Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

evaj
23. dub 2009

Dobry vecer damy,

Verko, jsou tam nejaci nezorganizovani! S takovym predstihem jim to reknes!!!! Kam jedete? Home sweet home?
Hezky si to uzijte.

Story z vysavacem - ja myslim, ze mamka chvilku strihala, pak popojela a timto stylem ho ostrihala 😀 Ted uz je mu pres dvacet, ale porad mu to pripominame 😀 😀

Simco, teda ten Chrisuv kolega, to jsou soky.

Kato, prodej domku jsme vzdali uz nekdy v rijnu. Tratili bychom na tom, takze vyckavame...

slunicko2
autor
23. dub 2009

Simco, to je sok s tiim kolegou! Hlavne asi pro rodinu! My uz hrozne dlouho vyrizujeme nove zivotni pojisteni. Asi s tim budeme muset pohnout!

Kato, zrovna jsem na tebe myslela, jak to tvoje vareni o velikonocich dopadlo 🙂 ja jsem jeste nikdy pro tak moc lidi nevarila 🙂 Minule jsem se te chtela zeptat, jestli uz pouzivate pull ups? Nebo stale jeste plinky?

Jani, po me nikdo ty moje pregnancy notes v porodnici nechtel! Tak predpokladam, ze tam maji vlastni slozku.
No, ta nova au pair psala, ze je cerstve zalaskovana... A ze asi zustane jenom do vanoc. Hlavne, ze jsem ji rikala, ze bychom radeji nekoho, kdo chce zustat rok! Chjo!
Ale se Seanem si to moc uzivam 🙂 Dnes jsem ho vzala vlakem do Glasgow a on si to moc uzival. Byl hrozne nadseny a porad koukal z okna. Na ceste zpatky ale spal.

Evco, ta story s vysavacem je fakt skvela 🙂 No, ja Seanovi taky budu mit co vypravet 🙂

Verko, tak si dovcu moc a moc uzijte! Sefove jsou teda pekni sklerotici! Ale ja mam to same. Takze vzdycky jeste pro jistotu pisu email!

lucie265
23. dub 2009

Ahojky diky za privitani no bydlim v toronte a je tu fajn az ted na to pocasi..a jak dlouho se snazite o mimco??

slunicko2
autor
23. dub 2009

Ahoj Lucko, a ty jsi take snazilka? Jak jsi se do toronta dostala? Daz byl v Halifaxu lonske leto a moc se mu tam libilo. Jen skoda, ze kanadska navy je fakt takova small 🙂

holky, musim rict, ze Sean se pochlapuje! Dnes si od Alfieho nenechal nic libit a poradne mu namlatil! Pak mu dokonce sedl na hlavu a zacal hopsat (to vubec neschvaluju teda), bylo to na trampoline. A pak jsem ho nacapala, jak Alfiemu naplacal! 😔

pridavam video...

https://www.youtube.com/watch?v=Vlyn99Dr5nc

a fotku, ja na nem sean sedi:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1882216&l...

lucie265
24. dub 2009

jo jsem o druhe uz mam 5 letou anetku,ale druhe nejak nejde vy jste tu vsichni co se snazite nebo uz i co se to povedlo?Kanada je hezka nejdrive jsme bydleli v hamiltone a ted jsme v toronte.A v Angliji jsem byla take,a taky se mi tam libilo..

fairy
24. dub 2009

Ahoj holky moc vas vsechny zdravim. Teda koukam ze jste tady toho napovidali. Ja vubec nestiham chodit na pc, dneska jsem v praci tak to napravuji 😉
Zuzko teda Sean je cislo 🙂 Vy uz pouzivate ty pull up nappy? Ja celkem casto kdyz jsme doma.
Simco tak vy si teda ty nemoci uzivate ze vsim vusdy doufam ze budou oba chlapy vykuryrovany nez se vam princezna narodi jak se citis ty?
Vero co vlastne delas? ten Tvuj sef je teda des a hruza.
Edit to je pryma ze se Ti takh;e dari v CR jen tak dal.
Jinak nam ted vyrostly dva zuby a vubec jsem o tom nevedela 😀 takze uz mame 6! Jiank jsme si krasne uzivaly slunicka ve stredu a ctvrtek skoda ze nejsem doma jeste dneska na vikend to vypada mizerne.
tak se holky mejte.

janauk
24. dub 2009

Ahoj Verko,
diky na tip na kocarek. My to take pujdeme brzo zkouknout. Jsme oba docela dlouhani, tak tohle zni skvele.
Kam jedes na dovolenou? Tak si to moc uzijte!

Zuzko, ono je to asi i s tema pregnancy notes strasne individualni. Me zase midwife rikala ze je musim s sebou vsude nosit a hlavne neztratit, protoze oni si o tom nedelaji nikde zaznamy, coz mi prijde dost blby.
No treba se au pair zase brzo odlaskuje, vzdyt vis jak to chodi 😉

Lucko, vitej mezi nama. Ja v Kanade byla dvakrat ale jen na dovoleny a moc se mi libilo, mate tam nadhernou prirodu. Jak dlouho se snazite o druhe? Moje segra ma 5 leteho Kubika a o druhe se snazi uz dva roky 😒
Jinak my jsme s prvnim meli moc stesti. Zacali jsme v prosinci a prcka jsme si privezli jako vanocni darek z Cech 😉

Zuzko, Sean je pasak 😀 Kdo je Alfie? Bratranec?

saza007
24. dub 2009

ahojte,

hlasim sa zo Slovenska. Je tu klud, mam plne brucho - happy, happy!
Lucka - super, v Toronte som nebola, musi tam byt pekne. My sme pred par rokmi podnikli road trip z Calgary do Vancouveru, jedna z najlepscih dovoloniek ever! Hned by som sa tam vratlila.
Baby ja som nad kocikom este nerozmyslala, tak sa asi budeme musiet trosku rozhybat. 😀

magisa
24. dub 2009

hojte holky,

tak jsem dneska byla na kontrole v nemocnici, nechali me priplou asi 2 a pul hodky na monitoru, nejak se jim nezdaly ozvy mimouse, ale nechat si me tam nechteli 😠 😠 Udelali mi dalsi sweep a pokud si to maly nerozmysli do zitrka rana, tak mam nastup do nemocnice v plne polni a zacnou s vyvolanim...Tak snad se uz zitra dockam...to uz budu 10 den po terminu 😨

Tu zlutou pregnancy book musim nosit porad sebou, pri kazde kontrole ji po me vyzaduji, takze je to asi vsude jine

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
25. dub 2009

Magisto, tak snad uz mate mimise u sebe, drzim palec 🙂
Simco, s tebou to uz taky vypada dosti nadejne! 😵
Zuzi, pekne video, koukam ze uz aby jste zacali stetrit na poradou karu az bude v puberte 😀 No a ze se o i sebe dokaze postarat dosti prokazal na te trampoline 😀
Verko, ta tvoje prace je teda fakt brutus, to jsou ale mantaci 🙄

U nas dobry, ja dostala dalsi balik oblecku 9-12 pro malou. Jsem nadsena, nektere oblecky jak nove, uplne se rozplyvam 🙂 No nic, dnes jdu povykladat ohledne meho zazitku se slepakem na jednu schuzi, pak Bjorn pomuze kamosce s pocitacem a ta nam za to navarila gulasek 😝 Zitra zadny plan, snad jen stihnu posekat zahradu a zasit, uz jsem nastvana ze jsem se k tomu jeste nedostala (krom hrachu, ten uz leze! 🙂 ) Pekny vikend vsem.

peppapig
25. dub 2009

Ahoj holky, zdravim po dlouhe dobe 🙂 Vy toho tolik naklabosite, ja vubec nestiham cist 😲 Jsem rada, ze vsem malym marodum uz je lepe. Mia si take prosla prvni strevni virozou, bylo to hrozne, ale uz je to za nami a kila ztracena kakanim uz jsou zpet a vse v normalu 🙂

Holky Londynanky, chtela jsem se zeptat, jak to resite s kocarem, kdyz musite! metrem. Jako neridicka se chystam do Londyna vlakem a budu muset na metro s buggy, coz jsem nikdy nemusela. Jak to je na stanicich, kde neni bezbarierovy pristup atd? Diky predem Vendy

Krasny vikend vsem

slunicko2
autor
25. dub 2009

Verco, tak si nechte chutnat 😝 Jo, zadnou karu od nas nedostane, kdyz vidim jak tu pubertaci ridi! Bohuzel, s tim jak utrati tech svych £250 a co mu tam nasetrime za tech 18 let nic nenadelame 😀 Snad ho dobre vychovame 🙂 Ale uz jsem mu zalozila dalsi ucet, kam mu budeme sporit, a nad tim budeme mit kontrolu.

Simco, tak porodu zdar! At je to rychlejsi nez minule 🙂 S tema koprivama si maly chudak dal! A co puchyrky, uz jsou pryc?
koukej uz si zabalit tasku do porodnice 🙂
Ja bych za Daze dostala £10000, kdyby umrel na ponorce. A mela bych sest mesicu na vystehovani.

Magiso, drzim palce, at ti ten ster zabere! Ja jsem ho tenkrat take mela. Jsi statecna, ze jsi si ho nechala udelat podruhe 🙂 Ja bych si ho uz nedala 🙂 A jak se vubec citis?

Peppopig, ja jsem na takove stanici vzdycky pozadala nekoho, aby mi do schodu pomohl! Pokazde se nekdo nasel.

peppapig
25. dub 2009

slunicko diky za vzkazik 🙂 Nenapsala jsem to moc dobre, ja si malou v buggy do schodu vynesu, to neni problem, jen potrebuju z Waterloo na Kings Cross, jeste s vystupovackou v jedne stanici a vsechny jsou to ty nejnizsi, tak nevim co a jak na eskalatorech, muzu vzit koc na schody (vim, ze shopping centrech se to nesmi) nebo je to zakazane? Diky holky

slunicko2
autor
25. dub 2009

ja jsem si kocar na eskalator vzala. Zakazane to neni.

lucie265
25. dub 2009

Ahojky no co jsem slysela ve Vancouveru je pry taky krasne byla tam moje svagrova.
Jak je tedy mozne,ze prvni jde tak lehce a s druhym jsou takove problemy ??

slunicko2
autor
25. dub 2009

Lucie, ja jsem zatim neslysela nikoho, kdo by si na Kanadu stezoval 🙂
S tim druhym je to asi jak u koho. Nekomu se naopak druhe podari hned. ja musim na vysetreni, zda po cisari nemam srusty...

peppapig
25. dub 2009

sluncko diky, tak asi to udelam jak pises, ikdyz si nedovedu predstavit nervozni kravataky preskakujici muj kocar 😀

saza007
25. dub 2009

peppapig jasne, ze mozes na kociarom na escalator. Ked som bola kedysi nanny tak sme sa tak vozili casto - len to treba dobre vybalansovat - ale raz to skusit a budes vediet ako na to. A fakt su ludia ochotni (samozrejme nie vsetci) ze sa ponuknu, ze ti pomozu - vacsinou chlapi.

Inak kocky, ked som isla na letisko, tak som na lutone vystupovala z vlaku s kufrom a jeden muz sa mi pozrel na brucho a potom mi vyniesol kufor hore schodmi - tak uz asi konecne vyzeram trochu pregnant 😅 Potesila som sa 😀

miluska.woolley
25. dub 2009

Ahoj holky, hlasim navrat z CR, vracely jsme se s Lottkou kvuli plavcu a nakonec nam dneska rano volali ze bazen je zavreny...
Mark uz je od utery zpatky v praci a nestezuje si.

Jani, COrnwall zavidim i uprsenej. U nase je nadherne, ale more zadny... a ja navic dneska cele odpoledne dobrovolnicila na bazarku.

Zdravim a vitam Lucku.

SImi, chlapum brzky uzdraveni, jsem napjata jak to bude s tim porodem.

A Magi je koukam porad 2v1 😕 .

Peppapig ja sice nejsem v Londonu, ale na eskalatorech jezdim s kocarem porad, vytahy jsou tu plny tlustoprdu co jsou liny dojit k eskalatoru. Sice tam jsou vsude obrazky preskrtnutych kocarku, ale jeste mi za ten rok niko nic nerekl.

forensica
25. dub 2009

Zuzi, no to by jsi toho teda dostala co 😠 To je uplne trapny.

Vendy, s cestovanim v Londyne uplne v pohode. Vytahy jsou tu minimalne, ale eskalatory s prehledem, zakaznane to neni, presne jak rikaji holky. V obchodakach je to vetsinou na tech eskalatorech nalepene, ale jelikoz vytahy jsou casto desne pomale tak ja je pouzivam a nikdo me nikdy nevyhodil. Urcite to zvladnes 🙂

Luci, no ja bych tedy brala kazde otehotneni jako ze je to poprve. Je tam proste jen 20 procent sance pri kazdem styku a tudiz je to proste nahoda jestli se to podari hned ci za rok. Nestresuj se, jestli uz je to dlouho tak doporucuji zacit merit bazalni teplotu, to u nas dost zabralo 🙂 Drzim palec!

Milusko, vitej zpet 🙂

Nejake zpravy od Magi ci Simci nekdo???? Jsem cela napnuta 🙂

peppapig
25. dub 2009

Diky holky, kdyz ja jsem takovy poctivec, ze ve shoppingu vzdy cekam tech 15 min na vytah, prave kvuli ten nalepkam na eskalatorech ☹ Ale diky, ze jste me ujistili, aspon nebudu nervozni, kdyz vim ze se to smi. Ja nikdy v Londyne po kocarech nekoukala, tak vubec nevim a kdyz byla mala kdysi v satku, tak me to nejak ani nezajimalo.

Magisa je podle jeji posledni post v porodnici a ceka na vyvolani porodu a mozna kdo vi, trebas se malej uz narodil 🙂

slunicko2
autor
25. dub 2009

Verco, joooo, navy se nepreda 🙂 ale armada je tady na tom jeste hur! Tem dokonce pred cestou do Afg. nebo Ir. doporucuji, at si uzavrou soukrome pojisteni! A pak je tam poslou z nedostatecnym vybavenim!
nevim, jestli jsi ted nekde cetla o tom soudnim procesu ohledne tech dvou mrtvych submariners? To presne odrazi celou situaci ve forces, vsechno se fusuje.
Nekdo navrhl, at v zajmu usetreni pouzijou kyslikove bomby, ktere jsou urcite k vyrazeni a buh vi jak dlouho je nekdo skladoval na desti vedle ponorky. A pak to v ponorce explodovalo a vybuch zabil dva kluky. Jeden teprve v navy zacal a druhy mel potom cviceni odejit z navy. Mel se stehovat do Statu a ozenit se tam...

Ja jsem od Simco slysela naposledy odpoledne. Snad by mi textla kdyby neco! Snad nebude mit zase tak dloouhy porod jako minule.

Milusko, jaky bazarek? nasla jsi nejaky ten domecek na ebay?

Saza, tak to uz jsi proud tehule, kdyz uz je ti videt brisko 🙂

miluska.woolley
25. dub 2009

Zuzi, domecek jsem nasla, ale nove jsou drahe a pouzite jsou vsechny jen k osobniiu odberu... no nemusi holt mit mala vsechno.

My mame o vikendu v materskem centru bazarek, sama jsem tam dala prodat par veci, tentokrat je to damske obleceni, tak jsem byla odpoledne pomahat na kase.

slunicko2
autor
25. dub 2009

Milusko, ja jsem koupila Seanovi levny v Homebase. Nebudou u vas mit taky neco takoveho? Ja jsem se ted divala na ebay po Little Tikes double decker. A taky je vsechno jenom k osobnimu odberu 😠

Peppo, magisa psala, ze mela ster... ale ze i presto, ze byla na monitoru pres 2.5 hodiny, tak ze ji tam nechteji 🙂 Leda, ze by ster zabral a rozjelo se to! 😵
Ja jsem prenasela jenom 5 dni a uz jsem z toho byla na prasky! Uplne ji lituju!

forensica
25. dub 2009

Zuzi o tom pripadu jsem neslysela, ale je to teda fakt smutny. Kdyby ty kluky aspon poradne vybavili kdyz uz je posilaji do riskantnich podminek ze.

Ja jsem ted nakoupila par veci na sebe na eBay. Bjorn rika ze to mam brat jak podporovani charity tak misto behani maratonu koukam na eBay 😀 Ja se totiz v normalnim obchode nedonutim utratit a to i kdyz veci potrebuju. Tak takhle aspon obnovim satnik, kdyz uz jsme vyradili 3.5 cerneho pytle! Je to docela uspokojujici takova cistka 😎

Mala byla zase dnes uplne zlata. Musim verejne priznat ze jsme z ni uplne a totalne posrani 😵 Ona se furt smeje, zadne plakani, proste totalni pohoda. Doufam ze ji to vydrzi az do dospelosti, i kdyz neco mi rika ze to je az hodne optimisticke 😀

ZItra jdeme do Strady na dlabanec, mame vaucher 2 for 1 tak se tesim 😝

peppapig
26. dub 2009

Cau holky pri nedeli, akorat premyslime kam dneska vyjedem, moznosti je hodne a ne a ne se rozhodnout 🙂

slunicko, magisa mela jit zpet do nemocnice vcera (myslim) na dalsi sweep ci vyvolani porod, moc ji drzim pesti, uz byla hrozne nedockava a chtela mimika v naruci 🙂

foren, ja te obdivuju jak nakupujes pres ebay, ja jsem asi nikdy nepochopila ten system a jsem lina to pochopit 😒

milusko, ty u jsi bylav Uk, vid? tak jsem te ve West Quay propasla, snad priste!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
26. dub 2009

Verco, ja mam tak blbe body proporce, ze bych si na ebay jen tak obleceni nekoupila. Ale kupuju tam kabelky, hracky a nejake obleceni pro Seana atd.
Nechte si chutnat! Sean byl taky uplne ukazkovy. A v podstate porad jeste je, ale uz si dokaze poradne dupnout 🙂

Simco, ja myslim, ze tu bych dostala asi klasicky od statu. Nevim, zda bych mela narok i od navy.
me teda tento tyden stacilo si zajet do Glasgow. Pri vystupovani z vlaku tam byl dost velky step mezi vlakem a peronem. Malem jsem Seana vyklopila a nikdo mi nepomohl!
Jej, tak snad uz to budes mit za par!!!! Uz se tesis, ne? Zachod splachuje
😀

Peppo, jojo, ono to uz bylo 24.4. kdy to magisa psala. Ja jsem si myslela, ze to bylo pozdeji. No, tak to uz je v nemocnici od 25.4. Snad uz to ma za sebou 🙂

miluska.woolley
26. dub 2009

Peppo jj uz jsme zpatky, tak priste se musime domluvit.

Holky mala ma horecku a prujem, lezou ji stolicky... jen breci a chce se chovat... at mne nemecky matky a dr. ukrizujou, ale diky bohu za televizi a night garden s peppou pig.