Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

maicky
5. zář 2009

Jelikož má Dáda nakázanou dietu, kvůli průjmu z antibiotik, tak dělam dušenou mrkev s kuřecím masem, ale teď když má nakázanou i kašovitou stravu, tak jí to maso do toho budu muset pořádně natrhat na kousíčky 😅

nensy
5. zář 2009

mnam tak tu bych si dala taky 🙂

maicky
5. zář 2009

Ivi: Tak si jí udělej 😉

nensy
5. zář 2009

jo udělám asi v týdnu mám tady celej balík ale mě to nebaví strouhat 😀

maicky
5. zář 2009

Tak to mě to taky nebaví strouhat, ale když je to jednou za čas, tak se to dá zvládnout 🙂

nensy
5. zář 2009

jo tak to máš pravdu

adellaide03
5. zář 2009

Ahoj holky,
tak my jsme se dneska byli dívat na sporák a dokonce jsme i vybrali a pá nám ho doveze v týdnu zadarmo.

nensy
5. zář 2009

fakt jo adel a jakej je

nensy
6. zář 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂 tak manža jel na nákup a pak do práce dneska je venku zima

nensy
6. zář 2009

tak jsem umyla nádobí a pujdu vařit polívku

liviky
6. zář 2009

hoj holky 🙂
jak se všem vede?..doufám že fajn 😉
konečně sem dodala do alba hadříky dodělaný pokoj od našich cácorek a do řádění 2009 sem dala jak sme bly ted v pátek v dinoparku,tak se kukněte 😉 😀

..já ted du dělat bílkovou buchtu a pak ještě švestkovvou a holky koukaj na sněhurku od disney a skoronedýchaj 😀

nensy
6. zář 2009

nazdárek 🙂 tak já se jdu kouknout.mnam livi jakou švestkovou nákou kynutou

nensy
6. zář 2009

lili už nespí v postýlce ivčo 😕

adellaide03
6. zář 2009

Ahoj holky,
Ivi no já ho viděla na létáku, ale je od electroluxu tak snad to bude kvalita. Až mi ho pán dodá tak ho vyfotím. Taky budu mít fotky bříška tak je sem taky konečně dodám. Včera odpoledne přišly nečekaně kamarádky ze školy tak jsem byla strašně ráda. Jedna z nich má dvě děti a druhá je teď taky těhulka 🙂
Moje mamka dnes dělala tvarohové šátečky protože mají přijít brácha, švagrová s dětmi na můj svátek.

liviky
6. zář 2009

nazdárek ....no nensy už nespí dlouho v postýlce,ať může kdykoliv vylézt ven....sem tam to udělá,ale hned se vrátí,je to šikulka 🙂
a asi udělám něco jako bublaninu,kynuté já dělám málo 😖

nensy
6. zář 2009

teda ivčo tak to je fakt šikulka já furt váhám jestli máme nele už koupit postel 🙂

adel tak to se těším na bříško a sporák bude určitě dobrej

liviky
6. zář 2009

jo,spí sama v otevřené posteli skoro o půl roku dřív než Viki!

..jo a nevím co se děje všude s těma spotřebičema...mě teď odešla žehliččka sakra....chvíli hřála a najednou nic a sakra já tu mám zrovna 4 pračky prádla na žehlení ☹ ...a napařovačku já nemám ráda,raději sem měla tu klasiku bez napařování a bla fajn těžká,tak sem nemusela vyvíjet žádnou sílu na žehlení!!!

liviky
6. zář 2009

a co nensy teda říkáš na pokojík holek? 😨

nensy
6. zář 2009

jo fakt šikulka 🙂 je fakt moc hezkej fakt super moc se vám povedl 🙂
až to dáme do kupy tak přijedem 🙂

liviky
6. zář 2009

no to doufám,už to slibujete dlouho...aby my sme nepřijeli dřív mi zase k Vám 😀
..jinak jjediný člen naší smečky sem tu já,jinak všichni spí 😅

nensy
6. zář 2009

no hele nech bejt vašek má pro honzu tu střechu v těch konárkách prej hned jak bude teplo 😀

liviky
6. zář 2009

jako příští rok jo? 😀 😀 😀

nensy
6. zář 2009

jo příští hned na jaře nebo jak bude teplo hned nák na začátku jak tam honza byl s vaškem jak jste tady byly

liviky
6. zář 2009

jj
no my deme všichni ven s hafanem,tak zatím mizííííím 🙂

nensy
6. zář 2009

jasně tak si to užite já jdu za hodku ke kámošce na kafe

pajulinkka
6. zář 2009

ahojky holky jak se dari?Nejak na vas zapominam...ted jsem si zas totiz naistalovala Sims 2 tak hraju jak dabliiiik 😉 Lenicka se tady neobjevila?Ja se vlastne ani nedivim 🤐
A co ty Adel co nozka?

ojo
6. zář 2009

ahojda 🙂

tak my byli dneska opět na pouti tentokrát v Sušici 😀 utržila jsem pro Tomáška vlněnýho kulicha na zimu a taky zateplený overal 😵
od zítra má být zas hezky, tak hned v UT zaplnim šňůry venku prádlem 😀 😀

Paji, Sims 2 znám 🙂 ....dřív jsem seděla u toho denně, moc se mi líbilo, jak už to bylo takový lidštější 🙂 🙂 teď už mám ale jiný radosti 😉 😀 😀 😀

tak pááá a mějte se 🙂

adellaide03
6. zář 2009

Paji děkuju za zeptání. Ale jo jde to, nožka se doufejme hojí a snad 17.9. budu moct začít s rehabilitací.
Zuzy jo je fajn, že zase bude hezky. Snad už bude jen příjemné babí léto 🙂

nensy
7. zář 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak lukáš jde za chvíli do školy a malá ještě spí

tyntyna
7. zář 2009

Dobré ráno všem,

Ahoj Ivu, a jak se Lukášek těší do školky. 🙂 Péťa taky ještě spinká, od minulého úterý spinká ve své posteli v pokojíčku, ale sám se tam bojí tak tam spí buď manžel nebo já.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru