Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
29. pro 2008
forensica
29. pro 2008

Prave, ty nakupy jsou desny. Bjorn tam jel tesne pred otevrenim, metro bylo narvane k prasknuti jako cela Oxford Street a nakonec v tech obchodech bylo prd. Rikal ze nebyli vubec pripraveni, na spouste produktu vubec nebyly ceny, no proste chaos.

No ja se ti uprimne ani nedivim ze by jste jeli nekam do tepla. Opravdu to pocasi je docela ubijejici a by tam nahore si teda uzivate asi jeste vic jak my tu dole. No ale koukam ze na to mate par let na rozhodovani 😉

Na tu play mat jsem uz koukala,ale nakonec jsem si rikala ze mi prijde docela mala. Jako v tom smyslu ze se v tom snad mimco ani nemuze otocit ne? Ale jinak ten obchod uplne zboznuju, minuly tyden jsem ve sleve objednala http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-matern... za £11 a pak http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-matern... 🙂

verap
30. pro 2008

Ahoj holky, dekuji za gratulace, manzel je samozrejmne rad 🙂

Vcera jsem byla u GP, protoze jsem trochu spinila a oni mi rekli, ze je to v prvnich trech mesicich normalni, pokud je to teda fakt jen trochu a ne cervene. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Jinak mi je fajn, akorat prsa boli.

S vyprodejemi je to fakt nic moc, ja cekam, az lidi koupi to, co stejne nepotrebuji a pak si to rozmysli a daji to na ebay za polovicni cenu 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
30. pro 2008

vero, jj, je to normalni. Verca to taky mela. A ja jsem krvacela az do 16tt. S tim, ze mi take bylo receno, az zavolam vzdycky, kdyz je tam cerstva krev. Ale kdyby se ti neco nezdalo, tak si vzdycky zavolej na tu early pregnancy kliniku.
Ja taky cekam na ebay 🙂

holky, ja se na ty vase odkazy juknu pozdeji. Teprve ted vztavam 🙂

Simco, gratuluji k chozeni a zoubku. Konecne, vid? 🙂 kde, ze v au budete bydlet vy? vcera jsem mu slibovala, ze nebudes bydlet daleko 🙂))))

forensica
30. pro 2008

Verko, jak rikaji holky, je to dosti caste. Ja z toho teda mela brutalni nervy. Proto jsem si zasla k te polske gyndarce, ta do me koukla a byla to ta eroze na cipku, coz me uklidnilo neuveritelne. GP me desne zklamal s jeho pristupem, byl uplne na ho... a navic ho nejaka zmnena v barve krvaceni nemohla rozhodit. Mam neco o tom popsane v albu. Tak drzim palec, ale urcite vse pujde suprove 😉

Simco, koukam jen co se mlady postavil na nohy uz ho vedete k domacim pracem 😀 Parada ze uz teda mate konecne i zuby, stava se z nej poradny chlap! Jo jo porad 2v1 🙂 ALe dnes jsem prvne zaznamenala bilou tekutinu z kozy a ne jen vodu jak predtim, tak uz se telo pomalicku chysta, asi.

Zuzi, ani na ty odkazy koukat nemusis, je to jen par veci, nic zajimaveho v podstate. Tak dalsi den studia predemnou, vcera mi to docela slo, jelikoz to byla zmnena od te trapne eseje, ale stejne s ni musim zase dnes zacit.

Vcera v noci jsem normalne chytila uplne silenej zachvat smichu jako nikdy nad uplne trapnym a nevtipnym vtipem 😀 Ty hormony se ve me asi brutalne bouri, ale normalne jsem nemohla prestat a slzy mi tekly jak blazen. No komedie 😀

slunicko2
autor
30. pro 2008

Simco, maly se smetakem vypada suprove 🙂 Chozeni mu jde, pane jo! 🙂
Kdy vyrazite na ty hory?
No, au taky bude zaviset od toho, jestli daze vezmou. Pohovory delaji v londyne.

Verco, divala jsem se na ty odkazy. Verbadeut maji moc krasne spaci pytle, a mantinely do postylek. Nad tema jsem vzdycky slintala 😠 ten kolotoc je taky pekny. Sean rad sledoval ten jeho.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
31. pro 2008

holky, preju vam krasneho silvestra. ja padim do prace... papa
a sean je jako na potvoru nemocny :(

miluska.woolley
31. pro 2008

Ahoj holky, tak se konecne hlasim´, doufam ze jste mely krasne svatky... My si to super uzili, prvni Vanoce s prckem jsou uzasny a jeste k tomu jsme si zvladli 2x s M. vyrazit ven, na Bonda a vcera vecer do venkovniho vytapeneho bazenu...

Obrovska gratulace Vere, to je super, preju at vse probiha ok 😵 .

Zuzi, to jsou smutne pribehy s tema starouskama, at ti to dnes rychle utece...

Simco, no tak vida, zoubky jsou tady 😉 . Uzijte si zbytek pobytu v CR. Fotky jsou uzasne, moc Vam to vsem slusi...

Krasneho Silvestra vsem!!!!

editahlb
31. pro 2008

Ahoj holky, taky se pridavam k prani suproveho silvestra a gratuluju Vere k poceti 😵

Mam dobre zpravy od mw, miminko se otocilo prdylkou nahoru tak ted uz jen prezit ten porod.. 🙂
Citim se (jako Verca) docela dost dobre, nic me nezlobi, nohy k veceru otekaji ale to je tak vsechno, uzivam si nicnedelani a jidla, ale vcera jsem mela trochu blbou naladu z toho, jak jsem pribrala pres stehna, zkousela jsem se narvat do tehu dzin a byla to fakt fuska. Ach jo. No nic, vyrazim na prochajdu, je tady ted nadherne, strasne mrazivo, ale krasne slunecno, uz jenom ten snih chybi. Tak si ten den dneska holky krasne uzijte!!!

fairy
31. pro 2008

Ahoj holky moc Vas vsechny zdravim a preji krasnyho silvestra. My uz jsme konecne zdravi tak snad nam to vydrzi. Uz tu je mamak tak to je pryma. Vanoce jsem zvladli a E mela kaprika moc ji chutnal 🙂 E ma toliki novych hracek vypada to u nas jako ve skolce!
Tak vse nejlepsi do Noveho roku at jste vsichni zdravi a spokojeny a Verco a Edit at dobre porodite 😉

forensica
31. pro 2008

simco - 1500slov do eseje a priprava na zkousky ktere jsou 6.,8.a 12.1 😅 ..chutovka co..plan na silvestra zadny, snad jen ho prezit bez prilisneho prezrani 😀

edito - super zpravy s prdelkou nahoru!! 🙂..me bylo poradeno prestat solit a mam pocit ze to trochu na ty otoky zabralo..jinak mi nic neni takze asi to holt ke me patri. Koukala jsi na lednovky? Tam se vcera rodilo jak o zavod (3 mimca!).

zuzi - tak snad tu dnesni 12ctku zvlasnes v pohode a pak nam musis povykladat 😉

heli - no hracky se urco budou hodit a diky za prani

Ja dnes nemohla vubec spat. Asi me z toho klepne. Sice jsem usla v pohode (manza me unavil 🙂) ale ve 2.30 jak kdyz utne a byla jsem vzhuru az do 4.30! CUrat se mi nechce, proste jsem totalne v pohode a vzhuru. Tak jsem se trochu ucila a to slo.Akorat jsem mela asi hlad, tak jsem si dala 2 bread sticks a pak jsem sla zase spat. To je zivot.Tak si to devcata dneska uzijte a hlavne hodne zdravi v roce 2009!

miluska.woolley
31. pro 2008

Edo, to je super zpravicka, ze se mimi otocilo 😵 .
Verco, ja to ke konci s tim spanim taky mivala, neboj ono se to po porodu obrati 😉 .

Uz to holky mate taky za par 😉 , uz se tesim na nova miminka 😵 .

milibilly
31. pro 2008

Prejeme vsem rodinkam hodne stesti a zadravicka do 2009!

Veru, blahoprejeme k tehu, super novina!

slunicko2
autor
31. pro 2008

Simco, ty fotky jsou fakt uzasne! Kde jsi si je nechala nafotit? O je na nich takove slunicko 🙂

Edit, jeeee, to je super novinka! Neboj, porod bude urcite bez problemu a hlavne, drobecek bude u vas! 🙂

Milusko, ja uplne zapomela, ze to pro malou jsou prvni vanoce! Jsem ostuda!!!!! Mas nejake fotecky?

Mili, take prejeme jen to nej v celem pristim roce!!!!!

Helco, tak vidis, i toho kaprika jsi stihla 🙂 Hlavne, ze jste uz v poradku!

Holky, praci jsem prezila. Zitra zase pracuju od osme rano, ale jen do dvou. V patek mam ale dalsi dvanactku.
Dnes jsem pracovala zase s jinyma kolegama. A taky fajn, mela jsem take rozhovor s manazerkou. Tak my vystetlila ten jejich negativni report. A diky bohu, pochopila me s tim hlidanim. Takze muzu mit volno do doby, nez vse ukazu au pair.
Lidi v domove jsou opravdu jako deti. Ale fajn. Dokonce jsem dnes zvladla par lidi ulozit sama do postele, prebalit je a prevleknout. Taky par lidi nakrmit.
A hlavne, prekvapive, me ta prace bavi!

forensica
31. pro 2008

Zuzi, ja se ti vubec nedivim ze te to bavi, me to bavilo vzdycky se staryma lidma. Prislo mi to takove uzitecne.
Ja jsem tradicne prezrana, koupili jsme nejaky bublinkovy dzus tak uz se tesim az to otevrem. Dali jsme si super zmrzlinu, no jeste ted se olizujem 😝

Tak holky, hlavne hodne stesti a zdravi! Zitra vyfotim bruch aby se vedelo s jakou jsem vstoupila do noveho roku 😀

forensica
1. led 2009

Tak co, jeste se kuryrujete po vcerejsku ze tu nikdo nejste? 😀
Foto dodano, pupek porostl docela slusne za 3 tydny 😅

miluska.woolley
1. led 2009

holky Happy New Year!!! my se prave vratili z narozeninove party holcicky od nas z playgroup, jsme uplne vyrizeni, uz se tesime az sebou oba pleskneme na gauc a dame si nohy na horu.
asi jsme to po obede s tou prochazkou trosku prehnali..

slunicko2
autor
1. led 2009

ahoj holky, take vam prejeme Happy New Year! I kdyz my ho teda neslavime, nejak nas to neba 😀
Vcera jsem skoncila az v osm vecer, dnes ve dve a zitra zase od osme do osme. Ale potom jeste musim na velky food nakup do Asdy. Nastesti pak mam vikend volny.

Sean je ted cely nejak nastydly. Tak jsem k nemu v noci jeste nekolikrat vstavala. Jsem uplne vyrizena.

Verco, na pupik juknu. Uz to mas taky za par! 🙂

Milusko, a jak se vam libila oslava? Vsak vy brzy budete mit taky jednu 😉 😵

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
2. led 2009

ahoj holky, tak vse nej v novem roce 🙂
Verco pupik uz mas teda poradny uz tu budes mit za chvili miminko.
Simco moc hezky fotky. Oskar u je fakt velky kluk.
Zuzko to je pryma ze se ti v praci libi je to prace velmi narocna dobre si pamatuji kdyz jsem delala sestru a meli jsme praxi na LDN s tema staryma lidma je to narocne hlavne to tahani, ale clovek ma dobry pocit vid.
Tak dneska mame prvni narozeniny 😵 😵 😵 vubec tomu nemuzu verit jak rychle ten rok utekl.
Tak budu peci s mamkou dort a E poprve okostuje neco sladkyho. Tak krasny den.

forensica
2. led 2009

Heli - tak vse nejlepcejsi k tem narozeninam 😵 To je sila, jak to uteklo co 🙂

Simco - ty fotky jsou fakt pekne, takove nenasilne a prirozene..no ja jsem docela rada ze jsem na vanoce zustala tady jinak by jsme taky asi zkreslili ten pupek nejakym cukrovim 😀

Tady pohoda, nic noveho pod sluncem. Akorat je doma bordel, jelikoz se snazim sedet na zadku a neco studovat (coz mi samozrejmne desne jde ze 🙄 ). Vcera jsem schvalne sla spat az po 2 v noci, a zvladla jsem pak 5 hodin neprerusenych, jipiii 🙂 Jsem zvedava ale kdy me to dnes sklati. Tak tyden 39 je tu 😅

miluska.woolley
2. led 2009

AHoj holky

Zuzi, to je super, ze te prace bavi. Ch. si Vanoce super uzila, to vis spoustu lidi a te pozornosti co se ji dostavalo... ted ma doma do 7. jeste tatku, a ja si ji toho 7. pujdu hodit 😀 .
Party vcera se taky vydarila, byly tam jen 4 deticky, ale vsechny se znaji, Steffi jim upekla specialni dort bez prasku do peciva a vajicek a nam cokoladovy... no a decka si super vyhraly..

Helco, prejeme Ellie vsechno nejlepsi k narozeninam 😵 .

Verco, ten pupik teda za poslednich par tydnu pekne narostl. No taky uz mas 39tt..

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
3. led 2009

ahoj holky 🙂

Verco, pupik uz mas poradny. ale oproti te predesle fotce mi prijde, ze je porad tak nejak jeste nahore 😝
Koukej ted naspat co nejvic muzes, pak uz to takovych dalsich 12 let nepujde 🙂

Helco, velka gratulace k 1. narozeninam! Pamatuju si, jaka byla Ellinka malinka, kdyz se narodila! 😵

Milusko, to bude narocne, az zase budes doma sama, co? 🙂 Clovek si na tu pomoc zvykne, vid? Darran mi vzdycky seana rozmazli a ja mam pak treba prvni tri dny peklo, protoze je Sean uknikany.

Simco, fotky jsou fakt super. Stejne mi prijde, ze v cr foti tak nejak lepe. Je to takove vic kreativni.
Hory si uzijte. ten snih fakt zavidim. My musime vyrazit pristi rok.
Tatik si musel dat alkoholu pozehnane, kdyz mel migrenu (ehm) a nevylezl az do ctyr 🙂

forensica
3. led 2009

Ahojky, tak jsme dnes vyrazili s Bjornem do mesta na nakupy. Koupili jsme par hovadin co jsme nepotrebovali, klasika,ale bylo pekne tak jsme se aspon prosli a pak si dali na obed pizzu. Vcera jsem byla opet vzhuru do 2, ale jsem rada jelikoz jsem napsala veliky kus eseje a ted spis budu muset selektovat, jelikoz uz jsem prez limit. Furt neco 😠

milusko - dorta bych si taky dala 😝 ..ach jo, narozky jsou jeste daleko ale v lete se jede na svatbu tak snad budou mit ve svedsku dobrej 😀

zuzi - no s pupikem ja nevim, ja si vsimla pred par tydny ze se mi zacalo lip dychat tak jsem to prisoudila tomu ze mi kleslo..navic rikala ta MW ze je mlada dost dole..jenze co ja vim, ono to stejne asi nema na nic vliv ...dnes jsem zacala s malinikem (to brzo co 🙄 ) ..a nejak me chytla takova zajimava vlna od zad smerem k boku briska, tak nevim jestli co to bylo, ale rozhodne ne nic co bych mela casto..to jsou mi veci 🙂

Edita se tu dlouho neukazala osoba, jestli nahodou nepredbiha v rozeni,co 😀

tana012
3. led 2009

ahoj maminky,prepacte ze sem len tak vtrhnem,ale potrebovala by som vasu pomoc.Chodite pravidelne na smear test?2x za sebou som mala bordeline changes,mal uz niekto takyto problem?kazda rada pomoze.

forensica
3. led 2009

tana - Ja jsem mela jednou spatny vysledek a tak me ho pak opakovali za 6 mesicu (myslim) a to uz byl dobrej (asi proto ze jsem pred tim letela do CR a tam si nechala udelat kolposkopii a nasli mi tam nejaky pidi vyrustek kterej vyloupli a bylo to)...jestli ti ho delali jak jsi byla tehotna tak jsou pry vysledky dosti casto zkreslene a patologicke...ja myslim ze oni vi co delaji, jelikoz co mi nasli tady nasli mi i v CR tim testem, ale pokud mas strachy tak si zajed domu a nech se poradne proklepnout 😉

tana012
3. led 2009

dakujem forensica,dnes mi prisiel vysledok po opakovanom teste zase zly.takze 2x to iste.ja sa len bojim ze to beru na lahku vahu,dufam ze sa mylim,ale nemam dobre skusenosti s lekarmi.den po porode ma museli operovat,lebo nieco do...li.no ale to sem nepatri.dakujem