• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
a co paji jak ti dneska je a co mimčo jak to vypadá
14. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: nestíhám dočítat..

Leničko, gratulujiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na testíku jsou // kráááásně vidět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je dobře, že sílí, uvidíš, příští týden už na tebe vyběhnou pořádný kolejnice :grinning: :grinning:

Adelko, ty máš zlomenou nohu??? :confused: musíš na sebe dávat pozor, ty těhule jedna :wink: :slight_smile: tak ať se to dobře zahojí, ať můžeš pak lítat kolem prcka :slight_smile: :slight_smile:

musím zas letět, Tomidlo pobrekává....nemám moc času, začínám dneska vyklízet obývák, přes výkend chceme zase výletnit na chodský slavnosti a pak v Ne na návštěvu za známíma a pak už příští týden tady začnou měnit ty špaleťáky :confounded: :confounded:

zatím pááá, zdravím ostatní :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy: tak dneska jsem se aji celkem vyspala....ale byla jsem nadopovana paralenem...antibiotika jsem ještě nezačla brát....nějak se mi do nich nechce :wink: radši si počkám na MS, dneska bych ji měla dostat ale nějak se jí asi nechce....jak jsem si dělala srandu s kamarádkou, že jsem byla na vyšetření a DR mi bdue chtít napsat nějaký hormony a já nakonec otěhotnim sama :wink:
14. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo paji to většinou tak je že pak otěhotníš :grinning: tak snad ms nedorazí
14. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se taky modlím aby nedorazila :wink: ale při mém štěstí teď tak dorazí :angry:
14. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj paji ještě neni nic ztraceno
14. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy - jo ještě mě to bolí,ale asi hodku sem se vyspala a je to o něco lepší....večer začnu brát antibiotika tak zítra už mi snad bude líp!
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak holky už mám doma,sou po obědě tak deme zase spát....se mi asi pak nebude chtít večer :unamused:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ivčo no hlavně to nenamáhej :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě nela taky spí i pes a vašek je v práci
14. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko.tak mi jedem za chvíli na chatu a budem tam až do večera
15. srp 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak výsledky krve bohužel nemám,až v Po odpoledne :frowning2: ...ale jedeme dneska pryč,tak to už nějak uteče :wink: :slight_smile:

Přeji všem krásný víkend a v Po dám vědět,papa :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...ucho se trosku zlepsilo....ale uvidim...jinak MS zase opet dorazila :frowning2: ale tak pak uvidim co mi rekne 1.9. na gynde
tak se mejte uzivejte pekneho dne a ahooj
15. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě něco při mém štěstí co teď opravdu mám mě začíná bolet druhé ucho...takže si asi hodim mašlu nebo já nevim :frowning2:
15. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsme doma byly jsme celej den na chatě
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak dneska asi budem doma nela má prujem aje celá opruzená tak uvidím nebo pojedem poo na chatu
16. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my včera grilovali maso a byla to sranda jak mě vezli k tomu ohni :slight_smile: Taky fakt nemůžu ze své švagrové (manželky od bráchy). Nikdy jsme se nemusely, ale že tohle řekne před všema fakt holky takového bezcitného člověka jsem v životě nepotkala. Nejdřív když jsme seděli na terase a mamka říkala, že mě tam nějak dostanou na to řekla !však může sedět tady ne." ne aby třeba řekla, že nám pomůže nebo tak něco. To jsem ješště byla z ticha. Pak jsem řekla nahlas Martinovi (to je můj přítel), že mi slíbil, že tvrdé pít nebude aby mě odstal zpátky a ona. "však teď vidíš jaké to je když jedete k nám a on řídí a Ty piješ." tak jsem se naštvala a řekla jí, že přece nejde o to pití normálně, ale o to, že mě pak poveze nahoru. No prostě tohle chování nechápu. Nevím proč se ke mě tak chová. Nikdy jsem jí nic neudělala, pomáhala jí s dětmi a i teď je často hlídám a ona prostě musí být taková. Vím sice, že je taková a vím, že jí spousta lidí nemá rádo za to jaká je, ale vždycky mě to mrzí. Tak jsem si postěžovala a už je mi líp. :slight_smile:
Zuzy no jo zlomila jsem si nohu co se dá dělat tak dodržuju léčebný režim ať se hezky rychle zahojí a já můžu dokoupit věci na mimiško a pak být fit až se narodí.
Paji to je ale mrška ta MS, že zase dorazila, ale v září se snad dozvíš víc a snad se zadaří.
Leničko neboj krev bude určitě v pořádku hlavně, že čárečky sílí.
Ivi co máš dneska v plánu?
16. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adel no nevím tedkon dovařím knedlíky a pojedem na chatu doma je vedro fakt se to nedá aspon budou na vzduchu
16. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda pipka adel tak se na ni vykašlej nemá to cenu se rozčilovat
16. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi to víš, že na ní kašlu, ale my se žvdycky divíme čeho všeho je schopná. Tak snad jste si to na chatě hezky užili. Já po obídku spala a pak jsem seděla venku na lavičce, nic jiného dělat nemůžu.
16. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já bych se taky divila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo na chatě bylo fajn tedkon jsme dojeli na veču jsem dělala chlebíčky v tomhle vedro to je dobrý
16. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem.tady už je dneska krásná a korát jsem si nák ´přeležela a bolí mě za krkem
17. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ranko
17. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jak je
17. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fyzicky už docela fajn
:wink:
17. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře a co holky
17. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tu už dneska řáděj od 6 h. rána!
17. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lukáš toho dneska v noci taky moc nanaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co honza je už v práci
17. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ony spaly celou noc a krásně,ale holt v 6 už byly vyspinkané do růžova!....a jo H. už je v práci!
17. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak lukáš ten dneska jez snad celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jez?....jako lez? :sweat_smile:
17. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek