Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

barbs88
22. bře 2015

@janinek dekuju moc. Registracni papiry mam doma, tak je tam zitra donesu a uvidim. Jinak bydlim v south west london. A co se vraceni do Cech tyce, stavime tam barak. Ted v lete bude hotovy. A jelikoz posilame hodne penez do Cech, tady sharujeme barak s dalsimi 8mi 😦 a vidine to cerne s bydlenim sami financne. Bud budeme muset pryc z Londyna... a to bychom museli opustit prace, hlavne pritel a neni idealni aby si zrovna ted hledal novou praci a nebo zpet do Cech. No naky ten cas jeste mame. Tak uvidime. Mezitim se snazim najit ty nejlevnejsi studio flaty, ale proklety Londyn a jeho ceny za bydleni 😈

barbs88
22. bře 2015

@janinek U dr. Odkud mam registracni papiry maji otevreno do 1pm a pak od 5:30pm. Tak budu doufat ze me nevykopnou ten vecer s nakou registraci 😀 a dekuji moc za rady. 😊

eviksouthend
23. bře 2015

Ja jsem sla k doktorovi a bylo to zbytecne. Hned me rekli, at si zavolam do nemocnice na tehotenskou linku (pregnancy booking line) a tam se rovnou objednat k midwife. Taky se musis objednat na krevni testy. Berou je co nejdriv, zalezi jak rychle se objednas. Midwife prisla k nam domu (booking appointment), zeptala sa na vse mozne a vyplnila mi teotenskou knizku, taky vzala vzorek moci s sebou a dala mi 'Bounty pack' s veskerymi informacemi o tehotenstvi atd. Preji hodne stesti se vsim, at uz se rozhodnete jakkoli.

mahaenauk
25. dub 2015

Holky, je tu nekdo se zkusenosti s fertility clinics a vsim tim kolem z Edinburghu/Skotska?

kukujda
5. čer 2015

Ahoj holky, nepatřím do vaší skupiny, ale chtěa bych se zeptat na radu. Žijeme v zahraničí (Skotsko) a na prázdniny pojedu na pár týdnů do ČR. Přemýšlím jak to mám udělat s malým (bude mít 5 měsíců v době přejezdu) co se týká nastaveného režimu... Budeme tam 6 týdnů. No a nevím, jestli mu posouvat režim podle místního času nebo zachovat ten skotský. Poraďte, jak to děláte/jste dělaly vy? Díky moc

karin1674
15. lis 2015

Ahoj holky
Bydlim v Londyne jsem snazilka uz asi rok a nevede se. Mahaenauk nasla jsi nejakou dobrou fertility clinics, prosim te napis jake mas zkusenosti a jestli uz jsi tehotna. 🙂

mahaenauk
15. lis 2015

@karin1674 Ahoj ... zijeme v Edinburghu, takze ti moc platna nebudu. Po dlouhych manevrech jsme se v srpnu dostali na cekaci listinu NHS. Ale mezitim se nam podarilo vyridit si papiry a v ramci Evropske direktivy planujeme IVF v lednu v Praze - ale jestli to dopadne, vi buh, protoze muj cyklus si dela co chce a to se pak desne blbe planuje 🙂

Pokud planujete v UK na soukrome klinice, tak se priprav na circa £8000 ucet :(

zsh
16. lis 2015

Ahojte holky, zdravim z Oxfordshire. Jsem v UK 11 let a cekam prvni mimco 🙂.

karin1674
17. lis 2015

Dekuji Mahaenauk. Ja mozna pojedu do Prahy ci do Brna, ale musim si to poradne prostudovat, naplanovat. Mnoha vecim nerozumim. Napr. jak to vse probiha, testy, pak priprava..kolik me to vezme casu, kolik si musim vzit dovolene atd..Ja jsem pripravena I odejit z prace a na par mesicu pobyt I v Praze, ci Brne. Nevis tak nejak priblizne jak to probiha a kolik casu budu potrebovat? Myslim tim - jak dlouho bude probihat vysetreni, priprava pak implantace, odehraje se to treba behem mesice, nebo budu muset brat nejake hormony par mesicu a pak se provede implantace. Ja tomu nejak nerozumim, vzdy kdyz se do toho zactu zaspim drive nez neco pochopim. ☹ Dekuji

karin1674
17. lis 2015

ZSH gratuluji, to se musis citet bezvadne. Jak dlouho jste se snazili? Jake byly prvni priznaky. Ja se pored pozoruji a jsme skoro kazdy mesic tehotna, ale vzdy me to vyvrati pokles teploty a nasledna menstruace. 😢

zsh
17. lis 2015

@karin1674 ahoj, u nas to bylo tak nějak rychle, i kdyz tomu předcházely problémy. Po vysazeni antikoncepce se mi objevil PCOS a rok jsem neměla menstruaci - doktoři tady to neřešili, pry si mam počkat a ze je to bežně... Pak jsme se zasnoubili, ja připravovala svatbu a koupila si krasne šaty na tělo, tak jsem se do nich chtěla vejít 😀, tudíž jsme se o mimco nepokouseli. Svatba proběhla v květnu a ja otěhotněla na konci června - doktoři mi řekli, ze přirozene nejspíš neotehotnim a budu potřebovat pomoc, tak jsem se připravovala na kolotoč, takze jsme byli mile překvapeni 😀

karin1674
17. lis 2015

Tak to je velice dobry konec tvych problemu. To bych se bala kdybych nemela rok menstruaci, ale vidis nakonec se vse samo upravilo a jsi tehotna. A jak daleko jsi od Londyna, v jakem meste? Tak si uzivej tehotenstvi a ja jdu dale cekat na to moje. 😀

zsh
18. lis 2015

@karin1674 vsak ja taky rikala, ze to neni normalni a sla k doktorovi 2x, ale vzdy mi jen rekli, at tomu dam cas 😀... jsem kousek od Oxfordu. Hodne stesti!! ☺️

karin1674
18. lis 2015

@zsh Dekuji taky ti preji hodne stesti!