jeste zadne rozeni, vydrzet do noveho roku (ale na 1.1., aby ti chudacci pak neslavili sve narozky vzdy s kocovinou!)

Zuzko, to leti, co? Taky me to napadlo, zacinaly jsme nekdy v listopadu 2006 nebo tak nejak? Ja uz se tesim na Jeziska dnes vecer a zitra rano, salad taky hotovy, rybu budu kupovat dneska a pak uz jen pohoda a krasne Vanoce 🙂

slunicko2
autor
24. pro 2008

Verco, Leno a Kato, krasny Stedry den! 😵

Verco, k te slibene holcicce. me bylo tenkrat vysvetleno, ze kdyz slibuji holcicku, tak je to horsi. Protoze pindika pry muzou mit schovaneho mezi nohama nebo tak 😀 Ja jsem se tenkrat taky bala, protoze tady se trem holkam narodil chlapecek misto holcicky 😉
Ale co, hlavne ze jsou zdrave a vse bylo v poradku 😵

Kato, jj, myslim ze to byl rijen. Pane jo, clovek si to ani neuvedomi, jak ten cas leti! Ja jsem dnes premyslela, ze nakonec nam dalsi mimco asi opravdu vyjde az budou Seanovi tri! Tenkrat jsem otehotnela na zacatku prosince, a ty vlastne take!

Verco, ukaz fotku pokojicku 🙂

Ja jsem si ted dolu prinesla kladivko, protoze jsem vyhodila palicku na maso... Jdu delat rizky 🙂 Ja kapra nejim, jsem lina vybirat kosticky. Ale rybi polivku bych si dala!

sakra, ted jsem si precetla svuj minuly prispevek... nemam tu kameru a fotak...
Drzte mi holky palce toho 26.12. v te nove praci 😝 At mam praci, nez se najde neco lepsiho.

fairy
24. pro 2008

ahoj holky
taky Vam preji krasne Vanoce koukam ze se mi neulozil prispevek ze vcera.
Musela jsme pro jina ATB mela jsme hrozne krece ale ted uz jsem o moc lepsi tak si to snad taky trochu uzijeme.
At mate hodne krasnych darecku pod stromeckem, u nas uz je to nabite! 😵

forensica
24. pro 2008

Ahojky,

no tak at nam ten salat dnes smakuje devcata 😝 (ja ho jeste musim udelat 😅 a jeste i sunkove rolky, to je u nas doma klasika).

Ja dnes byla u mw, bilkovina v moci, nohy opuchle ale tlak dobry. No uz se to prte na tele asi podepisuje 🙂 Ptala se me jestli me boliva hlava a tak samozrejmne jak jsem z tama odesla tak zacala. Sugesce dela opravdu hodne
😕

Zuzi, jak rikas nam by to taky bylo jedno co to je. Jen by byl pruser se jmenem, kdyz uz nam to trvalo tak dlouho se dohodnout na holcicim. Jinak by jsme se asi docela narehtali a kloucka odvezli v ruzovem no 😀 Fotit pokojik nebudu, je tam jeste pekny bordel a postylku poskladame az se mala nevejde do kosiku. CHceme to mit jeste jako pokoj pro rodinu co prijede na cumendu po porodu 😎

slunicko2
autor
24. pro 2008

verco, ted jsem si na tebe vzpomela, kdyz jsem si na netu precetla, ze zlodeje auta usvedcil komar nasaty jeho krvi.
Ja jsem take tenkrat mela priznaku vice vzdycky potom co jsem opustila kliniku 🙂

Vidis, rolky uz jsem nemela ani nepamatuju! Tak to hlavne neprezen s tou praci dnes 🙂

Helco, snad tyhle atb budou lepsi! A jak je na tom Ellie? Vidis, Vanoce budou u vas poradne! Darky mate a jsme hezky doma pohromade! A hlavne, tvuj hubby uz ma i praci! Takze podstatne veci mate vyresene 😀

Kato, do kdy dnes pracujes? My uz mame hotovo. Sean spal, kdyz ho vzbudil kuryr, byl takovy strasne hlucny. Tak putoval ted zpatky do postylky. Ja se mezitim prevliknu, a az se vzbudi, tak zacnu smazit rizky. Musime vecer ve ctyri, to je cas jeho vecere...

forensica
24. pro 2008

Ahojky, no tak uz tu lezim, nohy nahore jelikoz uz jsou brutalni po celem dni vareni a chystani. Nakonec jsem jeste upekla Bjornovi svedske safranove kolace aby mel aspon neco tradicniho, kdyz uz jsem ho donutila jist kapra 🙂 Jsem docela spokojena, na to ze to byly prvni vanoce co jsem varila se to vydarilo 😵

Zuzi, tak doufam ze se rizecky podarily 😝

milibilly
24. pro 2008

Ahoj HOLCINY!

Taky se pridavame k prani spokovenych a klidny Vanoc, hlavne hodne radosti s tech nasich drobotoin a Verci a Edyte prejem, at tech par tydnu doklepou ve zdravi! Stoji to za to!!!!

Vecere se mi docela podarila, kapr se dal, salat taky! Nas mlady pan si to dnes protahl, konecne usnul az v 10:30. On totiz pres den spal a vstaval as skoro k pate! Ale co, jsou Vanoce!

slunicko2
autor
24. pro 2008

Verco, ze si nedas pokoj takhle ke konci tehu! Koukej odpocivat 😀 Safranove kolace? Jak vypadaji?
Rizecky dobry, jen jsou nektere takove tmavsi 🙂

Mili, a co tchynka? Ta musi mit prespano, ted vam bude cumakovat do tmy 🙂
Jak se Davca tvaril na darecky, nebo to budete delat az zitra?

Sean se k darkum vubec nemel. Vic ho zajimal kabel od videokamery. Ale kdyz daz zacal rozbalovat zebru, tak se pridal a pak uz si to uzil. Na zebre hopsa jak splaseny, a do stanu je blazen! Vleze si tam s autickama a je spokojeny 🙂

forensica
25. pro 2008

Ahoj Mili, uz jsme te tu dlouho nevidely 😉 No jak se zda tak jste si to taky pekne uzili.

Zuzi, no nejak se nedalo, jsem si rikala at chudakovi Bjornovi neco dopreju ze svedskych tradic. I kdyz je pravda ze on na tradice vlastne vubec neni, ale stejne se kolacema pochlubil prez Skype rodicum 🙂 Takhle vypadaji http://www.recepten.se/recept/lussekatter.html . Jakou mate kameru? Bjorn se rozhodl ze jednu koupi a uz ma myslim i vybrano. Pry kdyz uz bude potomek tak se to musi vse dokumentovat 🙂

No nic, dnes budu jen sedet a psat, uz jsem zacala. Mam z te skoly letos fakt nervy. To se mi vubec nepodoba, no asi holt mam myslenky nekde uplne jinde a proste se prd soustredim. 😨

slunicko2
autor
25. pro 2008

Verco, ty vypadaji dobre! Jen si proste nedokazu predstavit ten safran v tom 🙂 nebo to nema zase az takovou chut?
My mame kameru zabudovanou uz v laptopu. A u normalniho pocitace byla nejaka uplne obyc z pc world. Ale je lepsi mit lepsi rozliseni, aby kdyz si to rodice daji pres celou plochu nebylo vsechno rozmazanejsi 🙂
Ty obyc kamery se delaji jeste ve vga rozliseni.

forensica
25. pro 2008

Zuzi, aha, no ja mluvila o videokamere co vezmes ven z baraku 😀 Tak to jsme se nepochopily 🙂 Po safranu trochu chutnaji, ale jinak je to tak trochu jako normalni kolace, akorat zluty.

Tak jsem dnes neco zvladla z eseje, tak jsem spokojena a stres je pryc 🙂 Navic jsme dnes spolecne delali s Bjornem hypnozu, on se musi angazovat a pomoct mi se do ni dostat az bude treba. Docela zajimava aktivita spolecne a od ted budeme opakovat kazdy druhy den.
Jo, masirovaly jste nektera hraz? Ja kdesi cetla ze to nema moc vyznam,ale Lednovky to delaji tak jsem na vazkach.

slunicko2
autor
25. pro 2008

verco, me ji nemel kdo masirovat 🙂 a mela jsem tak velky bricho, ze sama bych to urcite nezvladla 😀

lol ja myslela, ze myslis webcameru, kdyz jsi rikala, ze budete muset prarodicum ukazovat 🙂 My mame sony dvd. Jsme spkojeny. Natocime, a pak hned muzeme prdnout dvd do prehravace nebo pocitace. Jen teda to dvd ma kapacitu 30 minut...

forensica
27. pro 2008

Dobre ranko, tak Bjorn vyrazil na Oxford Street na slevy. Doufam ze ho tam neuslapou, byl tam vcera ale nejak si popletl datumy a ta kamera co zhani jeste nebyla a rikal ze metro bylo uplne narvany (v 8.30 rano!). Ale bylo by super kdyby ji meli, usetrili by jsme dost £. Jinak ma nakazano koupit podporu na koupani a rukavicky proti skrabani, ty nam jeste do porodnice chybi 😵

Vcera jsme byli u znamych cele odpoledne, hrali hry a prezrali se cim to slo. Parada 🙂
Nic, za chvili si zajedu koupit banany, nejak jsem par dni nemela a ozvala se krec v lytku tak na nich asi neco bude.

Tak papa a piste 😉

forensica
27. pro 2008

Jo, jinak jsem zklamana z toho co tu davani prez vanoce v televizi. Je to ubohy, v CR aspon jsou pohadky, tady strkaji furt nejake porady typu sto nejlepsich komedialnich momentu a dalsi kraviny 🙄

slunicko2
autor
27. pro 2008

Verco, i ja jsem zklamana 🙂 Je to bida ta jejich telka. ja si pustila popelku na dvd 🙂
Ja jsem dnes chtela nakoupit online v nextu, ale reknu ti, je to bida.. Plus jsem musela cekat v rade 25 minut na pripojeni k jejich serveru! Pumpkin patch teda taky nic moc pro Seana :(
Asi se budu muset vydat do klasickeho obchodaku v glasgow.
Za to jsem koupila seanovi zahradni domecek. Maji ho v homebase za £47, zlevneny ze £115. Tak ted ho bude mit v obyvaku, nez ho na jare soupneme ven.

Vcera jsem byla poprve v praci. Docela to uslo. Lide jsou tam friendly. Je to tam takove odlehcene. Residents jsou proste starouskove nebo lidi, kteri nemuzou byt doma bez dohledu. Dokonce tam vcera byla bitka. Jedna pani sebrala te druhe hrnek s cajem, tak ji ta druha jednu vrazila 🙂
prebalovani teda bylo horsi. To jsem se malem pozvracela. ale je to jenom o zvyku.
Musim se piznat, ze me to ale docela bavilo! 😔 Je mi jich lito, takhle dozivat ke konci zivota.
jeste jsem teda nezazila ranni koupani, jenom ukladani do posteli, krmeni a prevlekani na zachode, pak vazeni.
Na nekterych je videt, ze si chteji zachovat takovu tu posledni dignity a nechteji, aby jsi jim s vecma moc pomahala. Treba se tak nejak nakrmi. Pak je tam jedna babca a narika hned jak se ji dotknes nebo cokoliv jineho. Dokonce te dalsi pecovatelce nadavala do bastardu a ku**v. Pak se ji snazila poskrabat 🙂
Pak jsem tak nejak sondovala jak je to tam s tehu... a hodne jich tam pracovalo i behem tehu. Ale treba pomahalo v kuchyni, stlalo postele a tak.

no nic, bezim uklizet. ma prijit kamaradka a tady je bordel 🙂

Verco, co s tema bananama?

forensica
27. pro 2008

Zuzi, no ja jsem jedno leto jeste v CR pracovala v duchodaku a musim priznat ze me to taky moc bavilo. No prebalovani je jen jedna cast te prace, na to si clovek zvykne za chvili 😉 Nas vzdycky ucili ze je desne dulezite nechat ty lidi delat vsechno co sami dokazi. Takze kdyz potrebujes aby se nadzvihli tak jim to rict a netahat se s nima. No a pak jim moc podekovat za pomoc, ono je to moc potesi a vi ze nejsou uz uplne do srotu.
Jo obcas se podari i nejaci trosku pomateni (viz to skrabani), to je bohuzel uz udel na sklonku zivota no. Ale ja tu praci delala moc rada, prislo mi to furt moc uzitecne a oni tu peci hodneho cloveka opravdu oceni.

Ty banany pry maji pomahat proti krecim v lytkach (jestli je tam horcik ci co) ale ja je jim jen tak ze me chutnaj. Tak to je spis jen pozitivni efekt neceho co bych stejne delala 🙂 Spis kdyby bylo neco na ty napuchle narty, to by bylo bezva 😅

slunicko2
autor
27. pro 2008

lol na napuchle narty tak maximalne porod! 😀

jj, oni nechavaji delat vsechno, co muzou delat. ale je tam jeden novy kluk, asi tak tyden. a ta ukricena pani, co jinak nic nemuze se docela obstojne krmila sama... jenze on chtel uz uklizet, tak ji sebral lzici a chtel to do ni rvat. tak jsem mu rekla ( a i dalsi osetrovatel), ze se krmila nicely sama. Ona se na nej docela rozcilila, coz si myslim, bylo opravnene! Nakonec ji tu lzici vratil...

ja jsem v duchodaku byla asi v 17ti letech na letni praxi, kdyz v jednom pracovala mamka jako sestra. Ale to vis, moc jsem toho nenadelala 😀

forensica
27. pro 2008

Jasny, to dobre babinka udelala 😉

No to jsi mi teda poradila s tema nartama 😀 Nic, tak jeste hodku budu psat a pak do hajan. Zitra vezeme tu urvanou slipku pryc, tak jeste musim nachystat krabici at ji mame do ceho rano soupnout. Tak papa

forensica
28. pro 2008

Sakra sakra, teda ale ze tu je liduprazdno co ☹ Uz ani ty Zuzi?

Tak slepku jsme v poradku predali, pani byla nadsena a hrozne mila. Dala nam cajik a susenky a dobre jsme povykladali. No a odpoledne prijeli znami s 15mesicnim capartem tak to tu bylo oziveni. Kocouri zdrhli, maji chudaci z malych lidi docela soky. No asi si budou muset brzo zvyknout ze 😀

Tak paa

slunicko2
autor
28. pro 2008

Verco, byla jsem dnes fakt busy. Musela jsem dodelat au pairky pokojik, jeste povesit nejake obrazy a pridelat drzak na rucniky do koupelny. Taky zkracuju zaclony v obyvaku. Musim to delat rucne, protoze uz nemam stroj ☹

Co slipka, bylo ji sumak, ze je ted u nekoho jineho? Myslis, ze ji bude chvilku trvat, nez jim zase zacne snaset?

Kocouri se asi dockaji poradneho soku, az jim domu donesete ranecek, co? 😀

Tak na silvestra pracuju dvanactku. ufffff. To znamena, ze budu starousky oblekat a pak i ukladat do postele. Stejne je to hrozne, ze rano je umyjou, oblecou a pak uz jsou cely den jenom dole ve spolecenske mistnosti nebo jidelne, az do vecerky. Jenom ti co jsou mobilni si muzou dojit do sveho pokoje...

jeee, taky je tam jedna babca... a ta porad rika: can i stay here? would you let me stay here? I am no bother to you, am I? and thank you very very much... Chudinka, jeste se na stara kolena takhle stresuje, ze nekoho obtezuje.

Verco, jak ti je?

forensica
28. pro 2008

Jasny, to se chape, musis to aupairce udelat pekne 🙂

Ta babca, ta je mila, no nekteri lidi jsou takovi. Ta predstava ze bych takle mela zkoncit nekomu na krku je teda ale desna co. To koukam ze je drzi v te spolecenske mistnosti cely den. To je ani nezavezou na odpocinek, vzdyt nekteri tam prece musi unavou usnout ne?

Me je uplne v pohode. Az na ty nohy,ale to nejak neprehanim a sedim a je mam napuchle jen trochu. Holky na lednovkach probiraly poslicky, tak ja mysilm ze se k nam jeste nedostavily. No treba ani byt nemusi. Jinak myslim ze mi zase neco pokleslo bricho ale nic zvlastniho mezi nohama nepozoruju, jak si holky stezuji ze citi hlavicky dole. No tak ja nevim kde ta mlada je,ale dnes usilovne kopala tatinka do ramene jak vedle me sedel a cetl cesky Harryho Pottera 😀

slunicko2
autor
29. pro 2008

verco, ja jsem poslicky taky nemela vubec zadne! Fakt jenom parkrat se mi stahlo bricho.... Jinak teda meloun mezi nohama jsem citila 🙂
Cesky Harryho Pottera? hahaha, cim to? 🙂

Moje segra ma termin 3.1.

Jojo, drzi je tam cely den. Oni tam proste spi na gauci, v kreslech a tak.. Sila, vid? Tak ja to treba chapu, ze je fakt nemuzou chodit porad ukladat a tak. na to proste nejsou lidi. Ale premyslim, jestli bych to takhle chtela ja, az budu stara. Mozna nebudu mit na vyber, co? 🙂

verap
29. pro 2008

Ahojky,

Tak se k vam snad konecne pridavam, mam v albu nove foto 🙂

forensica
29. pro 2008

Zuzi - no cte vzdycky jeden odstavecek a z toho si vypisuje slova a pak se je uci .. je to docela maso, ale snazi se tak mu aspon trochu pomaham
Ohledne tech starousku, to je teda smutny. Vzdyt je potreba je trochu aktivizovat ne? Nejaka rehabka aby uplne nezakrneli v tech kreslech? Fakt smutny, no ale treba je to o fous lepsi nez kdyby meli sedet sami doma. Je treba si poridit hodne deti a pak doufat ze se nektere o nas postara 😉
Hmm, tak asi mlada neni az tak nizko jak rikala midwife. Ja mam teda stouchani do konecniku skoro furt, asi se mi odrazi od zeber a pak narazi dole,ale nic moc neprijemneho. Asi bych mela vic chodit at se sesune co.

Verap - no co to ctu!!! Super a mooooc gratuluji!!!! Mam z toho opravdu velikanskou radost a tfuj tfuj at je vse jak ma byt 😉

slunicko2
autor
29. pro 2008

Vero, velika gratulace!!!!!! 😵 Testiky vypadaji opravdu hodne pozitivne 🙂 Co na to draha polovicka? Byl v soku?

Verco, tak to je Boris teda snazil! Kez by se taky tak snazil darran! 😝 😔
Tezko rict, jestli maji nejake rehabko. Byla jsem tam jenom jednou. Ale silne o tom pochybuju, kdyz v tom reportu bylo napsano, ze tam sedi cely den. Pak tam taky bylo uvedeno, ze se musi postarat o to, aby kazdy mel nejaky kontakt se s mistem sveho bydliste a tak. Proste udrzovat kontakty se svou minulosti...
No, dam vedet, az se neco dozvim....
Ve stredu pracuju od 8am do 8pm. Tak to bude dlouha...

dnes jsem byla v shopicku na vyprodejich, ale teda nic moc. Jen jsem Seanovi koupila v Gapu tri tricka. Next nemel v jeho velikosti vubec nic, ani nic oskliveho 🙂

forensica
29. pro 2008

No bude Bjorn rad ze ho nekdo prejmenoval na Borise 😀
Bjorn rikal ze ve Svedsku pry pouzivaji wii fit v duchodakach, ze to starousky docela bavi a neni to tak narocne ale pritom je to udrzuje fit 🙂 No jsem zvedava co povis, normalne ti docela zavidim ze jdes do prace. Ja si pripadam desne nevyuzita.

Jo vyprodeje jsou fakt traga. Ty slevy nejsou stejne nic moc, tak to ani nema cenu vylezt. Bjorn byl v sobotu a ja z domu kontrolovala ceny na netu a davala mu instukce co koupit a co ne. Nakonec z toho byly jen 3 rucniky s kapuci a rukavicky. Opravdu naprd. Ale ze nemeli ani nic oskliveno, tak to uz je teda fakt co rict 😀 😀

slunicko2
autor
29. pro 2008

verco 😀 bjorn samozrejme, ne Boris 🙂 Boris je manzel jedne kamaradky! pardon 🙂

hele, ve Svedsku maji nejake bohate duchodaky 🙂 Ja jsem z toho, ze jdu do prace vnitrne rozpolcena... Vubec se mi nechce seana opoustet.... Ja vim, jsem smutny pripad 🙂

To jsi taky moc nenakoupila... hruza, co? Ja jsem fakt maximalne zklamana... Uz vloni to byl des, letos jeste horsi. Ale zase nehodlam stat frontu pred nextem v pet rano.

U nas se dnes diskutovalo o odchodu z uk. Daz prisel s nejakou novou informaci o australske navy.. Ja jsem tady z toho vseho (hlavne teda pocasi 😔 ) dost otravena, ze jsem mu rekla, ze se stehujeme do au. at si zjisti co a jak teda 🙂 ale zase drive jak v 2011 nemuzeme. je tu vazany smlouvou.