Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
7. říj 2009

Jo Páji to Tě chápu. Já měla jako dítě snad čtyřikrát do oka vždy zánět ucha a bylo to děsné.

nensy
7. říj 2009

teda dneska je venku vedro

nensy
8. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem mi jedem za hcvíli k dr

pajulinkka
8. říj 2009

Ahojky holky co je svama?Mno ja se vlastne ani nedivim ze sem uz moc nechodite 😉 Máte mnohem hezčí starosti 😉

adellaide03
8. říj 2009

Ahoj holky mě děska nějak bolela hlava tak jsem ani na koníka neměla náladu teď jsem chvíli ale byla venku a je to lepší. Paji tak co přišla MS nebo ještě ne?

ojo
8. říj 2009

ahoj holky, já dneska lítala po městě 🙂

taky jsme byli u dr. a Tomík zas nic nepřibral...dokonce zhubnul o 20g... ☹ ☹ ☹ no tak máme ještě týden na zkušenou a mám krmit z obou prsů, jinak pak asi budem dokrmovat....
no taky jsem zjistila, že opravdu po těch 15-20minutach v prsu už nemám skoro žádné mlíko, tak moje snaha, že se vykrmí, když ho tam nechám i 40minut byla jaksi vedle 🤐 😨 to už pak fakt jen dudlal 😅 no ale hlady nikdy pak neplakal, tak jsem si myslela, že mu to stačí 😅 😔 tak snad už příští týden bude váha vyšší 🙂

a od zítra budem zkoušet na oběd mrkvičku 😵

Adelko, jen odpočívej co to jde...on je docela i špatný tlak, když jsou tyhle výkyvy 🙄

Paji a MS ti už mešká??

nensy
9. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂
já jdu uklízet a nakládat svíčkovou na víkend at to mám hotové než dojede lukáš

pajulinkka
9. říj 2009

Ahojky holky ...MS zatim nedorazila....ale bolesti mam takze si myslim ze brzicko dorazi zatim je zpozdeni 1 den takze jeste v pohode muze dorazit.

Ale muzu vam rict ze jsem rano mela sok 🙂 vstanu a kralik mi tapka po obyváku ☹ jeste navic chytam mys v obyvaku bo se nam sem nastehovala tak jseou vsude passticky a ja myslela ze to je nejaka prerostla mys 🙂 Tak musim udelat nejaky opatreni at nezdrha hajdalak malej 🙂

adellaide03
9. říj 2009

Ahoj holky
teda pAji to musel být šok myš v obvyáku. Nám se to stalo jednou když jsme neměli pravy (něco jsme dělali) a chodila si po lince v kuchyni, fakt jsem z toho byla v šoku, ale pastička sklapla a myšička se chytla. Tak mooooc držím pěstičky ať nedorazí. A měříš si tu bazální teplotu?

nensy
9. říj 2009

paji tak držím pěsti at nedorazí

pajulinkka
9. říj 2009

Me ten konik dneska nejak stavkuje 😠 😠 😠 😠
Mno dekuji za pesti cim vic tim lip ;)

nensy
10. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem
paji tak snad se konečně zadařilo

liviky
10. říj 2009

brý ranko všem 😉
..jak je dnes u Vás?...tady už krápe 😒 to bude asi dlouhej den domma chjooo ☹

nensy
10. říj 2009

nazdárek tady jer zataženo ale zatím neprší snad nebude potřebujem dělat na zahradě

liviky
10. říj 2009

hoj
no tu poprchává sem tam.....a co budete dělat na zahradě?...a co Luki,už je doma?...jak se mu tam líbilo?

pajulinkka
10. říj 2009

ahoj holky HAPPY END se nekona

liviky
10. říj 2009

ahoj Paji,nevěš hlavu 😉

nensy
10. říj 2009

nazdárek no lukáš už je doma 🙂 potřebujem to tady dodělat ještě je tady práce

ahoj paji jak to jsi to dostala jo 😝

liviky
10. říj 2009

no a jak se mu tam líbilo nen?

nensy
10. říj 2009

jo dobrý si ho paní učitelka chválila že byl hodnej

liviky
10. říj 2009

tak o je fajn,je šikula 😉

nensy
10. říj 2009

to je já jsem si docela odpočinula

liviky
10. říj 2009

neříkej,já myslela že makáš jak šroub na baráku!
....no já už dnes zkrátila Vikče nové kalhoty a teď zapnu žehličku a půjdu žehlit,blééé už ať to mám za sebou!

nensy
10. říj 2009

jo makám ale furt něco doděláváme 😝 no já mám prádla na praní hafo

liviky
10. říj 2009

no mě donutilo to hnusný počasí venku,chjoo du na to!

nensy
10. říj 2009

já jsem zatopila dneska je chladno a mám na dnešek naloženou svíčkovou

ojo
10. říj 2009

ahoj holky 🙂

tak včera kluci na ten digitál odjeli až v půl osmý večer 🙄 se s tím tady v baráku crcali celej den...no ale aspoň jsme nemuseli večer koukat na superstar 😀 😀 😀 😀

včera už jsem dávala Tomíkovi mrkev a večer dokrmila Nutrilonem, páč mi přišlo, že už jsem vysosaná 😕 😨

Nensy, tak Luky už je doma?? to je dobře, že byl hodný...určo se mu tam líbilo 🙂 🙂

Paji, škoda....ale třeba příště 😉 🙂

to u nás by myš dlouho nevydržela...naše hafanice by ji zakousla hned 😀

zatím pááá

nensy
10. říj 2009

ahoj zuzko jo byl hodný měla jsemstoho strach ale pohoda

pajulinkka
10. říj 2009

Mno dostala jsem to vcera vecer ☹ ale jako budila jsem se celou noc takove bolesti silene....to jsem snad naposled mela takove bolesti na ZŠ ☹
Ale tak dlasi mesic to treba vyjde no co uz...NIC....naděje se nevzdavam 😉

adellaide03
10. říj 2009

Paji to je škoda, ale pokud se nezadaří do prosince tak pak doktoři poradí a uvidí co a jak. A tu bazální teplotu zkoušíš měří abys věděla třeba kdy máš ovulku?
U nás dnes celý den bylo hnusně. Chtěli jsme stěhovat některé věci z pod takové jedné místnosti ve které má brácha zbytečnosti a my si tam chceme udělat garáž, ale bohužel se nedalo což mě teda pěkně štve.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru