• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Jo Páji to Tě chápu. Já měla jako dítě snad čtyřikrát do oka vždy zánět ucha a bylo to děsné.
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dneska je venku vedro
7. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem mi jedem za hcvíli k dr
8. říj 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky co je svama?Mno ja se vlastne ani nedivim ze sem uz moc nechodite :wink: Máte mnohem hezčí starosti :wink:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mě děska nějak bolela hlava tak jsem ani na koníka neměla náladu teď jsem chvíli ale byla venku a je to lepší. Paji tak co přišla MS nebo ještě ne?
8. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dneska lítala po městě :slight_smile:

taky jsme byli u dr. a Tomík zas nic nepřibral...dokonce zhubnul o 20g... :frowning2: :frowning2: :frowning2: no tak máme ještě týden na zkušenou a mám krmit z obou prsů, jinak pak asi budem dokrmovat....
no taky jsem zjistila, že opravdu po těch 15-20minutach v prsu už nemám skoro žádné mlíko, tak moje snaha, že se vykrmí, když ho tam nechám i 40minut byla jaksi vedle :zipper_mouth: :fearful: to už pak fakt jen dudlal :sweat_smile: no ale hlady nikdy pak neplakal, tak jsem si myslela, že mu to stačí :sweat_smile: :pensive: tak snad už příští týden bude váha vyšší :slight_smile:

a od zítra budem zkoušet na oběd mrkvičku :dizzy_face:

Adelko, jen odpočívej co to jde...on je docela i špatný tlak, když jsou tyhle výkyvy :rolling_eyes:

Paji a MS ti už mešká??
8. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem :slight_smile:
já jdu uklízet a nakládat svíčkovou na víkend at to mám hotové než dojede lukáš
9. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ...MS zatim nedorazila....ale bolesti mam takze si myslim ze brzicko dorazi zatim je zpozdeni 1 den takze jeste v pohode muze dorazit.

Ale muzu vam rict ze jsem rano mela sok :slight_smile: vstanu a kralik mi tapka po obyváku :frowning2: jeste navic chytam mys v obyvaku bo se nam sem nastehovala tak jseou vsude passticky a ja myslela ze to je nejaka prerostla mys :slight_smile: Tak musim udelat nejaky opatreni at nezdrha hajdalak malej :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
teda pAji to musel být šok myš v obvyáku. Nám se to stalo jednou když jsme neměli pravy (něco jsme dělali) a chodila si po lince v kuchyni, fakt jsem z toho byla v šoku, ale pastička sklapla a myšička se chytla. Tak mooooc držím pěstičky ať nedorazí. A měříš si tu bazální teplotu?
9. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji tak držím pěsti at nedorazí
9. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ten konik dneska nejak stavkuje :angry: :angry: :angry: :angry:
Mno dekuji za pesti cim vic tim lip ;)
9. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem
paji tak snad se konečně zadařilo
10. říj 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ranko všem :wink:
..jak je dnes u Vás?...tady už krápe :unamused: to bude asi dlouhej den domma chjooo :frowning2:
10. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tady jer zataženo ale zatím neprší snad nebude potřebujem dělat na zahradě
10. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj
no tu poprchává sem tam.....a co budete dělat na zahradě?...a co Luki,už je doma?...jak se mu tam líbilo?
10. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky HAPPY END se nekona
10. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Paji,nevěš hlavu :wink:
10. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek no lukáš už je doma :slight_smile: potřebujem to tady dodělat ještě je tady práce

ahoj paji jak to jsi to dostala jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak se mu tam líbilo nen?
10. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobrý si ho paní učitelka chválila že byl hodnej
10. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o je fajn,je šikula :wink:
10. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je já jsem si docela odpočinula
10. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
neříkej,já myslela že makáš jak šroub na baráku!
....no já už dnes zkrátila Vikče nové kalhoty a teď zapnu žehličku a půjdu žehlit,blééé už ať to mám za sebou!
10. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo makám ale furt něco doděláváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já mám prádla na praní hafo
10. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě donutilo to hnusný počasí venku,chjoo du na to!
10. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatopila dneska je chladno a mám na dnešek naloženou svíčkovou
10. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak včera kluci na ten digitál odjeli až v půl osmý večer :rolling_eyes: se s tím tady v baráku crcali celej den...no ale aspoň jsme nemuseli večer koukat na superstar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera už jsem dávala Tomíkovi mrkev a večer dokrmila Nutrilonem, páč mi přišlo, že už jsem vysosaná :confused: :fearful:

Nensy, tak Luky už je doma?? to je dobře, že byl hodný...určo se mu tam líbilo :slight_smile: :slight_smile:

Paji, škoda....ale třeba příště :wink: :slight_smile:

to u nás by myš dlouho nevydržela...naše hafanice by ji zakousla hned :grinning:

zatím pááá
10. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzko jo byl hodný měla jsemstoho strach ale pohoda
10. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno dostala jsem to vcera vecer :frowning2: ale jako budila jsem se celou noc takove bolesti silene....to jsem snad naposled mela takove bolesti na ZŠ :frowning2:
Ale tak dlasi mesic to treba vyjde no co uz...NIC....naděje se nevzdavam :wink:
10. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji to je škoda, ale pokud se nezadaří do prosince tak pak doktoři poradí a uvidí co a jak. A tu bazální teplotu zkoušíš měří abys věděla třeba kdy máš ovulku?
U nás dnes celý den bylo hnusně. Chtěli jsme stěhovat některé věci z pod takové jedné místnosti ve které má brácha zbytečnosti a my si tam chceme udělat garáž, ale bohužel se nedalo což mě teda pěkně štve.
10. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek