Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

mirka755
13. srp 2009

Livi tak to jsi šťastná matka, já bych tu naší k prsu nedostala ani heverem 😀 a hlavně by mě těma svýma klofákama ještě pěkně zničila bradavky, protože by už ani nevěděla jak to má chytat 😖

pajulinkka
13. srp 2009

Ahojky holky dneska jdu na usni ☹ V úterý ráno mě začalo bolet ucho ale myslela jsem že to přestane. Ale bohužel sem včera ještě musela na pohovor kvůli práci a ucho příšerně bolelo ☹ dneska v noci sjem skoro vůbec už nespala...jen teď k ránu sjem trochu zabrala takže jsem nevyspana ucho bolí skoro neslyšim, a teď čekám na taťku ať mě odveze na ušní a sem zvědavá co mi budou dělat...už ani skoro nemůžu otevřít pusu ☹ ☹ ☹
Leni: gratuluji......hlavne at vse dopadne dobre

nensy
13. srp 2009

leni tak to na tebe budu myslet ale určitě bude HCG dobrý

liviky
13. srp 2009

Miri - Viki měla 2 roky jak se Lili narodila a zubů už měla jak se říká taky plnou hubu....a divoška šílená je pořád,ale taky je to žárlivka jedna,takže sem jí prsíčko dovolila,ale nesměla kousat....no a ona se snažila oč to šlo,jen aby o něco nepřišla 😀 .....ted to u nás vypadá tak,že když mě jednapřitulí a udělá mi moja moja tak ta druhá hned doběhne a začne řvát jak tur že chce taky!.....je to děs jaké to sou žárlivky a obě sou hlavně ve znamení berana,takže myslím že tu pravou srandu ještě zažijem 😅

liviky
13. srp 2009

a paji - tobě ať to dobře dopadne a ouško nebolí!!!.....ale každé auvajs přebolí 😉

mirka755
13. srp 2009

Livi tak to asi měla ještě v paměti, ta naše by mě už pokousala-Aneta byla také od měsíce na UM

adellaide03
13. srp 2009

Ahoj holky,
teda to jsou věci samé zdravotní problémy Livi Paji snad vás to brzyčko přejde držím pěstičky.
U mě noc tak na půl vzbudila jsem se před druhou na záchod a než jsem se odhodlala jít byly dvě pak než jsem došla než jsem se vrátila než jsem zase usla tak byly tak tři, ale pak už jsem spala až do osmi naštěstí. Venku je hnusně tak budu dnes opět celý den doma.

pajulinkka
13. srp 2009

Ahojky holky tak mám zánět středního ucha. Mám antibiotika a kapky...ale jako je to hnus snad mi to co nejdřív přejde a bude to zas v pohodě

nensy
13. srp 2009

paji teda to ti nezávidím asi to musí pořádně bolet

pajulinkka
13. srp 2009

Mno Nensy boli to jak cert....jak jsem to vcera priteli vysvetlovala tak jak kdyz te boli hooodne moc zuby...Bo ho nedavno boleli tak jsem mu to rpirovnala k tomu...uz dva dny v noci nespim...usnu tak na dve hodiny a pak se prevaluju a nemuzu zabrat bo nevim jak si lehnout...a pak dkyz zaberu tak vstava pritel a nebo jako dneska mi zvonil budik!!!!!Takze jsem asi tak za dva dny naspala dohromady 5 hodin

adellaide03
13. srp 2009

Paji já to znám jako děcko jsem na áněty středního ucha trpěla docela pravidelně. Budeš muset tak tři dny vydržet a pak to povolí neboj.Nic si z toho nedělej já těhotná a se zlomenou nohou taky toho moc nenaspím, ale ono se to zlepší uvidíš.

nensy
13. srp 2009

teda paji to jsi chudák tak snad to brzo zabere a ty se vyspíš

pajulinkka
13. srp 2009

Mno Adel me to chytlo poprve....jinak jsem byla asi v 7 letech na operaci s uchem bo jsem na nej neslysela ale to bylo leve a ted prave....Jsem si rikala ze mam posledi dobou pech ☹

A Adel kdy ti sundaji ortezu nebo mas sadru?

lenkakubickova
autor
13. srp 2009

jeeeejda,tady je lazarů 😉 😀 😀 😀 Dneska ráno jsem dělala druhý test a // fakt sílí 😵

Pavli: tak ať tě to brzy přejde, zánět středního ucha je svinstvo :(

Adélko: snad si nějak zvykneš a vyspíš se,potřebuješ odpočívat 😉 🙂 A kdy jdeš na kontrolu? Aby jsi se dozvěděla,kdy ti to sundají?

nensy
13. srp 2009

tak to je dobře leni jsem koukala jak je krásně tmavá

mirka755
13. srp 2009

jéé Leni, o den dýl se narodila Anetka - to určitě vyjde. Jsem zvědavá kolik jich tam máš drobísků, jestli vyjdou dvojčátka 😵

pajulinkka
13. srp 2009

Luničko tak to ti velice gratuluji že čárečka zesiluje.... 🙂

adellaide03
13. srp 2009

Leničko to je bezva že sílí tak to snad opravdu znamená že se miminko nebo miminka uhnízdily tam kde mají. Moc se těším na tvé těhulkování. Na kontrolu jdu 24.8. a tam se dozvím jestli na ní můžu zkoušet došlapovat nebo jak to bude. Chtěla kontrolu za týden ale protože jsem těhotná tak řekla až za 14 dnů aby mi nemuseli zase hned dělat rentgén.
Páji mám ortézu a tu prý budu mít asi až do porodu ☹ no ale hlavně aby se nožička uzdravila.

nensy
14. srp 2009

teda leni pěkný ti testíky tmavnou je to super 😀

lenkakubickova
autor
14. srp 2009

Ahoj holky 🙂 Mám moc práce,tak jen podávám zprávu 🙂
Výsledky z krve, bohužel prý bude asi až v Po, mám si zkusit zavolat okolo 15:00,ale spíš mám počítat s Po,chjoooooo, to nevydržím ☹ Jinak čárka zesílila 😵 😵 A na první utz jdu 24.8. v 8:00, tak už se těším 🙂 😵

liviky
14. srp 2009

holky čau přidávám se do klubu lazarů 😅 .....včera sem měla bloknutou páteř a během dne mě začalo bolet v krku a spustila se mi šílená rýma! ☹ .....rýmu a kašel prdím,ale ta bolest zad neustoupila tak sem dnes ráno šla k dr. a dostala sem 2 injeke na uvolnění zad,mám prý na všechny strany zablokovanou krční páteř!....doufám že to do večera povolí ,nemůžu se pořádně ani postarat o moje cácorky ☹ ....ted si je vzala kámoška a bude je mít do oběda,tak půjdu ležet!
...jo a příští týden dostanu žádankku na echo srdíčka,prý mám asi šelest! 😖

leni koukla sem na tvoje testíky,teda ty fakt krásně sílí,bomba 🙂

nensy - a co ty na té plastice?..co ti řekli?

nensy
14. srp 2009

je leni no budu na tebe myslet aby jsi nemusela čekat do pondělka ale podle mě se nemusíš bát protože testíky to říkaj jasně 🙂

livi no musím mít od ortopeda doporučení a hotovej mamograf a to je všechno

liviky
14. srp 2009

aha...a pak na to vlítneš jo?....takže do měsíce či do dvou?

nensy
14. srp 2009

no nevím ivčo mi říkal že mamograf mužu čekat třeba pul roku a objednání na operaci taky že maj narváno 😝

liviky
14. srp 2009

aha čéče,takže ani tak to nebude nic rychlýho co?.....no jo no co se dá dělat,ale zase na druhou stranu,když budeš mít vyšetření s mamografu tak bys měla nastoupit do 3 měsíců ne?...jinak by ti předešlé kontroly a vyšetřní byly na nic ne?....se mi zdá že to tak bývá že vyšetření před operací nesmí být starší jak 3 měsíce!

nensy
14. srp 2009

no říkal žemamograf muže bejt starej pul roku.

nensy
14. srp 2009

tak od ortopeda prej stačí když mi napíše že mi doporučuje ze zdravotních duvodu zmenšení prsou a to je všechno a ten mamograf

liviky
14. srp 2009

aha tak to jo,no nic du ležet ☹

nensy
14. srp 2009

ještě tě to bolí 😕

pajulinkka
14. srp 2009

tak vydím že se nám to tady pěkně hroutí stím zdravíčkem....hlavně ať se všichni brzo uzdravíme 😉

Leničko to je dobře že čárečka sílí.... 😉 a na výsledky krve se dočkáš....já jsem se taky dočkala 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru