Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
7. zář 2009

ahoj jani jo lukáš se těší už tam je 🙂 aha tak snad si zvykne mi budem nele kupovat taky postel

tyntyna
7. zář 2009

Ivu a od kdy Lukášek spinká v pokojíčku?

tyntyna
7. zář 2009

Ojo mám číslo na Adélku, tak kdyby něco tak jí napíšu.

Adélko a Veru nastavila jsem tam datum poslední Ms což jsem měla 12.12.09 a cyklus 36 dní. Tak nevím, proč to ukazuje 39tt.

nensy
7. zář 2009

lukáš ten spí v pokojíku už od 3let 🙂

tyntyna
7. zář 2009

Ivu a to tam spal hned sám nebo si tam musela spát ze začátku taky? A chtěla jsem se zeptat jestli si nepamatuješ , za jak dlouho jsi rodila, když ti kleslo bříško dolů?

nensy
7. zář 2009

ne lukáš tam spal sám ten byl dobrý horší to bude s nelou 😝 jani lukáše jsem přenášela po druhým termínu 14 dní a byl císařem a nelu jsem měla plánovanou ta se narodila o deset dní a šla plánovaným císařem

tyntyna
7. zář 2009

Aha, tak snad se tady někdo ukáže kdo to bude vědět. V pátek jsem měla bolesti po 15 min. a kleslo mi břicho taky jsem otevřená na centimetr od středy. A ty bolesti mám každý den tak jsem zvědavá,kdy to budou ty porodní a jestli to poznám. A hlavně to potřebuji včas dát vědět manželovi , aby stihnul včas dojet domů. Mamce jsem raději dnes volala, aby přijela kdyby to mimi chtělo ven dřív, aby měl kdo hlídat Péťu.

nensy
7. zář 2009

no třeba to budeš mít dřív .to by nevadilo ne 🙂 aha takže mamka dojede tak budeš klidnější

tyntyna
7. zář 2009

Ivu raději bych kdyby miminko ještě chvilku vydrželo, teď jsem pořád něco dělala a nějak jsem nestíhala ani odpočívat. Jo budu ráda, když mamka přijede určitě to bude lepší nevěděla bych kdo by hlídal Péťu, protože chci aby manžel šel k porodu.

nensy
7. zář 2009

tak to jo a to přijede mamka jenom na dnešek jo

adellaide03
7. zář 2009

AHoj holky,
tak u nás to vypadá na krásný den a prý má babí leto vydržet celé září tak to by bylo fanjn. Už by nebylo tak vedro, ale pořát krásně.
Jani já jsem si to tady na koníkovi taky musela poopravit aby mi to sedělo jak s termínem tak týdnytěhotenství.

tyntyna
7. zář 2009

Ivu mamka tady bude do středy a pak se uvidí podle toho co řekne doktor.

Ahoj Adélko jak se máš?

adellaide03
7. zář 2009

Ahoj Jani, ale jo mám se celkem dobře. V sobotu jsme koupili sporák, ale domů nám ho pán doveze až asi ve středu. Pak mi v sobotu odpoledne přišly na návštěvu dvě kamarádky ze školy. Jedna bydlí kousek od nás takže tu občas vídám, ale tu druhou jsem neviděla dlouho a tak jsem se dozvěděla, že čeká miminko. Taky se snažili skoro rok a konečně se jí to povedlo. Chuděru čekají státnice v červnu 2010 tak jsem zvědavá jak to s malým miminkem zvláádne, ale snad ano.

tyntyna
7. zář 2009

Tak to je skvělý, že vám ten pán sporák doveze a co jste vybrali za značku? To je skvělý, že se jim to miminko povedlo, určitě to ta kamarádka zvládne. 🙂

nensy
7. zář 2009

aha jani tak to je dobrý aspon ti pohlídá malého a mužeš odpočívat 🙂

tyntyna
7. zář 2009

No jsem ráda, že tady bude hlavně bych budu v klidu, že můžu jet do porodnice v klidu kdykoliv a nestresovat se , že to naši sem mají 2 hodiny teď, když je to u vás rozkopaný a v Kolíně taky. ☹

adellaide03
7. zář 2009

Jani máme Eletrolux až ho budu mít doma tak ho vyfotím a dám do alba, vyfotím i bříško.

nensy
7. zář 2009

no jo jani tady to je rozkopaný všude a ještě dlouho bude

tyntyna
7. zář 2009

Adélko tak jsem teda posunula datum poslední Ms z 12.12.08 na 16.12.08 tak tam mám 38 tt. Ale je to divný nemají tam teda chtít psát začátek poslední Ms, když to ukazuje špatně. A kdy vyfotíš tu komodu na oblečení pro miminko?

Ivu to jsem teda zvědavá jak dlouho to ještě bude rozkopaný. A co dnes budeš vařit?

nensy
7. zář 2009

jani dneska dělám rizeto 😝 rozkopaný co vím tak v kutný hoře do konce listopadu až prosince

tyntyna
7. zář 2009

Ivu tak to je teda veselý, je pravda, že oni pořád někde něco kopají. Jé rizeto to jsem dlouho, už neměla.

adellaide03
7. zář 2009

Jani posuň to ještě o tři dny. To máš termín ne? Te´d máš být kolikátý týden? Komodu vyfotím i s tím sporákem.

tyntyna
7. zář 2009

Adélko termín mám 19.9. A nechceš to vyfotit dnes?

nensy
7. zář 2009

tak to už máš za pár jani

tyntyna
7. zář 2009

Ivu včera mi sousedka říkala, že si myslí, že do termínu nevydržím. Péťa byl o týden dřív tak asi miminko možná taky bude dřív. Jsem zvědavá. Kdyby to mimi bylo jako Péťa tak v sobotu mám odrodíno což mi přijde hrozný, že by to bylo za takovou chviličku.

adellaide03
7. zář 2009

Jani což o to vyfotit to můžu jenže musím počkat na Martina až přijde z práce a fotky dá do PC protože s tou nohou nejsem moc pohyblívá víš.

tyntyna
7. zář 2009

To nevadí Adélko tak, ať to Martin pak vyfotí a dej to prosím do albumu, abych aspoň taky viděla tvoje bříško. 🙂

adellaide03
7. zář 2009

No dám, ale Ty tam žádné nové bříško taky nemáš ty potvůrko. 🙂

tyntyna
7. zář 2009

Jo Adélko, já ho tam dám 🙂

adellaide03
7. zář 2009

No tak to jsem zvědavá kdy? Až se mimišek narodí tak i s ním ne? 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru