• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Teda tak to toho máte hodně. My dřív jak žila babička toho taky měli spoustu, ale teď nemáme nic, není čas se o to starat, ale třeba jak budou naši v důchodu tak si něco pořídí. Já bych chtěla časem psa, ale nechci ho mít ve vnitř když bydlíme na vesnici a to zase přítel nemůže přenést přes srdce tak uvidíme. A navíc tady máme malý prostr, třeba jednou až budeme mít svoje.
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel mi tady zaky nemame moc prostoru a mame psa a aji kralika doma...ale ty ted budes mit uplne jine starosti :wink: a co nozka?
5. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji no nožku už nosím skoro pořát bez ortézy protože je to lehčí a teď už mě to fakt zmáhá a když už mě to bez ortézy nebolí tak říkal doktor že můžu a mě už něbolí. Taky se snažím jí masýrovat a trochu procvičovat ať až na ní budu moct došlápnout to není takový problém. Nejradši bych už na ní zkusila došlapovat, ale raději počkám až na tu kontrolu. I když se musím přiznat, že s ortézou už to zkouším, ale jen malinko.
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tak to je dobre :wink: A kdy jdeš na kontrolu?Mno a nejlepší je cvičit nohu ve vodě :wink: to jde lépe :wink:
5. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma nela byla hodná takže super akorát tam nechtěla jíst
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji 15.10. jdu na kontrolu a to už říkal, že mi dovolí na to našlapovat. Jo to máš pravdu, že voda je vynikajicí.
Ivi takže sis odpočinula a Nelinka je šikovná, že to zvládla.
5. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

psala jsem Veru, jak se má...tak říkala, že ok, Tomík je zatím hodný, Dáda je z něj nadšená a prý už by ji zítra mohli pustit dom, tak že pak dá i fotečky :slight_smile: :slight_smile:

nensy, tak Nelinka to zvládá dobře na ty svoje roky :wink: :slight_smile: :slight_smile: a už umí jíst sama?

my máme doma hafinu, je malýho vzrůstu, tak to jde :slight_smile: velkýho bych taky ráda, ale jedině k baráku :grinning: ...jinak do bytu už bych psa nepořizovala :sweat_smile:

tak zatím pááá
5. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeda tak to se Verča má. To už se moc těšíme na fotky.
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zvládla to dobře
ojo už jí sama ale moc tam nechtěla
5. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
A Lucinka už asi porodila,že? akorát nevím,jestli sem psala, asi jsem to přehlídla,jak nakukuju jen občas :sweat_smile:

Už se těším na fotečky Tomáška od Verči,tak snad je zítra teda pustí domů :slight_smile:

Zuzko: to víš,že je lepší ten pozemek mít a nechat ho ležet,jsou v tom prachy a až to půjde,tak bude baráček :dizzy_face: Ikdyby na důchod,aspoň si ho užijeme :wink: :grinning:

Miruš: ahoooj :dizzy_face: Ty blááááho,to letí,to je strašný,Ondráškovi už budou 3 měsíce?? :confused: Ty bláho a to jsem ti nedávno volala do porodnice :grinning: Je skvělý,že se vám daří a malý dlabe,jen tak dál! Oooo,tak společné kafíčko,jo? Hmmm,to není špatnej nápad :slight_smile: Ale to bude nejspíš časově náročný...aspoň pro tebe. Ale, kdyby jsme se sešli někde na kulaťáku,tak by se to dalo :slight_smile: Nechám to na tobě a pokud budeš chtít čepku pro Anetku,tak si ji tam pak můžeme předat :slight_smile: Dyžtak mrkni, jaké mám nové,teď čekám na bavlnky a budu dělat další jiné zimní druhy,holčíčí i klučičí. http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

Adélko: a jak se jinak cítíš? Nechce se třeba miminku dřív ven? :sweat_smile:

Pavli: a jak jsi ty vlastně dopadla u mudra? Kdy jdeš na nějakou kontrolu? :confused: :slight_smile:

Ivuš: to je super,že to Nelinka zvládla ve školce :slight_smile: A na jak dlouho je Lukášek na horách?
5. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko Lucinka říkala, že jakmile přijede z porodnice tak napíše, ale zatím nenapsala asi toho má hodně. Pokud jde o mě já se mám fajn občas mi ztvrdne bříško, k večeru mě třeba i tak nějak bolí, ale myslím, že zatím se ven nechytá. No uvidím co mi řekne ve středu v poradně doktorka. Já si někdy říkám, že už bych uvítala kdyby bylo venku a pak si zase říkám ať ještě chvíli počká až trochu rozcvičím tu nohu viš.
5. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adélko: tak to jo,to toho má Lucinka určitě hodně a já to beru,musí to být frmol, kor když má doma ještě jedno dítko :slight_smile: No,jsem na tebe zvědavá,kdy se prcek narodí a hlavně,kdopak to bude a jména máte jaká? Já jen vím,že jsi snad chtěla Amélii,ale chlapečka už si nepamatuju...nebo je to celkově teď jinak? :slight_smile: Neboooj, to zvládneš i s tou nohou :wink:
5. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :wink:

Vstupuju jen v rychlosti.Chci jen něco vyřídit Lenči.
Lenulátko....poměřím zítra :rolling_eyes: dnes jsem toho měla hodně.Vzpomněla jsem na to....,ale pořád jsem si říkala:"ještě dodělám tohle a potom to změřím"........až byl večer. :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Zítra,ju?A měla by to být ta teplejší(na zimu) :dizzy_face:

Jinak zdravím všechny.......a to MOOOOOOOOOC :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky už sjem doma byly jsme u našich a se sousedem domluvit prasátko na zabíjačku 24 října

ahoj leni lukáš je na horách týden a nela ve školce super
5. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli máte chvilku a chcete se zasmát,tak si přečtěte,jak jedna mamina(dvoumáma)zápasí se středním věkem.Smála jsem se včera,až jsem manžela vzbudila. :grinning: Teda jestli se vám to chce číst.
Docela jsem v té babě viděla sebe..... :grinning: :grinning: :grinning:

[9:42:39] Jana Vyroubalová: http://www.rodina.cz/clanek6542.htm
5. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem to přeposílala sestřence na skyp.....,tak tam máte profláknutý i příjmení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska den bez koníka
6. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no koukám že to skoro celej den nešlo
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno holky koukam ze ne jen me nesel dneska konik jsem byla nastvana ze mi zas blbne net :unamused:

Lenicko ja jdu na kontrolu az v prosinci pred ovulkou...pokud tedy neotehotnim do toho prosince....tak nevim mno...uvidim jak to bdue....ted ocekavam MS tak mozna ze nedorazi ale nevim jsem zase nafoukla jak balon :grinning:

A jinka holky jak je?
6. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji tak držím pěstičky ať nedorazí.
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok :slight_smile:

Johanko, ten článek mě dost pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

honem kukněte na Maicky albíčko, už dodala fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Johanko: čláánek mě fakt pobavil :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli: držím palce,ať vše dobře dopadne a když ne teď, tak do prosince určitě! :wink: :dizzy_face:

Veru: malej je nááádhernej bobánek :dizzy_face: Moc Vám to rodinku sluší :wink: Opatrujte se a hlavně,ať je malej zdravej a dobře papá :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek všem dobré ránko
veru malej je moc krásnej :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je překrááááásnej :cry: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maicky: je krasnej :wink: :-*
7. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Lenickko a Adelko: uvidime jak to dopadne :wink: snad ale dobře :wink:
Teď mě zase chytá pravý ucho takže mám asi zase zánětt tak jsem s toho nadšená :cry:
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky
Veru nádherná rodina, ať vám malej dělá jen radost.
Já dnes byla v poradně vše OK čípek minule 2cm dnes 1cm tak se to snad trošku pohlo, ale tak pomaličku.Monitor v pořádku tak mám radost. Akorát mě naštvalo, že dneska vzala sestřička tři co přišly až po mě :angry: A taky máme ve špajzu asi vosí hnízdo jsem z toho na nervy. Večer jsme zabili šest vos a dnes se Martin díval jedna vosa, pak taťka a další dvě takže odpoledne až všichni přijdou z práce se vytáhnou potraviny a bude se to tam muset vystříkat protože kousek od špajzu mám stůl kde chci koupat a přebalovat mimi takže do té doby než se narodí se to musí zlikvidovat.
Paji Ty máš chudášku s tím uchem pořát problémy
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem tady měli jsme s malou na oběd párek s chlebem dneska nevařím manža je v práci a až dojde tak jedem do prahy tak se stavíme na večeři v pizzerii a něco koupíme
7. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dopiju kafe a pujdu se na chvíli na táhnout malá spí tak toho využiju

adel tak to ti nezávidím taky jsme to měli takhle ve špajzu a v tý větrací šachtě jsme měli vosí hnízdo :angry:
7. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelko, jako ja nevim jestli to treba nemam spatne prelecene ale mozna ze mi do nej zase nafoukalo a sup a je to tu znova....jsem tak protivna :frowning2: uplne bez nalady :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek