Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
16. lis 2008

Leno, ja se ti nedivim. Ja uz tam seana taky nedavam. Au pair bude pro moji dusinku snad lepsi volba.

Milusko, to jsi hodna, ze jsi to nafotila. Daz se na to uplne trese 🙂 Asi se pristi rok vypravime.
Ja taky pouzivam to co Lena. Ale taky to nevypere vsechno.
A propo, nepotrebuje mala uz vetsi velikost? Seanovi to proteka, kdyz mu zacinaji byt male. Upozornuju, ze ale podle vahy mu treba jeste 3kg chybeji!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
lena13
16. lis 2008

Je Zuzko tak to mame to same,ja uz pouzivam plenky active pampers a teda co js je zmenila tak je nemela procurane,predtim jsem mela pampers dry.Ja js rada,ze je mala ve svem prostredi a vim,ze Kristyna se o ni stara dobre.Drzim pesti at dobre vyberete a at je s ni Sean spokojeny a ty taky 😎 Na me udelal sileny dojem to,ze Kristyna nesla pozdravit prvni me,ale Claudinku - to jsem fakt byla hotova. 🙂

miluska.woolley
16. lis 2008

holky, my mame prave ted ty vetsi. Mela jsem par poslednich tesco fialovych z CR a dneska to byla ceska huggieska. Nam ale ten balik vydrzi na dva mesice, pokud teda nekam nejedem, takze to nejak s nima doklepu.
jeste mne napadlo, ze v tom treba chvili sedela a jak sebou mydlila, tak to proteklo.

SImco, no to je nemile s kamoskou, ale to uz je riziko. Dneska jsem pouzila to zlucove mydlo, je to v pracce, tak jsem zvedava.

slunicko2
autor
16. lis 2008

Simco, ta kamaradka je fakt zlata! je mi ji lito. takhle se obetovala a ted taky zvraci 🙂 A jeste prisla o Swansea 😀
Ja taky nekdy pouzivam ten spray. Nam uz se dlouho zadna nehoda nestala, nastesti.
Simco, kolecka se povedla! 😀 Jen skoda te horcice, musim koupit tu lepsi.
My asi az nekdy pristi rok pojedeme. Ted nas ceka vymena pasu u auta, nova telka, protoze tamtu jsem musela zrusit, vanoce. To je dost penez.
Tri hodky by mel O vydrzet v pohode. Ze swansea k vam to bylo tri hodiny vlakem.

Leno, ty jsi mela au pair na doporuceni, ze? Je super, ze ti padla do oka a porad to klape! To vis, budu i tak mit strach. Aby treba nezapomela zavrit gate, nebo se maly neudusil jidlem, aby ho nemlatila.. bojim bojim
Diky moc za drzeni palcu!
Olca mi rikala, ze budete kupovat domecek! Uz mate nejaky vybrany? Vyplati se ted hypoteka?

Milusko, u nas fakt byla znacka plinek druhorada vec. Kdyz to tenkrat protekalo, tak u vsech znacek. Taky nam balik vydrzi hodne dlouho. Ja kupuju ta velka baleni v krabicich.

miluska.woolley
16. lis 2008

Zuzi neboj, ja byla au-pairka a mela jsem takovy strach aby se detem neco nestalo, ze jsem si davala fakt bacha.

slunicko2
autor
16. lis 2008

Milusko, diky 🙂
Ja jsem taky byla au pair, ale stejne to nekdy vidim cerne 😀 Zvlast potom co se ted stalo tomu chlapeckovi, i kdyz to je malinko jina story.

forensica
16. lis 2008

Milusko, nakonec pujde na to go-karting. Sehnala jsem uz asi 5 kluku co pujdou s nim, tak si myslim dobre zazavodi 🙂 Ja jim pak doma nachystam nejaky obed a muzou pokecat. Ale jeste to musim zarezervovat, nejak mi tam nezvedaji telefon a tak se tam chystam zitra peskobusem osobne 🙂

Zuzi, ja myslim ze to bude v pohode. Chapu te ze to jsou nervy, ja vubec netusim jak to budu jednou resit ja,ale myslim ze ty Aupair ty deti hlidaji dobre. Pokud to bude normalni zodpovedna holka tak to urcite bude vse v poradku. Jo a krupici jsme meli na snidani vcera 😀

slunicko2
autor
16. lis 2008

Verco, go carting zni dobre. to si urcite uzijou!
S cim byla krupicajda?
jojo, me je jasne, ze to s tou au pair prehanim.

lena13
16. lis 2008

Jo vybrany uz mame,hypoteka se vyplati nebo mame velky depozit,ale stejne cekame do utery na lepsi urok (nebo rikaly,ze kazdy tyden maji nove papiry)tak se modlim,aby to vyslo nebo barak je fakt krasny a taky a tj podstatne je tam hodne dobra skola pro Claudinku.
tak ja jdu spat a jak budu mit cas tak se zase ozvu a pak pridam fotky do alba papa

slunicko2
autor
16. lis 2008

Leno, tak drzim palce, at vam to vyjde! Je super, ze mate velky deposit!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
16. lis 2008

Me vsichni vozi krupicku z cech 🙂

O te kamere jsem take premyslela

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
16. lis 2008

ja ji nekdy delam i seanovi, hezky s maslem, cukrem a grankem 🙂

forensica
16. lis 2008

Semolina 😉...taky jsem mela s maslem, cukrem, kakaem a bananem (to aby tam bylo neco zdraveho 😀 )

slunicko2
autor
16. lis 2008

verco, ja banany jim po kilech, jsem v tom ovoci takova omezena 🙂
dnes jsem si ji teda neudelala...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
16. lis 2008

sean ted tak nahlas prdel! Jak dospely chlap. Dolehlo to k nam az z jeho pokojicku 😀

slunicko2
autor
16. lis 2008

simco, jak jste na tom se znakovanim?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
16. lis 2008

hahaha, podle me jsou to zuby 🙂 ale ve vasem pripade se muzou jen kousek vys posunout v dasni a zase nic neuvidite 🙂 tak radeji mlcim 😀
Sean ma vzdycky takove priznaky.

na seana to znakovani nezabira. ale bedlive me sleduje, kdyz to delam. ale jine veci samozrejme taky napodobuje 🙂 jako mnam mnam bobik od Jarci 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
17. lis 2008

Dobre ranko!

S temi zoubky vam to nezavidim, ja si pamatuju na segru, kdyz byla malicka a rostly ji zoubky byla hrozne mrzuta, bylo mi ji lito ☹

V sobotu jidlo u kamaradky bylo super, pak NCT sale taky dobry, koupili jsme nejake oblecky pro miminko, Osian se uculoval co za novy svet se to pred nim otevira, kdyz jsme tam vesli, myslim ze tolik maminek, tehotnych a detskych vecicek pohromade jeste nevidel 😀 Pliny jsem tam nekoupila zadne, ani svrchni kalhotky, ony byly ruzne flekate a zazloutle a do toho ja nemohla jit. Ale na obleceni je to fakt super, spousta veci nikdy nenosenych, ale asi to znate.

Co s temi recepty na vanocni cukrovi? Meli by jsme to zacit davat dohromady. Recept na vanilkove rohlicky asi mate, co? Ty ja nejradsi.. Taky jsem zacala susit pomeranc na adventni venec, no dere se na me ta vanocni atmosfera (surprise surprise tady v tom desti)

miluska.woolley
17. lis 2008

Edit, dneska zkousim novy recept na oriskove, tak az upecu ochutnam a hodim do placu.

my byly dneska pomahat u nas v materskem centru uklizet po vikendovem blesaku a mala si 2 hodiny hrala sama s ostatnima detma bez maminky. Docela mne prekvapila, myslela jsem jak bude bulet, ale nechala se vzit do naruci od jine maminky co je mela na starosti a odnest prych.
Zbastila susenky a banan a hrala si. Doma jeste susenky moc nedostava, tak si to asi uzivala. 😀 .

Simco, vy jeste nemate ani jeden zub? Ono to nekdy fakt trva dlouho, nez se prorazi, Ch. na to taky trpi. Ted uz 14 dnu vydim ten druhy horni uplne ciste, ale ne a ne se proroznout.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
17. lis 2008

Simco, zase nemusite nic cistit 😀 .

slunicko2
autor
17. lis 2008

dobre odpoledne holky 🙂

U nas se dnes dopoledne zastavila Louise s alfiem. uz nam zacinaji trable 🙂 Kluci se tu vyslovene mlati o hracky! Ale jak 😅 A toho place a slz. Byl to zazitek! 😀 Jen at si zvyka.
alfie uz treba rika ball a car, daddy a tak. To sean teda vubec ne!

Milusko, vidis, jak to male hezky jde 🙂 U nas to se zoubkama nahore bylo to same. Ted se nam reze dolni stolnicka, ma to cele otekle.

Edi, jj, do tech plinek bych taky nesla. ale ty oblecky jsou super!
Ja miluju medvedi tlapicky, jestli to nekdo znate?

Simco, snad se vam uz proriznou nejake zoubky. Asi je ma fakt hluboko. Ale segry budouci svagrove dvojcata taky maji zoubky az v roce.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz