• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
No jo tak to bude malý lumpík co? Ale neboj ono se to podá. Asi ho fakt musíš pořát hlídat co?
22. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ted musime, kytky taha vsecko, ale az ted nebyl takovy jemu se nic nechtelo,byl pohodovy
proste , na nohy se nechtel stavet nic,,, ted dela vsecko i to co nesmi... :sweat_smile:
ted se i rozmluvil, tak rve na cele kolo, je to sranda takovy honzik nebyl :grinning: jsou uplne rozdilni,,, :sweat_smile:
22. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
trebe sem ho dala na chvili do choditka honzik sel na zachod curat a ja byla v kuchyni mel veceri udelanou
a adam to z obyvaku vzal a jedl, :D a honzik na nej adame proc mi jis veceri:D
mel rohlik s maslem a se syrem:D
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda ale šikula, že si to všechno tak hezky vezme. A teď nejsou kluci nemocní? Vím, že jak si sem chodila před tím pořát chudáčci něco mělil.
22. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej je to lepší .já jsem v tom bytě byla furt zavřená a manža jezdil domu až večer tak jsem se nedostala vubec ven
22. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ted jsou zdravi, adam mel tu 5 nebo 6 nemoc honzik od nej a pak adam nachlazeny .-(
to byla hruza fakt :frowning2: ted se drzi tak snad budou dlouho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nensynko to verim my se meli stehovat do cech ale tu ma pritel jistou praci tak jsme porad tady :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha andrej tak třeba časem
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo casem urcite to 100% :slight_smile: a je to uplne o necem jinem tam vid??klidek soukromi super!!! :dizzy_face:

my jdem jist a ven, tak zatim papa pak se urco kouknu :wink: :wink:
22. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad jim to bez nemoci dlouho vydrží.Tak snad se jednou přestěhujete, ale když má přítel práci tak to je v dnešní době nejdůležitější.
22. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej klídek dobrý fakt super vylítneš na zahradu děti tady lítaj paráda
22. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeji všem novým maminkám k jejich sluníčkům :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsem tady na chvíli jsem si schrupnula :grinning:
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jak to vypadá s Lucinkou? Já jsem zatim 2v1 a ještě bych tak ráda nějakou dobu zůstala. Dneska jsem dorazila od doktorky s tim, že mam angínu :frowning2: Vyfasovala jsem antibiotika, tak snad brzo zaberou.
22. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru tak se brzo uzdrav at ti je líp
22. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Verčo chudáčku tak ať ještě vydržíš než vyzdravíš.
22. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak mi jsem doma ale ještě určitě pujdem ven
22. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás krásné babí léto :sunglasses: :sunglasses:

zatím žádný další přírůstek?? :wink: :slight_smile:

Nensy, teeeda, baráček vám závidím :dizzy_face: ...my teda máme byt super velký skoro 100m2 a i vedle máme zahradu...ale přece jen baráček je baráček :slight_smile: :slight_smile:

Andrej, to si už teda užíváš...jak si tu dlouho nebyla, tak jen čumím, co už Adámek dovede :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, tak pak poreferuj, jak dopadla zítra poradna :slight_smile:

zatím pááá :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzko jo baráček je super .no možná kdyby jsme měli to co ty tak bych taky neměla potřebu jít do baráku :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem tak mi jdeme posnídat :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme po snídani pak pujdeme ven denska to vypadá že bude zase krásně
23. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

mai: bobku tak to se setri a odpocivej,,, :slight_smile: :wink:

nensynko: no prave, se mate no :grinning:

adelko: presne prace je 1 misto... :wink: :slight_smile:

Ojo: jojo uzivame az az:slight_smile: zacina byt nejaky aktivni, navic ani spat nechce jen blbiny...
a taky kouse Honzika, a chce s nim delat blbiny, chytne ho treba za hlavu a chce ho kousat srandy az az...
spis mu i zavidi ze jezdi treba doma na te detske motorce, chce taky a nemuze tak i breci... :sweat_smile:
a co Tomik?? co uz umi?? :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrej v tomhle to je dobrý a co malej
23. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko zatim dobry:slight_smile: ted tu leze, tak za hodku dostane svacu... :slight_smile:
jo a taky vic ji .-( hlavne k veceru ty jo, vzdycky mu stacila presnidavka ted mu do ni davam piskoty
a mu to nestaci, takze asi zacnu davat chleba:D otesanek jeden, vcera snedl presnidavku a za hodinu
jeste jogurt a za 3 hodky na noc kasi... :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je šikulka a honzíka máš doma nebo ve školce :confused: tak zase lepší když mu chutná ta naše potvurka nechce moc jíst ve všem se štourá dneska jsem jí važila tak má 13kg
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak jak to jde a přítele máš v práci co a co tchýně už dobrý
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko maly ma 10,a pul kila :slight_smile: ji fut ale krotim ho protoze on chce vsecko nikdo pred nim nesmi
jist:frowning2: ani honzik pak breci ze mu to neda .... vcera sem prve mela jogurt a on mi ho snedl,,,a jak vidi
ze ji nekdo rohlik,,,,jeeeej to rve ze ho chce :sweat_smile:
honzik je doma do skolky jde leden nebo spis unor na 4 hodiny :grinning:
23. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo priel je v praci a ja???nic moc kazdy den chodim na injekce do zadku od patere mam ty migreny :confounded: :unamused:
a ted to byla hruza:frowning2:
tchyne nepije takze konecne se s ni da vyjit:slight_smile: jsem rada:slight_smile:

a co u vas doma noveho? :grinning:
23. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jak bylo bez internetu bylo ti smutno nebo se to dalo vydržet :grinning:
to nevadí nela měla taky takhle a tedkon jak lítá tak to šlo dolu a už nepřibírá takže se neboj on to taky dostane dolu :slight_smile: a co těší se do školky nebo se mu nechce
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to ti nezávidím já jdu 8 na mamograf a snad se letos dostanu na ty prsa :slight_smile: tak to je dobrý aspon náký dobrý zprávy co.tady nic nového není všechno při starým.lukáš jede 5 na hory se školou na týden do krkonoš tak se těším si myslím že mu to prospěje
23. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Andrej, Tomáš zatím umí jen vehementně povídat :grinning: :grinning: přetáčí se akorát na bok, ale už jen chybí aby zvednul hlavu a už by byl na břiše :grinning: :grinning: taky chce dělat furt jen blbiny, hraje si s hračkama a směje se nahlas a vodičku má taky rád, mele tam sebou jak ryba nebo plácá ručičkama do vody a řehtá se :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík ti ještě nechodí do školky?? to už by mohl i na 8 hodin...to by si pak měla víc času :slight_smile: ale určitě je doma hodný, viď? :slight_smile:

tak já si před chvílí přečetla tenhle článek, no a docela mě naštval :angry: :unamused:
http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-domacnosti-prijdou-s-janotovym-balickem-o-tisice.html

Nensy, baráček určo lepší...páč teď nám zvýšili nájem o skoro 800,- :confounded: koupenej ho nemáme, obec ho nechce prodat :rolling_eyes: zrovna, když teď maj snižovat ten rodičák, zvýšit DPH a tak :frowning2: :frowning2: :angry:
23. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek