• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
jo ten rodičák je na prd ale ono se toho snižuje že už to nák nevnímám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nensynko smutno bylo, ale zas sem nemyslela, protoze furt s adochem litani, ted byly nemocni
no takze ani casu moc nebylo:frowning2:
Tak Lukin jede na hory???teda ten se ma, to mu urco prospeje navic tam je jiny vzduch :dizzy_face: :slight_smile:
uz s tema prsama??ja si pamatuju jak ti to porad nevychazelo, tak snad uz ted jo :grinning:
23. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
co se snizuje??? materska??? doufam ze ne...

Ojo: tak to je super!! :slight_smile: maly ma taky rad vodu, co ale nesnasi je posazeni na nocnik:frowning2: rve jak tur:frowning2:
porad to zkousim ale zadny uspech, no snad si zvykne pomalouucku:slight_smile: :slight_smile:

malej mi taky povida ale jak... uvidis za chvili bude kricet na cele kolo slovicka :dizzy_face:
23. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
je to hrozný jak furt někde šetřej hlavně by měli začít u sebe ale stímhle se dalo počítat holt budem muset ještě víc makat :angry:
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super ale tedkonnuž ho máte tak zase mužeš pokecat co :grinning: jo andrej už stěma prsama doufám že bude volnej termín a veme mě ještě letos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo andrej mateřská si přečti ten článek co sem dala ojo
23. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je moc šikovnej že už takhle žvatlá počkej mi jsme se těšili až bude mluvit a tedkon to je hruza .nela říká na všechno koji takže si vyber :grinning:
23. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ted to ctu no maras ty vole fakt uz.... ja mam pomaly ale uvazuju na 3 ¨roky ze to zmenim...
to jsou idioti toto.... a to tak bude urcite, vsecko sem necetla varim :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
on mi nensynko taky mluvi porad:D
23. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo andrej někde se to musí to snižování projevit
23. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hm ale porad na nas ze???, hlavne ze oni nemusi nic-... sem se zas akurat rozcilila,me tohle vzdycky
tak vytoci..... :angry: :angry: :angry:
23. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
napred slibujou ze vse zvysi aby zenske rodili a pak to snizoujou, neskutecne :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo andrej mě taky ale je nám to prd platný stejně si to udělaj po svým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj radsi at urvou sobe vsdak maji dost prachu a nemusi nic platit i potraviny prej maji o dost levnejsi
a benzin si taky neplati,,, no fakt sila :angry:

jdu krmit .... :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo andŕej no určitě se to bude na prd už tedkon šetříme jako blázni
23. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
njn, někde to vzít musí :rolling_eyes: :rolling_eyes: no to už se ani romům nevyplatí rodit děti :wink: :sweat_smile: :grinning:

Andrej, a Adámek už ti povídá nějaký smysluplný slovíčka?? :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzy ten článek jsem si přečetla hned jak jsem se připojila na net a hned mám po náladě. Aspoň, že poradna dopadla v pořádku. Mimi je ještě nahoře čípek 2cm takže zatím máme čas.
23. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak top je dobře adel že je všechno v pořádku
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel, to je dobře :slight_smile: a jak s porodem a tvou nohou??
23. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky...koukám že ste si to taky četli co?..no toje fakt v prdeli,ti papaláši nahoře si užívaj všech výhod na sebe a vemou chudým,však co ti uměj žít z mála tak ať se ještě uskromní,to je maras....hned mám po náladě!....a to nemluvím o tom že nám taky už došlo zdražení bytu a to o 1200,- měsíčně,fakt super,to abych si už hledala práci,jinak se ten můj udře :frowning2:
23. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No o císaři neříkala nic takže zřejmě normálně. No uvidíme snad to do porodu trochu rozcvičím. Spíš pak říkala, že si bude asi muset přítel vzít volno popřípadě požádat o ošetřování člena rodiny aby mi třeba mimi donesl apodobně. Tak uvidíme jak se to všechno vyvrbí.
23. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
teda livi tak to je na prd
23. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no adel snad to do tý doby bude aspon trošku dobrý je to ještě měsíc
23. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Livi tak to je síla zdražovat to ano, ale přitom ubírají lidem v práci protože je krize, pak ubírají rodinám, nemocným, no je to hnus.
Ivi jo jo je to měsíc a i když došlapovat budu moct začít až od toho patnáctého října tak snad do té doby neporodím a snad si aspoň do termínu prcek počká ať můžu trénovat.
23. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidíš adel že to bude dobrý a ta noha nák vadí při normálním porodu :confused:
23. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
adel teda já si to nedovedu představit,bobku vůbec ti nezávidím,já bych si si nervama rvala vlasy!,ale pokud ti pomůže přítel tak to asi půjde ...mě by neměl pomoct kdo! :frowning2:
23. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tady malá zatím ještě spí
23. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi ono spíš pro mě bude těžší normální porod v tom, že normálně si ženská může chodit, skákat na míči nebo jít do sprchy a protože zatím na ní nemůžu došlapovat tak to pro mě bude horší takže v tomhle to bude síla.
Livi no jo já jsem z toho taky na nervy to mi věř, ale co nadělám. Tak jsem si myslela, že už ten minulý týden mi ten doktor dovolí na ní došlapovat, ale bohužel má strach z toho, že jsem teď těhotná trochu přibrala (8 kilo) a že je to pod kolenem tak má asi strach aby to znovu neruplo nebo co. No zkrátka se s tím musím smířit a brát to tak jak to je.Nic jiného nenadělám.
23. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jo to je pravda
23. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel...no tak snad se ta noha trochu rozpohybuje, abys nemusela rodit furt jen v leže... a to jsi moc nepřibrala jen 8kg :wink:

musím jít sebrat prádlo z venka
23. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek